Вт, 22.05.2018, 15:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 16:32
Roman255 Дата: Вт, 11.10.2011, 22:20 | Повідомлення № 1411
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (bgd)
На мою думку Avast добра антивірусна програма.Сам нею користуюсь.

Повністю підтримую, використовую тільки антивіруси Avast, на даний час Avast Free ключ до 1.02.2012 - задоволений на всі 100%
Quote (bgd)
І в принципі головне навіть не те який у Вас антивірус стоїть, а вміння його правильно налаштувати, слідкувати за ним, і головне вміня ним користуватися!!!
, а також відключити автоматичні оновлення Windows і система буде захищена на всі 100% ;)

Відредаговано: Roman255 - Вт, 11.10.2011, 22:24
Bandalak Дата: Вт, 11.10.2011, 23:01 | Повідомлення № 1412
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Якщо комп'ютер під шадовом без антивірусу, треба прорахувати ситуацію коли принесли флешку, на якій кишить звірина авторановська. Чи встигне зараза розмножитися до перезавантаження комп'ютера і заразити інші флешки, які будуть тикати після зараженої?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.10.2011, 23:12 | Повідомлення № 1413
Ветеран спілкування
А чому б ні?
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 00:00 | Повідомлення № 1414
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Quote (Bandalak)
Якщо комп'ютер під шадовом без антивірусу, треба прорахувати ситуацію коли принесли флешку, на якій кишить звірина авторановська. Чи встигне зараза розмножитися до перезавантаження комп'ютера і заразити інші флешки, які будуть тикати після зараженої?

А якщо стоїть виключеня в Шадові на деякі логічні диски, то авторанівська звірина залізе на них, а потім і на флешку, так що сам Шадов точно не допоможе!!!
Так і якщо вірус працює із під МС Досу, то наприклад Шадов Юзер теж не спасе навіть системний диск. Перевірено. Студенти виконували практичну роботу в емуляторі МС-Дос і змінили системну дату і час командами МС-Дос, компи перезагрузив, а дата не відновилася!!
Правда не знаю як працюють інші подібні програми до Шадов Юзера, чи з під МС-Досу їх всіх можна знести??? Хто знає опишіть тільки бажано в темі про Шадов??

Додано (11.10.2011, 23:00)
---------------------------------------------
Quote (Well)
хочу поставити ESET Smart Security, у мене самої уже майже 3 роки працює, проблем немає, і систему практично не грузить. Поставлю цей онтивірусник а ліцензію буду обновляти час від часу на Trial, я думаю що це не буде порушенням ліцензії, так як Trial це пробна версія.

Не буде порушення.
А краще скористатися вічним триалом, він завжди буде показувати пробний період на 31 день!!! Перевірено, сам ним на роботі користуюсь!! Скачати можете в моєму повідомленні №1389 (там є і антивірус і кряк ...), він підходить і до ESET Smart Security 4. Можу скинути вічний триал окремо, якщо хочете!!!

Відредаговано: bgd - Ср, 12.10.2011, 00:02
Bandalak Дата: Ср, 12.10.2011, 00:12 | Повідомлення № 1415
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Quote (bgd)
Студенти виконували практичну роботу в емуляторі МС-Дос і змінили системну дату і час командами МС-Дос, компи перезагрузив, а дата не відновилася!!

Це зовсім інше. Дата зберігається у спеціальній енерго незалежній пам'яті, там де біос. І від ОС вона незалежить!!! :)

Так що, антивірус все таки потрібний? Диски під шадов зараза точно не знесе, але питання про флешки залишається відкритим!
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 00:30 | Повідомлення № 1416
Досвідчений вчитель
Quote (Bandalak)
Це зовсім інше. Дата зберігається у спеціальній енерго незалежній пам'яті, там де біос. І від ОС вона незалежить!!!

Так то воно так, що дата зберігається там де Біос в спеціальній пам'яті, але як працює Шадов Юзер на рівні МС-Досу, ось в чому питання!???
Якщо вірус з під МС-Досу працює то він можке і системні файли знищити!!!
Andrey123q Дата: Ср, 12.10.2011, 00:32 | Повідомлення № 1417
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (bgd)
авторанівська звірина залізе на них

вообще-то немешало бы автозапуск отключать (реестр или GPO) %)
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 00:39 | Повідомлення № 1418
Досвідчений вчитель
Quote (Andrey123q)
вообще-то немешало бы автозапуск отключать (реестр или GPO)

Автозапуск відключений, але можна авторанівську звірину і так занести, наприклад випадково скопіюють учні, або вчителі!!!
НІКОЛЯ Дата: Ср, 12.10.2011, 01:00 | Повідомлення № 1419
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (Bandalak)
А якщо стоїть виключеня в Шадові на деякі логічні диски, то авторанівська звірина залізе на них, а потім і на флешку, так що сам Шадов точно не допоможе!!!

USB Disk Security допоможе, невже впадло поставить.

Quote (bgd)
але як працює Шадов Юзер на рівні МС-Досу, ось в чому питання!???

Ви взагалі про яку версію говорите Shadow Defender чи Shadow User Pro? ;) Якщо Shadow Defender То це бред повний. Можу скинуть версію яка взагалі при втиканні USB носіїв перезавантажує ПК.
Quote (bgd)
Якщо вірус з під МС-Досу працює то він можке і системні файли знищити!!

Нерозумію яким Макаром B) Можете самі їх спробувать знищити ;) Ви взагалі ознайомлювалися з принципом дії цієї програми ;)

Коротка витримка з сайту розробників ;)

Shadow Defender является простым в использовании решением безопасности (для систем Windows, операционная), который защищает ваш компьютер / ноутбук реальной окружающей среды от вредоносных действий и нежелательных изменений.

Shadow Defender может запустить систему в виртуальной среде называется «Shadow Mode. 'Shadow Mode' перенаправления каждой системы изменения в виртуальной среде без каких-либо изменений в вашем реальном окружении. Если у вас возникли вредоносную активность и / или нежелательных изменений, выполнить перезагрузку для восстановления системы в первоначальное состояние, как будто ничего не произошло.

С Shadow Defender, у вас есть возможность определить, какие файлы и папки, постоянно сохраняется в реальных условиях. Это обеспечивает важные файлы и папки сохраняются после перезагрузки.

Попробуйте Shadow Defender для решения безопасности наиболее эффективным и простым в использовании.

Shadow Defender Особенности

1. Предотвращение всех вирусов и вредоносных программ.
2. Посижу в интернете безопасно и устранения нежелательных следов.
3. Защитите вашу частную жизнь.
4. Ликвидация простоев системы и эксплуатационных расходов.
5. Перезагрузка для восстановления системы в первоначальное состояние.

Shadow Defender пользователей

1. Поддержание системы, свободной от вредоносных действий и нежелательных изменений.
2. Программное обеспечение испытаний и игры установок в безопасной среде.
3. Защита от нежелательных изменений на основе общих пользователей (подходит для рабочих мест и учебных заведений).

http://www.shadowdefender.com/

Перед тим як писати дурню поексперементуйте, невже важко? І матимите відповідь.
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 01:51 | Повідомлення № 1420
Досвідчений вчитель
Quote (НІКОЛЯ)
USB Disk Security допоможе, невже впадло поставить.

В мене він стоїть, я взагалі то про Shadow User Pro. З під МС-Досу можна деякі налаштування ОС збити, наприклад час, дату, перевіряв сам, то в принципі і вірус може таким чином пролісти. А з Shadow Defender не працював, тому про неї я і нічого не пишу!!!

Думаю, що найближчим часом попробую поставити Shadow Defender!!

Додано (12.10.2011, 00:51)
---------------------------------------------
До того ж виключення в Shadow User Pro все таки потрібно ставити як мінімум на якусь одну папку на оновлення антивірусних баз Антивірусника, а це вже ризик проникнення вірусу!!

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.10.2011, 02:12 | Повідомлення № 1421
Ветеран спілкування
Я мало користувався Shadow Defender. Вибачайте за просте питання, не було часу розібратися, там напис "Shadow mode" забирається в налаштуваннях, бо чесно кажучи він трохи напрягає?
Я взагалі трохи покористувався і зніс, оскільки шось він сильно компи перетворив в тормози, може це із-за 256 Мб ОЗУ?
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 02:19 | Повідомлення № 1422
Досвідчений вчитель
Quote (НІКОЛЯ)
Shadow Defender может запустить систему в виртуальной среде называется «Shadow Mode. 'Shadow Mode' перенаправления каждой системы изменения в виртуальной среде без каких-либо изменений в вашем реальном окружении. Если у вас возникли вредоносную активность и / или нежелательных изменений, выполнить перезагрузку для восстановления системы в первоначальное состояние, как будто ничего не произошло.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Я мало користувався Shadow Defender. Вибачайте за просте питання, не було часу розібратися, там напис "Shadow mode" забирається в налаштуваннях, бо чесно кажучи він трохи напрягає. Я взагалі трохи покористувався і зніс, оскільки шось він сильно компи перетворив в тормози, може це із-за 256 Мб ОЗУ?

Я нею взагалі не користувався, я працюю зараз з Shadow User Pro, але з коментарів НІКОЛЯ, мені здається, що Ваша проблема якраз в оперативці.
Адже на віртуальне середовище типу «Shadow Mode" швидше за все потрібно оперативки, по аналогії як працюють віртуальні машини.
Хоча в мене стоїть Shadow User Pro і проблем з компами тормозами не має, хоча є і 256 Мбайт оперативки, а донедавна було і 128МБайт.
Але Shadow Defender з опису НІКОЛЯ більш функціональна і має більш можливостей і до того ж забезпечує безпеку від вірусів, тобто ловить їх в реальному часі, а значить і треба побільше оперативки.

Відредаговано: bgd - Ср, 12.10.2011, 02:35
W-w-W Дата: Ср, 12.10.2011, 02:26 | Повідомлення № 1423

Вибачайте за просте питання, не було часу розібратися, там напис "Shadow mode" забирається в налаштуваннях, бо чесно кажучи він трохи напрягає?

прибирається точно, перевірено

Я взагалі трохи покористувався і зніс, оскільки шось він сильно компи перетворив в тормози, може це із-за 256 Мб ОЗУ?

так, оперативка важлива річ і її брак відчутно в роботі пк
bgd Дата: Ср, 12.10.2011, 02:37 | Повідомлення № 1424
Досвідчений вчитель
Quote (Махновець_Ігор)
так, оперативка важлива річ і її брак відчутно в роботі пк

Тобто коли в мене на студентських ПК в основному 256МБ то її не варто ставити, тобто хай стоїть старий Shadow UserPro???

Відредаговано: bgd - Ср, 12.10.2011, 02:38
W-w-W Дата: Ср, 12.10.2011, 02:55 | Повідомлення № 1425

Quote (bgd)
Тобто коли в мене на студентських ПК в основному 256МБ то її не варто ставити, тобто хай стоїть старий Shadow UserPro???

bgd, в мене теж по 256 але нічого, стоїть Shadow Defender працюють пк більш-менш нормально, антивірус повністю відсутній, тому пк працюють швидше, а якщо у вас стоїть антивірус, то це ж закономірно, що він забирає частину оперативи.

то ж ви можете залишати
Quote (bgd)
Shadow UserPro
або ставити Shadow Defender навіть при 256 оперативки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.