Нд, 19.11.2017, 16:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » Наказ МОН про правила використання комп'ютерних програм (Наказ від 2 грудня 2004 року № 903)
Наказ МОН про правила використання комп'ютерних програм
Bandalak Дата: Пт, 21.03.2008, 13:28 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Прийшов наказ у школу про кримінальну відповідальність за використання ліцензійних програм та не правильне використання ліцензій.
З дописом, що чекайте перевірку ліцензійної палати!

Хто ще чув щось про це?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:55
love Дата: Пн, 07.04.2008, 15:18 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Newbie)
учні-хакери, переможці олімпіад - за ними не вслідкуєш smile так і скажу.

и под админом добрались в ваш ПК? Я не знаю... у меня стоит раздел на пользователей... соответственно, что то установить не возможно. А что вы делаете в то время, когда они устанавливают программки? А на учительский ПК как они установили?
Это вопросы, которые вам зададут ОНИ surprised
Yura_Shrol Дата: Пн, 07.04.2008, 20:06 | Повідомлення № 47
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Все таки варто підстрахуватися і за допомогою Акроніса створити образ системи з ліцензійними програмами. А на випадок перевірки, правдами і неправдами затримати перевіряючих. І швиденько відновити систему.
Newbie Дата: Пн, 07.04.2008, 20:17 | Повідомлення № 48
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (love)
и под админом добрались в ваш ПК?

так, саме так smile пароль (111) мабуть був не дуже вдалий surprised
Quote (love)
А что вы делаете в то время, когда они устанавливают программки?

урок веду, що ж ще smile мультизадачність однако: комп може одночасно інсталювати офіс і виконувати програму на Паскалі...
Quote (love)
А на учительский ПК как они установили?

з причини урізаної поставки техніки (5+1) комп*ютери я не поділяю на учнівські/вчительський: стоять однакові набори програм і користувачі усюди

взагалі "боротьба" з перевіряючими - це битва з вітряками smile найпростіше - "прикинутись шлангом" і забути про ту перевірку якнайшвидше. нехай голова болить у тих, хто займає керівні посади (якщо вони так на ті посади рвуться, то так їм і треба)

Escuela Дата: Пн, 07.04.2008, 21:02 | Повідомлення № 49
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Я думаю, що найкращим виходом з цієї банальної для інформатиків ситуації є використання вільнопоширювальних програм (повірте їх є багато).
Нарешті я завершив невеличку інструкцію по створенню portable-програми.
І шукаючи матеріали для цієї інструкції натрапив на цікаві сайти http://portableapps.com/ та http://portablefreeware.com. Сайти англомовні.
Чому б разом не попрацювати і не переглянути (опробувати) їх, тобто програми. Пізніше поділитися доробками.
P.S. Позиція когось надурити, недопустити до ПК, приховати софт - це хибний шлях.
Дорога повинна вести до ХРАМУ!
Bandalak Дата: Вт, 08.04.2008, 01:49 | Повідомлення № 50
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Yura_Shrol)
Цікаво, що архів зветься shredder, а в прикріпленні пише hredder. Чомусь пропадає буковка. Мабуть тому і не може знайти ресурса - не те ім'я.
Адміністратори - поправте!

Просто простого, називайте архіви цифрами і все буде ОК!
mudrak Дата: Чт, 10.04.2008, 12:16 | Повідомлення № 51
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Quote (Yura_Shrol)
А якщо встановити дві ОС. Одну з ліцензійним набором програм, а другу з потрібним набором. Працювати з другою, а на випадок перевірки завантажувати першу. Зрозуміло, що потрібну ОС завантажувати через пароль.

Серйозні перевіряючі навіть не будуть питати Ваш пароль, якщо буде електрика, то ніяких проблем з переглядом вмісту комп'ютера в них не виникає.
Escuela Дата: Чт, 10.04.2008, 16:46 | Повідомлення № 52
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Зголосіться, чи хтось переглядав цікаві сайти http://portableapps.com/ та http://portablefreeware.com.
Чи є бажання попрацювати над цією темою?
P.S. Я вже маю близько десятка portable-програм або програм. які працюють без інсталяції (з інструкціями).
Найближчим часом викладу на сайт (для соратників). wink
oleg_teacher Дата: Чт, 10.04.2008, 16:54 | Повідомлення № 53
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Escuela)
Я вже маю близько десятка portable-програм або програм. які працюють без інсталяції (з інструкціями).

Цікаво взнати які саме!!! Ну я маю декілька портейбелів!!!
W-w-W Дата: Сб, 14.06.2008, 06:02 | Повідомлення № 54

Quote (Newbie)
взагалі "боротьба" з перевіряючими - це битва з вітряками найпростіше - "прикинутись шлангом" і забути про ту перевірку якнайшвидше. нехай голова болить у тих, хто займає керівні посади (якщо вони так на ті посади рвуться, то так їм і треба)

Згоден з вами на 100%, бо цей наказ видали для того, щоб перекинути відповідальність керівників з себе на вчителів інформатики
Ogorodets Дата: Сб, 14.06.2008, 16:52 | Повідомлення № 55
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (WWW)
Згоден з вами на 100%, бо цей наказ видали для того, щоб перекинути відповідальність керівників з себе на вчителів інформатики

Кстати, не знаю как в Ваших ГОРОО, а в нашем уже давно лежит приказ об обеспечении школ города лицензионным ПЗ. И не Опен Офисами, а полноценными прогами. Только вот никто его выполнять не спешит.
W-w-W Дата: Сб, 14.06.2008, 19:49 | Повідомлення № 56

Quote (Ogorodets)
Кстати, не знаю как в Ваших ГОРОО, а в нашем уже давно лежит приказ об обеспечении школ города лицензионным ПЗ. И не Опен Офисами, а полноценными прогами. Только вот никто его выполнять не спешит.

в нас такий наказ теж є, але для районних шкіл, ситуація така сама як і у вас: значить комусь вигідно так
koljada Дата: Нд, 06.09.2009, 15:28 | Повідомлення № 57
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Портейбли це вирішення проблем не тільки з перевіряючтми, а й з реєстром Вікон, вони ж бо самодостатні. Я маю їх більше 30, але потрібних десь 10. Шукаю, але поки що не дуже . Пробував робити за допомогою Тріінстал, але щось громоздкі виходять.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 07.09.2009, 13:13 | Повідомлення № 58
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Махновець_Ігор)
в нас такий наказ теж є

І в нас є, але кошти виділяти ніхто навідь не думає.
mouse Дата: Пн, 07.09.2009, 13:57 | Повідомлення № 59
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Можливо я не обізнаний. Але хто, коли давав гроші на ліц.софт школі?
Навіть якщо буде перевірка, нічого "зносити" не збираюсь. Програми навчальні пишуть під ліц. софт, а я маю щось вигадувати?
Хай там, на горі, і думають про це, перед тим як перевіряти.
Ставлю все, що потрібно. Маємо дві ліцензії на два софта. А все інше як у всіх.
:?
Але може вже на когось наложили штраф???
Ktara Дата: Пн, 07.09.2009, 14:51 | Повідомлення № 60
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я по жизни оптимист (да еще и с экономическим образованием)
Как нас могут штрафонуть за то, что бы бесплатно делаем им рекламу?
Да нам еще доплачивать надо :)
Есть программа, мы по ней читаем, стоит ПО, которое отвечает программе, а вот в программе не сказано что оно должно быть лицензионное. Об этом написано в самом ПО. По сему - пусть МОН разберется с Майкрософтом, а мы выполняем приказы МОН
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » Наказ МОН про правила використання комп'ютерних програм (Наказ від 2 грудня 2004 року № 903)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.