Вт, 22.05.2018, 14:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
Принтери, сканери.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Писати тут про те який у вас принтер (в дома чи школі), які моделі та фірми-виробники вам подобаються, проблеми, що виникають при роботі з принтером, сканером, програми для сканування, обслуговування принтерів і т.д.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:20
Ковшун Дата: Сб, 22.09.2007, 10:52 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (sergey1979)
Був такий принтер - Lexmark Zxx (чисел не памятаю) - дуже кольровий і ДУЖЕ ДЕШЕВИЙ. Але дешева рибка, та погана юшка. Взагалі я не рекомендую людям брати саме дешеве, але гроші на ПК потрачені і їм хочеться ще й принтер (але потім навіть на упаковку паперу грошей не лишається ). Перший принтер не витримав 1 заправки, інший просто викинули через місяць... нічого не допомогло

Є така приказка: "Лінивий робить двічі, скупий платить двічі"!
Дешевий по ціні принтер - самий дорогий в обслуговуванні!
Не гоняйтесь за дешевизною!!!
badm Дата: Пн, 24.09.2007, 09:29 | Повідомлення № 17
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Lexmark Zxx більше декількох тисяч сторінок не витримує. Зустічав екземпляри,які навіть не витримували дороги з закодону. Та, якщо поміркувати логічно 180-280 грн. приблизно стандартна ватрість, то питання стоїть в тому, яка собівартість даного обладнання у виробника, напевне не більше 50-120 грн., то що за таку суму можна виконати.
Серія Сanon i 220/320 і т.д. та Pixma 1000/1500/2000 і т.д. були найкрашим вибором, але на жаль вже в минулому такі вже не випускають. Не знаю чи є на даний момент в недорогому сегменті струменеві принтери на яких можна багато, якісно і друкувати і були б надійні і прості в обслуговуванні.
Для мене більш надійною є використання лазерного принтера Сanon або HP та фотопринтерів Epson в крайньому випадку Canon, але ціна за все не менше 250 y.e за даний комплект.
takdiy Дата: Сб, 29.09.2007, 14:26 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Рейтинг: 4
Шановні колеги! Хочу придбати для домашнього використання багатофункціональний пристрій: лазерний кольоровий принтер, сканер, ксерокс. Тобто 3 в 1. Може що порадите - порадьте. Буду вдячний. Націлився на Сanon.
Ковшун Дата: Сб, 29.09.2007, 14:32 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (takdiy)
...Націлився на Сanon.

Вважаю, що правильно націлились.
У мене немає багатофункціонального пристрою: лазерний кольоровий принтер, сканер, ксерокс. Тобто 3 в 1.
Але я знайомий з цим пристроєм.
А фірмі Сanon повністю довіряю!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 16:06 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Я також довіряю повністю фірмі Сanon, але я особисто не рекомендую вам купувати багатофункційний принтер на лазерній основі. Значно краще взяти MFU на струменевій основі.
По-перше: лазерний принтер дорогий в обслуговуванні, кольоровий порошок значно дорожчий за кольорові чорнила.
По-друге: лазерний принтер (особливо кольоровий) шкідливий для здоров’я, оскільки коли лазер випалює порошок на бумазі, у приміщенні створюється неприємний запах (виділяються досить шкідливі речовини), що впливає на дихальні шляхи. У вас від нього горло буде дерти.
Собівартість надрукованої кольорової сторінки буде в 3 рази більша у порівнянні зі струменевим.

В зв’язку з цим рекомендую вам взяти якісний MFU (Much Functional Unit) на струменевій основі + СНПЧ (система неперервної подачі чорнил) і ви точно не пожалкуєте.
У мене в дома вже рівно рік працює дуже класний MFU Epson stylus photo RX620. Це чудо-пристрій. Повноцінна фото-лабораторія вдома. Друкую ним приблизно 50-150 фоток 10х15 в місяць та бзизько 2000 листків формату А4, деякий відсоток з них кольових. Принтер має шестикольорову подачу чорнил. Заливаю чорнила прямо з 200 мл. банок у СНПЧ. Причому 7 банок чорнил (по 18 грн. за кожну) вистачить вам на рік інтенсивного друку. Прекрасна якість фотографій на фотобумазі. Також MFU має дуже якісний сканер. Ціна MFU зараз 1400 грн. + 300 грн. СНПЧ. Разом 1700 грн. СНПЧ комплектується стартовим комплектом чорнил, яких вистачить приблизно на 3-4 місяці інтенсивного друку. Купуйте, не пожалкуєте!!!
А якщо ви прихильник фірми Сanon, візміть аналогічний по функціям MFU Canon pixma MP760, правда я не знаю точно, скільки він коштує та як до нього під’єднується СНПЧ, але мабуть так само просто.

takdiy Дата: Сб, 29.09.2007, 21:43 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Quote (Ковшун)
А фірмі Сanon повністю довіряю!

Розумію чому.
Ковальчук_Олександр, Дякую вам за пораду і обовязково до неї прислухаюсь.
Я тут порився в інеті і знайшов про тестування цього епсона http://www.ferra.ru/online/printers/s25869/page-1/
А це на останній сторінці
"Итак, огласим список достоинств:

Плюсы:
- экономия места на рабочем столе в силу соединения нескольких устройств в одном;
- простота и эргономичность управления;
- наличие цветного дисплея;
- наличие слотов для карт памяти различных типов;
- возможность работы с внешними запоминающими устройствами;
- возможность автономной работы (без компьютера)
- высокое качество печати и сканирования;
- высокая скорость печати;
- наличие слайд-модуля в сканере;
- хороший дизайн устройства;
Минусы:
- дороговизна расходных материалов".

Quote (Ковальчук_Олександр)
Собівартість надрукованої кольорової сторінки буде в 3 рази більша у порівнянні зі струменевим.

Невже для лазерного будуть дорожчі витратні матеріали ніж для струминевого?
Р.S. З відповіддю можете не спішити бо тому посиланню читати багато а часу як завжди...
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 22:16 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Не можу погодитись з тим, що витратні матеріали до мої моделі принтера коштують дорого. Я ж кажу, мені потрібно на рік 7 банок чорнил (2 чорних і 5 кольорових) і купую я їх зі знижкою в магазині, в якому являюсь дилером по ціні 16 грн./банка. І того 7 банок коштують 112 грн. За 112 грн. я цілий рік друкую від душі, а друкую я дійсно багато. В одному із журналів про комп’ютери я читав, що кольоровий порошок до лазерних принтерів коштує значно дорожче ніж чорнила до струменевих, тому і собівартість друкованої фотографії 10х15 вища ніж в мого принтера. Я особисто противник лазерних принтерів, особливо кольорових і позицію свою я виклав вище. І до того ж кольоровий лазерний МФУ коштує мабуть вдвічі дорожче за мій епсон. Думайте добре!
takdiy Дата: Сб, 29.09.2007, 22:43 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Не можу погодитись з тим, що витратні матеріали до мої моделі принтера коштують дорого. Я ж кажу, мені потрібно на рік 7 банок чорнил (2 чорних і 5 кольорових) і купую я їх зі знижкою в магазині, в якому являюсь дилером по ціні 16 грн./банка. І того 7 банок коштують 112 грн. За 112 грн. я цілий рік друкую від душі, а друкую я дійсно багато

Да 112 грн на рік це мізер.

Canon pixma MP760, правда я не знаю точно, скільки він коштує

430 зелених ціну дивився тут http://pric.com.ua/query_ru/mult/canon.pixmamp760.htm
Виявляеться він дорожчий за епсон дотого ж 5 колоьоровий.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 23:01 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Візмете Epson stylus photo RX620 точно не пожалкуєте. Надійність, яка провірена часом. За рік роботи в мене він віддрукував не багато листків (близько 5000). Проте із цих 5000 біля 500 фотографій на фотобумазі різних форматів. Якість фотографій дуже хороша.
Quote (takdiy)
430 зелених ціну дивився тут http://pric.com.ua/query_ru/mult/canon.pixmamp760.htmВиявляеться він дорожчий за епсон дотого ж 5 колоьоровий.

Не знаю, де ви такі ціни понаходили, проте точно можу сказати, які ціни в нас в Бершаді у магазині "Комп’ютери та офісна техніка".
Ціна Epson stylus photo RX620 1390,38 грн.
Ціна Canon pixma MP780 1606,26 грн.
Ціна Canon pixma MP810 1724,52 грн.
Та ще й про знижку можна домовитись.
sergey1979 Дата: Пн, 01.10.2007, 07:54 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 28
Що стосуєть сканерів:
Сам понад 3 роки користуюся вдома народним Mustek 1200
Працювати можна, хоча швидкість невелика, передача кольору не завжди відповідає.
Нашому секретарю в школу взяв 2 роки тому HP2400 (лампа).
Швидко працює, кнопки на панелі "одним махом" роблять з нього МФУ smile .
PS. В поставку шкыльного НКК увыйшов Mustek 1280 (Хоча є різниця в цифрах, але від мого домашнього нічим не відрізняється )
В них загальна проблема з часом потрібно розбирати і змазувати силіконом, а то починає "шкрябати".
Мій я розібрав через 2 роки (заразом вигнав звідти колонію тарганів, які там поселилися:) ), а шкільний не прослужив і року, а вже доведеться розібрати - шкрябає sad
W-w-W Дата: Пн, 22.10.2007, 02:06 | Повідомлення № 26

дома я використовую принер Epson C45, він у мене працює понад 3 роки, проблем з ним майже не було, лише раз возив в сервіс-центр, оскільки заповнилась ємність для відпрацьованих чорнил, а так він відрукував десятки пачок паперу А4 і зараз друкує, я роботою даного принтера повністю задоволений. на катриджах чіпи, але я придбав програматор , то проблем нема. в школі використовую принтр Canon Pixma IP1000, це дуже класний принтер, швидко друкує, катриджі без чіпов, надійний. а про принтер Lexmark який нам подарили перед виборами, я хорошого нічого не скажу, це дійсно самі погані принтери у всіх відношеннях, а ціна їх говорить сама за себе, хоча це моя точка зору, можливо у Вас колеги інше відношення до даної моделі?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 22.10.2007, 02:21 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Мені не подобаються багатофункційні пристрої фірми HP. Маю власних 3 МФУ і саме МФУ НР Photosmart C3100 series дуже і дуже погані. Часто виходять з ладу, видають невідомі помилки, не друкують... З ними одні проблеми, важко заправляються, часто накриваються картриджі.
Я прихильник: Epson applause та Canon applause . Lexmark'и - аналогічно до Hewlett-Packard nono
RomanPetrovich Дата: Пн, 22.10.2007, 11:10 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
В кольорових принтерів Canon є одна цікава властивість в программі стоїть максимальне число копій, після друку певної кількості листів (10тис чи більше) каже що потрібно здати принтер в сервісний центр. Але є програмка яка обнуляє лічильник.
Ковшун Дата: Пн, 22.10.2007, 17:56 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Quote (RomanPetrovich)
В кольорових принтерів Canon є одна цікава властивість в программі стоїть максимальне число копій, після друку певної кількості листів (10тис чи більше) каже що потрібно здати принтер в сервісний центр. Але є програмка яка обнуляє лічильник.

А може це зв’язано з сервісним обслуговуванням принтера?
І тоді варто провести це обслуговування!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 22.10.2007, 18:00 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (RomanPetrovich)

Шановний, RomanPetrovich, така проблема є у всіх струменевих принтерів (не лише фірми Canon). І кількість віддрукованих листків не обов’язково сягає 10 тис. Наприклад я обнуляв свій МФУ Canon мр110 після віддрукованих 4-х тис. Річ у тім, що в кожному принтері є так звана абсорбуюча прокладка (памперс), в яку зливаються відходи (в основному від чистки друкуючої головки). І принтер попереджає про перенаповнюваність памперса вже тоді, коли ця абсорбуюча прокладка перенаповнена лише на відсотків 10. Тобто в ній ще виходить, що є повно місця для зберігання цих відпрацьованих чорнил, а принтер "ругається", що її потрібно замінити. До речі, для багатьох МФУ (багатофункційних пристроїв) не потрібно ніякої програми для онулення памперсу. Достатньо лише нажати певну комбінацію кнопок і все. Для старих принтерів, типу і320 - дійсно потрібна програмка. Тут як для якого, проте все можна знайти в інтернеті і зробити. Я свої принтери обнуляв вже до 10 разів і нічого, працюють. Жодного разу не міняв абсорбуючої прокладки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.