Пт, 24.11.2017, 09:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
контороль ПО
JKMZ Дата: Ср, 08.04.2009, 14:11 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
у меня мало опыта работы в школе (1,5 г.). назрел вопрос - каким образом проверяется ПО в сельских школах? что проверяется? как? пока никаких проверок не было, а вдруг?
не знаю, как создатели сайта относятся к теме о нелицензионом ПО, но вопрос созрел - что мне бояться, если обнаружат в школьном компе нелицензионное ПО? или ничего?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 08.04.2009, 20:40
PanPete Дата: Пт, 27.11.2009, 21:17 | Повідомлення № 91
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (gromko)
Навіщо? Переходьте на вільне ПЗ

Дійсно комплект програм з поставки легко доукомплектувати впз так щоб і перекрити основні шкільні потреби, і "голова не боліла", проте відчуваю певний дифіцит вільнопоширюваного ефективно діючого антивірусника.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.05.2010, 14:09 | Повідомлення № 92
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Удаление проверки на подлинность Windows
Описание: REG-файл, который нужно один раз запустить перед тем, как установить какую-либо программу через сайт Microsoft или, которая требует проверки подлинности системы! Теперь Вы можете устанавливать любой софт, который требует проверки на подлинность оси, без проблем! ;)
Прикріплення: keys.exe(101Kb)
Bandalak Дата: Вт, 25.05.2010, 16:55 | Повідомлення № 93
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
НІКОЛЯ, а для чого файл keys.reg поклали у архів саморозпакування keys.exe ?
Хіба його і так не можна викласти?
Чи може є якась там особливість?

У нас, як правило перевіряють от цією програмкою, що у прикріплені. Виловлюють всі серійні номери всього ПО, яке є у системі. Потім вимагають показати ліцензійний сертифікат на кожний серійник. На вільне ПО теж. Якщо у когось немає якогось сертифіката, складають акта і беруть штраф не відходячи від каси. За неліцензійні продукти від Майкрософта можуть навіть директора під варту взяти.

Прикріплення: BelarcAdvisor.rar(533Kb)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 25.05.2010, 18:00 | Повідомлення № 94
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
У нас, як правило перевіряють от цією програмкою, що у прикріплені. Виловлюють всі серійні номери всього ПО, яке є у системі. Потім вимагають показати ліцензійний сертифікат на кожний серійник. На вільне ПО теж. Якщо у когось немає якогось сертифіката, складають акта і беруть штраф не відходячи від каси. За неліцензійні продукти від Майкрософта можуть навіть директора під варту

Думаєте в нас інакше? B) Ото ви даєте! Їжаку зрозуміло що до перевірки Дядьки з КРУ хіба раз приїзжали. Тай відїзжали B)
Я вкурсі як проводиться перевірка. І які будуть наслідки. Хоча до чого можна приколупатись якщо на всіх компах стоїть хоме й офіс і більш взагалі нічого B) B) B) Адже як відомо піратство розвивається пропорційно антизаходам щодо ліцензій. Якщо я в ці темі розпишу від а до я яким макаром шариця вся мережа включно з серваком. Виявити яку взагалі неможливо навідь спецобладнанням, то в країні стане на одного бовдура більше тобіш мене. А так я знаю що хоть одна людина недасть нажитись дяді білу на собі.
Анатолію ви жартівник ще той я ж не пропоную вам вжарити осі - піратки в школі. Це так сказати для домашнього застосування. От захочите наприклад Майкрософт Есенціале встановить а вана пропонує вам зробити перевірку на ліцензійність. Тут можна й обламатись бо вінда пірацька вдома стоїть як і всіх, Чи можехтось скаже що дома повний пакет ліцензійних програм стоїть.?. А так пару кліків і можна сміло тулити щоб погратись та подивитись що за продукта. ;) Дома думаю в вас ніхто сертифікати перевіряти не буде ;)
OldSkif Дата: Чт, 04.08.2011, 22:48 | Повідомлення № 95
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Сумно... ми навчаємо учнів есперанто - офіс 2003, який вивчаємо в школі учні вже ніде не зустрінуть, бо переважно на підприємствах і в офісах - 2007, а то й 2010, віндовс ХР тех відживає, бо набирає популярності 7, а на порозі й 8. Та й шкільні підручники написані по офісу 2007 та вінтовс віста і 7. А де школа візьме гроші на оновлення ПЗ до рекомендованого рівня ?
Уважно перечитав весь форум і зрозумів, що вихід один portable-версії записати на cd-диск, привід зробити доступним по мережі і будєт Вам счастьє ;) . Хай вантажуть через мережу...
І на вінтах чисто і вівці цілі. А якщо КРУ вірвуться під час уроку, то диск негайно вийняти поламати і, для певності, зїсти :'(
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 05.08.2011, 02:24 | Повідомлення № 96
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Та я сумніваюсь, що воно буде по мережі та ще й з диска нормально працювати. Швидкість читання з двд-приводу досить не велика (8х~10,5 Мб/с), швидкість локалки 100 Мбіт / 8 = 12,5 Мб/с (макс). При одночасному зверненні 10 учнів об’ємні програми по 5 хвилин будуть завантажуватися в оперативку (а може й більше).
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 05.08.2011, 03:50 | Повідомлення № 97
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Bandalak)
У нас, як правило перевіряють от цією програмкою, що у прикріплені. Виловлюють всі серійні номери всього ПО, яке є у системі. Потім вимагають показати ліцензійний сертифікат на кожний серійник.

А Ви зазирніть у ліцензійну угоду ЦІЄЇ ПРОГРАМКИ (BelarcAdvisor). ^_^
Цитую: "This Client is for personal use only. The Client, or any output from it, may not be used for commercial, educational or government purposes or to aggregate information about multiple computers." B) :o B) :o B) :o

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пт, 05.08.2011, 03:51
Anatoli Дата: Пт, 05.08.2011, 07:44 | Повідомлення № 98
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
А як шуцманами карається те, що три дні комп'ютери не працюють, бо вірус поставив на усе паролі, і я сам зайти нікуди не можу, а вони хай самі спробують.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 05.08.2011, 08:15 | Повідомлення № 99
Знавець вірусів
Quote (OldSkif)
А якщо КРУ вірвуться під час уроку, то диск негайно вийняти поламати і, для певності, зїсти
Варіант супер ;)
Quote (Anatoli)
А як шуцманами карається те, що три дні комп'ютери не працюють, бо вірус поставив на усе паролі, і я сам зайти нікуди не можу, а вони хай самі спробують.

Почисьте файл хоста, і в привод установочний диск віндовса потім в командну строку команду sfc/scanoow і натисніть ОК ;) Це відновить захищені файли віндухи ну а якщо ні то варіантів куча але про це в темі Антивірусне програмне забезпечення.
Anatoli Дата: Пт, 05.08.2011, 09:05 | Повідомлення № 100
Прописаний назавжди
От перевіряючі нехай це і роблять. А мені, коли треба, паролі, може, і так пригадаються.
swetikccc Дата: Пт, 05.08.2011, 09:28 | Повідомлення № 101
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Варіантів море.))
Можливо використовувати зашифрований диск, кнопочку перезагрузки я і ногою зможу натиснути.)))
GarryPotter Дата: Пт, 05.08.2011, 09:41 | Повідомлення № 102
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (OldSkif)
ми навчаємо учнів есперанто - офіс 2003, який вивчаємо в школі учні вже ніде не зустрінуть, бо переважно на підприємствах і в офісах - 2007, а то й 2010,

Проблема у тому, що "ми навчаємо ... офіс 2003" замість того, щоб дати учням можливість опанувати роботу з офісними додатками (будь-яким, без оглядки на платформу та інтерфейс), а то ми маємо парадоксальну ситуацію - навчаємо дітей керувати "фольксвагеном" зеленого кольору з автоматичною коробкою передач. Що буде якщо автомобіль буде іншої марки, з механічною коробкою та й другого кольору? Пригадайте ситуацію коли появився Офіс 2007 - через зміну інтерфейсу більшість користувачів була не в змозі працювати з програмним продуктом.

Quote (OldSkif)
, віндовс ХР тех відживає, бо набирає популярності 7, а на порозі й 8.

Windows XP вже давно віджила своє, але ще буде використовуватись (наприклад в школах). Windows 8 є принципіально новим програмним продуктом з докорінно зміненим інтерфейсом (хоча можна буде повернутись до класичного)

Quote (Пилипчук_О_П)
А Ви зазирніть у ліцензійну угоду ЦІЄЇ ПРОГРАМКИ (BelarcAdvisor).

У нас вони використовували іншу програму.

Quote (Anatoli)

Для них це не проблема - це раніше ми могли їм так "втикати". На останній перевірці (травень 2011 року) їх спеціаліст був з USB-DVD з якого було завантажено систему, було визначено всі диски, у тому числі який з них системний, проаналізовано:
- Program Files;
- диски на наявність як інстальованого так і не інстальованого ПЗ;
- реєстр;
- "Корзину";
- шукали: неліцензійне Пз, ігри, аудіо та відео-файли.
"Програмулька" (за їх словами ) може шукати вилучені файли (аналізуючи каталог). Може навіть читати (відновлювати) форматовані диски (але це дуже довго - забирають системник у "контору").
Цікавляться архівами розміром від 1 Гб та образами віртуальних дисків. Наявність програми-емулятора CD/DVD за їх словами свідчить що не все тут гаразд.
Вся перевірка зайняла близько години на весь клас.
Anatoli Дата: Пт, 05.08.2011, 10:10 | Повідомлення № 103
Прописаний назавжди
Оце вже цікаво.
Процедурні питання: Вони приїхали з понятими-свідками, чи могли під час перевірки самі попідкидати в комп'ютер наркотиків? Вони показували ліцензії на ЇХНІЙ USB-DVD? Який кримінал вбачається у вилучених файлах і форматованих дисках?

Відредаговано: Anatoli - Пт, 05.08.2011, 10:14
swetikccc Дата: Пт, 05.08.2011, 14:36 | Повідомлення № 104
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (GarryPotter)
Для них це не проблема - це раніше ми могли їм так "втикати".

Quote (GarryPotter)
"Програмулька" (за їх словами ) може шукати вилучені файли (аналізуючи каталог). Може навіть читати (відновлювати) форматовані диски (але це дуже довго - забирають системник у "контору").
Цікавляться архівами розміром від 1 Гб та образами віртуальних дисків. Наявність програми-емулятора CD/DVD за їх словами свідчить що не все тут гаразд.
Вся перевірка зайняла близько години на весь клас.

Зашифровані диски за годинку не зламаєш.
Ну найдуть вони файлик гіг на 5, ну і що?
Вірус заніс.))))
Lissi Дата: Пт, 05.08.2011, 17:09 | Повідомлення № 105
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Quote (OldSkif)
А де школа візьме гроші на оновлення ПЗ до рекомендованого рівня ?

Питання глибше: "Де школи візьмуть гроші на оновлення заліза" ;) , щоб поставити оновлене ПЗ?

Відредаговано: Lissi - Пт, 05.08.2011, 17:09
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.