Нд, 19.11.2017, 10:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 9«12456789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 09:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

NataliyG Дата: Вт, 02.04.2013, 15:19 | Повідомлення № 76
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Ні все працює є поряд ubuntu і лінукс який мені обрати XP, старіші версії не встановлюються бо не мають відповідного драйвера на HDD є такий XP, що встановиться? Я думаю, що навіть при тому, що мені не вдасться поставити, щоб можна було завантажувати і Лінукс, то потім коли буде потреба я просто відформатую диск з Віндовсом і почне завантажуватися Лінукс: чи це не так?
swetikccc Дата: Вт, 02.04.2013, 16:56 | Повідомлення № 77
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата (NataliyG)
Ні все працює є поряд ubuntu і лінукс який мені обрати XP, старіші версії не встановлюються бо не мають відповідного драйвера на HDD є такий XP, що встановиться? Я думаю, що навіть при тому, що мені не вдасться поставити, щоб можна було завантажувати і Лінукс, то потім коли буде потреба я просто відформатую диск з Віндовсом і почне завантажуватися Лінукс: чи це не так?
Ставте сімку
Просто інструкція написана для ХР і все
Завантажувач пінгвіна відновите і все.
1 ставите сімку
2 відновлюете завантажувач
3 робите образ уже сімки
4 коли потрібно форматуете диск з вікнами
5 потім коли потрібно з образу відновлюете сімку назад
NataliyG Дата: Вт, 02.04.2013, 19:44 | Повідомлення № 78
Активний учасник
Цитата (swetikccc)
Ставте сімку Просто інструкція написана для ХР і все
Завантажувач пінгвіна відновите і все.
1 ставите сімку
2 відновлюете завантажувач
3 робите образ уже сімки
4 коли потрібно форматуете диск з вікнами
5 потім коли потрібно з образу відновлюете сімку назад
Дуже потрібно! Допоможіть якось це виправити на моєму компютері, ще є вся потрібна інформація. Я поставила   Віндовс після цього перевстановила ubuntu і  вона все бачила і Віндовс і Лінкс і ubuntu можна було оберати, однак я вирішила ще звільнити один диск на ньому реально нічого не було, я за допомогою  ubuntu звільнила зайве місце і спробувала відформатувати його за допомогою Акронікс і тепер мені кажуть group uncnov тобто фактично я не витерла зайвої інформації, то чому мої операційні системи невидимі, як це виправити? Може хтось знає, допоможіть дуже дуже потрібно!!!! Acronics бачить усі диски.

Додано (02.04.2013, 18:43)
---------------------------------------------
При повторній спробі встановлення ubunta бічить реально 1 диск?

Додано (02.04.2013, 18:44)
grup rescue>

bgd Дата: Вт, 02.04.2013, 22:43 | Повідомлення № 79
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата (NataliyG)
який мені обрати XP, старіші версії не встановлюються бо не мають відповідного драйвера на HDD

Взагалі перший раз чую, що драйвер на жорсткий диск (HDD) не можна знайти на Віндовс ХП!!! Це стандарт!!!! 

Якщо ти про жорсткий диск, коли в процесі встановлення Віндовс XP вискакує помилка, або потім, то спочатку в БІОС подивись налаштування на HDD (режими даних IDE або AHCI). Для Віндовс 7 краще другий, для Віндовс ХП, якщо не працює в режимі AHCI, тоді потрібно вибрати IDE.

Точніше де дивитися можу написати, якщо потрібно!!!
swetikccc Дата: Вт, 02.04.2013, 23:40 | Повідомлення № 80
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата (NataliyG)
Дуже потрібно! Допоможіть якось це виправити на моєму компютері, ще є вся потрібна інформація. Я поставила   Віндовс після цього перевстановила ubuntu і  вона все бачила і Віндовс і Лінкс і ubuntu можна було оберати, однак я вирішила ще звільнити один диск на ньому реально нічого не було, я за допомогою  ubuntu звільнила зайве місце і спробувала відформатувати його за допомогою Акронікс і тепер мені кажуть group uncnov тобто фактично я не витерла зайвої інформації, то чому мої операційні системи невидимі, як це виправити? Може хтось знає, допоможіть дуже дуже потрібно!!!! Acronics бачить усі диски.
Попробуйте відновити завантажувач.
В лайві пінгвін все бачить? 
Акронікс   Акроніксом, але все це потрібно було робити прямо в  ubuntu
NataliyG Дата: Ср, 03.04.2013, 00:09 | Повідомлення № 81
Активний учасник
Ура, все працює!!! Це коштувало мені значних зусиль! Тепер ще потрібно знайти драйвери на Віндовс, що теж може бути проблемою!!! 
Я Вам щиро дякую дорогі УЧИТЕЛІ!!! Особлива подяка: swetikccc - ви справжній учитель, саме головне небайдужий!!!
Я дійсно багато чого навчилася! Якщо у когось буде проблема із grub у ubuntu тут добре написано:
http://adw0rd.com/2010/4/5/grub-rescue/
http://webhamster.ru/site/page/index/articles/comp/196

Ще раз велике дякую!
bgd Дата: Ср, 03.04.2013, 14:58 | Повідомлення № 82
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Тепер ще потрібно знайти драйвери на Віндовс

Спробуй скачати драйверпак (Sam Drivers): http://www.pslan.com/details.php?id=219429
або
скористайся сайтом: http://drp.su/ru/

Відредаговано: bgd - Ср, 03.04.2013, 14:59
NataliyG Дата: Ср, 03.04.2013, 21:02 | Повідомлення № 83
Активний учасник
Цитата (bgd)
Спробуй скачати драйверпак (Sam Drivers): http://www.pslan.com/details.php?id=219429 або
Ніколи не користувалася одним драйвером для всіх комп'ютерів, обов'язково спробую, але не на цьому Віндовсі на цьому я хочу рідні, по одному і обережно!
bgd Дата: Ср, 03.04.2013, 21:48 | Повідомлення № 84
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Ніколи не користувалася одним драйвером для всіх комп'ютерів, обов'язково спробую, але не на цьому Віндовсі на цьому я хочу рідні, по одному і обережно!

Це не один драйвер, це набір драйверів усіх виробників і на всі компоненти ПК/Ноутбука (4,7 ГБайт).
NataliyG Дата: Пт, 05.04.2013, 15:27 | Повідомлення № 85
Активний учасник
Тепер не можу поставити принтер. HP LaserJet 1022. Каже, що файл .inf для більш старої версії операційної системи.

І ще на рахунок роботи на ноутбуці, як то краще працювати щоб можна було зберегти батерею. Постійно  ввімкненою в живлення наврядчи, краще невмикати, а просто працювати і підзаряджати чи як? Допоможіть з порадами, дякую!
bgd Дата: Пт, 05.04.2013, 17:32 | Повідомлення № 86
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
І ще на рахунок роботи на ноутбуці, як то краще працювати щоб можна було зберегти батерею. Постійно  ввімкненою в живлення наврядчи, краще невмикати, а просто працювати і підзаряджати чи як? Допоможіть з порадами, дякую!

В чому проблема, вийми батарею (сховай в сухому місці) і працюй від мережі!!! Ноут буде працювати і без батареї.

Або налаштуй схему електроживлення (за замовчуванням вона у Віндовс 7 - збалансована) на економний режим!!!!

Тобто: Пуск\Панель управления\Электропитание\Економія енергії (Перегляд значків: Маленькі значки)!!

Можна додатково ще Настроїти план електроживлення!!

Додано (05.04.2013, 16:32)

Цитата (NataliyG)
Тепер не можу поставити принтер. HP LaserJet 1022. Каже, що файл .inf для більш старої версії операційної системи.

Принтер HP LaserJet 1022 Драйверы и файлы для загрузки. Windows 7 x32 bit: Скачати

Принтер HP LaserJet 1022 Драйверы и файлы для загрузки. Windows 7 x64 bit: Скачати
vinohodov Дата: Пт, 05.04.2013, 17:35 | Повідомлення № 87
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Сколько батарею не беречь, все равно ей через пару тройку лет конец прийдет. Не думаю, что если ей не пользоваться и держать в сухом месте, то она сохраниться.
NataliyG Дата: Пт, 05.04.2013, 19:30 | Повідомлення № 88
Активний учасник
Цитата (bgd)
Windows 7 x32 bit
Я поставила Windows XP SP3 оновлення 12 року, ці драйвери підійдуть?
gu2in Дата: Пт, 05.04.2013, 21:21 | Повідомлення № 89
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Цитата (NataliyG)
ці драйвери підійдуть?
Чому не з сайту виробника? Тиць
Цитата (NataliyG)
Для більшості акумуляторів існують кілька правил:
1 - для нових акум необхідно їх "розігнати" - тобто перші 3-4 цикли повна (без переривань) зарядка і повна розрядка
2 - після "розгону" бажано повністю акум не розряжати, в ідеалі якщо заряд знизився на 30-40% його потрібно зарядити до повного об'єму.
Щодо акумів ноутів - перше правило обов'язкове, друге - бажано, але витягувати батарею не потрібно - це не продовжить її життя. Якщо є можливість - звичайно працюйте від електромережі, а не від батареї.

Додано (05.04.2013, 20:21)
Цитата (NataliyG)
Я поставила Windows XP SP3 оновлення 12 року
Якщо у вас ОС не оновляється через інтернет - скористайтеся набором для оновлення і оновіть її.

Наборы - Наборы обновлений для Windows XP SP3 13.03.2013:
Тиць на сайт автора
Тиць на торрент

Відредаговано: gu2in - Пт, 05.04.2013, 21:23
bgd Дата: Пт, 05.04.2013, 21:53 | Повідомлення № 90
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Я поставила Windows XP SP3 оновлення 12 року, ці драйвери підійдуть?

В принципі можуть підійти, але краще скористатися драйверами безпосередньо для Windows XP, ось посилання на сайт виробника:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf....22#N219

Додано (05.04.2013, 20:51)
Цитата (gu2in)
Чому не з сайту виробника?
А в мому пості, це були драйвера із сайту виробника, просто закачені на власний сайт!!!

Додано (05.04.2013, 20:53)
Цитата (gu2in)
Наборы - Наборы обновлений для Windows XP SP3 13.03.2013:

В принципі немає сенсу їх встановлювати!!!
Там і так встановлена Windows XP sp3.

Відредаговано: bgd - Пт, 05.04.2013, 21:54
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Сторінка 6 з 9«12456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.