Пн, 20.11.2017, 07:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 9«123456789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 09:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

swetikccc Дата: Нд, 31.03.2013, 14:56 | Повідомлення № 61
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
http://www.acronis.ru/support/documentation/ATIH2013/#22735.html

Почитайте
А ні то виберіть іенший їх продукт

Додано (31.03.2013, 13:56)
---------------------------------------------
Образ загрузочного CD диска, содержит Acronis True Image Home 2013 v16 Build 5551 Plus Pack & Disk Director Home 2011 Update 2 11.0.2343
http://turbobit.net/ol894yiui6kl/AcronisMedia_WinPE.iso.html

volodschool2 Дата: Нд, 31.03.2013, 16:25 | Повідомлення № 62
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Boot CDUSB Sergei Strelec 2013 v.2.1
http://www.torrnado.ru/viewtopic.php?t=106711
Основное назначение загрузочного диска Windows 7 PE - работа с дисками и разделами, резерное копирование и восстановление дисков и разделов.
Также присутствует набор программ для восстановления данных, и антивирусы для удаления СМС блокировщиков.
Состав программ:
Спойлер

Відредаговано: volodschool2 - Нд, 31.03.2013, 16:27
NataliyG Дата: Нд, 31.03.2013, 16:34 | Повідомлення № 63
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (swetikccc)
Почитайте А ні то виберіть іенший їх продукт
Так дуже дякую Вам за допомогу. Я створила зону безпеки Акронікс розміром 104 Гб більше не дозволила програма, потім на цей розділ зробила резервну копію дисків, як сказала сама програма: Образ диску! Можна було створити резервну копію посекторно, а в цьому випадку потрібно було виділити 185Гб. Я спробую відновити за допомогою цього ж Акроніксу ці дані на іншому жорсткому диску, якщо вдасться то буду встановлювати Віндовс - цей ноутбук хоче лише 7. Такий Віндовс може бути встановлений під файлову систему Лінукс?
bgd Дата: Нд, 31.03.2013, 17:12 | Повідомлення № 64
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата (NataliyG)
Такий Віндовс може бути встановлений під файлову систему Лінукс?

Ні, не встановиться!
Віндовс і Лінукс підтримують принципово дуже різні файлові системи!!!

Цитата (NataliyG)
буду встановлювати Віндовс - цей ноутбук хоче лише 7.
А звідки відомо, що на нього можна встановлювати лише Віндовс 7????
NataliyG Дата: Нд, 31.03.2013, 18:35 | Повідомлення № 65
Активний учасник
Цитата (bgd)
А звідки відомо, що на нього можна встановлювати лише Віндовс 7????
Я вже встановлювала на схожий HP Віндовс, можна і скажімо XP, однак я потім не знайшла для нього драйвери наприклад на мережеву плату!

Додано (31.03.2013, 17:35)
А це нічого, що два диски будуть під Віндовс, а на третьому буде резервна копія і відповідно він буде відформатований під Лінукс. А як взагалі зробити, щоб паралельно існували дві ОС?

swetikccc Дата: Нд, 31.03.2013, 20:34 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
О, тут потрібна теорія?
1 Що таке розділи диску
http://help.ubuntu.ru/wiki....BC%D1%8 B_linux
2  Установка Windows XP на компьютер с установленным Linux
http://itdoc.com.ua/showthread.php?t=116
http://spiteman.ucoz.ru/publ/8-1-0-7

Відредаговано: swetikccc - Нд, 31.03.2013, 20:38
NataliyG Дата: Нд, 31.03.2013, 20:37 | Повідомлення № 67
Активний учасник
На цьому жорсткому диску є два логічні диски: С = 9Гб та  D=281Гб, зайнято на диску С трохи більше 1 Гб, на диску D приблизно 72Гб.Чи можливий варіант, що вся ОС разом із програмою запису на диск відео міститься на диску С, а на диску D лише файли запису з виборів?
mul44 Дата: Нд, 31.03.2013, 20:42 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Цитата (NataliyG)
А звідки відомо, що на нього можна встановлювати лише Віндовс 7????Я вже встановлювала на схожий HP Віндовс, можна і скажімо XP, однак я потім не знайшла для нього драйвери наприклад на мережеву плату!

Додано (31.03.2013, 17:35)
А це нічого, що два диски будуть під Віндовс, а на третьому буде резервна копія і відповідно він буде відформатований під Лінукс. А як взагалі зробити, щоб паралельно існували дві ОС?

Хм кстати вот с этого надо было начать, мне кажется. Взять в линуксе отделить часть диска, отформатировать ее, эту часть как НТФС, установить в этот раздел виндовс, потом загрузиться из под лайф сиди, скажем убунту, в лайфе установить grub и было бы у вас и виндовс и линукс, а так что-то столько попаболи, и все из-за того что нужен виндовс и копия диска с линуксом? (кстати а что с копией диска делать будете? Если придет проверка будете эту копию разворачивать?)
swetikccc Дата: Нд, 31.03.2013, 20:59 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Цитата NataliyG
На цьому жорсткому диску є два логічні диски: С = 9Гб та D=281Гб, зайнято на диску С трохи більше 1 Гб, на диску D приблизно 72Гб.Чи можливий варіант, що вся ОС разом із програмою запису на диск відео міститься на диску С, а на диску D лише файли запису з виборів?
Шановна Пані ми розмовляємо на різних мовах
Я так і незрозумів якмй пінгвін у Вас стоїть що в нього є дискм С D
Неможливо коректно працювати на компі незнаючи теорії
Вам дані були потрібні тільки з домашнього каталогу

Почитайте ще тут
http://help.ubuntu.ru/wiki....BC%D1%8 B_linux

Почитайте що таке корінь, що таке дім
Що таке точки монтування, правда у Вас вони ставилися скоріше автоматом і окремо дім немонтували.

А головне ви вже зробили
Цитата (NataliyG)
Я створила зону безпеки Акронікс розміром 104 Гб більше не дозволила

Зону цю бачить тільки сам Акронікс
Та встановили б віруалку в пінгвін а в нього ХР
Bandalak Дата: Нд, 31.03.2013, 22:33 | Повідомлення № 70
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Друзі, не партеся, просто знесіть все і поставте потрібне!
Якщо ноут знадобиться на наступні вибори - в організаторів є образ системи, вони його за 10 хвилин втулять назад. Та й 100% всі ноути були однакові, систему один раз налаштували на одному з них та розклонували на всі інші! Не морочте собі голову!
;)
bgd Дата: Пн, 01.04.2013, 00:30 | Повідомлення № 71
Досвідчений вчитель
Цитата (Bandalak)
Друзі, не партеся, просто знесіть все і поставте потрібне! Якщо ноут знадобиться на наступні вибори - в організаторів є образ системи, вони його за 10 хвилин втулять назад. Та й 100% всі ноути були однакові, систему один раз налаштували на одному з них та розклонували на всі інші! Не морочте собі голову!

Це найкраща відповідь!!
До того ж на наступні Вибори всеодно швидше за все буде інша програма!!!
NataliyG Дата: Пн, 01.04.2013, 13:02 | Повідомлення № 72
Активний учасник
Цитата (swetikccc)
Неможливо коректно працювати на компі незнаючи теорії Вам дані були потрібні тільки з домашнього каталогу
Можливо, тому і звернулася, щоб навчитися.
Цитата (swetikccc)
Я так і незрозумів якмй пінгвін у Вас стоїть що в нього є дискм С D
Ні звичайно вони не С D я так аналогію провела, щоб було зрозуміль, що я маю на увазі.
Цитата (swetikccc)
Та встановили б віруалку в пінгвін а в нього ХР
У мене теж виникла ідея просто паралельно поставити Віндовс і все. 
Цитата (mul44)
потом загрузиться из под лайф сиди, скажем убунту, в лайфе установить grub и было бы у вас и виндовс и линукс
А ви могли б це якось пояснити?
swetikccc Дата: Пн, 01.04.2013, 13:47 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
Цитата (mul44 )потом загрузиться из под лайф сиди, скажем убунту, в лайфе установить grub и было бы у вас и виндовс и линукс
А ви могли б це якось пояснити?
Ось посилання
Цитата (swetikccc)
2  Установка Windows XP на компьютер с установленным Linux
http://itdoc.com.ua/showthread.php?t=116
http://spiteman.ucoz.ru/publ/8-1-0-7
Ви їх переглядали?

Відредаговано: swetikccc - Пн, 01.04.2013, 13:50
NataliyG Дата: Вт, 02.04.2013, 14:20 | Повідомлення № 74
Активний учасник
Тепер у мене знову ж таки проблема. Я просто реально немаю більше кого спитати?
 Отже я скачала з Інтернету Ubuntu liveCD  завантажи з нього компютер навіть встановила Ту ubuntu, але мій компютер з неї не грузиться, а продовжує грузитися з Леукса: в тому варіанті в якому завантажується диск я так розумію, що вона та Ubunta  не встановлена, і я тут на робочому столі sustem не бачу! (Я його взагалі тут не можу знайти)
bgd Дата: Вт, 02.04.2013, 15:08 | Повідомлення № 75
Досвідчений вчитель
Цитата (NataliyG)
Тепер у мене знову ж таки проблема. Я просто реально немаю більше кого спитати?  Отже я скачала з Інтернету Ubuntu liveCD  завантажи з нього компютер навіть встановила Ту ubuntu, але мій компютер з неї не грузиться, а продовжує грузитися з Леукса: в тому варіанті в якому завантажується диск я так розумію, що вона та Ubunta  не встановлена, і я тут на робочому столі sustem не бачу! (Я його взагалі тут не можу знайти)

Наталія, ти собі дурним голову забиваєш. Знеси той Лінукс повністю, постав Віндовс і все!!!

Все одно на наступні Вибори буде нова програма і нові вимоги та все таке інше!!!!

Навіщо тобі стільки мороки?????
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Сторінка 5 з 9«123456789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.