Нд, 04.12.2016, 10:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Планшети (Вибір, характеристики, проблеми та їх вирішення)
Планшети
Yura_Shrol Дата: Вт, 02.10.2012, 11:02 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 40
Вирішив зробити собі подарунок - придбати планшет. Вибір великий. Може хто щось порадить з практичної сторони.
Потрібен він в основному як читалка, організатор. На другому плані інтернет, фільми. На третьому розваги. Буду часто його носити з собою тому мабуть треба зупинитися на 7" хоча це не остаточно. Хотілось б більшу роздільну здатність (хоча б 1024-600). По характеристикам подобається модель Ainol Novo 7 Fire, але це "чистий" китаєць (хоча зараз все майже китайське). Ще модель Assistant AP-802 вроді нічого. Не хочеться переплачувати лише за бренд, хоча за якість переплатити можна.
Буду радий будь-якій інформації.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: Yura_Shrol - Вт, 02.10.2012, 11:04
НІКОЛЯ Дата: Ср, 10.10.2012, 20:13 | Повідомлення № 16
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Дурня це все! Хочу цяцьку з AMOLED-дисплеем а также гнучким корпусом пару прототипів є але дорогувато коштують. Два тижні тому наші китайські брати й сестри стартонули новий гаджет раніш самсунівців. Побачим в найближчий час якщо ціна буде приблизно пару тищонок можна буде прикупити на апробацію ;)
НІКОЛЯ Дата: Ср, 10.10.2012, 22:34 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Перший прототип ХЗЗ Планшету ;)
piktor Дата: Ср, 21.11.2012, 03:30 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Рейтинг: 19
Вкину свої п’ять копійок у нову тему про планшети.
Мій бюджетний ноутбук вже працює 4 роки, хоча іще працює без нарікань. Але рано чи пізно я матиму потребу його замінити. Якщо заміняти на інший ноутбук, то проблем не виникає — обрав, купив Dell, поставив Лінукс, переніс /home із старого і радієш.
Але вабить більша портативність планшетів, то-ж серед варіантів я розглядаю його. Але тут просто взяти і купити більш-менш підходящий по ціні та характеристикам не вийде. Просто я хочу запускати на ньому деякі програми, якими користуюся на десктопі. Скажімо, iTALC та iTest.
Можна купити щось типу Acer Iconia Tab W500/W501 з Windows 7 — я так розумію, воно x86 і прийме увесь софт із настільного комп’ютера. Проте вартість такого добра — 4500-5000 грн., за що відразу можна купити класний ноут, жаба задушить.
Можна взяти планшет з ARM-архітектурою, де Android і спробувати поставити на нього Debian чи Ubuntu, під якими також підуть звичні мені програми із "великого" ПК, зокрема, той-же iTALC та iTest. Але пристроїв із офіційною підтримкою цієї ОС у нас в продажу не знаходжу, а неофіційний процес встановлення, описаний масово в інтернетах, передбачає потребу трясти великого бубна, та і то, не завжди робота буде повноцінною.
Ну от тепер думаю.
vinohodov Дата: Чт, 24.01.2013, 10:04 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Хто знає, що це за планшети DEX? Сильно приваблива ціна, ось тепер думаю придбати чи ні 
Dex iP1001 16 GB Tablet PC Экран: 10.1'', Процессор: Cortex A8, Частота: 1200 MHz,
Оперативная память: 1024 MB, Встроенная память: 16 GB, Операционная система: Google Android в Фотомагі 1217 гривень. 
Або не перейматися та взяти більш відомий Impression ImPAD 0412
але з гіршими характеристиками Экран: 7", Процессор: Boxchip A13, Частота: 1.0 GHz, Оперативная память: 512 MB, Встроенная память: 4 GB, Операционная система: Google Android.
Дайте пораду будь ласка!
mouse Дата: Сб, 02.02.2013, 12:22 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гарні планшенти у GoClever
Читати
Galyna Дата: Сб, 03.05.2014, 21:40 | Повідомлення № 21
Новий користувач
Рейтинг: 0
Як розблокувати планшет Nano-X, в якого тріснутий дисплей? Чи  можна якось повернутися до заводських налаштувань?
swetikccc Дата: Пт, 01.05.2015, 13:19 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Корстуюсь місяць. за такі гроші достойний планшет для нету, кіно і книг - екран чудовий.
http://fotos.ua/sale....anshety
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Планшети (Вибір, характеристики, проблеми та їх вирішення)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.