Нд, 20.10.2019, 05:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 09:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

NataliyG Дата: Пт, 25.10.2013, 16:42 | Повідомлення № 121
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата gu2in ()
Визначте фірму-виробника мережевої карти та ID обладнання
Так все знайшла. Драйвер я визначила по ID обладнанню.
http://lenovo-forums.ru/topic/535-wi-fi-%D0%B2-lenovo-s110/ - тут форум Леново, на якому можна по ID обладнанню.
Всім дуже дякую хто допомагав і допоміг.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 07.02.2014, 12:14 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Ноутбук HP 625 не можу завантажити з флешки Ubuntu. В BIOS завантаження з USB увімкнене. Стаціонарний комп'ютер з цієї флешки завантажується. Що робити крім того, що спробувати записати CD?
Jimik Дата: Пт, 07.02.2014, 14:42 | Повідомлення № 123
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 54
Проблема, на мою думку, з пітримкою SATA драйверів. В мене таке було коли намагався на НР 650 поставити ХП то прийшлося ставити збірку з цими драйверами, а то не запускалось нічого.
TYP Дата: Пт, 26.04.2019, 18:38 | Повідомлення № 124
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Доброго дня форумчанам! Можливо серед Вас є ті, хто стикався з "виходом зі строю" північного моста на ноутбуці хотілося б почуть Ваші думки. Розповім свою історію. Зараз маю HP ProBook 4525s 2010р.в. Одного дня він  увімкнувся і замість букв на екрані я побачив як  Caps Lock замигав 5 раз. Сервісмени повернули робочий ноут через день з діагнозом "північинй міст", прогріли, заміна недоцільна по вартості, як вийде з ладу принесеш, ще прогріємо. Через пару місців він вийшов і знову за день повернули. І першого і другого разу перед походом в сервіс я знімав вінчестер. І коли ставив його назад, заглянув під захисну кришку системи охолодження і якось не побачив слідів того, що систему охолодження знімали перед прогрівом. І коли втретє він не запустився я зняв кришку, пам'ять і домашнім феном секунд 10 погрів поверх радіатора. Відразу після цього, гарячим, увімкнув його і він два дні пропрацював. Потім знову 2 дні. Благо, що на розбір для прогріву витрачається 1 хв. (3 болтики). Так от з рештою питання.
Як довго можна чи варто так гратись з ним (розумію, що поки не вмре)? Можливо варто зняти систему охолодження і прогріти "голий" чіп, але чи не може трапитись так, що під час відокремлення радіатора я "доламаю" поганий контакт і потім уже ніколи його не увімкну?
Bandalak Дата: Пт, 26.04.2019, 20:55 | Повідомлення № 125
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
У подібному випадку найраціональніше продати його по запчастинах і купити інший. Всі решта варіанти - марна трата часу та грошей. Якщо і запрацює - то не на довго!
mul44 Дата: Сб, 27.04.2019, 20:37 | Повідомлення № 126
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата TYP ()
Потім знову 2 дні. Благо, що на розбір для прогріву витрачається 1 хв. (3 болтики). Так от з рештою питання.Як довго можна чи варто так гратись з ним (розумію, що поки не вмре)? Можливо варто зняти систему охолодження і прогріти "голий" чіп, але чи не може трапитись так, що під час відокремлення радіатора я "доламаю" поганий контакт і потім уже ніколи його не увімкну?

Правильно підказують - продайте по частинам, і забудьте, робити реболінг вийде дорого, і все рівно може пропрацювати рік-два (пощастить довше, а так ні)
TYP Дата: Вт, 30.04.2019, 17:55 | Повідомлення № 127
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Цитата mul44 ()
Правильно підказують - продайте по частинам

Теж не варіант. Рік назад придбав для нього WD Caviar Black і пів року назад 8Гб опкративки. Вони на гарантії, але БУ відразу втратить в ціні... а решта запчастин нічого не варті. Тому буду гріть, поки працюватиме, а далі покаже час.
Bandalak Дата: Вт, 30.04.2019, 22:49 | Повідомлення № 128
Лідер форуму
Втратять у ціні не багато, якщо на гарантії.
При бажанні можна впхати у новий ноутбук.

До речі, можу запропонувати не дуже дорого б-у ноутбук з Канади на core i5 без оперативки і жорсткого (вставите свої). Якщо цікавить - пишіть в ОП.

Можу відняти від указаної в прайсі ціни, ціну НОВИХ жорсткого та оперативки. А якщо пощастить, то для учасника форуму інформатиків - зробити додаткову знижку!

Цитата TYP ()
решта запчастин нічого не варті

Можна продати на ОЛХ
Матриця екрана - до 1000 грн,
Вай-фай - 200 грн
Батарея - біля 500 грн
ДВД - 150 грн
БЖ - до 400 грн
Корпус - до 500 грн
Процесор - залежить від моделі
Клава - 200 грн
Тачпад - 200 грн
Материнка на розборку - до 300 грн
Прикріплення: 9098184.jpg(542.0 Kb)
swetikccc Дата: Ср, 01.05.2019, 19:23 | Повідомлення № 129
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Доброго вечора.
З стілусом щось є на 12-13 дюймів?
Bandalak Дата: Ср, 01.05.2019, 21:39 | Повідомлення № 130
Лідер форуму
Все що є - у прайсі. Більше нічого немає.
Прикріплення: 155660926676708.xls(125.0 Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.