Пт, 22.11.2019, 10:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a та Windows 10 (проблеми із встановленням драйверів)
HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a та Windows 10
piktor Дата: Чт, 14.02.2019, 21:13 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
На роботі похапцем, ні з ким не порадившись, кілька років тому купили HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a. Хороший пристрій, друкує класно та швидко, але дорогий у заправці і її вистачає не так і на довго. Заправляти ніхто не став, в результаті я забрав БФП собі як сканер — сканує він класно, має автоподачу оригіналів у кришці.
Поставив офіційні дрова, налаштував під Win10, посканував і вимкнув — сканувати мені доводиться не часто. На другий раз хотів посканувати і виявив, що система "згубила" пристрій — він відображається як недоступний навіть коли включений. Переставив дрова, посканував і вимкнув.
Коли знову захотів посканувати, перевстановлення драйверу не допомогло — інсталятор хоч і бачив принтера, відмовлявся закінчувати встановлення. Пробував видаляти повністю і вичищати систему від залишків драйверів, пробував заводити на свіжій Win10 — марно. Вже подумав, що БФП фізично не справний, але уткнув його у власний ноутбук із Debian Linux. І виявив, що там він працює без проблем: hplip + xsane і все саме заводиться. Тобто, маємо пристрій, що працює під Linux краще, ніж під Windows.
Але треба якось змусити його працювати під Windows.
Якісь ідеї?
gu2in Дата: Пт, 15.02.2019, 10:03 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 303
Цитата piktor ()
пробував заводити на свіжій Win10 — марно.

Ніяких твіків не застосовували типу вимкнення телеметрії чи інших служб? Ставили чисту чи збірку? Можливо вимкнені якісь служби типу Windows Image Acquisition (WIA) або інші.
Гляньте у BIOS налаштування USB-портів.
Bandalak Дата: Пт, 15.02.2019, 10:53 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Мабуть драйвер автоматично обновився до нової (не робочої) версії. 10-ка цим страждає.
Повністю видаліть всі драйвера, можна клеанером. Встановіть заново. Якщо запрацює - вимкніть оновлення цього драйверу в груповій політиці. Якщо ні - відкотіть систему до попереднього стану і тоді повторіть вище описані пункти.
piktor Дата: Пт, 15.02.2019, 13:14 | Повідомлення № 4
Активний учасник
gu2in
Твіків не використовував, Win10 ставлена із офіційного образу, служба WMI працює. Що саме глянути в BIOS? Я нічого там не міняв з часу коли БФП працював.
Bandalak
Я подивлюся, але остання версія драйверів 2014 року, вінда їх сама не ставить (вона взагалі пристій бачить як CD із дровами, допоки я ті дрова не поставлю).
gu2in Дата: Пт, 15.02.2019, 14:08 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Важко щось підсказати. На свіжевстановленій оригінальній ОС зазвичай не буває таких проблем. Можливо інсталятору драйверів потрібні якісь додаткові компоненти - типу увімкнути .NET Framework 3.5 чи якісь бібліотеки, які не присутні у Win10? Запустити інсталятор від адміна у режимі сумісності?
Я би спробував так: втсановити ОС, встановити додаткові компоненти типу System Software For Windows, оновити драйвера на залізо, скачати драйвера з офсайту під свою модель МФУ і почати їх встановлювати і лише потім під'єднувати МФУ до компа.
mul44 Дата: Пт, 15.02.2019, 22:02 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
В мене xerox pe114 який працював під вінхр, і під 7(але в 7 треба було трішки пошаманити) в 10 не працює, бачить, але не працює, в бунті 14 просто підключив працює, зараз вже 18 бунта, все працює добре, питання - навіщо? Навіщо прикривати робота пристроїв які працють, і потрібні людям. Я розумію що "нове то мабуть краще", але - по факту: є пристрій, то нехай собі працює, що там такого може привнести драйвер поганого в систему 10? в лінукс значит не привносить баги.
gu2in Дата: Сб, 16.02.2019, 08:22 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Усе упирається у гроші та людські ресурси. Тягнути підтримку старих пристроїв економічно не вигідно та і щоб гарантувати безпеку старих ОС треба спеціалістів тримати напоготові, а тому легше примусово заставляти усіх оновлювати залізо та переходити на нову ОС. Десь у статті читав, що Інтел уже програмно зашиває у чіпсет неможливість встановлення ОС ниже Win 10.
Bandalak Дата: Сб, 16.02.2019, 10:27 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Цитата gu2in ()
неможливість встановлення ОС ниже Win 10

Раніше це у БІОС зашивали. Потім з'являлися гаражні версії прошивок, що вирішували проблему.
gu2in Дата: Сб, 16.02.2019, 11:17 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Щодо БІОСа - особисто зіштовхувався, що нижче вісімки нічого не стає.
Все упирається у НАДприбутки, до яких звикли. Ось - трохи не в тему, але принцип той же: Куда деваются непроданные автомобили?
Вже обговорювалось - щодо вартості ліцензій на той же Win 10 як метод боротьби з пірацтвом.
piktor Дата: Сб, 16.02.2019, 14:54 | Повідомлення № 10
Активний учасник
gu2in, я десь так і робив — додаткові компоненти і так стоять (принтер то працював) скачав дрова із сайту (у вінді власних немає для цього), встановив і лише за їх вимогою під'єднав пристрій.
Все те саме на Win7 щойно призвело до успіху. Думаю, у десятці просто поламали щось із сумісністю черговим оновленням, а НР на неактуальну модель уже нічого не оновлює.
gu2in Дата: Сб, 16.02.2019, 16:34 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Після чергових оновлень Win 10 можливо щось прописали щодо сумісності зі старим обладнанням.
Спробуйте на інших машинах з Win 10, можливо вдасться піймати якусь закономірність. У мене варіанти закінчилися (((.
Скоріш за все прийдеться використовувати МФУ на тих пристроях, де він ще розпізнається.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » HP LaserJet Pro 100 color MFP M175a та Windows 10 (проблеми із встановленням драйверів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.