Пн, 11.12.2017, 15:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтеру якої компанії надаєте перевагу? (Голосуємо і залишаємо коментарі)
Принтеру якої компанії надаєте перевагу?
Принтеру якої компанії надаєте перевагу (друк фото)?
1.Epson[ 9 ][26.47%]
2.Canon[ 17 ][50.00%]
3.Hewlett packard[ 8 ][23.53%]
4.Lexmark[ 0 ][0.00%]
5.Xerox[ 0 ][0.00%]
6.Іншої (назвати в повідомленні)[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 34
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.06.2009, 19:16 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (SLKuty)
Є вихід - ламінування

Не знаю, на скільки це вихід, як такі фотографії будуть психологічно сприйматися людьми, що звикли під пластиком бачити різноманітні документи про освіту і т.д. Хоча ви праві - ламіновані фото, роздруковані на самій дешевій бумазі вицвітають в декілька разів повільніше (а от в скільки сказати не можу), теж помітив таку особливість.

Я хотів би обсудити аспект не ламінованих фото. Я надрукував таких вже дуже багато і всі вони розійшлися по людях, а оскільки всі ми живемо в одному селі, то чи не буде в мене проблем через кільканадцять років? Зараз на принтерах друкують мабуть більше, ніж в лабораторіях. ;)

sgrecords Дата: Пт, 03.07.2009, 13:42 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (Ковальчук_Олександр)
то чи не буде в мене проблем через кільканадцять років?

Вот и меня терзают смутные сомнения. Выдал в этом году около 100 виньеток. (Epson R290+СНПЧ Resetrs (чернила DCTec) Вышло не намного дешевле чем в лабе, просто удобно, что на месте. А вот репутацию загубить в маленьком селении - раз плюнуть. Теперь буду со страхом заглядывать в них через каждый год :(
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 03.07.2009, 23:12 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Ще багато залежить від того, на якій бумазі ви друкували. Я друкую фото 10х15, А4, А5 тільки на бумазі Epson Premium Glossy. Листок А4 такої бумаги в наших краях зараз коштує 6,5 грн.; 10х15 - 0.8 грн. (оптова ціна).
Надрукував був стенд "Обдаровані діти", за 2 роки фото вицвіли повністю, але бумага була найдешевша. Вдома пів альбому складають фото 10х15, роздруковані з принтера, за 2 роки збереження вицвітання не помітно. Є надія, що при використанні оригінальних витратних матеріалів фото будуть зберігатися хоча б третину терміну, заявленого виробником (до 200 років для принтерів R290, 295 etc).
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.07.2009, 17:22 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Прочитав кілька статтей про вицвітання фото і зробив такі висновки:
1. Відбитки, зроблені за допомогою принтера вицвітають в будь-якому випадку швидше, за відбитки, зроблені в фотолабораторії.
2. Світлостійкість фото залежить від витратних матеріалів, зокрема:
- чорнил, що використовуються;
- бумаги (її плотності, товщини, структури, поверхні);
3. На довговічність фото впливають такі фактори як:
- Повітря (озон, різноманітні гази). Таким чином фотографія, яка знаходиться в альбомі у файлі, під склом або як ми вже говорили, заламінована, більш захищена від впливу повітря і буде вицвітати значно повільніше, ніж фотографія, що висить на стіні у кімнаті.
- світло (сонце, ультрафіолетові промені);
- температура (високі температури сприяють швидшому вицвітанню);
- вологість (підвищена вологість посилює процеси вицвітання);
Компанія Canon заявляє, що довговічність знімків, роздрукованих за допомогою струменевих принтерів може сягнути 100 років, при умові використання оригінальних чорнил та бумаги в умовах відсутності контакту з повітрям, повній темноті, оптимальній температурі і вологості.

Цікава стаття про світлостійкість.
sgrecords Дата: Пн, 06.07.2009, 15:35 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Рейтинг: 64
Quote (Ковальчук_Олександр)
Листок А4 такої бумаги в наших краях зараз коштує 6,5 грн

Сколько ж вы берете за А5 ?
Печатал на Epson Glosy Paper, качество приемлемое, пачка А4 40 листов - 100 грн. Еще один прикол который сильно влияет на выцветание - кислотность бумаги и чернил. На бумаге фуджи напечатал чернилами DCTec, повесил на стенд в тень, через месяц выцвела, на бумаге Epson теми же чернилами положил на солнце, прошло больше месяца, пока не выгорела...
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 06.07.2009, 19:41 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Фото А5 коштує 10-15 грн. Походу з листка А4 можна зробити 2 фото, виходить 3,25+1 грн. на чорнила, тобто собівартість висока в районі 5 грн., якщо ще рахувати % браку. Фото 10х15 - 3-5 грн, взалежності які фото, кому друкуються. Собівартість 10х15 виходить в районі 1.2 грн. Ось такий діапазон цін.
Спостерігаю за фото в реальному часі, є фотографії, що висять під склом на стіні вже понад 4 роки, вицвітання майже не помітно, але якщо добре придивитись, то невеличкий уход кольорів є.
bambuchia Дата: Вт, 07.07.2009, 00:58 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
У мене SAMSUNG X 4200 - адоволений всім, крім того, що чогось він постійно чує бумагу...
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 26.07.2009, 11:48 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Я зараз проводжу експеримент щодо вицвітання фоток. Вивісив 8 фотографій на пекуче сонце. Тримаються вже 6 днів. 2 з них роздруковані на принтері Epson RX620, СНПЧ, пігментні чорнила компанії WWM, інші 6 фоток роздруковані на принтері Epson R295, СНПЧ, водорозчинні чорнила E82, WWM.

Фотографії знаходяться в екcтрим-умовах: пекуче сонце, море ультрафіолету, 100% повітря, вчора цілу ніч поливав дощ.
Результат мене приємно здивував: за тиждень вицвітання майже не помітно. Точніше трішки помітно на фотографіях, роздрукованих на пігментних чорнилах (волосся стало не чорне, а червоне). Гадаю, в таких умовах фотографії на водо-розчинних чорнилах протримаються ще тижнів 2-3 як мінімум. Точніші результати покаже час.

pet Дата: Сб, 23.01.2010, 12:30 | Повідомлення № 24
Патріот
Рейтинг: 23
Раніше був Epson C20- проблем не було- відкрив кришку-влив чорнила і друкуй!!Полетіла голова....
Купили найдешевші Canon IP1800- заправив і чекай півдоби поки друкувати почне- прочистка не допомогає. Або постійно підзаправляй що не закінчилися чорнила))) Так тоді інша проблема- через пару заправок матюкається на картридж- не хоче його бачити. Я вже не говорю про заміну памперса...- в Epson- кришку зняв і міняй- в canon- розбери весь принтер! ;)

Додано (23.01.2010, 12:30)
---------------------------------------------
Є ще Samsung ML1210 -пять років норма- зараз сам собі на умі- то друкує, то чисті листи видає, то до половини друкує... Возив в ремонт- сказали все нормально))))) Потім по великому секрету додали що можливо на платі мікротріщина B)

vitali4 Дата: Сб, 23.01.2010, 13:11 | Повідомлення № 25
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Лазерний монохром: - HP, Canon. Майстри хвалять за заправку і обслуговування.
Кольоровий струйний: Epson Photo (6 картр.) + СНПЧ. + 6 пляшок чорнил (180 гр). Єдине що є дві проблеми:
1) наявність СНПЧ - позбавляє гарантійного обслуговування, 2) 1 раз на 2 тижні треба щось роздруковувати.
luyya Дата: Нд, 30.10.2011, 21:46 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Рейтинг: 0
Epson 1410, 270, c86. струйные, hp 2100, 1020 лазерные. эпсоны люблю за самосбрасываемые чипы на картриджах) Лазерники достались в наследство, а даренному коню :)
mouse Дата: Нд, 30.10.2011, 22:10 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Останнім часом користуюсь Epson TX650+СНПЧ. Жодних проблем, друк фотографій. Не болить голова і руки чисті :)
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 31.10.2011, 12:35 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Canon IP3600 + СНПЧ. Використовує 4 водорозчинні чорнила CMYK + пігментне чорне для тексту та друку у відтінках сірого. Друкую текст і фото. Не скаржусь.

Деякий час експлуатував HP DJ 5443 (без СНПЧ). Картриджі дорогі, папером перебирає. Потім зламався . Просто відламався кусок пластмаси.
Bandalak Дата: Пн, 31.10.2011, 13:42 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Дома:
Для фото струменевий EPSON R300 + СНПЧ (шість фарб).
Для фото на документи термосублімаційний Canon Selphy CP400.
Для масового чорнобілого друку лазерний Canon Laser Shot LBP-1120.

У школі для друку всякої всячини стуменевий багатофункціональний пристрій Canon MP160.
У моєму кабінеті лазерний Samsung ML-1210

Всіма принтерами я задоволений. Якщо за ними дивитися і вчасно обслуговувати, то проблем не повинно бути!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 31.10.2011, 15:19 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Canon MP160

З картриджами постійно проблеми, якщо їх перезаправляти.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтеру якої компанії надаєте перевагу? (Голосуємо і залишаємо коментарі)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.