Вт, 24.10.2017, 10:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » Учасники програми Рівний доступ до якісної освіти в Україні (Які отримали компьютери)
Учасники програми Рівний доступ до якісної освіти в Україні
nelohotron Дата: Вт, 09.08.2011, 01:52 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Чи є на форумі люди у яких в школі є клас ІКТ який отримали за програмою "Рівний доступ до якісної освіти в Україні", роки три тому?
З класом ішла копія "Academic Open License", завірена, але на велику кількість компів, на всю програму.

В інеті шукав, поки найшов мало, такі кабінети отримали приблизно 500 шкіл. Не знаю чи кількість ПК була однакова чи різна. У нашій школі - 9 (зараз не пам'ятаю, але здається dell optiplex 740), 3 (здається HP dx7400), і точно пам'ятаю сервер dell poweredge 840.
Коли я прийшов на роботу, то на сервері стояв АСП Лінукс, версію не пам'ятаю, та й не важно, пароль на рута ніхто не знав, довелось зносити, ставить 2003 вінду.

А зараз якраз готую кабінети до нового навчального року, і і хочу лишити лише ліцензійне, чого не вистачить поставлю Лінукси.

Я хочу зрозуміти скільки і яких ліцензій дозволені нашій школі.
Тобто як розраховувалась та кількість ліцензій.

Додано (09.08.2011, 00:52)
---------------------------------------------
Знайшов сайт "Директорат Програм Розвитку Освіти"
http://www.rivnyidostup.org/
який проводив проект «Рівний доступ до якісної освіти»

Вранці на роботі перегляну детально. Може все найду сам.

Прикріплення: 7838418.jpg(139Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.9 Проблеми ліцензування ПЗ » Учасники програми Рівний доступ до якісної освіти в Україні (Які отримали компьютери)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.