Сб, 23.09.2017, 12:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 10:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

NataliyG Дата: Пт, 25.10.2013, 17:42 | Повідомлення № 121
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата gu2in ()
Визначте фірму-виробника мережевої карти та ID обладнання
Так все знайшла. Драйвер я визначила по ID обладнанню.
http://lenovo-forums.ru/topic/535-wi-fi-%D0%B2-lenovo-s110/ - тут форум Леново, на якому можна по ID обладнанню.
Всім дуже дякую хто допомагав і допоміг.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 07.02.2014, 13:14 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Ноутбук HP 625 не можу завантажити з флешки Ubuntu. В BIOS завантаження з USB увімкнене. Стаціонарний комп'ютер з цієї флешки завантажується. Що робити крім того, що спробувати записати CD?
Jimik Дата: Пт, 07.02.2014, 15:42 | Повідомлення № 123
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Проблема, на мою думку, з пітримкою SATA драйверів. В мене таке було коли намагався на НР 650 поставити ХП то прийшлося ставити збірку з цими драйверами, а то не запускалось нічого.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.