Вт, 21.11.2017, 12:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 10«1234910»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Комп’ютерні віруси (Новини про комп’ютерні віруси, поділ знаннями про віруси.)
Комп’ютерні віруси
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 16.10.2007, 18:20 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Все, що знаєте про комп’ютерні віруси, залишайте в повідомленнях даної теми.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:24
Varkan Дата: Чт, 28.02.2008, 11:13 | Повідомлення № 16
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (WWW)
Так річ в тому, що я перестановив ОС з нуля, ОС ліцензійна. Оці проблеми тільки на моєму пк: + декі програми не хочуть запускатись, хоча до цього вони чітко запускались

Ще один варіант.
Розібрати пк на запчастини, протерти всі контакти і почистити від бруду.
Також є спеціальні плати які встановлюють в розм псіекспрес і вона почергово тестують всі складові пк.

в мене було 2 випадки коли пк не завантажуваввся.
в першому випадку плата 1394 погано стояла (я її вийняв і поставив ннамісце - пк завантажився)
в другому погано стояла оперативка (маю дві планки на 512)

W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 06:15 | Повідомлення № 17

Нещодавно встановив програму, друг порадив, називається OUTPOST_FIREWALL_PRO_3.51.759_RUS
вона виловлює і блокує несанкціонований доступ посторонніх об'єктів з Інтернету, їх ще називають розвідниками.
Програма виявила чималу кількість сторонніх об'єктів і заблокувала їх. Знайомі кажуть, що дані об'єкти не являються вірусами і антивірус їх не бачить, але шкоду вони роблять добру, особливо хто користується моб. інтернетом.
Справа в тому, що дані шкідливі об'єкти можуть красти трафік, цінні данні, коди.
Я користуюсь лайфом, два місяці назад замовив 100 МВ, я скачав приблизно 25 МВ інформації залишилось 75, щерез декілька днів зкачав реферат, потім перевіряю трафік, то залишилось приблизно 10 МВ, а решта десь пропало, позвонив оператору, і він надав таку інформацію, що в той день, коли я скачав реферат саме більше і було використано МВ, хоча я в той день дві хвилини був в неті.
bochik Дата: Вт, 11.03.2008, 14:11 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Рейтинг: 5
В школі поставили сімантек-антивірус, а вдома користуюсь McAfee/
До речі, 2008 - рік ювілей знаменитого вірусу Win9x.CIH, а простіше кажуть ЧОрнобиль, який у 1999 році понівечив і мій комп’ютер cry
W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 15:31 | Повідомлення № 19

Quote (bochik)

Розкажіть будь-ласка про дані антівіруси, їх ефективність, бо чесно кажучи я про них нічого не чув
bochik Дата: Ср, 12.03.2008, 11:10 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (WWW)

Розкажіть будь-ласка про дані антівіруси, їх ефективність, бо чесно кажучи я про них нічого не чув

McAfee - фаервольчик з антивірусом, простенький у використанні, вже 1,5 роки інтентетом постійно користуюсь, немає жодних проблем з вірусами, та й обмін інформацією великий поза інтернетом. Раз на три місяці скачую оновлення з Інтеренету з відповідного сайту.

Щодо Симантека, то це Spirit його десь роздобув і поставив серверну версію і клієнти на учнівських компах, зверніться бедпосередньо до нього за описом і перевагами, однак, як користувач в комп’ютерному класі вже два місяці з флешками дітей проблем немає, вилучає одразу при підключенні і видає повідомлення, розумна штука!

Lviza Дата: Чт, 08.05.2008, 17:32 | Повідомлення № 21
Тут живе...
Рейтинг: 3
Якщо ви користуєтесь Касперским - 7, ключ якого необхідно поновлювати кожний місяць - можете взяти цей (на один компьютер) - до червня
Прикріплення: 0335916C.key(3Kb)
W-w-W Дата: Вт, 20.05.2008, 18:16 | Повідомлення № 22

Quote (bochik)
McAfee - фаервольчик з антивірусом

А скажіть будь ласка чи даний антівірус повинен мати ліцензію чи він з ряду безкоштовних програм?
І скільки часу діє ключ?
gromko Дата: Нд, 22.06.2008, 17:56 | Повідомлення № 23
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
До речі - Dr.Web знайшов вірус Win32 Alman. Запитав видалити - видалив. Післяя перезавантаження вірус появився знову. Презавантажуємось у безпечному режимі, скануємо, видаляємо, презавантажуємось - вірус на місці. Заходжу до виробника, радить скачати CureIt останній реліз і у безпечному режимі "почистити" віруси. Зробив - результат той самий. Порившись в мережі найшов подібний випадок - розумні люди порадили знайти у папці Windows файл LINKINFO.DLL та видалити його. Знайшов - не видаляється, перемістив на Робочий стіл. Почистив віруси (все в БР). Перезавантажуюсь - о чудо, вірусів немає. Видаляю LINKINFO. Тепер все в порядку.
Varkan Дата: Чт, 16.04.2009, 15:10 | Повідомлення № 24
Викладач ВУЗу
Win32/Conficker.AA worm хто боровся з таким червяком допоможіть.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 16.04.2009, 17:46 | Повідомлення № 25
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Дана рубрика не використовується для надання інформації що до вірусів та антивірусних програм . Вся інформація знаходиться на
http://informatic.org.ua/forum/8-22-1
На сторінці кажеться 24 - 25 -26 є інформація що до цього вірусу красеня який в січні поклав чимало локальних мереж
Якщо вас конкретно щось цікавить по даному типу АА можу описати звідки розпаковуєця де живе і шо чудить в мережі ще раз .хоча там і так є ВСЯінформація що до АА.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 16.04.2009, 17:50
swetikccc Дата: Чт, 16.04.2009, 18:20 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Махновець_Ігор)
Так річ в тому, що я перестановив ОС з нуля, ОС ліцензійна. Оці проблеми тільки на моєму пк: + декі програми не хочуть запускатись, хоча до цього вони чітко запускались

Можливо річ в оновленні ОС
Varkan Дата: Вт, 21.04.2009, 17:25 | Повідомлення № 27
Викладач ВУЗу
Quote (НІКОЛЯ)
Дана рубрика не використовується для надання інформації що до вірусів та антивірусних програм .

Я розумію шо в цій рубриці мають говорити про віруси, їх типи, конкретних представників цього "програмного забезпечення", їх дії, а також про методи бородьби з ними (і в тому числі з конкретними вірусами). а у вітці "антивірусні програми" про переваги, недоваги, доліки, недоліки різних антивірусних програм? чи не так?

НІКОЛЯ Дата: Вт, 21.04.2009, 22:13 | Повідомлення № 28
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Varkan)
а у вітці "антивірусні програми" про переваги, недоваги, доліки, недоліки різних антивірусних програм? чи не так?

Ні не так, прочитайте там є в назві теми;
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.
Справа в тому що дана тема частіше використовується для обговорення тем що до вірусології та захисту

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 21.04.2009, 22:18
koljada Дата: Нд, 06.09.2009, 15:10 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Велике спасибі Ghost, зробив образ системи і два роки ніхти не тормозить мій комп, не вимагає обновитися. Лиш яка підозра, чи система заморилась: дискету і через 5 хвилин, і все як нове. Ну не зустрічались поки що монстри які палять плати, чіпи, кажуть є й такі.
Вчитель Дата: Чт, 15.10.2009, 15:57 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (Махновець_Ігор)

Спробуйте запустити систему з диска, найкраще - з старенького Компаса, перевірте, чи це не глюки заліза - подібні симптоми можуть бути викликані багатьма апаратними причинами, зокрема - несправністю вторинних джерел живлення на материській платі. Дай Боже, щоб цього не було. Подивіться системним монітором на завантаженість процесора та на все інше.
Успіхів!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Комп’ютерні віруси (Новини про комп’ютерні віруси, поділ знаннями про віруси.)
Сторінка 2 з 10«1234910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.