Вт, 24.10.2017, 01:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.5 Збірка і модернізація ПК » Переваги та недоліки придбання персональних комп’ютерів
Переваги та недоліки придбання персональних комп’ютерів
W-w-W Дата: Вт, 08.07.2008, 01:26 | Повідомлення № 1

Розповідайте про переваги та недоліки придбання готових персональних комп’ютерів, збору персонального комп’ютера на замовлення, купівлі комп’ютера з рук.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 18.08.2008, 20:30 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Spirit, дуже влучно підмічено.

Однозначно комп потрібно вибирати відповідно до робіт, які він буде обчислювати.

На випадок, якщо на форум потраплять чайники, які хочуть придбати комп’ютер, кілька порад щодо конфігурації:
І. "Офісний комп’ютер".
1. Процесор. Навіть для офісних потреб і навчання варто купувати двох ядерний процесор. Одноядерні дуже скоро знімуть з виробництва, вони вичерпали свій технічний потенціал. Частота обох ядер не менше 2,2 Ггц.
Лідери - Intel Core 2 Duo та AMD Athlon 64 X2 3800+ та вище.
2. Оперативна пам’ять - 2 Гб. Вважаю, що 1 Гб в наш час це мінімальна норма для комфортної роботи, але дуже скоро цього буде критично не вистачати. Мені подобаються фірми Corsair, KINGSTON, Samsung. Популярна частота шини 800 МГц.
3. Материнська плата - фірми ASUS. Сам вдома використовую BIOSTAR, дешево і сердито.
4. Відео. Хоч і для офісу та навчання, але як же без розваг? Тому потрібно брати більш менш нормальну відеокарту.
Наприклад, PCIeX: ATI HD2600XT SAPPHIRE 256MB/128bit/DDR4/TV/DualDVI/RTL. Працює на досить високій частоті пам’яті і движка.
5. Вінчестер. Обсягу 250 Гб може бути достатньо. Можна і 320, але при різниці в 70 Гб є значне підвищення ціни.

ІІ. "Ігровий комп’ютер".
1. Також цілком достатньо двохядерного процесора, з дещо більшими частотами, наприклад, 2,66 Ггц.
2. Оперативна пам’ять - для сучасних ігор і 4 Гб не помішає. Але впринципі і 2-х може вистачити.
3. ...
4. Відео. Тут потрібна потужна відеокарта. Наприклад, PCIeX: ATI HD3850 ASUS 512MB/256bit/DDR3/TV/DVI/RTL (приблизно 1100 грн.)
5. Вінчестер. Деякі сучасні ігри після установки займають 15 Гб.

ІІІ. "Комп’ютер для відеообробки".
Тут всі монтажери знають, що чим потужніший комп’ютер, тим зручнішим і швидшим буде процес створення відео-фільмів.
1. Процесор - я б брав 4-х ядерний по можливості або двох-ядерний на високих частотах. Цілком підійдуть

Quote (Ковальчук_Олександр)
Intel Core 2 Duo LGA 775 2.33G/4Mb/1333 FSB BOX Conroe (E6550) - 1164 грн.

Intel Core 2 Quad LGA 775 2.4G/8Mb/1066 FSB BOX Kentsfield (Q6600) - 1757 грн.

AMD ATHLON 64 X2 6000+ (AM2) BOX - 1079 грн.

Звичайно, середній найкраще.
2. Оперативна пам’ять. Мені поки що вистачає 2-х Гб, але 4 зайвими не будуть.
3. ...
4. Відео. Також потрібно пристойну відеокарту. Наприклад, PCIeX: ATI HD3650 SAPPHIRE 256MB/128bit/DDR3/TV/DualDVI
Вчитель Дата: Ср, 26.08.2009, 23:44 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Мушу сказати - першим компом, який я зібрав, був Спектрум (ЦП Зайлог, якщо є ті, хто таке пам"ятає). Щастю не було меж!
Зараз не хочу і не маю часу гратись у чехарду - Інтернет - Кардачі - дім - Кардачі..., збираючи самотужки комп. Найкращим варіантом, на мій погляд, є купівля компа в цілому, але з гарантією на комплектуючі, з правом розкрити корпус, пройтис пилососом, замінити/додати залізо...
Це можливе тоді, коли купуєш у невеликої фірми (але не на Кардачах!), людей якої знаєш добре і довго. Все дуже просто - я знаю теорію дуже добре (книжки пишу і студентів навчаю), але тому й не хочу півдня шукати драйвер для ХР, бо з ноутом йде все тільки Вістовське... Людина, яка щотижня продає штук чотири таких ноутів, вже точно має їх, або й змонований дистрибутив, у якому вони сидять у каб-файлах...
У магазині точно не купляв би комп, бо за 18 років незалежності продавці змінились дуже мало. Та й "кота в мішку" (обпломбований комп) не хочу!
dpi Дата: Ср, 26.08.2009, 23:56 | Повідомлення № 18
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Вчитель)
Щастю не було меж!

Аналогично в 1989 г.
filnick Дата: Чт, 27.08.2009, 19:02 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель)
з правом розкрити корпус, пройтис пилососом, замінити/додати залізо...

Кілька років доводиться батькам чи знайомим вибирати комп'ютер, але ще жодного разу не зустрічав (по крайній мірі в магазинах Дніпропетровська), щоб ставили пломби на корпусі. В середині корпусу - так (на вінчестер, материнську плату, БЖ та ін.)
swetikccc Дата: Чт, 27.08.2009, 19:35 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Щодо готових ПК: то їх зручно купувати чайникам, які погано розбираються в будові ПК і не зможуть самі скласти з комплектюючих. Але в різних фірмах іде різна збірка, в одних краща, в інших - гірша, тому я особисто такий варіант не одобряю. Але знову ж таки, дивлячись в яка збірка

Ну я купляв акційний комп, і коли порахував комплектуючі, то ніяк я б не зумів зібрати його за таку ціну

Додано (27.08.2009, 18:33)
---------------------------------------------

Quote (pashaandronatiy)
Не один раз зустрічав випадки купівлі ПК у фуршетах і ельдорадо з наступним розчаруванням:-(

Ну яке може бути розчарування при покупці ноута за ціною на 600 гривень меншою від мінімальної по нету (купляв в метро правда) і куплявне раз і не тільки собі

Додано (27.08.2009, 18:35)
---------------------------------------------

Quote (Вчитель)
бо з ноутом йде все тільки Вістовське...

за 600 гривень можна полазити пару годин по нету

Відредаговано: swetikccc - Чт, 27.08.2009, 19:37
НІКОЛЯ Дата: Чт, 27.08.2009, 22:04 | Повідомлення № 21
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Вчитель)
але тому й не хочу півдня шукати драйвер для ХР, бо з ноутом йде все тільки Вістовське...

Пораджу скачати на любому з торентів свіжу збірку дров по останіх ноутах і на найближчі пів року можете спати спокійно. Можете переглянути тут була збірка вагою 3 гектари кажеться з бутом загрузочна по ноутах
Оригинальное название: Драйвера для Ноутбуков под Windows XP 2009
Версия в роздаче: 1.0
Последняя версия: 1.0
Год: 2009
Язык (интерфейса): Русский

Описание: Драйвера для всех моделей Ноутбуков под Windows XP + Hiren's BootCD 9.6Rus
Список драйверов:
AHCI
AMD X2 CPU Driver
AMD X2 CPU Optimizer
ATI Chipset
ATI VGA
ATK
Audio
Bluetooth
Bluetooth Monitor
CardReader
HID-CIR
Intel Chipset
Intel Matrix Storage
Intel VGA
LAN
LaunchManager
Modem
nVidia nForce Chipset
nVidia VGA
SiS AGP
Touchpad
TVTuner
WebCam
WLAN
Це можна видерти ТУТАЙ ;)

swetikccc Дата: Нд, 30.08.2009, 00:48 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (Вчитель)
Все дуже просто - я знаю теорію дуже добре (книжки пишу і студентів навчаю), але тому й не хочу півдня шукати драйвер для ХР, бо з ноутом йде все тільки Вістовське...

Вчора ставив ноут з Вісти на Хр
Встановив Driver Genius Professional Edition вона не тільки резервуе а й шукае оновлення в своїй базі.
Вибрав оновити свої драйвери для ХР, зберіг їх от і все, почав переставляти систему .

Відредаговано: swetikccc - Нд, 30.08.2009, 00:51
baron-z Дата: Вт, 25.01.2011, 11:58 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня.
В мене тут виникла проблема з підключенням до інтернету.
Провайдер в мене Укртелеком, Придбав собі свіч щоб ще підключити ноутбук до інтернету, але в ньому постійно вибиває що підклбчення є, відправка даних іде, а от прийом ні.
В чому проблема?
Дякую.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.01.2011, 13:32 | Повідомлення № 24
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (baron-z)
В чому проблема?

Поперше потрібно було вчити інформатику в школі яку ви два роки тому закінчили.
Авзагалі то потрібно ще й послідовний ІР вписати як на картинці це свойства мережевого зєднання протокол тсп\ір

а слідуючий компютер який підключатимете зрозуміло буде мати 4 ку тому що 192.168.1.1 - це ІР мопеда 192.168.1.2 - це ІР першого компютера а 192.168.1.3 буде ІР вашого ноутбука.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.5 Збірка і модернізація ПК » Переваги та недоліки придбання персональних комп’ютерів
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.