Пт, 24.05.2019, 17:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Bandalak Дата: Нд, 16.03.2008, 09:37 | Повідомлення № 106
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (Yura_Shrol)
Вона дуже тормознута, колись пробував.

У мене колись теж були такі компи. Я тоді ставив Dr/Web і все було ок.
Це звичайно не Каспер, але краще всяких НОДів!
filnick Дата: Нд, 16.03.2008, 10:48 | Повідомлення № 107
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Yura_Shrol)
Вона дуже тормознута, колись пробував. А при моїй оперативці то можна комп'ютера і не вмикати.

Так відключайте її періодично, а вмикайте тоді, коли треба просканувати на віруси.
Bandalak Дата: Пн, 17.03.2008, 09:28 | Повідомлення № 108
Лідер форуму
Quote (filnick)
Так відключайте її періодично, а вмикайте тоді, коли треба просканувати на віруси.

В принципі, якщо вимкнути антивірусний монітор і користуватися лише сканером на вхідну інформацію, то Каспер не тормозе наіть на Р-166 32 ОЗП.
SanSanych Дата: Пн, 17.03.2008, 14:21 | Повідомлення № 109
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Одначе, НОД 32 кращий! Що стосується "великогабаритних" баз оновлення - так дійсно, якщо воно перше, то буде займати близько 9 Мб, але потім справи покращаться (приблизно 200-300 Кб в день). Як на мене, то це прийнятний варіант. Перше оновлення дійсно завелике для діал-ап, тому пропоную скористатися n32upgen - оновити комп з більш кращим з'єднанням до Інтернет, генерувати ці бази, скопіювати їх до потрібної машини і потім дану папку з оновленням вписати як сервер (Обновление - Настройка - Серверы - Добавить -- вставляємо шлях до папки з оновленням - Ок - Ок - потім в списку серверів вибираємо щойоно створений - Ок - Обновить сейчас - і насолоджуємся процесом good ). Далі як вже писалося - оновлення займати небагато часу. А з приводу, що краще, то всі знаємо, що однозначної відповіді немає (хіба що - АнтіЮзверь biggrin ).
Особисто в мене склалася така послідовність: НодЗ2, Антивірус Касперського, Панда, Д-р Веб і решта.

Додано (17.03.2008, 14:21)
---------------------------------------------
До речі, в мене теж винкло питання щодо оновлення баз антивірусу Панда. Можливо хтось компетентний дати відповідь: чи можливо завантажити оновлення Панди з машини, на якій не стоїть дана програма, а потім оновити інший комп'ютері з цим чудом. І взагалі, комп'ютерні класи, які поставлялися в середині 2007 року компанією МКС всі облаштовані саме цим антивірусом? Хто і як до цього звик, підлаштувався?

Yura_Shrol Дата: Пн, 17.03.2008, 14:53 | Повідомлення № 110
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Quote (SanSanych)
тому пропоную скористатися n32upgen - оновити комп з більш кращим з'єднанням до Інтернет, генерувати ці бази, скопіювати їх до потрібної машини і потім дану папку з оновленням вписати як сервер

Я таким чином три рази оновлював з різних (неофіційних) дзеркал і кожен раз по 9Мб. А от після оновлення з офіційного сервера тепер точно по 200-300 кб.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 02:50 | Повідомлення № 111
Лідер форуму
Quote (SanSanych)
НодЗ2, Антивірус Касперського, Панда, Д-р Веб і решта.

100 раз перевірено, що Каспер після Нода ще знаходить з 10 вірусів!

Відредаговано: Bandalak - Вт, 18.03.2008, 02:50
SanSanych Дата: Вт, 18.03.2008, 18:00 | Повідомлення № 112
Новий користувач
Quote (Bandalak)

Я не заперечую, але вже наголошувалося, що для нормальної роботи АВП потрібні немалі ресурси і мороки, здається, більше. Ще вважають, що найефективнішим буде поєднання Nod32 та Outpost Firewall.
Ідеального антивіруса не існує. В одній ситуації кращий той, в другій - інший.
filnick Дата: Вт, 18.03.2008, 18:03 | Повідомлення № 113
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)

Це правда. Також правда, що НОД знаходить після Касперського. Оскільки обидві контори між собою конкурують, то навіть була інфа, що спеціально запускають в бази чужих оновлень віруси.
SanSanych Дата: Вт, 18.03.2008, 18:04 | Повідомлення № 114
Новий користувач
Quote (Yura_Shrol)
Я таким чином три рази оновлював з різних (неофіційних) дзеркал і кожен раз по 9Мб. А от після оновлення з офіційного сервера тепер точно по 200-300 кб.

Так і є - все оновлення "важить" приблизно 9 метрів і коли кожного разу його завантажувати розмір лишиться незмінним. А далі все як ви пишите -
Quote (Yura_Shrol)
точно по 200-300 кб
torgovica Дата: Вт, 18.03.2008, 22:23 | Повідомлення № 115
Новий користувач
Довший час користувався NOD32, а зараз сподобалася PANDA.Виловлює набагато більше.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.03.2008, 23:20 | Повідомлення № 116
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Я сам користуюсь Касперським 7 і зраджувати його не буду. Раніше користувався 6-ю версією.
Шановні колеги! Ви дискутуєте, який з антивірусів кращий, але все це певною мірою також грунтується на фанатизмі.
Завантажте архів із 100 вірусами і перевірте свій антивірус. Це майже безпечно.
http://rapidshare.com/files/19419002/100_vir.rar
Я особисто завантажував і перевіряв свій каспер із базами 5-місячної давнини і він виявив 95 із 100. Це дуже добре. Гадаю, якби бази були свіжі, то Касперський виловив би 100 із 100.
Ризикніть і потім пишіть, скільки у кого виявив антивірус.

P.S. Що ви можете сказати про Сімантек антивірус? Хто-небудь ним користувався. Дайте, будь-ласка відгуки. Особисто мені цей антивірус не подобається, але в школі є фанати-вчителі, яким він дуже подобається. А касперський вони призирають.

filnick Дата: Ср, 19.03.2008, 18:13 | Повідомлення № 117
Мудрий вчитель
Quote (Ковальчук_Олександр)
але в школі є фанати-вчителі, яким він дуже подобається.

Ох, вже ці фанати! Знаю одного такого. Як почав з доктор Веб працювати, ну нічого більше не визнає. Ні АВК, ні НОД, ні інших.
badm Дата: Ср, 19.03.2008, 18:55 | Повідомлення № 118
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Касперським 7 напевне один з кращих або найкращий продукт (навіть мені здається менш вимогливіший ніж поперідні 2 версії), але на машини з 256 мб його ставити фактично не реально. Я не фанат Касперського, обслуговую певний парк і були випадки з усіма системами захисту, а от 7 дуже часто виручає. Правда за ліцензію потрібно платити. Недоліки або можна сказати + занадто прискіпливий до всього тому програми як не як трохи сповільнюють свою роботу., тоді якщо такий варіант не влаштовує то вибір НОД. Пандою теж користуємося, проблем значих теж немає, але чомусь мене враження складається, що він трохи прохолодно реагує на вже, що відбувається в системі. Аваст після падіння від вірусів на декількох машинах втратив остаточно довіру. Авіра теж непоганий варіант, але він здатний теж без особливих проблем пропусти "трояна" або щось подібне
(PS краще використовувати лінукс і тоді фактично про віруси можна забути)

Відредаговано: badm - Ср, 19.03.2008, 18:58
filnick Дата: Ср, 19.03.2008, 19:24 | Повідомлення № 119
Мудрий вчитель
Quote (badm)
PS краще використовувати лінукс і тоді фактично про віруси можна забути

А Ви знаєте адаптований підручник для школи під ЛІНУКС?
Spirit Дата: Ср, 19.03.2008, 23:58 | Повідомлення № 120
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)

Ничего подобного! Один вирус нашел в крэке РАдмина 3.0, да и то вылечить не смог его Каспер, а удалил, а без этого файлика крэк не работет.

Ковальчук_Олександр, архив с вирусяками скачал, у меня на работе стоит Симантек лицензионный, вот и протестирую на симантеке, а на ноутбуке НОД, тоже протестирую.
Результаты вывешу smile

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.