Пт, 25.05.2018, 17:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 16:32
НІКОЛЯ Дата: Ср, 08.09.2010, 21:06 | Повідомлення № 1066
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (sahyc)
Змінив!
Чекаю на відповідь!

Поперше вкажіть версію нода подруге спробуйте під цьому нодові на машині на які неоновлюється змінити ключ.
mouse Дата: Ср, 08.09.2010, 22:12 | Повідомлення № 1067
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Проверял архив НОДом. Осталось 4 файла. ВСе остальные удалено.
Те что остались проверял Каспером онлайн. Пишет что вирусов нет. Немного успокоился
offside Дата: Ср, 08.09.2010, 23:00 | Повідомлення № 1068
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
mouse перевірив архів авірою залишилось також 4 файли із 100
НІКОЛЯ Дата: Ср, 08.09.2010, 23:15 | Повідомлення № 1069
Знавець вірусів
Ладно ось ще один архів ;) 3875 ШТУК.ПАРОЛЬ VIRUS випробуйте на цьому бо той старий як світ ;) http://depositfiles.com/files/t34tie9xe
і ще свіжак 1500 штук пароль 123 ;) http://depositfiles.com/files/26fz0ip38
mouse Дата: Ср, 08.09.2010, 23:45 | Повідомлення № 1070
Ветеран спілкування
Пробував свіжака. Залишилось в папці 443 файла. Інші видалені. Кілька провірив онлайн - вірусів нема. Всі перевіряти не буду. Можу вам вислати :)
НІКОЛЯ Дата: Чт, 09.09.2010, 00:25 | Повідомлення № 1071
Знавець вірусів
Quote (mouse)
Пробував свіжака. Залишилось в папці 443 файла. Інші видалені. Кілька провірив онлайн - вірусів нема. Всі перевіряти не буду. Можу вам вислати

Висилайте бажано по ІР ;)
Якщо бажаєте можу повну колекцію залити на торент трекер 28 гектар вірусні натуральне пекло ;) тестування антивірукой такого добра буде виглядати як чорний гумор B)
mouse Дата: Чт, 09.09.2010, 00:44 | Повідомлення № 1072
Ветеран спілкування
НІКОЛЯ, ви випадково їх не пишете? Звідки у вас стільки пекельного "добра"? Там здається є стаття за це?
Я не хочу сказати, що НОД4 Смарт супер антівір, але достатньо не поганий. Якщо уважно працювати на компі, перевіряти - то можна і не захворіти на віртуальні хвороби
merdoc_if Дата: Чт, 09.09.2010, 00:57 | Повідомлення № 1073
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
На даний час антивіруси стають безсилі перед вірусами. Число поліморфних вірусів виросло дуже сильно. Антивіруси неможуть справитися з ними. Єдиний антивірус який ще якось бориться з ними це є Symantec. Про касперський можете незгадувати. Антивірус який заберає 60-70 відсотків ресурсу є не дуже корисний.

НІКОЛЯ
А спробуйте поліморфи і я подивлюся що буде з вашою машиною. <_<

mouse Дата: Чт, 09.09.2010, 09:43 | Повідомлення № 1074
Ветеран спілкування
Quote (merdoc_if)
А спробуйте поліморфи і я подивлюся що буде з вашою машиною.

Пробачте, це схоже на садизм (з вашого боку) та мазохізм (з боку того хто спробує :) )
НІКОЛЯ Дата: Чт, 09.09.2010, 10:04 | Повідомлення № 1075
Знавець вірусів
Quote (mouse)
НІКОЛЯ, ви випадково їх не пишете? Звідки у вас стільки пекельного "добра"? Там здається є стаття за це?
Я не хочу сказати, що НОД4 Смарт супер антівір, але достатньо не поганий. Якщо уважно працювати на компі, перевіряти - то можна і не захворіти на віртуальні хвороби

Я вже неодин рік працюю як над розробкою так і над системами захисту інформації і на цю тему мною вжне написаний неодин десяток статей і нетільки. А в колекції не все моє, більша частина того що вдалось виловити в неті та й товариші діляться своїми надбаннями ;) Неспорю багато є й особистого.
Quote (merdoc_if)
НІКОЛЯ
А спробуйте поліморфи і я подивлюся що буде з вашою машиною.

Нема чого пробувати давно пробували й зараз пробуєм ;) , Друга річ Модифіковані під конкретні потреби поліморфи. ;) Останнім часом була спроба розробити вірус який піднімає себе за 2 -3 проходи з bad секторів якщо сказати простішою мовою на кшталлт R- studio хоча це зовсім інше.
Думаю немає сенсу пояснювати що толку в антивірусах при застосуванні такого добра 0% і навідь немає різниці яка ОS і низький формат недопомагає.
Я навів один приклад для того щоб невиникало дурнуватіх дитячих рохдумів одна антивіруска краща інша хужа а бескоштовні взагалі чудові ;)
Я взагалі важаю що в найближчим часом потреба в антивірусних програмах відпаде зовсім так як вони несправляються і на даний момент навідь на 30% від свого призначення взагалі. Але видурювання коштів з користувачів таких програм святе діло і навряд чи розробники самого фулячого антивірусу відмовляться обібрати пару тисяч юзвірів навішавши їм лапші в рекланих постах, про повну безпеку з куплених в них продуктом ;)
На теперішній час я практикував іншу лінію захисту і важаю що найкращий антивірус це і є вірусняк в системі модифікований під власні потреби який контролює реєстр порти Озу та інше на рівні біоса. Дешево та сердито зато практично. За останні півтора року довелось змінити його більш як 15 разів тому що в застосуванні відразу виявляються мінуси які учитуються при модифікації в оновленні. Плюси в тому що фізичну систему неможна завалити зовні а також зсередини рівень моніторингу мінімальний, низький командний рівень незалишає проволочок або -або . Але подальше тестування покаже можливо я й помиляюсь ;)
Особиста порада, якщо хочите повної безпеки працюйте в віртулі + терміналка на випадок якщо ви використовуєте старе залізо і інтернет Wi-Fi, маю наувазі подовження ADSL через Wi-Fi і незаморочуйтесь, щоб неповторюватись, на форумі є теми що до цього якщо що незрозуміло завжди радо допоможимо.
А що до Linuxa, міф давно розвіяний ;) вразливості та віруси існують ще кращі як в форточках.
Щодо Symantec на мою думку для простого користувача це порохова бочка він брат авастові ;) тим що недайбог глюкне простому користувачеві видалити його з системи а також зупинити випадання вікон повідомлень які сиплються, практично неможливе.
Якщо невірите підбийте йому одну бібліотеку і вас будуть чикати приємні враження ;)
А потім поставте себе на місце простого користувача який про бібліотеки зроду- віку нічого нечув і прикиньте що йому залишаєтсья робити ;)
mouse Дата: Чт, 09.09.2010, 14:35 | Повідомлення № 1076
Ветеран спілкування
НІКОЛЯ, просто вразили...
Andrey123q Дата: Чт, 09.09.2010, 20:38 | Повідомлення № 1077
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Моя уверенность в борьбе с вирусами это прежде всего меры предосторожности, жесткие ограничения на компьютерах и т.п. - без этого антивирус это барахло. Хорошо еще если антивир с каким-то минимальным сетевым экраном, а так каков его принцип - детектировать заразу которая уже попала в систему. Т.ск. лучше тратить усилия на меры предосторожности, чем на лекарства :)
offside Дата: Чт, 09.09.2010, 21:09 | Повідомлення № 1078
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Andrey123q Абсолютно вірно. А ще його основна задача це непустити заразу в систему. Ну якщо вона туди попала то це вже проблема.
merdoc_if Дата: Чт, 09.09.2010, 21:28 | Повідомлення № 1079
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (НІКОЛЯ)
Нема чого пробувати давно пробували й зараз пробуєм , Друга річ Модифіковані під конкретні потреби поліморфи. Останнім часом була спроба розробити вірус який піднімає себе за 2 -3 проходи з bad секторів якщо сказати простішою мовою на кшталлт R- studio хоча це зовсім інше.

Quote (НІКОЛЯ)
Я навів один приклад для того щоб невиникало дурнуватіх дитячих рохдумів одна антивіруска краща інша хужа а бескоштовні взагалі чудові Я взагалі важаю що в найближчим часом потреба в антивірусних програмах відпаде зовсім так як вони несправляються і на даний момент навідь на 30% від свого призначення взагалі. Але видурювання коштів з користувачів таких програм святе діло і навряд чи розробники самого фулячого антивірусу відмовляться обібрати пару тисяч юзвірів навішавши їм лапші в рекланих постах, про повну безпеку з куплених в них продуктом

Вірно підмічено але є одне но я стикався з вірусами які взагалі неоприділяються антивірусами та потібним софтом. Слава Богу тільки один раз і тоді вдалося спасти інформацію а от желізо ні!!! тому тут є багато питань. Щодо Лінукса то тут спрацьовує така ситема: якщо налаштував правильно усе буде добре але дири і там є хоча пряме попадання вірусів там виключине. Дира в безпеці самої ОС так але треба мати прямі руки щоб до того братися.
За Symantec можна погодитися але хто заставляє користувачів руки пхати до бібліотек ;) <_<
А зрештою є приказка вовка боятись в лін неходити !!! <_<

Andrey123q Дата: Чт, 09.09.2010, 21:34 | Повідомлення № 1080
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (offside)
А ще його основна задача це непустити заразу в систему.

с одним НО - он детектирует как правило заразу когда она уже как минимум в файловой системе, если не в операционной.

Додано (09.09.2010, 20:34)
---------------------------------------------

Quote (merdoc_if)
дири і там є

и эти дыры как правило детектируются тысячами программистов, и этими же тысячами тут же залатываются, выпускаются обновления, и у Вас сразу готовые обновления безопасности ОС. У Линукс просто сама иделогия системы абсолютно другая чем у Windows, да и история по-богаче будет, так сказать мир Unix.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.