Сб, 23.09.2017, 15:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
контороль ПО
JKMZ Дата: Ср, 08.04.2009, 15:11 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
у меня мало опыта работы в школе (1,5 г.). назрел вопрос - каким образом проверяется ПО в сельских школах? что проверяется? как? пока никаких проверок не было, а вдруг?
не знаю, как создатели сайта относятся к теме о нелицензионом ПО, но вопрос созрел - что мне бояться, если обнаружат в школьном компе нелицензионное ПО? или ничего?

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Ср, 08.04.2009, 21:40
Sopot Дата: Чт, 09.04.2009, 21:01 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Quote (НІКОЛЯ)
А сервак не обовязково ставити в кабінеті інформатики . І з свча конектор щолк і все ліцензійне.Я знаю чудіка так він в воєводи в оружейкі поставив.

Не у всіх навіть локальна мережа працює, а тут - щоб сервер піднять. Перевіряють і наявність комплектуючих до ПК. У мене навіть навушники рахували. Були проблеми з тим, що процесор в документації написаний як 1,8 ГГц, а в реальності стояв 2,4 ГГц - прийшлось писати пояснювальну.

Quote (swetikccc)
Якщо захотять прижучити то прижучать.

Воістину так - за це вони мають премії та зірочки на погонах

Quote (Olga_2008)
а якщо у мене ситуація дійсно така?? я прийшла в школу півроку тому, клас встановлювали десь 4 роки тому, не при мені. попередньому вчителю було, мабуть, по барабану, бо документів НІЯКИХ на клас немає. (це був якийсь "подарунок" школі). є 2 диски (офіс та операційна), ніби ліцензійні, але у звичайних "коробочках", при встановленні потребують ключ, який поняття не маю, де брати. ось таке-от. зрозуміло, що за 4 роки систему не раз перевстановлювали (не знаю, як до мене, але я застала такий хаос.. віруси жили, як у раю.. тому весь клас, окрім 3-х компів перевстановила (потім полетів мій сідіром, вже не читає нульові доріжки), ясно, що про ніяку ліцензовану віндовз мова не йде, мовчу вже про офісні програми..) питання назріває таке--де шукати "кінці"? директора раз спитала, але він щось сказав типу "не переживай", толком не відповівши (він у компьютерах "не дуже"). і чи потрібно їх шукати? (судячи по цій темі, потрібно :( )

Не Ви перша. Ніхто не буде враховувати те, що все це БУЛО ДО ВАС. Завкабінета несе повну відповідальність за виконання наказу МОНУ про заборону використання неліцензованих програм в школі. Ваше завдання - переформатувати, встановити Івндовс такий як на "тих дисках" (ніхто не буде звіряти серійні номера, головне щоб версія була таж. Встановити аналогічно офіс від Майкрософта. На інше немає ліцензій? Встановлюєм вільне програмне забезпечення - список доволі великий. Тепер хай перевіряють поки їм не надоїсть. Да, не забудьте про журнал обліку робочого часу комп'ютерів - вимагають щоб були. Головне - мати документ від "Майкрософт" (у нас це Open License на 5 копій Віндовс і 5 копій Офіса. Немає такого - "давіть" директора, пишіть йому заяву (виявлено те і те, необхідно зробити те і те), він нехай на Вашому примірнику накладе "візу" - продовжити використовувати або заборонити. Тоді буде "відмазка" і винуватий буде директор.

Quote (НІКОЛЯ)
Але в КРУ тоже не ламери працюють . Є така програмка SERT.GAER з допомогою неї можна реально продивитись що робилось з пк з моменту установки першої вінди звідки грузилось, що, та інше .Коротше які процеси стартували .

Вже стикались (вище писав)
swetikccc Дата: Чт, 09.04.2009, 21:06 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Olga_2008)
є 2 диски (офіс та операційна), ніби ліцензійні, але у звичайних "коробочках", при встановленні потребують ключ, який поняття не маю, де брати.

1. Непанікувати.
2. Встановити безкоштовну ОС
3. Написати директору завірену доповідну (це для того щоб точно разом віддуватися ;) )
4. Надіятись на авось
GarryPotter Дата: Чт, 09.04.2009, 21:11 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (swetikccc)
1. Непанікувати.

Тільки так

Quote (swetikccc)
2. Встановити безкоштовну ОС

ЇЇ треба ще опанувати

Quote (swetikccc)
3. Написати директору завірену доповідну (це для того щоб точно разом віддуватися )

Гарна порада (перекласти всю відповідальність на директора)

Quote (swetikccc)
4. Надіятись на авось

Отой авось не дуже допомагає
swetikccc Дата: Пт, 10.04.2009, 01:39 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (Sopot)
Ваше завдання - переформатувати, встановити Івндовс такий як на "тих дисках" (ніхто не буде звіряти серійні номера, головне щоб версія була таж. Встановити аналогічно офіс від Майкрософта.

Ті диски без бумажки, як і людина......
Jokerz Дата: Пт, 10.04.2009, 08:21 | Повідомлення № 20
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Если есть лицензионный софт ставить только его, все остльаное можно аналоги с открытого по. К примеру офис можно заменить OpenOffice , есть версия для виндовса.
А если виндовсы без лицензий то либо получить на них лицензии либо сменить на открытые ОС. Да, это не удобно но это сперва. А варианты по поводу унести сервер под мышкой - то не всегда предупреждают о проверке.
Мое мнение если нету лицензии то получить, а если нет возможности получить, ставить ПО открытое.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 10.04.2009, 15:48 | Повідомлення № 21
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Що до відкритого ПО. Я щас якраз закінчую роботу по створенню підбірки лінукс плюс , основне призначення якого сутєво полегшити життя простим користувачам , Це підбірка на зразок Лонера , Звєря, факю біла . - Тільки по лінуксу. Повний інсталятор з автоматичною або вибірковою установкою дров під різні конфігурації заліза , вибіркова або пакетна установка програм, Та все інше . Зрозуміло що при переході на лінукс проблема ліцензії стає неактуальною . В найближчий час я планую допрацювати дану підбірку і залити на файлообмінник.
Силку вигрузю в цю рубрику. Якщо буде потрібно викладу торент .
Jokerz Дата: Пт, 10.04.2009, 16:04 | Повідомлення № 22
Хостер
А сколько Весит Ваша зборка? И вы где живете? У Вас UA-IX или нет?
swetikccc Дата: Пт, 10.04.2009, 16:22 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Тільки по лінуксу.

Під який, в яких пакунках?
НІКОЛЯ Дата: Пт, 10.04.2009, 16:47 | Повідомлення № 24
Знавець вірусів
Quote (Jokerz)
И вы где живете?

Зборка підганяєтся під двд 5 тоісь 4,6 гектара під стандартний двд. Розрахована на простого користувача . Проживаю я звісно в Україні. А що до надання особистих даних до ресурсу інтернет на мою думку потрібно бути трохи обережнішим з наданням особистих даних. Можу даже підказати що це центральна Україна. Мені хотілося б знати а чому це вас так цікавить ?
Quote (swetikccc)
Під який, в яких пакунках?

Думаю через днів 4 зможете оцінити самі
Jokerz Дата: Пт, 10.04.2009, 17:07 | Повідомлення № 25
Хостер
<_< наверно сразу нужно было сказать. Да я бы дал место на диске под дистриб этот:) а спросил про канал UA-IX или нет. просто на нем у нас входящая скорость 1 гигабит на DE-IX у нас входящая урезана до 10 mb/s (на скачку везде 1 гигабит)
что бы вы закачивали не на торент а на сервер к нам, вопервых надежнее во-вторых можно страничку сообразить

Додано (10.04.2009, 16:07)
---------------------------------------------
вы зделайте tracert wishhost.net и покажите, я сам скажу как у вас идет.

НІКОЛЯ Дата: Пт, 10.04.2009, 17:16 | Повідомлення № 26
Знавець вірусів
Quote (Jokerz)
Да я бы дал место на диске под дистриб этот

Думаю за 4 дні закінчити .
Quote (Jokerz)
вы зделайте tracert wishhost.net и покажите, я сам скажу как у вас идет

окей на середу буде готово
НІКОЛЯ Дата: Сб, 25.07.2009, 18:25 | Повідомлення № 27
Знавець вірусів
Microsoft оголосила про те, що має намір видалити антипіратську утиліту з ОС Windows Vista, яка потенційно здатна вивести з ладу систему. Так звана « кнопка смерті» призначається для того, щоб не дати користувачам нелегальних копій операційної системи...

скористатися деякими її функціями. Хоча в компанії стверджують, що ця опція показала себе досить ефективною в боротьбі з піратством, багато користувачів легальної версії ОС скаржилися на те, що їх системи також припиняли роботу. Тепер Microsoft має намір не « вбивати» піратські версії системи, а більше покладатися на чесність користувачів.

У компанії заявили: « Ті користувачі, системи яких пізнані як контрафактні, отримуватимуть попереджувальні повідомлення з повідомленням про статус їх системи і способах отримання справжньої копії. При цьому функціональність системи не обмежуватиметься - вони лише будуть чітко знати, що їх копія Windows Vista нелегальна і необхідно зробити певні дії».

Неначе вони і так цього не знають!

Ця зміна вступить в силу з виходом пакету оновлень 1, який істотно відновить ОС Vista.

microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 18:50 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Після серії перевірок відформатував диски та перевстановив Віндовс+Офіс. Ігор немає, все інше - ВПЗ
W-w-W Дата: Вт, 04.08.2009, 20:05 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (microsoft)
Після серії перевірок відформатував диски та перевстановив Віндовс+Офіс.

Шановний microsoft, а чим закінчилась у вас перевірка? Дуже цікаво, а то я навіть не знаю, що вони перевіряють!
microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 21:58 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Quote (Махновець_Ігор)
Шановний microsoft, а чим закінчилась у вас перевірка? Дуже цікаво, а то я навіть не знаю, що вони перевіряють!

Завантажились із флешки, перевірили диски, запустили програмку яка перевіряє реєстр на наявність установлюваних неліцензійних програм. Знайшли декілька алаваровських ігор, але все закінчилось без складання акта - особлива увага на продукти MS,Adobe, Corel
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » контороль ПО (как проверяется ПО в школах)
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.