Пн, 20.10.2014, 12:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 9«1234589»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Допомога користувачам ноутбуків
НІКОЛЯ Дата: Пт, 31.07.2009, 09:16 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 15
Рейтинг: 189
Шановні форумчани! Всі ми користуємось ноутами, в даній темі будуть даватись поради по вирішенню проблем з роботою та пошуком дров по ноутах,
а також інші проблеми, повязані з роботою та глюками як заліза по ноутбуках, так і програмного забезпечення. На створення цієї теми мене наштовхнула кількість особистих прохань від учасників форуму щодо вирішення проблем при перешльопуванні з Vistа під XP . та інші.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

pet Дата: Чт, 20.01.2011, 22:03 | Повідомлення № 31
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (НІКОЛЯ)
Скачайте Ось цей збірник http://berloga.net/view.php?id=148222

немає там драйвера на IDE (ATA) інтерфейс, а треба підключити київстаровський модем (є і такі, не тільки юсб)
TYP Дата: Нд, 20.02.2011, 15:40 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
Підкажіть будь-ласка! Придбав ноут HP ProBook 4525s (XN630ES) Ось такий. Все нормально, але турбує відображення картинки на моніторі. Якась вона "полосата" Таке враження, що через кожні 2 пікселі чи то темні чи світлі вертикальні, тоненькі, майже непомітні полоси. Непідготовленому користувачу воно може б і не видалось підозрілим, а я переживаю. Майже непомітні, але є. Я їх побачив ще в коли забирав, але зразу не надав особливого значення. Стоїть 7-ка і Кубунту, скрізь однаково. Навіть крізб лупу дивився, щось є. Виводив зображення на інший монітор там такого наче нема. Що це може бути? Нести в гарантію? Ноуту 3 тижні.

Коли в фотошопі заливаю зображення кольором 494949 і йому близькими, то полоси стають ширшими. сірий і між ними темні смуги.

Відредаговано: TYP - Нд, 20.02.2011, 15:47
Bandalak Дата: Нд, 20.02.2011, 18:15 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 159
TYP, монітор несправний однозначно! Біжіть міняти на інший!
igorv Дата: Ср, 07.12.2011, 12:02 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
В ноуті Asus K50IP картинка з веб-камери догори ногами. Допоможіть!!!
Bandalak Дата: Ср, 07.12.2011, 12:46 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 159
Потрібно у властивостях пристрою, диспетчер пристроїв - камера - властивості - відомості, подивитися код екземпляру пристрою.
Наприклад, такий: USB\VEN_11BD&DEV_BEDE&SUBSYS_002311BD&REV_00\4&1E9CC10&0&08F001
Виписати параметри VEN і DEV, або для деяких камер VID i PID.
Потім по них підібрати потрібний драйвер камери на сайті виробника, або тут: Сайт фанатів азуса

Стаття про перевернуте зображення камери тут!
mudrak Дата: Ср, 04.01.2012, 13:41 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Acer Aspire 7520. Під час завантаження раптово завис (почав розгортатися антивірус) і ні на які дії не реагував, на утримування кнопки вимкнення також. Вийняв батарею, дав "прохолонути", тепер при вмиканні загораються лише індикатори ввімкнення та підсвітка самої кнопки, і секунд через три іде на повторне завантаження. Перервати таку "карусель" можна лише видаленням батареї. Хто що думає про таку напасть?
Ноутбукові років чотири, на предмет запилення перевірявся, періодично мав проблеми із зображенням (приблизно раз на місяць різнокольорові смуги з незрозумілих причин зявлялися і зникали безвідносно до прикладених зусиль).
НІКОЛЯ Дата: Ср, 04.01.2012, 17:50 | Повідомлення № 37
Знавець вірусів
F8 При старті і вибераєм позицію --- Відключити автоматичне перезавантаження при відмові системи.
а бо F2 заходим в біос і нулим його ну і я думаю у вас невеликі ;) проблеми з HDD
Quote (mudrak)
періодично мав проблеми із зображенням (приблизно раз на місяць різнокольорові смуги з незрозумілих причин зявлялися і зникали безвідносно до прикладених зусиль).

Коряві дрова відеокарти. Поставте нормальні.

А найкраще завантажтесь з alkid.live.cd.usb.full іперевірьте коректність PXE та коркектність boot.ini
Хоча я впевнений що злетів розділ ;)
mudrak Дата: Ср, 04.01.2012, 19:50 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди
Не все так просто :* . Перезавантаження відбувається тоді, коли клавіатура ще "не при ділах", і не реагує ні на що... та що клавіатура! Навіть кнопка вкл\викл не діє! Єкран теж "чорніше чорної землі", ні про які помилки не пише, звуків теж ніяких не видає, лише клацання контактів при черговому перезавантаженні - і так поки не витягнеш батарею.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 04.01.2012, 23:38 | Повідомлення № 39
Знавець вірусів
Відєднайте вінчестер і спробуйте стартонути ноут а тоді відпишіться. Якщо ні доведеться вам його або самому розбирати витянувши батерейку біоса та скинувши онний або нести в сервіс це зроблять фахівці.
mudrak Дата: Чт, 05.01.2012, 19:10 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Без жорсткого диску ноут поводиться точно так як і з ним , включаєм логіку - диску хана (і всьому що "нажито непосильним трудом" ). ... але ж ні, місяць тому, коли загружав Linux (вже й не памятаю який), він мені так і сказав: у вас серйозні проблеми з диском, радимо зробити копії документів, - добре що послухався!
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 05.01.2012, 20:32 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Нагороди: 8
Рейтинг: 98
Щось не прослідковую логіки: якщо диск полетів, то без нього ноут мав би подати якісь ознаки життя.
mouse Дата: Чт, 05.01.2012, 22:47 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 58
mudrak, а що підключити диск не можна до іншого компа та перевірити?
НІКОЛЯ Дата: Пт, 06.01.2012, 09:28 | Повідомлення № 43
Знавець вірусів
Quote (mudrak)
Без жорсткого диску ноут поводиться точно так як і з ним , включаєм логіку - диску хана (і всьому що "нажито непосильним трудом" ). ... але ж ні, місяць тому, коли загружав Linux (вже й не памятаю який), він мені так і сказав: у вас серйозні проблеми з диском, радимо зробити копії документів, - добре що послухався!

Може грітись один з мостів материнки. Тут явно вам потрібно в сервіс.
mudrak Дата: Вт, 10.01.2012, 19:15 | Повідомлення № 44
Прописаний назавжди
Quote (Пилипчук_О_П)
Щось не прослідковую логіки: якщо диск полетів, то без нього ноут мав би подати якісь ознаки життя.

Точно! Видно логіка не включилася . Диск підключив до іншого комп'ютера - живий, лише в розділі С підозрілий обєкт - "Button.exe", Авіра сказала, що троянець(видалити не змогла), а на "покійнику" стояв НОД, нічого не казав. Та проблема вочевидь таки не в ньому, без диска ж бо картина не міняється, а мусив би щось сказати типу "HDD not found".
Quote (НІКОЛЯ)
Може грітись один з мостів материнки.
В такому випадку, в мене явно буде новий ноут, вийде дешевше!

Додано (06.01.2012, 15:14)
---------------------------------------------
Перевірив оперативку - працює, видно таки собака десь у материнці зарита...пропав ноутбук...."Здрастуй ОПА Новый Год!"

Додано (07.01.2012, 20:08)

Quote (НІКОЛЯ)
самому розбирати витянувши батерейку біоса

Оце роблю "вскрытие" - батарейка припаяна до материнки "заводом-виробником".

Додано (08.01.2012, 10:09)
Блукав Інтернетом, шукаючи нову материнку, і поступово мене опанували "смутные сомнения". Приблизно кожний п'ятий відгук про Acer Aspire 7520 - суцільні поганки! І все про його відео ( а воно в нього як і батерайка "припаяне до материнки"): то через місяць у когось згоріло, то через рік ( мені ще, видно, пощастило, цілих три роки безпроблемної роботи). Припускаю, що не всі "поганки" пропускалися модераторами, це ж бо відгуки про товар, як його продати потім! Та й написати в подібній ситуації хочеться таке, що Шнуров би сказати посоромився (по собі знаю ;) ). Значить реальне число кульгавих ноутбуків цієї серії більше. Так от запитання до експертів по ноутбуках: Нова материнка - по ціні майже пів ноута, на кожні три роки це для мене дороговато. Може справді

Quote (mudrak)
новий ноут, вийде дешевше!
Хто що порадить?

Додано (10.01.2012, 18:15)
Продовжуюю терзатись сумнівами, пороздивлявся нові ноутбуки: такий що подобається - дорого, той що подужаю фінансово - не подобається (от коли б справді зарплата була 2000-5000 грн ). Повернувся до материнських плат - по формі ніби така, лише сказано: без відеокарти (а в моїй відеочіп впаяний), значить така та не зовсім! Якщо хто знає які материнки підходять до базової моделі, або знає де про це можна прочитати - пишіть! ... А то я тут чотири дні "тихо сам с собою"... чи може всі спеціалісти ще святкуюють... досить, шановні, оббирайте олів'є з облич, завтра діти вже прийдуть !

bambuchia Дата: Ср, 25.01.2012, 12:34 | Повідомлення № 45
Тут живе...
Рейтинг: 1
Доброго дня. У мене ноут - HP Probook 4510s. Виникла проблема з тачпадом. На оптичній мишці все нормально працює, а тачпад глючить(стрілка ривками переміщується по екрану). Драйсери скачані з персонального сайту НР. Допоможіть будь-ласка вирішити проблему.

Додано (25.01.2012, 11:34)
Є теорія, що це вірусняк. Склалась вона тому, що на інших двох ноутбуках з якими я обмінююсь данними - така ж проблема.

Відредаговано: bambuchia - Чт, 12.01.2012, 15:33
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.6 Ноутбуки, КПК, смартфони, комунікатори » Допомога користувачам ноутбуків (Вирішиння проблем повязаних з роботою ноутбуків)
Сторінка 3 з 9«1234589»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz