Сб, 23.09.2017, 22:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 9«126789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
контороль ПО
JKMZ Дата: Ср, 08.04.2009, 15:11 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
у меня мало опыта работы в школе (1,5 г.). назрел вопрос - каким образом проверяется ПО в сельских школах? что проверяется? как? пока никаких проверок не было, а вдруг?
не знаю, как создатели сайта относятся к теме о нелицензионом ПО, но вопрос созрел - что мне бояться, если обнаружат в школьном компе нелицензионное ПО? или ничего?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 08.04.2009, 21:40
Zelenskiy Дата: Пт, 05.08.2011, 20:53 | Повідомлення № 106
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
А як щодо trial? Встановив Photoshop, вибрав пробну на місяць. Пройшов місяць, почистив реєстр файлом запущеним з флешки і знову встановлюй і користуйся. При перевірці порушення не знайдуть.
GarryPotter Дата: Сб, 06.08.2011, 00:57 | Повідомлення № 107
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (Anatoli)
Вони показували ліцензії на ЇХНІЙ USB-DVD?

А навіщо це їм - ви ж не вимагаєте від інспекторів ДАІ техпаспорт їхнього службового автомобіля

Quote (swetikccc)
Можливо використовувати зашифрований диск,

"Розшифровувати" вони його не будуть - якщо виникнуть "обґрунтовані підозри", то його ви самі "розшифруєте"

Quote (Anatoli)
Який кримінал вбачається у вилучених файлах і форматованих дисках?

Правопорушенням вважається навіть установка (з послідуючим вилученням) неліцензійної програми (хоча б для ознайомлення)

Quote (Lissi)
Де школи візьмуть гроші на оновлення заліза

Якщо у Вас комп’ютери на яких було встановлено Віндовс ХР, то з залізом у вас все гаразд

Додано (05.08.2011, 23:57)
---------------------------------------------

Quote (Zelenskiy)
А як щодо trial? Встановив Photoshop, вибрав пробну на місяць. Пройшов місяць, почистив реєстр файлом запущеним з флешки і знову встановлюй і користуйся.

"Тріал" можна використати лише для ознайомлення. Такі програми не можна використовувати з комерційною чи навчальною метою.
swetikccc Дата: Сб, 06.08.2011, 01:08 | Повідомлення № 108
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (GarryPotter)
"Розшифровувати" вони його не будуть - якщо виникнуть "обґрунтовані підозри", то його ви самі "розшифруєте"

Пытать будут ?)))
Anatoli Дата: Сб, 06.08.2011, 01:26 | Повідомлення № 109
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Quote (GarryPotter)
А навіщо це їм - ви ж не вимагаєте від інспекторів ДАІ техпаспорт їхнього службового автомобіля

Від них я вимагаю посвідчення.
Якщо мене перевіряють якоюсь програмою, то я маю знати, що та їхня програма сертифікована і видає достовірні результати, а не пише шо попало з невідомих причин. І ліцензію на Їхній USB-Windows мені теж конче необхідно бачити. Не можна перевіряти законність незаконними методами.
Хоча про що ми говоримо? Суддя Кірєєв над нами регоче аж синіє.

Відредаговано: Anatoli - Сб, 06.08.2011, 01:31
GarryPotter Дата: Сб, 06.08.2011, 01:26 | Повідомлення № 110
Прописаний назавжди
Quote (swetikccc)
Пытать будут ?)))

Весь "прикол" цієї ситуації у тому, що перевіряючі ще на початку перевірки вважають вас винним у використанні неліцензійного ПЗ, і вам доведеться оправдовуватися як тільки зможете.
одного разу я писав пояснювальну, чому на системних блоках (2004 року) були зірвані заводські паперові пломби. Це було 2010 року. Системники відкривалиись незлічити скільки раз, особливо зимою (температура в кабінеті +8 С) - майже на кожному уроці перестає робити "оперативка" - витягую, протираю контакти гумкою (рецепт знайдено на цьому Форумі) і встановлюю назад. А вони про пломби.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 06.08.2011, 02:26 | Повідомлення № 111
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (GarryPotter)
Якщо у Вас комп’ютери на яких було встановлено Віндовс ХР, то з залізом у вас все гаразд

Ви оптиміст, тому що ХР-ха буде робити і при 128 Мб оперативи, а от Фотошоп... І ще момент, як можна вважати нормальним залізо 128 Мб ОЗП, з яких 16 виділено на відео? І такі комп’ютери постачалися у 2003 році, від того часу жодної копійки на модернізацію виділено не було. 30% комп’ютерів "глючать" що називається, тому що материнкам за 8 років експлуатації приходить кінець, мабуть дається як Ви кажете (бо в мене те саме) температура +8 зимою + чайна едішен. Це реалії. Мене найбільше хвилює, як пережити черговий навчальний рік з такими проблемами. Дуже не приємно працювати, коли комп’ютери без відомих на те причин зависають під час уроку критично, допомагає тільки резет, або ж простий офісний додаток ледве завантажується і ддддууууже повільно працює, учні не встигають зробити практичну, бо на таких "іржавих" залізяках працювати майже не можливо. І не в ПЗ тут проблеми, а в вищеописаному. Звернення до місцевих результатів не дає, відповідь одна: немає коштів. Ну не можу я думати про ліцензії за таких умов, жалко дітей і своїх нервів... На краще не надіюсь. Скоро прийдеться садити по 3 за один комп’ютер, бо в кабінеті вже назбиралась колекція дохлих машин, яка зростає.
swetikccc Дата: Сб, 06.08.2011, 10:21 | Повідомлення № 112
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (GarryPotter)
Весь "прикол" цієї ситуації у тому, що перевіряючі ще на початку перевірки вважають вас винним у використанні неліцензійного ПЗ, і вам доведеться оправдовуватися як тільки зможете.

Що він буде мати наприклад, проти файлика типу pagefile.sys ?:)

Відредаговано: swetikccc - Сб, 06.08.2011, 10:30
mouse Дата: Сб, 06.08.2011, 10:26 | Повідомлення № 113
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Anatoli)
то я маю знати, що та їхня програма сертифікована

Логіка є. Але спробуйте реально це зробити. Вони показують директору "корочку", далі вас ставлять біля дверей і можна лише спостерігати.
Інша справа, якщо писати пояснювальні - о там ви можете вже писати те що хочете :)
Anatoli Дата: Сб, 06.08.2011, 10:49 | Повідомлення № 114
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Звичайно, я розпишу, як прийшли якісь люди і без свідків напхали в комп'ютер невідомих файлів. Правда і тільки правда.
Ковшун Дата: Сб, 06.08.2011, 15:08 | Повідомлення № 115
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Anatoli)
Звичайно, я розпишу, як прийшли якісь люди і без свідків напхали в комп'ютер невідомих файлів. Правда і тільки правда.

Если взять по большому счету...
Ну и что из того выйдет, что напишете... ;)
От Вам и вся правда ;)
GarryPotter Дата: Сб, 06.08.2011, 15:47 | Повідомлення № 116
Прописаний назавжди
Quote (Ковальчук_Олександр)
Ви оптиміст, тому що ХР-ха буде робити і при 128 Мб оперативи, а от Фотошоп...

А де у програмі вивчається Фотошоп? Хоча у мене є курс "Основи комп’ютерної графіки" з Gimp та Inkscape. Звичайно, 128 Мб буде досить лише для запуску Офісу, для комфортної роботи варто мати хоча б 512 Мб. У нас по 256 Мб, з них 16 Мб виділяється на відео.

Quote (swetikccc)
Що він буде мати наприклад, проти файлика типу pagefile.sys

Розумно, не заперечую, але ми перейшли на використання тільки ліцензійного і вільного ПЗ.

Quote (mouse)
Вони показують директору "корочку", далі вас ставлять біля дверей і можна лише спостерігати.

Саме так це і робиться

Quote (Anatoli)

Ваша правда їм до "лампочки" - у них своя "правда".
НІКОЛЯ Дата: Сб, 06.08.2011, 21:53 | Повідомлення № 117
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Завжди любив такі перевірки Жесть яке шоу B) Шкода що вже 2 роки неприїзжають B)
mouse Дата: Нд, 07.08.2011, 13:21 | Повідомлення № 118
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
НІКОЛЯ, о да! Це видовище :) Саме більше їх дратує ваша спокійність, ніби це ви до них прийшли перевіряти :)
nelohotron Дата: Вт, 09.08.2011, 01:02 | Повідомлення № 119
Новий користувач
Рейтинг: 0
Хух, перечитав. тепер питання:
Quote (НІКОЛЯ)
Завжди любив такі перевірки Жесть яке шоу Шкода що вже 2 роки неприїзжають

а можете, з власного досвіду, більш детально описати процедуру, що шукали і якими засобами.
Як відносяться до музичних композицій, фільмів я вже зрозумів, але як провести хоч одне свято без музики я вже не уявляю, часи учителя музики з баяном скінчились.
Тут згадували пломби на системних блоках, що навіть їх перевіряють? А якщо я в сервер (без пломби) поставив власну мережеву карту, для зручності організації доступу до інтернету, претензії будуть? Якщо да то чи суттєві?

Quote (Sopot)
журнал реєстрації та обліку встановлених програмних засобів

підкажіть як його оформити.

Quote (НІКОЛЯ)
прописуєте тачкам всього класу грузитись по мережі

ви про сервер терміналів, чи про сервер "удаленной загрузки", я в ці питання не вникав, але здається спеціаліст який знає за чим приїхав виявить і те і інше.

Quote (НІКОЛЯ)
Сервак під руку і допобачення

бистрі ви )

Quote (Махновець_Ігор)
НІКОЛЯ, а ви б не створили таку тему: "віртуальну мережу" і описати як її правильно зробити?

НІКОЛЯ ви там обіцяли.
Статті непотрібно, але сформулюйте конкретно що ви мали на увазі. Чим реалізовувати?

Quote (mouse)
З власного досвіду: ставлю те, що потрібно. Ніхто, ніколи і ніде не перевіряв, який софт стоїть у класі. Перевіряли все: заземлення, відра, ганчірки, дозвіл на проведення занять у кабінеті, міряли скільки відстотків формальдегідів у повітрі. А от про ПЗ ніхто і не дивився. Це питання школи, учителя. Це питання державної політики. А службовцям вигідно мати платне ПЗ. Тому що можна отримати відкати по різним програмам. На жаль, це правда. Гадаю, що форумчани про знають..

А що це за перевірка була? Схоже на те як у нас перевіряли доступ учнів до ХХХ контенту, перевіряв зам прокурора, то було більш схоже на соцопитування ), хоча під час того візиту я "підмочив штани", тепер думаю на перед.

Quote (Махновець_Ігор)
хотя би 1 диск, якщо має ліцензію академічну на навчальний заклад, то ви його можете вільно використовувати замість вісти!

кого цікавить більш детально:
http://www.microsoft.com/rus/education/licensing/aol.mspx - Academic Open License

Quote (gromko)
Навіщо? Переходьте на вільне ПЗ

Немає коштів, вибору не лишається.
Тай на мою думку потрібно навчити дітей розуміти будь-який програмний інтерфейс.
Quote (internet)
Создайте еще более понятный интерфейс и мир создаст еще более тупого юзера

Потрібно більш приділять увагу логічному мисленню, а не просто вмінню набрати пару абзаців в програмі Ворд.
Працював рік адміном в комп. клубі. Бачив багато молодих людей для яких навіть оформити титульну сторінку реферату створює великі трудності, й готові платити гроші. Ви б бачили їхні обличчя коли я при них за одну хвилину роблю і підганяю титулку, не беручи в руку мишки. І ціна цієї послуги 2 грн. була. (2*60=120грн./годину :))

Quote (GarryPotter)
Дали по шапці за музику

Хм, а опишіть, можливо в приват, як саме дали по шапці. І на скільки сурЁзно у вас було музики?
НІКОЛЯ Дата: Вт, 09.08.2011, 09:14 | Повідомлення № 120
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
По порядку черги ;)
Quote (nelohotron)
а можете, з власного досвіду, більш детально описати процедуру, що шукали і якими засобами.

Вінти по актові забрали з трьох ПК з собою а так як вони були прошатані спец софтом або просішими типа отаким http://www.ixbt.com/soft/paragon-disk-wiper.shtml через 10 днів привезли ні слова несказавши повернули. Видно образились B)

Quote (nelohotron)
Як відносяться до музичних композицій, фільмів я вже зрозумів, але як провести хоч одне свято без музики я вже не уявляю, часи учителя музики з баяном скінчились.

Всі диски в криптоконтейнери з 256 бітним ключем шифрування і хоч хай лоби розібють наврят чи що витянуть якщо ви не міжнародний терорист ;)
про це вже є на форумі

Quote (nelohotron)
ви про сервер терміналів, чи про сервер "удаленной загрузки", я в ці питання не вникав, але здається спеціаліст який знає за чим приїхав виявить і те і інше.

Про сервер терміналів ! А специ такі бувало приїзжали що пупа ввірвати можна зо сміху, один незнав як розшарити диск B)

Quote (nelohotron)
НІКОЛЯ ви там обіцяли.
Статті непотрібно, але сформулюйте конкретно що ви мали на увазі. Чим реалізовувати?
http://informatic.org.ua/forum/8-1177-1
Sun VirtualBox ТЕМА ВІРТУАЛЬНІ ПК та мережі вже існує http://informatic.org.ua/forum/8-1122-1
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
Сторінка 8 з 9«126789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.