Пн, 20.11.2017, 11:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 6«123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.3 Носії і приводи » Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
timakkord Дата: Чт, 06.11.2008, 00:13 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Коли ми бачимо "флешку на вітрині магазину чи в переліку товарів, то можемо оцінити пристрій тільки за зовнішнім виглядом, ціною та ємністю. При цьому залишаються невідомі такі важливі параметри, як швидкість запису, час доступу і читання інформації.
Пропоную поділитись:
- критеріями вибору пристрою;
- досвідом використання програмного забезпечення, яке працює з "флешки";
- проблемами, які виникали під час експлуатації і т. д.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Чт, 06.11.2008, 00:18
anraess Дата: Чт, 25.03.2010, 20:53 | Повідомлення № 61
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А в мене свого часу були проблеми з Тranscend JetFlash 4Г коштувала вона тоді немало(купувала 2 роки тому за майже 300 грн) єдиний + гарантію дали на 3 роки.
Так от з нею були такі неполадки: вже менш ніж за рік вона тормозила, висла її часто не було видно ітд..але саме цікаве що було і таке вкл флешку і через 2-3хв комп перевантажується сам))))))))) причому багаторазово...
Віддала в сервісний центр, так вони до неї навіть не збиралися глянути....просто запропонувалаи вибрати з кількох.
Зараз користуюсь Patriot (більш як півроку).
Ніби все ок) %)
Andrey123q Дата: Чт, 25.03.2010, 20:59 | Повідомлення № 62
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Ковальчук_Олександр)
Наверное 12 Мбайт/сек, что равняется 96 Мбит/сек - практически локальная сетка 100 Мбит/с

Ну да, обшибся ;)

Quote (anraess)
А в мене свого часу були проблеми з Тranscend JetFlash 4Г

ох уж эти трансценды, надеюсь пронесет... ;) Вроде бы по моей модели в сети отзывов резких не нашел..................
TYP Дата: Чт, 25.03.2010, 21:13 | Повідомлення № 63
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Quote (Ковальчук Олександр)
скачав програму для визначення Vid і Pid

Це добре коли програма бачить ті Vid і Pid. У мене лежить зараз флешка Трансценд 2 Гб (тоненька) так там Vid і Pid по 0. І визначається як невідомий USB пристрій. Перпробував кучу софту і марно.......... :-( причому купляв її за 45 грн., а зараз за таку ціну і не знайду....

Відредаговано: TYP - Чт, 25.03.2010, 21:23
НІКОЛЯ Дата: Чт, 25.03.2010, 22:18 | Повідомлення № 64
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (TYP)
так там Vid і Pid по 0. І визначається як невідомий USB пристрій.

Можете викласти скріншот як геніус показує флешносій постараюсь допомогти.
sgrecords Дата: Нд, 28.03.2010, 12:46 | Повідомлення № 65
Активний учасник
Рейтинг: 59
Треба закоротити контакти на пам"яті. Інструкція http://www.flashboot.ru/index.php?name=News&op=article&sid=24
Парочку флешок так підняв.
NataliyG Дата: Вт, 30.03.2010, 16:23 | Повідомлення № 66
Активний учасник
Рейтинг: 37
Моя флешка просто розклалася на дві, гніздо залишилося в компі а плата з верхом флешки в моїх руках. Я теж пробувала контакти приєднати, навіть чоловік паяв, але результату це не дало, компютер її побачив але запропонував фідформатувати, а мені труба інформації з неї зняти і не вийшло. шкода звичайно. Але виіновок зробити требатакий все треба мати в декількох екземплярах (збережено в декількох місцях) Тільки тоді інформації можна зберегти.
W-w-W Дата: Вт, 30.03.2010, 18:21 | Повідомлення № 67

Quote (NataliyG)
Але виіновок зробити требатакий все треба мати в декількох екземплярах (збережено в декількох місцях)

я вже такого принципу дотримуюсь давно, це рятує від багатьох проблем, а особливо від нічного набирання тексту

Флешку вибираючи в магазині, на базарі ніколи не вгадаєш, як вона працюватиме, щас досить багато різних підробок або не якісний матеріал використовується для їх виготовлення! Кому яка потрапить невідомо :(

НІКОЛЯ Дата: Вт, 30.03.2010, 23:10 | Повідомлення № 68
Знавець вірусів
Quote (NataliyG)
але результату це не дало, компютер її побачив але запропонував фідформатувати, а мені труба інформації з неї зняти і не вийшло. шкода звичайно.

Так в чому річ форматніть, а потім візміть програмку рековері ал або рековері мі файлес, і відновіть інформацію з форматованої флешки доволі часто таке робив флешки приносять з фотоапаратів які случайно форматнули а фото потрібно відновити та і інші носії теж.
timakkord Дата: Вт, 30.03.2010, 23:22 | Повідомлення № 69
Часто заходить...
Рейтинг: 14
Quote (NataliyG)
компютер її побачив але запропонував фідформатувати

Quote (НІКОЛЯ)
Так в чому річ форматніть, а потім візміть програмку рековері ал або рековері мі файлес

Не бійтесь форматування. Я вже неодноразово після зльоту флешки, перепрошивав, форматував і програмою Easy Recovery у декілька прогонів відновлював практично все. Навіть ті файли, які були видалені і за них вже забув ;)

Photo Дата: Ср, 31.03.2010, 02:39 | Повідомлення № 70
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
На прошлой неделе "поднял" файлы с 8-ми гиговой флэшки программой Easy Recovery, заняла эта процедура 6 часов! (причина - сообщение винды "Диск не форматирован" или "вставьте диск в устройство " ?! ). Приходилось и раньше проделывать подобное (2-3 раза). На личном опыте убедился, если флешка "глюканула", то обязательно заглючит и дальше в самый неподходящий момент. Причина глюков (личное мнение) - некорректное извлечение из ПК.

Можно подробнее написать о связи количества записи на флешки и глюки оной. Это связанно с ресурсом записи?
спасибо!

sgrecords Дата: Ср, 31.03.2010, 10:41 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Quote (Photo)
Это связанно с ресурсом записи?

Связано. Озвучивались когда-то такие цифры : цикл чтения/записи составляет около 300 000, но время идет, все изменяется...
Изучите возможности flashnool и протестируйте флеш на сбойные кластеры
Andrey123q Дата: Ср, 31.03.2010, 15:10 | Повідомлення № 72
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Photo)
сообщение винды "Диск не форматирован" или "вставьте диск в устройство "

интересно как Linux реагирует на подобные флешки?)
sgrecords Дата: Чт, 22.04.2010, 15:59 | Повідомлення № 73
Активний учасник
http://edisk.ukr.net/
Ваша виртуальная флешка объемом 4ГБ
НІКОЛЯ Дата: Чт, 22.04.2010, 16:44 | Повідомлення № 74
Знавець вірусів
Quote (sgrecords)
Ваша виртуальная флешка объемом 4ГБ

Стара як світ укр нета, швидкість галіма заливки до крику. Спробуйте завалить півтора гіга на неї одним файлом і зузуля закує.
Ktara Дата: Чт, 22.04.2010, 17:04 | Повідомлення № 75
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
НІКОЛЯ, подтверждаю, я пробовала
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.3 Носії і приводи » Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
Сторінка 5 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.