Вт, 25.06.2019, 08:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
filnick Дата: Чт, 20.03.2008, 00:39 | Повідомлення № 121
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Для тестування вірусів і взагалі для любителів екстріму над своїм ПК, є спеціальна програма, що повністю імітує вашу операційну систему (на віртуальному диску і не повязану нічим з реальною ОС). Для бажаючих завтра викладу.
bgd Дата: Пт, 21.03.2008, 18:33 | Повідомлення № 122
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (badm)
Касперським 7 напевне один з кращих або найкращий продукт (навіть мені здається менш вимогливіший ніж поперідні 2 версії), але на машини з 256 мб його ставити фактично не реально. Я не фанат Касперського, обслуговую певний парк і були випадки з усіма системами захисту, а от 7 дуже часто виручає. Правда за ліцензію потрібно платити. Недоліки або можна сказати + занадто прискіпливий до всього тому програми як не як трохи сповільнюють свою роботу., тоді якщо такий варіант не влаштовує то вибір НОД. Пандою теж користуємося, проблем значих теж немає, але чомусь мене враження складається, що він трохи прохолодно реагує на вже, що відбувається в системі. Аваст після падіння від вірусів на декількох машинах втратив остаточно довіру. Авіра теж непоганий варіант, але він здатний теж без особливих проблем пропусти "трояна" або щось подібне(PS краще використовувати лінукс і тоді фактично про віруси можна забути)

Так, але для Мобільників теж колись Вірусів не було. Тепер є і багато. Тому не виключено що і на Лінукс будуть віруси, а може вже і є.
А на рахунок Касперського 7, нормально працює з 256 Мб оператикви. Перевірено вдома. Потрібно просто гарно відключити всі непотрібні служби, спецефекти і т.д. Windows XP.

Varkan Дата: Пт, 21.03.2008, 18:38 | Повідомлення № 123
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (bgd)
не виключено що і на Лінукс будуть віруси, а може вже і є.

Віруси під лінукс росповсюджуються по принципу
УХТИ ДАЙ ПОДИВИТИСЬ

bgd Дата: Пт, 21.03.2008, 19:32 | Повідомлення № 124
Досвідчений вчитель
А який пароль на Архів з Вірусами з Рапіди. Скиньте! sad
Yura_Shrol Дата: Пт, 21.03.2008, 21:11 | Повідомлення № 125
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Завантажив "100_vir". НОД32 з базами від 20.03.08 знайшов 100.
Так що пока залишаюся з нодом.
Quote (bgd)
А який пароль на Архів з Вірусами

Якщо це той самий архів то пароль"virus" (без лапок).
bgd Дата: Пт, 21.03.2008, 21:18 | Повідомлення № 126
Досвідчений вчитель
Тільки що КІС 7.0.1.321 знайшов 95. Бази сьогоднішні. Але все одно буду користуватися Каспером.
Yura_Shrol Дата: Пт, 21.03.2008, 21:20 | Повідомлення № 127
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
В ноді виставляв настройки по максимуму, інакше 100% небуло. Може в каспері також виставити по максимуму?
bgd Дата: Пт, 21.03.2008, 21:28 | Повідомлення № 128
Досвідчений вчитель
В принципі в мене примусова перевірка і так стоїть на максимумі. А постійний захист-звичайний. Напевне проблема в Каспері, хоча може (в чому дуже сумніваюся!!!) до примусової перевірки вже дещо перевірила постійна перевірка і того такі результати.
SanSanych Дата: Ср, 26.03.2008, 17:58 | Повідомлення № 129
Новий користувач
Рейтинг: 0
Почитав я тут про хвалений Касперський 7, поставив, оновив, запустив сканування всієї системи... вже другий день як шурстить, та ще й як, словом "плуг" це дуже мізерно сказано (параметри машини 1 Гб ОЗП, Athlon 64 3000+). Можливо такий варіант програми встановив, але мене не переконало, що це краще за NOD32!!! До речі, за той час сканувавння, що пройшов, жодних критичних моментів не було виявлено, так що в цьому особливої різниці не бачу. Тай зустрічав таку думку (чи на цьому форумі чи на іншому), що краще "жити" з одним вірусом, ніж з постійним "тормозом", за точність цитування не відповідаю, але зміст, я думаю, зрозумілий biggrin
Кожен лишився зі своїм.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 26.03.2008, 20:19 | Повідомлення № 130
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
SanSanych, я користуюсь касперським вже 4 роки. Починав з 4-ї версії. Касперський тормозить комп зовсім не сильно. В мене в школі 256 ОЗУ на вчительському комп’ютері і комп’ютер при Касперському 7 абсолютно нормально працює, ніяких тормозів чи підвисань.
Зате впевнений по власним тестуванням, що Касперський уловлює віруси краще за НОД, сімантек, авіру і аваст разом вятих.
Тому краще жити без жодного вірусу, ніж з 1, який спортить реєстр, заразить купу корисної інформації, буде постійно виснути в процесах і робитиме свою погану справу. Щодо тормозів касперського перебирають це точно. Оперативної він жере не багато, а те що вінт крутить, так це вже така справа. До того ж можна налаштувати касперського на меншу інтенсивність використання системних ресурсів.
bgd Дата: Ср, 26.03.2008, 22:35 | Повідомлення № 131
Досвідчений вчитель
Згоден з думкою Ковальчука Олександра на рахунок відповіді на зауваження SanSanych. В мене машина Sempron 2400+ і оперативки 1 Гб. Касперський інтернет сек'юріті 7.0. Ніякий тормозів не має і не було. Все нормально працює. Віруси ловить. Всім рекомендую. Дуже багато "врятував" комп'ютерів. А тормоза в компі це можуть бути проблеми з адмініструванням Windows, і багато інших.
SanSanych Дата: Чт, 27.03.2008, 16:01 | Повідомлення № 132
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (bgd)
А тормоза в компі це можуть бути проблеми з адмініструванням Windows, і багато інших.

Звичайно, згоден, все може бути. Але ж раніше, коли стояв на варті НОД такого не спостерігалося... Я поважаю думку своїх колег, кожен вирішує що йому до вподоби.
P.S. А ви пробували встановлювати Нод32? Хоча б просто заради цікавості? smile
Spirit Дата: Чт, 27.03.2008, 22:20 | Повідомлення № 133
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (SanSanych)
Але ж раніше, коли стояв на варті НОД такого не спостерігалося...

Всё-таки личный опыт лучше всего! Я уже писал про результаты работы Касперского и НОД 32 на одном и том же компьютере.

Теперь про Симентек - НЕ УСТАНАВЛИВАЙТЕ!!! сегодня на работе произошла такая ситуация, Симантек корпоративный, лицензионный с свежей базой пропускал какие-то некооректные пакеты в сеть, от какого ПО идут эти пакеты пока не выяснил. Суть в том, что пакеты были почтовые, т.е. какая-то программа просто спамила, а Симантек этого не увидел,
А ТЕПЕРЬ САМОЕ интересное, НОД 32 тоже не нашел вируса или вредоносную программу, которая это делает, при этом от провайдера сегодня пришло предупредительное письмо, что с моего ІР идет спам.

Завтра ради эксперимента установлю Касерского и проверю комп. Ждите результатов...

Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 23:17 | Повідомлення № 134
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (SanSanych)
P.S. А ви пробували встановлювати Нод32? Хоча б просто заради цікавості?

Звичайно, у школі на сервері він стоїть, ліцензійний. Бази обновлюються по мірі того як вони з'являються на оф-сайті.
Так раз у тиждень я перевіряю сервер Касперським по мережі з іншого компа і знаходжу ще штук з 30 вірусів та троянів.
Шкода на сервер Касперського поставити не можна, бо там Windows-2003 server, а Каспер з ним не контачить!

Додано (27.03.2008, 23:17)
---------------------------------------------

Quote (SanSanych)
Почитав я тут про хвалений Касперський 7, поставив, оновив, запустив сканування всієї системи... вже другий день як шурстить, та ще й як, словом "плуг" це дуже мізерно сказано (параметри машини 1 Гб ОЗП, Athlon 64 3000+).

Я НЕ ВІРЮ ЦЬОМУ! У Вас або комп не справний, або AVP глючний попався.
У нас у педагога-організатора стоїть 6-й Каспер на Пні-166 - 128 Мб пам'яті, то тормозе лише перших 10 хв. після включення та після обновлення баз. Зате за 5 років не було жодної критичної ситуації з вірусами.
bgd Дата: Пт, 28.03.2008, 12:26 | Повідомлення № 135
Досвідчений вчитель
Пробував. І не тільки НОД (UNA, Avast, DrWeb, Avira, Norton, STOP, AVG, версії Касперського починаючи із під Доса і до Касперський (KIS, KAV) 7.0.1.321). В нас також він стоїть на Сервері бо там Windows 2003 Server. Але дійсно Касперський після нього знаходить віруси і трояни, і також все таки тормозить систему трохи.
Хоча перевіряв Касперським 7 і Касперським 5 архів з вірусами, ссилка на який є тут, то вийшло таке:
Касперський (KIS) 7 - 95% зі 100%
Касперськи 5 - 97%.
Дивно. Але ВСЕОДНО буду і надалі ним користуватися.
Кому що до вподоби.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.