Сб, 23.09.2017, 12:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 10:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

gu2in Дата: Сб, 06.04.2013, 10:06 | Повідомлення № 91
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Цитата (bgd)
В принципі немає сенсу їх встановлювати!!! Там і так встановлена Windows XP sp3.

Чому? В збірці містяться усі оновлення, які вийшли після офіційного SP3
NataliyG Дата: Пн, 08.04.2013, 14:11 | Повідомлення № 92
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Отже мій Віндовс SP3 не бачив принтера ніяк ні з якими дрйверами, все викидало помилку, я спробувала оновити драйвери і накрилися ті які я завантажила з диску. Я повернулася до початкової точки: Отже чи можна Віндос 7 поставити на диск без ФОРМАТУВАННЯ диску. Віндовс 7 не ставиться каже що не можна  створит файлову систему. То який мені обрати XP щоб драйвер до нього підходив може x64.
bgd Дата: Пн, 08.04.2013, 19:39 | Повідомлення № 93
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата (NataliyG)
Отже чи можна Віндос 7 поставити на диск без ФОРМАТУВАННЯ диску. Віндовс 7 не ставиться каже що не можна  створит файлову систему.

В принципі можна встановити Віндовс 7 без форматування диску!!!
Можливо ти при установці Віндовс ХП вибрала файлову система FAT 32, тоді логічно, що Віндовс 7 не встановиться без зміни файлової системи (FAT 32 на NTFS). В принципі це можна зробити, відформатувавши диск або скористатися спеціальною командою (convert) в режимі емуляції MS-DOS.

Пуск - виконати - cmd - convert C: /FS:NTFS  і натиснути Ентер.

Тоді можна спробувати встановити Віндовс 7 без перевстановлення і без реального форматування!!!
Але не гарантія, що все встановиться!!!

Цитата (NataliyG)
То який мені обрати XP щоб драйвер до нього підходив може x64.
Взагалі то кажучи Віндовс ХП 64 біт досить специфічний і дефіцитний!!! Мало хто його встановлював!!!
А який в цьому сенс, всеодно буде ХП. В тебе проблема в чомусь іншому!!!

А взагалі цей принтер працює на якомусь іншому комп'ютері????? Зокрема з ОС Віндовс ХП???

Відредаговано: bgd - Пн, 08.04.2013, 19:39
swetikccc Дата: Пн, 08.04.2013, 20:10 | Повідомлення № 94
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Цитата (bgd)
А взагалі цей принтер працює на якомусь іншому комп'ютері????? Зокрема з ОС Віндовс ХП???
Чому небуде працювати принтер то 2005 року.
Проблема в кривій ОС
bgd Дата: Пн, 08.04.2013, 20:16 | Повідомлення № 95
Досвідчений вчитель
Цитата (swetikccc)
Чому небуде працювати принтер то 2005 року. Проблема в кривій ОС

Та я в принципі про теж саме що і ви!!!! Що проблема у Віндовсі!!! Я ж не написав про застарілий принтер.

Але може сам принтер теж десь міг зламатися, тому я і цікавлюся чи в даний момент він працює на якомусь компі!!!!
gu2in Дата: Пн, 08.04.2013, 21:18 | Повідомлення № 96
Досвідчений учасник
Цитата (NataliyG)
NataliyG
Щоб вам дійсно щось підказати давайте розберемо деякі питання:
1 - чи має значення для вас ліцензійність ОС?
2 - якщо у вас "залізо" нове, чому ви зупинились на Win XP а не  Win 7, адже на сайті виробника вказаного принтера є драйвера і під сімку?
3 - чому розділ під ОС не можна форматувати?
Побажання:
1 - якщо є можливість - краще ставити  Win 7

2 - підготовка розділу під ОС здійснюється з BootCD/Flash, мені наприклад подобаються збірки від Стрільця
Розмір збірки невеликий, є різні програми для роботи з HDD на всякий смак, дуже простий спосіб зробити  BootFlash і прогрмаи усі добре перевірені.
3 - всановлюйте ОС оригінал, а не всякі там збірки, в яких хлопці безбожно вирізають "зайве" та "оптимізують". Судячи з вашого повідомлення ви встановили саме збірку  Win XP за 2012 рік, тому скоріше за все
Цитата (swetikccc)
Проблема в кривій ОС
Визначайтесь з ОС і ми вам накидаємо посилання на оригінали з ключами, активацією і з торрентів.
NataliyG Дата: Пн, 08.04.2013, 21:31 | Повідомлення № 97
Активний учасник
Цитата (swetikccc)
Проблема в кривій ОС
так реально ОС англійська з якимось українізатором, напевно треба було не українізовувати.
bgd Дата: Пн, 08.04.2013, 21:38 | Повідомлення № 98
Досвідчений вчитель
Цитата (gu2in)
1 - чи має значення для вас ліцензійність ОС? 2 - якщо у вас "залізо" нове, чому ви зупинились на Win XP а не  Win 7, адже на сайті виробника вказаного принтера є драйвера і під сімку? 3 - чому розділ під ОС не можна форматувати? Побажання: 1 - якщо є можливість - краще ставити  Win 7 2 - підготовка розділу під ОС здійснюється з BootCD/Flash, мені наприклад подобаються збірки від Стрільця Розмір збірки невеликий, є різні програми для роботи з HDD на всякий смак, дуже простий спосіб зробити  BootFlash і прогрмаи усі добре перевірені. 3 - всановлюйте ОС оригінал, а не всякі там збірки, в яких хлопці безбожно вирізають "зайве" та "оптимізують". Судячи з вашого повідомлення ви встановили саме збірку  Win XP за 2012 рік, тому скоріше за все

А яке відношення збірки Віндовсім мають до принтера???? Ще не зустрічав такі, щоб були проблеми із налаштуванням принтера!!!

Цитата (NataliyG)
Отже мій Віндовс SP3 не бачив принтера ніяк ні з якими дрйверами, все викидало помилку, я спробувала оновити драйвери і накрилися ті які я завантажила з диску.
Наташа, спробуй ще подивитися чи служба Печати (Друку) запускається автоматично (тобто чи взагалі працює)!!!
Для цього переглянь: Во время работы Windows XP запускается и работает много служб. Просмотреть весь список служб можно нажав "Пуск"- "Панель управления"- "Администрирование" "Службы". Знайди:
Диспетчер очереди печати (Print Spooler)
Диспетчер очереди печати является ключевым компонентом системы печати в Windows. Он управляет очередями печати в системе, а также взаимодействует с драйверами принтеров и компонентами ввода-вывода, например USB-портами и протоколами семейства TCP/IP.
Имя службы: Spooler
Исполняемый файл или название процесса: spoolsv.exe
Выставляем - Авто. І процес повинен бути запущений завжди!!!

Додано (08.04.2013, 20:38)
---------------------------------------------
Цитата (NataliyG)
так реально ОС англійська з якимось українізатором, напевно треба було не українізовувати.
Швидше за все вона російська з українізатором!!!!

Відредаговано: bgd - Пн, 08.04.2013, 21:48
gu2in Дата: Пн, 08.04.2013, 21:59 | Повідомлення № 99
Досвідчений учасник
Цитата (bgd)
А яке відношення збірки Віндовсім мають до принтера???? Ще не зустрічав такі, щоб були проблеми із налаштуванням принтера!!!
Пане bgd, у вас у повідомлені так багато знаків питання та окликів - не треба так емоційно.
У збірках хлопці вирізають підтримки різних драйверів та зупиняють різні служби для оптимізації. що часто приводить до конфліктів обладнання та відсутністю можливості встановити якесь специфічне чи звичайне обладнання. Якщо ви з цим не зустрічалися, то це не значить, що я щось "чудне" повідомив.
bgd Дата: Пн, 08.04.2013, 22:05 | Повідомлення № 100
Досвідчений вчитель
Цитата (gu2in)
Пане bgd, у вас у повідомлені так багато знаків питання та окликів - не треба так емоційно.
Ок. Домовилися, менше буду ставити знаків. Взагалі то це не емоції. Просто так звик.

Частково я з Вами згоден, зустрічав збірки де вирізаний Paint, NetMeeting, Блокнот і інші програми та оптимізовані служби. Ви все правильно написали. Просто я не зустрічав, збірки в яких вирізані служби підтримки принтерів! Це просто дивно.
Наприклад одна із найбільш оптимізованих Віндовс ХП - це збірка Game Edition. Там взагалі багато що вирізано.
NataliyG Дата: Пн, 08.04.2013, 22:49 | Повідомлення № 101
Активний учасник
Це вже все не принципово, бо я поламала той Віндовс спробою встановити 7, напевне відчула себе всемогутньою - дурепа.
І тепер жодна з Віндовсів не ставиться усі кажуть, що не можуть створити диск, хоча диск відформатований у NTFS. Допоможіть: Отже ситуація така, на ноутбуці HP Probook 4540s на початковому диску стоїть от та Лінукс з виборів, її рухати не можна. ТАкож на ньому є диск відформатований у NTFS і ще стоїть Ubunta 12.04 як поставити Віндовс ну хоча б якийсь.
Буду дуже вдячна за допомогу.
Ви напевне мене вже за варятку маєте.
Ще раз дякую усім хто прочитає і відгукнеться.

Додано (08.04.2013, 21:49)
А і ще одне я прочитала от тут: http://linuxmir.ru/page....ter#cut що Лінукс вже встановлений практично неможливо перенести на новий компютер його пропонують перевстановлювати. Тому я дуже хочу поставити Віндовс так, щоб той Лінукс стояв поруч.

Відредаговано: NataliyG - Пн, 08.04.2013, 23:36
bgd Дата: Пн, 08.04.2013, 22:57 | Повідомлення № 102
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
А і ще одне я прочитала от тут: http://linuxmir.ru/page....ter#cut що Лінукс вже встановлений практично неможливо перенести на новий компютер його пропонують перевстановлювати. Тому я дуже хочу поставити Віндовс так, щоб той Лінукс стояв поруч.

А навіщо тобі той Лінукс, якщо не секрет?

Додано (08.04.2013, 21:57)

Цитата (NataliyG)
диск відформатований у NTFS і ще стоїть Ubunta 12.04 як поставити Віндовс ну хоча б якийсь.  Буду дуже вдячна за допомогу.

Давай спочатку, де саме в тебе виникає повідомлення: "Не можна створити диск". Тобто опиши детальніше по пунктах свої дії при встановленні Windows XP (7). Так буде зручніше тобі допомогти!!
swetikccc Дата: Пн, 08.04.2013, 22:58 | Повідомлення № 103
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Цитата (NataliyG)
Буду дуже вдячна за допомогу.
Какой раздел активный?
НІКОЛЯ Дата: Пн, 08.04.2013, 23:43 | Повідомлення № 104
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Акроніс Директор російський вантажимось з нього дивимось який розділ активний
NataliyG Дата: Пн, 08.04.2013, 23:48 | Повідомлення № 105
Активний учасник
Я спробувала встановити Віндовс 7 в той самий розділ, що і стояв той Віндовс XP/ він не хотів ставити без форматування то я й відформатувала після цього Віндовс 7 написав, що на цьому диску неможливо поставити Віндовс, я спробувала видалити диск тоді диски збилися в купу і я от ту справу змогла розгребсти з ubuntu Live CD.
Тобто Убунта побачила Лінукс і при повторному перевстановленні змогла відрізнити лінукс, диск з даними і свої диски.
 Я спробувала поставити той Віндовс що стояв і ось, що виходить інсталяція доходить до вибору дисків бачить усі диски один з них відформатовано в системі NTFS але при виборі його чи того іншого невідформатованого система пише що  неможливо створити розділ поверніться в попередній пункт і створіть його. 
Цитата (swetikccc)
Какой раздел активный?
Тобто можливо  цей диск логічний а не основний, як це визначити? убунту визначає його як диск Ntfs.

Додано (08.04.2013, 22:48)

Цитата (НІКОЛЯ)
Акроніс Директор російський вантажимось з нього дивимось який розділ активний
Тобто а якщо активним є диск з Лінуксом?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.