Сб, 19.08.2017, 21:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.2 Монітори та відеокарти » Як обирати монітор?
Як обирати монітор?
piktor Дата: Пт, 25.03.2011, 11:39 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Відомо, що над новим товаром, окрім інженерів, працюють ще-й маркетологи, які дописують всякі гучні розумні слова та епітети до характеристик його, щоб покупці велися і купували.
Чи може хтось провести лікбез по сучасних моніторах, зокрема по тому, на які характеристики варто звертати увагу найбільше, які матриці та технології варто обирати? Ну, тобто, як відсіяти оту полову, написану маркетологами?
Власне, я хочу 22-24" для домашнього використання, згоден заплатити 2000-2500 грн. Буду вдячний не за конкретну названу модель, а за можливість самому адекватно вибрати.
grebenchukov Дата: Пт, 25.03.2011, 16:58 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 26
Колись у 2006 році вибирав монітор собі. У всіх магазинах продавці питали:
- Що Вас цікавить?
- Мені потрібен монітор.
- У нас широкий вибір.
- На яких матрицях монітори маєте?
І тут одна і таж відповідь - На рідкокристалічних.
Вони поняття не мали про типи матриць! Ледве знайшов де можна вживу переглянути монітори на різних матрицях. Зупинився на матрицях MVA та IPS. Купив собі на MVA матриці (віддав 365 $), хоча на TN матриці були дешевші. Взяв би монітор на IPS матриці, та ціна була високою - 650-700$ (то були NEC). Ще є нормальні на PVA матриці, але мені на MVA картинка здалась м'якішою. Монітором (тобто матрицею) задоволений від того часу, зараз купував би лише такий самий.
dpi Дата: Пт, 25.03.2011, 21:16 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Может это http://love1c.kiev.ua/admin/monitor.htm

Додано (25.03.2011, 20:16)
---------------------------------------------
Или это http://freemarket.kiev.ua/comp/monitor/samsung.f2699.f2707.html

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.2 Монітори та відеокарти » Як обирати монітор?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.