Пт, 28.04.2017, 07:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.5 Збірка і модернізація ПК » Дешева модернізація наявного комп'ютерного парку (Обговорення доцільності й вартості оновлення старих ПК)
Дешева модернізація наявного комп'ютерного парку
andrijbug Дата: Ср, 18.01.2017, 23:51 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
В Інтернеті є надзвичайно багато інформації щодо модернізації старих комп'ютерів. Хоча чи "варта шкірка виправки". Ось деякі мої думки щодо цього питання.

Комп'ютери 2004-2006 рр., переважно Інтел, 478 сокет. Сюди можливо, якщо встановлена хороша мат.плата типу MSI, поставити одноядерний Pentium 4 HT 2,8ГГц і 2Gb DDR1 пам'яті ( по цінах у Китаї обійдеться десь 400-450 грн. )
Тому наприклад 10 ПК потягнуть десь 4500 грн.

Комп'ютери 2006-2009 рр. Тут вже були і Інтел і АМД. Беру до уваги тільки Інтел. 775 сокет, дивлячись від того, які стоять материнки та які процесори вони підтримують.
Якщо AsRock, то можна поставити двоядерний CD E8400 (180 грн) та 4Gb DDR2 пам'ять десь по 200 грн. за планку на 2Gb
10 ПК тоді обійдуться десь в 6000 грн.

Якщо MSI, то можна поставити чотирьохядерний Xeon L5420 (280 UH) та 4GB DDR2 ECC пам'яті по 125 грн. за планку на 2Gb
10 ПК обійдуться теж десь в 6000 грн.

Звичайно найоптимальніший останній варіант, оскільки такі комп'ютери зможуть спокійно справлятись з сучасними програмами ще з 3 роки.

Б/У LED LCD монітори 19"-20" можна купити на Закарпатті або Львівщині по 1400-1500 грн. за штуку в ідеальному стані.

Питання де взяти кошти і наскільки взагалі модернізація обладнання доцільна?
swetikccc Дата: Чт, 19.01.2017, 00:01 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 312
Мене вражає частина фізиків і інформатиків здатністю безкоштовно робити роботу.
W-w-W Дата: Чт, 19.01.2017, 01:03 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 192
Цитата swetikccc ()

в мене це вже пройшло, дяка одна
Ktara Дата: Чт, 19.01.2017, 07:30 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата swetikccc ()
Это быстро проходит :) Во всяком случае у меня уже прошло, переболела, рецидивов нет :)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 19.01.2017, 09:52 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 240
Цитата swetikccc ()

Можуть знайтись і поважні причини: хтось таким чином робить свою роботу комфортнішою і уникає зайвих стресів, хтось розуміє, що у керівництво у неформальній ситуації теж піде на зустріч тощо.
draker Дата: Чт, 19.01.2017, 11:17 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 18
Цитата swetikccc ()

Згоден на 100 відсотків. Рік тому районо планувало ввести посаду "приходящего" сисадміна (один на 3 школи). Це дійсно вихід, в школах кількість ПК перевалила за сотню, один чи два провайдери Інету, проектори, смартдошки, принтери, драйвери і налаштування ОС, upgrade "заліза", локалка, системи управління класом, системи відеонагляду, захист ПК від "просунутих" школярів (починаючи з паролю на BIOS, закінчуючи захистом ОС), боротьба з Counter Strike і ВКонтатиком, контентом 18+. А ще зоопарк операційних систем від Win2000 (є ліцензійна угода з Microsoft для старих ПК) до Win10, "подарункові" ПК від батьків і організацій (звісно б/у + "піратки"), різні дистрибутиви Linux, заборона використання неліцензійного софту (+ добавилась заборона російських програм), консультування (навчання) вчителів з віком 50+.
Цьому фізиків і інформатиків не навчають, цю працю не оплачують, в той же час "наштамповані" випускники різних вузів зі спеціальністю "комп'ютерні науки" офіційно не заробляють пенсію, уходячи у фріланс та зарплату у конвертах. Але як завжди "Дєнег нет, но ви держитесь, здоровья вам и хорошего настроения". Залишилось скинути фінансування шкіл на плечі місцевих бюджетів (таки децентралізація), місцева влада вкаже вам, як оптимізувати (читай - урізати) ваші витрати на розвиток.

Відредаговано: draker - Чт, 19.01.2017, 11:56
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.5 Збірка і модернізація ПК » Дешева модернізація наявного комп'ютерного парку (Обговорення доцільності й вартості оновлення старих ПК)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.