Ср, 12.12.2018, 20:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Выбор ноутбука (нужен совет)
Выбор ноутбука
dpi Дата: Пн, 09.01.2012, 15:36 | Повідомлення № 61
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Пилипчук_О_П)
HP

Они сильно греются, но, правда, на работу это ни как не сказывается.
OldSkif Дата: Пн, 09.01.2012, 18:23 | Повідомлення № 62
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (mudrak)
що ви думаєте про ноутбуки Dell? Конкрентіше -серію Dell Inspiron 5110

Dell Inspiron 5110 - це лише на Rozetka.ua майже чотирі десятки моделей, які іноді дуже різняться начинкою, тому якось однозначно говорити про всю серію не став би... Два місяці тому придбав сину Dell Inspiron N5110 (DI5110I26304640B) Diamond Black (http://rozetka.com.ua/dell_di5110i26304640b/p168736/, правда, брав через інтернет-магазин, але не тут). Враження лише позитивні, але дещо "хрупкуватий", корпус пластиковий, тому потребує тендітного "обхождєнія". Немає у комплекті поставки диска з драйверами. Та на сайті виробника - повний комплект, але лише для win7 (в інеті повно драйверів для нього і на ХРюшу). Все інше - пєсня ! Роботою дуже задоволені (тьху-тьху-тьху).

Відредаговано: OldSkif - Пн, 09.01.2012, 18:24
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 10.01.2012, 02:02 | Повідомлення № 63
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 396
Quote (dpi)
Они сильно греются

Не маю з чим порівнювати: він у мене перший :)
piktor Дата: Ср, 15.05.2013, 02:00 | Повідомлення № 64
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Хочу розжитися на ноутбук, хотіння наступні:
  • Бюджет: ~6000 грн.
  • Використання переважно вдома, тому ємний акумулятор не обов'язковий.

• Завдання: окрім офісу, інтернету та мультимедіа буде робота із фотографіями в RAW, обробка відео і всяка інша 2D графіка. В ігри погуляти теж не проти, але не ігроман.
  • З попередніх двох пунктів випливає, що треба продуктивний процесор, можна чотириядерний (RAW Therapee їх усі використовує) і 15-17" екран.
  • Повнорозмірна клавіатура із цифровим блоком дуже вітається.
  • А саме головне хотіння, із-за якого я сюди прийшов (на сайтах магазинів мало інформації про конкретні моделі) - відсік для другого HDD, куди я пізніше докуплю SSD. Або якщо SSD уже буде, то у другий відсік я вставлю уже наявний ноутбучний HDD. Моделі із двома HDD із коробки за мій бюджет ніби вилазять, хоча, якщо такі є, то теж добре.

Додано (15.05.2013, 02:00)
---------------------------------------------
Натрапив на інформацію про те, що у Dell Inspiron 15R та 17R можна засунути пристрій на mSATA. Подивляюся на моделі 5720 та 7520 - перша влазить в бюджет навіть з Core i7 і 8ГБ мізків.

skif Дата: Ср, 14.03.2018, 23:32 | Повідомлення № 65
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 54
у дружини ноутбук (HP) полетів - вмикається вентилятор і за кілька секунд зупиняється - екран чорний, сигналів не подає, 9 років працював. Читав що шим-контролер згорів чи що...
Зараз по бюджету не тягнемо купити новий, дивлюсь в сторону б/у в районі 2+ тис грн. 
Які підводні камені можуть бути, що не пропустити? Так думаю, перш за все темп. процесора дивитись, чи не забитий кулер?
mudrak Дата: Чт, 15.03.2018, 19:26 | Повідомлення № 66
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Цитата skif ()
9 років працював
Це хороший результат, в мене ще ніякий довше 5 не витримував, перепробував і Acer, i Dell, i HP. Зараз "мучу" Lenovo. А от у сестри один з перших Dellів, ще з він ХР та 512 оперативки вже й не скажу скільки років, явно за 10! Перші моделі ще й досі працюють, але виробники, видно, вирішили що нема потреби в такому довгому житті, надто швидко галузь розвивається. Ходили слухи, що навіть програмно зашивали у важливі вузли "смерть" після певної дати чи набору годин роботи.
БУ ноутбук в цьому плані це ще той "котяра" в мішку, забитий кулер це не показник (можна забити кулер, перегріти ноут, розібрати - почистити і продати). Потрібний індивідуальний підхід (наприклад, домовитися, що якщо здохне за два дні - тоді "гроші взад") але ризик все одно великий, може прийдеться це слово писати окремо  ;) .
sergey1979 Дата: Пт, 16.03.2018, 07:11 | Повідомлення № 67
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Цитата skif ()
ноутбук (HP)
Приносили на ремонт - фірма все зробила щоб "южники" горіли. Ці ноути особливо на АМД не потрібно затягувати - розбирати, нормально нанести термопасту (якщо є можливість - доробити систему охолодження ).
Мій перший МSI e600 тільки у цьому році доламали (бо віддав у школу) - 12 років.
Другий -Samsung - типове -  клавіатура/тачпад, а так ще буде робити - з 2012. (Тьфу-тьфу ще й аккумулятор рідний хвилин 20-30 тримається).
Найбільший дохід для ремонтників (моя думка) - Lenovo.
Jokerz Дата: Вт, 20.03.2018, 16:30 | Повідомлення № 68
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Цитата skif ()
у дружини ноутбук (HP) полетів - вмикається вентилятор і за кілька секунд зупиняється - екран чорний, сигналів не подає, 9 років працював. Читав що шим-контролер згорів чи що...Зараз по бюджету не тягнемо купити новий, дивлюсь в сторону б/у в районі 2+ тис грн. 
Які підводні камені можуть бути, що не пропустити? Так думаю, перш за все темп. процесора дивитись, чи не забитий кулер?

если еще актуально, могу помочь
Denis_Osipov Дата: Ср, 18.04.2018, 19:18 | Повідомлення № 69
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я ось теж боюсь, що зараз мій Lenovo E531 2014 року теж скоро прийде в неробочий стан - достатньо часто чув про років пять роботи максимум. Поки працює справно, замінив Pentium на i5, докинув оперативної, поставив SSD. Але думаю, що поломкою буде або "відпад" відеочипа або проблеми з живленням процесора. Дивлюсь зараз альтернативу. Буду брати з варіантів з i5-8250U/MX150, бо якраз оптимальний варіант по продуктивності для мене, хоч і треба буде позичити [ссылка убрана ] трохи коштів. Але зможу відбити половину ціни з продажу теперішнього ПК точно.
[admin]Еще одна попытка разместить рекламу - и я отправлю в вечный бан[/admin]
Bandalak Дата: Ср, 18.04.2018, 20:00 | Повідомлення № 70
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 276
Цитата Denis_Osipov ()
нет здесь ссылки :)

Це прихована реклама?
Не вірю, що ви справді там хочете брати кредит.
Краще позичте у знайомих.
Bandalak Дата: Ср, 18.04.2018, 21:01 | Повідомлення № 71
Лідер форуму
Розказую у чому фішка подібних сервісів онлайн кредитування.
При спробі взяти кредит онлайн, всі ваші особисті дані переходять в руки аферистів, котрі в свою чергу беруть собі кредит у справжньому банку на ваші документи.
Вгадайте, хто буде віддавати гроші? ;)
Bandalak Дата: Пн, 21.05.2018, 12:16 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
Acer випустила модель ноутбука Nitro 5 з GeForce GTX 1060 Cre I7+ 16 ГБ ОЗП SSD 512 Gb

О, це вже діло!
Можна навіть робити простий відеомонтаж та комфортно обробляти фото.
mudrak Дата: Пн, 21.05.2018, 20:38 | Повідомлення № 73
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Цитата Bandalak ()
Можна навіть робити простий відеомонтаж та комфортно обробляти фото.
А скільки весільного відео потрібно змонтувати, щоб відбити 1200 євро, які він коштує?  ;)
Bandalak Дата: Вт, 22.05.2018, 11:50 | Повідомлення № 74
Лідер форуму
Мінімум 6 весіль.

Але як правило, монтують на настільних ПК, котрі коштують в декілька разів дорожче від цього ноутбука.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Выбор ноутбука (нужен совет)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.