Вт, 28.01.2020, 23:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
Принтери, сканери.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 212
Писати тут про те який у вас принтер (в дома чи школі), які моделі та фірми-виробники вам подобаються, проблеми, що виникають при роботі з принтером, сканером, програми для сканування, обслуговування принтерів і т.д.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:20
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 21:54 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Є крек до ABBYY FineReader 8.0
Прикріплення: 81338711.exe(155.0 Kb)
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 22:02 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Інструкція
Прикріплення: 47770429.chm(230.4 Kb)
sergey1979 Дата: Пт, 31.08.2007, 20:12 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Нам в школу разом з комп'ютерним класом поставили Коніку-Мінолту 1400. Знаю, що Мінолта 1200 аппарат майже вічний (4 роки заправляю), а 1400 схожий, але чіпований sad
мудрую над тим як би його зєкономити на заправці для школи - схема програматора є

Сам вдома користуюсь Epson r200

Finereader - ліцензійний (у школі)

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 31.08.2007, 20:20
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.09.2007, 00:20 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (sergey1979)
Finereader - ліцензійний (у школі)
Цікаво, а яка версія?

Quote (sergey1979)
мудрую над тим як би його зєкономити на заправці для школи - схема програматора є

У мене в дома принтер/сканер/ксерокс Epson RX620 і я ним дуже задоволений. Якісно друкує фотки з цифровиків, мобілок. Сканер в ньому хороший. Були зразу, коли купив, проблеми з заправкою, тобто не зрозуміло як заправляти. Але я купив до нього безперебійну подачу чорнил (320 грн.) і зараз дуже задоволений. Чорнила заливаю з 200 гр. банок. Так як у нього 6-ти колірна подача чорнил, то 8 банок по 200 грамів вистачає на рік інтенсивного друку. А в школі також МФУ, але простенький - Canon mp110. Там чорнила заправляю шприцами, також працює вже 2 роки. А в секретаря - понад 4 роки працює простенький Canon і320. Так що, рекомендую вам купити безперебійну подачу чорнил і ніяких проблем не виникатиме.
Ковшун Дата: Сб, 01.09.2007, 08:24 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
В мене в кабінеті стоїть лазерний принтер Samsung ML-1210 та струминний, кольоровий Canon i350.
Обидва працюють ось уже кілька років безвідмовно.
Маю сканер Mustek 1248 UB, роботою його також задоволений.
sergey1979 Дата: Сб, 01.09.2007, 20:27 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Quote (Ковальчук_Олександр)
Цікаво, а яка версія?

Abby Finereader 8

Quote (Ковальчук_Олександр)
рекомендую вам купити безперебійну подачу чорнил і ніяких проблем не виникатиме

Коніка-Мінолта 1400 - лазерний принтер. Заправка на фірмі 45 грн, зміна чіпа - 50 грн.

Домашній Epson r200 : картриджі чіповані, купив програматор (45 грн), а так як друкую не інтенсивно то СНПЧ мені поки не потрібне.

P.S. Усіх з 1 вересня! smile
P.P.S. Не працює кнопка "Просмотреть" (IE, Firefox)

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 01.09.2007, 20:35
takdiy Дата: Сб, 01.09.2007, 22:38 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Quote (sergey1979)
Abby Finereader 8

Так він же кучу бабок коштує? surprised http://www.abbyy.com.ua/index.php?m=2:7:0&p=price/price.php

Хто спонсор?

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 02.09.2007, 00:52 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Домашній Epson r200 : картриджі чіповані, купив програматор (45 грн), а так як друкую не інтенсивно то СНПЧ мені поки не потр

Не знаю, чи краще віддати 45 грн. за програматор чи купити за 280 СНПЧ. До того ж з комплектом чорнил. З даною безперервною подачею чорнил виходить реальна економія чорнил і як результат $. Але це дійсно оправдовує себе лише у випадку дуже інтенсивного використання принтера.

Quote (sergey1979)
P.P.S. Не працює кнопка "Просмотреть" (IE, Firefox)

В опері вона також не працює, проте дана проблема скоро буде розглянута і, сподіваюсь вирішена. Але я вважаю, що це несуттєвий недостаток.
sergey1979 Дата: Нд, 02.09.2007, 07:38 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Quote (sergey1979)
Хто спонсор?

Держава.

Програма розвитку інформаційних та комунікаційних технологій у 2006-2007 році.

Олександр, чесно кажучи також задумувався над СНПЧ у 2005 році, маю цифровичок.
Коли придбав принтер то узяв все відразу до принтера - запасні картриджі (правда, неоригінальні), програматор. На той момент ще не знав про СНПЧ.
По грошам краще було взяти зразу СНПЧ, не оригінальні картриджі викинув - вони, навіть не виходили і 1 одного разу, почали текти. Тож до сих пір користуюсь оригінальними.

Шкільний секретар користується Canon'ом ip1500. Великий плюс Epson над Canon - удобна заправка, менше вимазуєшся, менше відказують.
Мінус - дорожчі, чіповані картриджі.

badm Дата: Чт, 06.09.2007, 13:02 | Повідомлення № 11
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Не знаю, але при вартості неоригінального катриджа чорного 12-14 грн та і відповідній вартості заправки Canon'ом ip 1000/1500 один з найкращих для недорогого друкування документів та і кількість навантаження 3000 в місяць повинен витримувати. Epson непоганий варіант для друку фото, але і вартість витратних матеріалів відповідна та і вимоги до катриджів (краще оригінальні). Маю в експлуатації 2 НР1200 вони вже видрукували (100 тис і 50 тис відповідно) і ще працюють, а от про Samsung такого сказати не можу.(після 20 тис і все та і катриджі періодично потрібно купувати)
takdiy Дата: Чт, 06.09.2007, 21:39 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Я теж користуюся Canon'ом ip 1500 Піксма. Мені його рекомендували, як самий дешвий і недорогий в обслуговувані принтер, який добре зійснює фотодрук. В цьму я переконався, так як працюю з ним вже рік. Він також досить швидко друкує звичайні тексти чорним кольором. Він цього року при температурі 30-40 градусів був взагалі без роботи 2 місяці: липень і серпень. І нічого. Ну купив рідину для промивки, 2 кубіки в шприці і не розігріваючи (а там рекомендується 30-40 градусів) протягом 40 хв привів його в робочий стан. От якби ще змога оригінальні чорнила купувати... Але приходиться користуватися чорною фарбою за 19 грн бутилка і 18 грн кольоровою чорнильнецею.

Узагалі хто мене запитує про кольоровий недорогий принтер рекомендую саме такий. Але нажаль, кажу, зняли вже його з виробництва... може десь у когось на складі завалявся... ???????????????????? Питайте, може пощастить.

Для тих хто цікавиться цим більше посилання - http://nadavi.com.ua/opin/canon/ip-1500/opin-39.php Читайте всі 3 сторінки.

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 13.09.2007, 17:29 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Якщо говорити про принтери, то мені подобаються принтери фірм Canon та Epson. Не подобаються - фірми НР. Тому що я користуюсь принтерами всіх цих трьох фірм, і третій мене аж ніяк не радує. Наприклад, нещодавно в мене вийшов з ладу кольоровий картрідж, і чорний із-за цього також не друкує. А от у Кенона, коли пересохла кольорова головка, чорний друкував ще понад два роки. Тобто не має залежності. Тому всім користувачам рекомендую із власного досвіду брати принтери лише фірм Canon та Epson. У Epson мінус один - складний механізм заправки. Хоча я вийшов з положення, купивши систему неперервної подачі чорнил. А от кенони заправляються досить просто і працюють надійно. Хоча у кожного струменневого принтера час від часу виникає проблема онулити рахівник, або "сбросить памперс" - абсорбуюча прокладка, яка перенаповнюється після віддруковування певної кількості листків, наприклад, 5000. На більшості сучасних принтерів ця проблема вирішується досить просто, наприклад, якщо це багатофункційний пристрій (принтер, сканер, ксерокс), то потрібно просто нажати певну комбінацію на кнопках, або зайти в серівсне меню і онулити рахівник. На деяких принтерах ця проблема вирішується програмно - завантажується з інтернету певна програма, яка і збиває рахівник на 0. У мене 2 МФУ, які я онуляю кнопками, та старий принтер Canon і320, який я вже разів 6 обнуляв програмою. Років два назад, коли я про це не знав, то для мене це було проблемою. Але все знайшов в інтернеті.
Taras Дата: Ср, 19.09.2007, 11:56 | Повідомлення № 14
Новий користувач
Рейтинг: 2
Можливо хтось хнає, хто мав справу з лазерним принтером Samsung 3051 ND. Там стоїть чіпований картридж, чи важко дістати програматор до нього і наскільки важко ним користуватися?
sergey1979 Дата: Сб, 22.09.2007, 07:43 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Деякі ресурси Інтернет, якими я користуюсь якщо виникають проблеми з принтерами:

http://resetters.ru/ - (більш підходить для Canon, Epson, HP - стуменевих)
http://startcopy.ru - лазерні.

Що стосується інших принтерів.
Напевне як і всі Ви, мені теж доводилося допомагати іншим знайомим(незнайомим) бескоштовно (за символічне нагородження або процент від фірми).
Був такий принтер - Lexmark Zxx (чисел не памятаю) - дуже кольровий і ДУЖЕ ДЕШЕВИЙ. Але дешева рибка, та погана юшка. Взагалі я не рекомендую людям брати саме дешеве, але гроші на ПК потрачені і їм хочеться ще й принтер (але потім навіть на упаковку паперу грошей не лишається smile ). Перший принтер не витримав 1 заправки, інший просто викинули через місяць... нічого не допомогло

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 22.09.2007, 07:44
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.