Вт, 26.09.2017, 03:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.3 Носії і приводи » Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
timakkord Дата: Чт, 06.11.2008, 01:13 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Коли ми бачимо "флешку на вітрині магазину чи в переліку товарів, то можемо оцінити пристрій тільки за зовнішнім виглядом, ціною та ємністю. При цьому залишаються невідомі такі важливі параметри, як швидкість запису, час доступу і читання інформації.
Пропоную поділитись:
- критеріями вибору пристрою;
- досвідом використання програмного забезпечення, яке працює з "флешки";
- проблемами, які виникали під час експлуатації і т. д.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Чт, 06.11.2008, 01:18
НІКОЛЯ Дата: Нд, 18.01.2009, 10:05 | Повідомлення № 31
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (VicS13)
Еще. НИКОГДА не форматируйте флэшки в файловые системы FAT32 и NTFS. Получите жутких тормозов при записи мелких файлов даже из качественных флэшек. Форматируйте только в FAT16

брєд після форматувння в НТФС або ФАТ 32 В МЕНЕ 16 гиктарна флеха не втратила швидкості зовсім такшо це пурга залежить чим форматуваии і як

Додано (18.01.2009, 09:05)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
хочу зробити завантажувальну флешку. завантажила відповідну програмку (PEtoUSB для форматування , install.to.flash.exe для власне створення завантажувальної системи), але біос не пропонує заванатженя з флешки. точніше після кількох спроб запропонував серед варіантів USB HDD та USB ZIP. в обидвох випадках результат однаковий - при завантаженні отримую літеру j на екрані і все.
є рецепти?

залежить що ви хочете бутати

Newbie Дата: Нд, 18.01.2009, 11:09 | Повідомлення № 32
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (НІКОЛЯ)
залежить що ви хочете бутати

та в принципі будь-що :) треба файли забрати з диску С
завантажилась з дискети в ДОС, так взагалі вінчестера не видно, ще спробую з LiveCD Linux загрузити (часу на це не було того тижня).
але питання щодо завантажувальної флешки все-рівно цікавить
НІКОЛЯ Дата: Нд, 18.01.2009, 16:01 | Повідомлення № 33
Знавець вірусів
Quote (Newbie)
ле питання щодо завантажувальної флешки все-рівно цікавить

ФОРМАТНІТЬ ФЛЕХУ В NTFS І СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ СПРАВА В ТОМУ ЩО СТАРІ МАМКИ ПАРДОН МАТЕРИНСЬКІ ПЛАТИ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ЗАГРУЗКУ З USB
Я З ДАНОЮ ПРОБЛЕМОЮ СТИКАВСЯ АЛЕ Я РОБИВ НЕ ТАК Я СПОЧАТКУ РОБИВ ОБРАЗ ДИСКА С КИДАВ ЙОГО НА ДИСК Д А ПОТІМ САМИМ АКРОНІСОМ РОБИВ ФЛЕШКУ ЗАГРУЗОЧНОЮ ПЕРЕД ТИМ ФОРМАТНУВШИ ЇЇ В NTFS ПРАЦЮВАЛО. СПРОБУЙТЕ ГЛЯНУТИ В БІОСІ ЧИ ЧИ ВИ МОЖЕТЕ ГРУЗИТИСЬ З ФЛЕХИ.
piktor Дата: Сб, 09.05.2009, 00:15 | Повідомлення № 34
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
До речі, щодо USB HDD - всередині виявляється самий звичайний 2.5" SATA HDD, який можна всунути в ноутбук, по ідеї і в десктоп. А те, що ми тримаємо в руках - попросту кейс з перехідником SATA--USB. Такий-то корисний стафф.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.05.2009, 12:09 | Повідомлення № 35
Знавець вірусів
А що до ремонту та відновлення флешносіїв можна використати або AlcorMP(080424) або AlcorMP_AU698X і так далі які дозволяють збочуватись з носіїв як хочеш та піднімати практично мертві флехи з того світу.
piktor Дата: Сб, 09.05.2009, 20:01 | Повідомлення № 36
Активний учасник
Рейтинг: 19
Цікава річ. Але перед тим потрібно дізнатися модель контролера свого девайса.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.05.2009, 21:02 | Повідомлення № 37
Знавець вірусів
Для цього можна скористатись програмкою ChipGenius v2.62 Яка видає про даже мертві флехи інфу для цього їх потрібно вставити тільки в USB.
VicS13 Дата: Сб, 09.05.2009, 21:17 | Повідомлення № 38
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
1. Лучший способ узнать производителя контроллера - открыть девайс и посмотреть.
2. ЧипГениус (и другие) не показывает производителя контроллера если ВИД/ПИД девайса в результате слёта прошивки установились в 0000/0000. В таком случае смотрим п. 1. Далее смотрим п. 4.
3. Для каждого контроллера своя сервисная утилита. Даже в пределах одного производителя. Не советую лезть, например, ЮсБест утилитой в алькоровский контроллер... ((((
4. Метод с закорачиванием 4 ножек на микрухе флэша для восстановления прошивки действует на большое количество современных флешек. Так что пробуйте. Есть большой шанс в случае ВИД/ПИД равных 0000/0000 восстановить флешку.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.05.2009, 22:00 | Повідомлення № 39
Знавець вірусів
Quote (VicS13)
1. Лучший способ узнать производителя контроллера - открыть девайс и посмотреть.

Тут не спорю дійсно так і є
filnick Дата: Сб, 12.09.2009, 14:51 | Повідомлення № 40
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Випадково флешка залишилась в кишені сорочки, яку було випрано в пральній машині. Питання: Можна викидати флешку чи є надія відновити?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 12.09.2009, 16:55 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Мої дії були б такими: якщо конструкція флешки така, що пропускає воду, в будь-якому випадку її потрібно добре просушити, перед тим як під’єднувати до комп’ютера. Якщо в флешку попав порошок, що може спричинити коротке замикання і посилити процеси окислення, відповідно її потрібно ополоснути в чистій воді, а потім просушити.
gry Дата: Нд, 13.09.2009, 07:06 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (filnick)
Випадково флешка залишилась в кишені сорочки,

"Пережив" аналогічну ситуацію. Поклав на вікно - на сонце, просушив. Лежала днів 6. Після того вставив, працює до цього часу ( пройшов рік). Флешка з видвижним гніздом, мабуть не герметична. Але працює.
Вчитель Дата: Пн, 12.10.2009, 20:52 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (Ktara)
В мене Prestigio на 2 Гіга.

Була і в мене така... Понтів на ній... І натуральна шкіра, і стрази. Ще й кейс "а ля Сваровскі". ПЕРЕДАРУВАВ дітям.
Зі зла :) написав із Франчуком статтю "Флеш пам'ять, її будова, принципи функціонування і застосування", це у // Комп’ютер у школі та сім’ї. 2008. – №5 (69). – С. 33–36.
На сьогодні НОРМАЛЬНА флешка 8 ГБ має коштувати НЕ МЕНШЕ 220 грн (це без антуражних штуковин). Що менше коштує - читайте прислів"я про рибку і юшку. Справа в тім, що зараз в світі є тільки два виробника мікросхем флеш пам"яті. Тому має бути чесний бренд. Ситуація приблизно така, як було років 10 тому з вінчестерами - на етапі заводської вибраковки некондиція скуповується, ремонтується (для флеш це означає перепрограмування) і продається. Ще не забувайте про те, що зараз є, крім бістабільних, мультистабільні комірки пам"яті. Там - непахане поле глюків, як на мене (може я помиляюсь...). Коротше "не ганялся бы ты, поп, за дешевизною..."
Правильний вибір - не менше 8 ГБ, які читаються, принаймні, зі швидкістю 100 кБ/с... За нормальною ціною. А взагалі, запитання у ФОРУМ: "Скільки УСБ 2 портів повинен (МІНІМАЛЬНО!) мати учительський комп для того, щоб не лазити вчителю під стіл і перемикати шнурки?"
З повагою
Ktara Дата: Пн, 12.10.2009, 20:58 | Повідомлення № 44
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Вчитель)
Була і в мене така... Понтів на ній... І натуральна шкіра, і стрази. Ще й кейс "а ля Сваровскі". ПЕРЕДАРУВАВ дітям.

У меня без стразов Сваровски :) Только кожа
Чтоб не лазить под стол у меня стоит хаб на 4 входа. Хватает :)
Дома больше, но дома максимально 2 удлинителя на столе, все остальное уже подключено, остается только подключить нужный шнур к оборудованию
Вчитель Дата: Пн, 12.10.2009, 21:33 | Повідомлення № 45
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (Newbie)
завантажилась з дискети в ДОС, так взагалі вінчестера не видно, ще спробую з LiveCD Linux загрузити (часу на це не було того тижня).

Ню-ню... Але ж є варіанти завантаження навіть з флопі (можна стулити на нього таке всяке, що дозволить бачити і НТФС, і екст2. Тим паче, якщо передбачається ЛайвЛінукс, то це означає можливість завантаження з КД (в принципі, я колись згенерував Лінукс на два флопі, сьогодні начебто є і на одному, але це не той випадок)... Є такий диск досить старої збірки, називається "Компас"...

Додано (12.10.2009, 20:03)

Quote (Ktara)
Чтоб не лазить под стол у меня стоит хаб на 4 входа. Хватает

Т.е. таки 6...8 гнезд, а меня уже три года убеждают - достаточно всего четыре (это по поводу спецификации НКК!), я пишу 8, а мне говорят, что будет удорожание... Сканер, принтер, модем, видеокамера, сенсорная поверхность (доска или симподиум) и Бог его знает что (типа мультимедийной клавы или конкретного клавишного инструмента)... А спереди - два свободных гнезда - с флешки на флешку переписывать. Или я не прав, такого не бывает?

Додано (12.10.2009, 20:33)
Мити флешку із пралки рекомедую горілкую - буде привід збігати в кооперацію, а залишки - спожити... Без гумору - тільки горілкою, чистим спиртом не можна. Добре - тепла дистильована вода. Спирт зніме фосфоросульфати і поверхнево-активні речовини, органіку (складові прального порошку). Сушити дійсно днів кілька, але в жодному разі не на плиті... Можна - у вакуумній шафі. Варіант досушування - герметичний мішечок (із замочком) та силікогель, який перед цим просмажити при 200 град Ц у духовці... Успіхів!

Відредаговано: Вчитель - Пн, 12.10.2009, 21:41
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.3 Носії і приводи » Вибір флешки. Проблеми під час експлуатації.
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.