Вт, 06.12.2022, 22:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
kom_adm Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
gu2in Дата: Чт, 28.01.2010, 21:24 | Повідомлення № 901
Досвідчений учасник
Повідомлень: 830
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
По-перше: Ad Muncher не претендує на звання антивірусної програми;
По-друге: я не стверджував, що він блокує
Quote (НІКОЛЯ)
банерне нашесття яке ми спостерігаєм зараз
, тому і тестувати тут нічого;
По-третє:
Quote (НІКОЛЯ)
просто Віндовс вразлива до сміху
це знають усі, а мова йде про те, якщо не латати ці дірки, то в них будуть пролазити І ВЖЕ ВІДОМІ (СТАРІ) ВІРУСИ.
Ну і четверте: ваш спосіб "протестуйте оце" не зовсім є доказовим. Більшість із вірусів, які можна запихнути у так звані "архіви для перевірки антивірусів" рідко попадаються "в живу" звичайним користувачам інету, які обмежують свої прогулки відомими сайтами, не лазять на сумнівні і не клацають що попало.
Звісно - ви праві суто теоретично, але де ви зустрічали ідеальні умови в природі?
Для прикладу:
я не є спеціалістом в області ІТ-технологій, дотримуюсь звичайних елементарних правил безпеки, в мене немає технічної освіти, за фахом я гуманітарій. Регулярно обслуговую близько 30 машин (без шкільних), з них близько 10-12 мають доступ до інтернету, користувачі різної підготовки. За 1,5 роки користування інтернетом (а я вже 2,5 роки в ньому сидю), ні я, ні мої клієнти не піймали жодного активного зараження з нету, жодного банера, зміни адресного рядка і т.д. Звісно були випадки зараження через неправильне користування флешками та неперевірення антивірусною програмою скачених архівів.
Але все було безобідно.
Тому я читаю тут та на інших форумах про якісь Конфліктери, баннери та інші проблеми З ЯКИМИ НЕ ЗУСТРІЧАВСЯ. Як шуткують в неті "В мене вінда не глючить - що я роблю не так?"
Звісно приходиться все розгрібати на машинах, де не ступала моя нога.
От і намагаюся дати поради, якими сам користуюся, і хочеться дізнатись ЩО Я РОБЛЮ НЕ ТАК??? Бо мені 2,5 роки стає скучно, хочеться поборотися з вірусами на своїй машині, а все ніяк не виходить. :$
А суто теоретично поміркувати "що буде з вашою системою, якщо ви розпакуєте, чи просто перевірете ось цей архівчик" - це із розділу "Хто виживе, якщо підірвати ядерну бомбу 20 кілотон?" Звісно цікаво для експериментаторів, для сумніваючих та невпевнених.
Як філософ - я скажу один із принципів філософії: "Критерії істини - практика". Доки мій підхід забазпечує мені ДОСТАТНІЙ захист - мене це влаштовує. Зміняться умови - буду мінять і способи захисту.
Більшість із вчителів (скоріше усі!) досить зайняті люди, щоб вдаватися в тонкощі. Я розумію, що вам це цікаво, ви цим живите, але іншим треба "що можна поставити, щоб не морочити голову", або "що мені клацнути, щоб того не було" - це оті 96% про які ви говорили. Я також відношусь до них. Але в мене ще більше ліні, чим у них - мене цікавить як не доводити до цього "що мені клацнути, щоб того не було".
Цим і намагаюсь поділитись, а ви мене в пух і в прах.
Ви ж модератор, подивіться статистику скільки зареєстрованих користувачів приймають активну участь на форумі? Один із ста?
Я також можу заходити почитати і не висловлювати власну думку - бо на все про все знайдеться Ніколя.
Категоричність суджень - ознака недалеких людей.
Непогрішність - властива тільки Богу.
Можете мене забанити за такі вислови. Допобачення!
pet Дата: Чт, 28.01.2010, 22:38 | Повідомлення № 902
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
gu2in, :* мені особисто тут допомогають <_< ніхто вас не "строїть" можете почитати що пишуть люди тай робити собі шо вам хочеться :) але чим більше думок я вислухав- тим правильніше рішення я прийму- така моя позиція
Quote (gu2in)
Категоричність суджень - ознака недалеких людей

от і не будьте категоричним B)

Додано (28.01.2010, 22:38)
---------------------------------------------
gu2in, ніхто вас не ображав, ви висловили свою думку, людина свою- це називається діалог, а коли людей більше ніж двоє- то форум :?

Відредаговано: pet - Чт, 28.01.2010, 22:38
НІКОЛЯ Дата: Чт, 28.01.2010, 23:04 | Повідомлення № 903
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (gu2in)
Можете мене забанити за такі вислови. Допобачення!

З якого дива я вас повинен забанити ;) Рівноцінне спілкування, не розумію що тут такого, вибачте якщо я чимось вас образив.

Quote (gu2in)
А суто теоретично поміркувати "що буде з вашою системою, якщо ви розпакуєте, чи просто перевірете ось цей архівчик" - це із розділу "Хто виживе, якщо підірвати ядерну бомбу 20 кілотон?" Звісно цікаво для експериментаторів, для сумніваючих та невпевнених.
Як філософ - я скажу один із принципів філософії: "Критерії істини - практика".

Саме через це я і запропонував вам використати програму шандов про, при включеному режимі якої досягається максимальний захист.

Quote (gu2in)
Я також можу заходити почитати і не висловлювати власну думку - бо на все про все знайдеться Ніколя

Вибачте така функція модератора.

Quote (gu2in)
За 1,5 роки користування інтернетом (а я вже 2,5 роки в ньому сидю), ні я, ні мої клієнти не піймали жодного активного зараження з нету, жодного банера, зміни адресного рядка і т.д. Звісно були випадки зараження через неправильне користування флешками та неперевірення антивірусною програмою скачених архівів.

Бажаю всим такої спокійної роботи, тому що не всіх завжди все йде так гладко.
Приклад тому післяноворічні числа, в які два роки підряд з'явились нові віруси, в прошлому році конфлітер який вклав чимало мереж в світі, в цьому році поліморф типу ЄКАВта КІСИ.

Quote (gu2in)
По-перше: Ad Muncher не претендує на звання антивірусної програми;

Я і не говорив що мілка антивірусна прогарама, що до її функцій все зрозуміло але практично 60% такого софту є пустишками.

kom_adm Дата: Чт, 28.01.2010, 23:28 | Повідомлення № 904
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
gu2in, у мене склалося таке враження, що Ви трішки образились на НІКОЛЯ, тому що його думка кардинально відрізняється від Вашої, в тому числі і щодо програми-блокувальника банерів.
Але якщо Ви впевнені в свої правоті, то протестуйте як слід Ad Muncher і якщо він витримає "важкі випробування", то Ви переконаєтесь, що програма функціональна, ефективна, варта уваги і думка НІКОЛЯ щодо цієї програми є помилкова. Якщо ж ні, то не варто сприймати це близько до серця, а просто задуматись перед фактом подальшого її використання або пошуку іншої. Для прикладу, якби антивірус, яким я користуюся пропускав би половину простих вірусів, а половину уловлював, то який смисл мені б було ним користуватися. Те, що у Вас за 2.5 роки не було проблем жодних дуже радує, але це не є підтвердженням того, що Ви використовуєте 100% оптимальні методи захисту своїх машин. Можливо ці методи дієві, але покращити можна будь-який результат, тому в тому, що Коля Вам дає кваліфіковані поради, як людина, яка достатньо багато уваги приділяє питанням безпеки і захисту робочих станцій, не має нічого поганого, навпаки. А прислуховуватись до них чи ні, справа Ваша. Удачі!
gromko Дата: Нд, 31.01.2010, 13:30 | Повідомлення № 905
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Google собирается выплачивать вознаграждение за каждую найденную уязвимость в браузерах Chrome и открытой кодовой базе Chromium. Для рассмотрения будут приниматься уведомления об ошибках во всех ветках разработки (Stable, Beta и Dev), а также в библиотеках, интегрированных в кодовую базу браузера (WebKit, libxml, библиотеки сжатия и обработки изображений).
Размер денежной премии варьируется от 500 до 1337 долларов и зависит от степени опасности найденной уязвимости. Соискателям на вознаграждение желательно указать не только на проблемное место и описать концепцию проведения атаки, но и продемонстрировать работающий эксплоит. Наиболее активных участников поблагодарят на специальной странице сайта google.com.
Практика оплаты за обнаружения уязвимостей уже несколько лет применяется организацией Mozilla Foundation и по мнению Google демонстрирует отличные результаты.

Додано (31.01.2010, 13:30)
---------------------------------------------
С 1 марта 2010 года Google прекратит поддержку пользователей браузера Microsoft Internet Explorer 6.

Утверждается, что в первый день весны ключевой функционал веб-сервисов Google Docs и Google Sites перестанет работать. Потом наступит черед прочих служб. Взамен пользователям предлагается перейти на современные версии браузеров — Internet Explorer 7 и выше, Mozilla Firefox 3.0 и выше, Google Chrome 4.0 или Apple Safari 3.0 и выше.
Заявление сделано через полмесяца после сообщения о кибератаках из Китая, взломавших серверы Google и других компаний. Проникновение стало возможным благодаря незакрытой на тот момент уязвимости в Internet Explorer 6.
Наблюдатели и специалисты дружно позиционируют Internet Explorer 6 как «один из самых худших продуктов за всю историю», пользователи которого не только лишены поддержки современных веб-стандартов, но и запросто могут подхватить киберзаразу.
Тем не менее, по данным StatCounter, рыночная доля Internet Explorer 6 все еще составляет 18%. Аналитики Forrester Research утверждают, что в 78% компаний по-прежнему есть компьютеры с этим браузером, выпущенным в 2001 году в составе Windows XP.

W-w-W Дата: Ср, 03.02.2010, 20:50 | Повідомлення № 906

На днях вийшов курйоз з антивірусом, в мене встановлений доктор веб 4.44, все було нормально, доки не звернув уваги на розмір встановленої програми

цікаве те, що з'явились в установленій програмі якісь файли підозрілі.

я їх видалив і тут після перезагрузки почались чудеса, відео та аудіо файли стали не доступними.
Я собі довго голову не морочив, з образу відновив диск С і все!
Але б було цікаво чи в когось була схожа ситуація?

timakkord Дата: Чт, 04.02.2010, 21:37 | Повідомлення № 907
Часто заходить...
Повідомлень: 98
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (Махновець_Ігор)
На днях вийшов курйоз з антивірусом, в мене встановлений доктор веб 4.44, все було нормально, доки не звернув уваги на розмір встановленої програми

Я також зустрічався з такою ситуацією. Головне сам ДВеб за розміром маленький, а які важкі файли бере на себе B) . Я вже не пам'ятаю, що перевіряв, але ... на диску С: з 30ГБ залишилось кілька МБ :'( . А ще ним же перевіряв диски з програмним забезпеченням для уроків музики, то теж була подібна ситуація. Що цікаво, що поки все не перевірив все, доти й не відпустив і не дав встановити ці програми, ну і, відповідно, розрісся, як кліщ <_< який напився крові. Логотип ДВеба мабуть не випадковий.
Так що не Ви перші зустрілись з такою ситуацією.

НІКОЛЯ Дата: Чт, 04.02.2010, 22:35 | Повідомлення № 908
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (timakkord)
Логотип ДВеба мабуть не випадковий.

З квіпом теж такі приколи бувають 6 Гіг файл історії ;)
W-w-W Дата: Чт, 04.02.2010, 22:58 | Повідомлення № 909

Quote (НІКОЛЯ)
З квіпом теж такі приколи бувають 6 Гіг файл історії

в мене й таке було, скоро будем відкривати рубрику невгамовні антивірусні програми та їх ефективність! ;)
dpi Дата: Вт, 09.02.2010, 15:54 | Повідомлення № 910
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Лень искать, конфикеры обсудались или нет?
Если нет, помогите.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 09.02.2010, 20:56 | Повідомлення № 911
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (dpi)
Лень искать, конфикеры обсудались или нет?
Если нет, помогите.

Обговорювались! Теж лінь писать ;)
По конфлітерах прикріплення ліки ;)
Прикріплення: 8360673.zip(153.8 Kb)
gromko Дата: Ср, 10.02.2010, 22:53 | Повідомлення № 912
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
При старті Windows отримуємо синій екран з пропозицією оплатити порновідео :) есемескою з кодовим словом на певний номер. Антивірус (щодня оновлюється) пропустив цей "блокер". Та сама ситуація при старті у безпечному режимі.
sgrecords Дата: Ср, 10.02.2010, 23:34 | Повідомлення № 913
Активний учасник
Повідомлень: 612
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Ищите по тексту сообщения и номеру телефона
Смотрите тут
http://virusinfo.info/deblocker/
http://www.drweb.com/unlocker/index/?lng=ru
(Иногда надо поставить дату, на которую был подобран код активации)
W-w-W Дата: Чт, 11.02.2010, 07:35 | Повідомлення № 914

Quote (gromko)
При старті Windows отримуємо синій екран з пропозицією оплатити порновідео есемескою з кодовим словом на певний номер. Антивірус (щодня оновлюється) пропустив цей "блокер". Та сама ситуація при старті у безпечному режимі.

На дану ситуацію є рецепт, на форумі про це писав Ніколя:

Если при открытии любой страницы вInternet Explorer у вас в нижней части экрана появляется информер порнушного содержания: развратные порно картинки и предложение убрать всё это дело через отправку SMS на короткий номер не отправляйте SMS не в коем случае. Это нечего не даст. Один мой знакомый отправил сообщение – информер не убрался, а деньги с телефона снялись 300 рублей с копейками. И так приведу два варианта, как избавиться от этой штуки совершенно бесплатно.

Вариант 1: Открываем наш IE (Інтернетеесплоуер). Выбираем пункт меню “Сервис->Свойства обозревателя”. В “Свойства обозревателя” выбираем вкладку “Дополнительно” и нажимаем сначала на кнопку “Сброс”. Перезагружаемся.

Вариант 2: Открываем наш IE. Выбираем пункт меню “Сервис->Надстройки ->Включение и отключение надстроек”. В поле соответствующему надписи файл ищем все файлы оканчивающиеся на lib.dll. Отключаешь настройки для первого попавшегося такого файла. Перезапускаешь Internet Explorer. Если информер остался включаешь для этого файла надстройку и отключаешь для следующего имя которого оканчивается на lib.dll. Потом удаляешь найденный файл из папки system32.

Mozilla Firefox

Вы пользуетесь Mozilla Firefox и никак не хотите переходить на другой браузер. А этот вирус - порно информер (развратные порно картинки с предложением убрать его за SMS) на весь экран или снизу экрана вас замучил? Так уберите, удалите, избавьтесь от него! Не знаете как? Ну, тогда я вам расскажу, как выключить надоедливый порноинформер бесплатно.
1. Открываем браузер Mozilla Firefox
2. Выбираем пункт меню «Инструменты»->« Дополнения»
3. На форме дополнения выбираем пункт «Расширения»
4. Удаляем все пункты, про которые не знаем ни чего либо подозрительные.

Opera

Итак, по многочисленным просьбам по удалению порно информера из Оперы расскажу, как его оттуда удалить.
Открываем нашу Оперу. Выбираем пункт меню “Инструменты -> Настройки”.

Откроется форма “Настройки”. В “Настройках” выбираем вкладку “Дополнительно”. Во вкладке “Дополнительно” сначала нажимаем “Содержимое” а потом на появившуюся кнопку на кнопку “Настройки Javascript…”.

В открывшемся окне стираем все, что написано в поле “Папка пользовательских файлов Javascript” (делаем поле пустым) и нажимаем кнопочку “OK”. Нажимаем “ОК” и для формы “Настройки”.

Закрываем оперу. По пути, написанном в поле “Папка пользовательских файлов Javascript” можно зайти и удалить файлы заразы с расширением «js». Если у вас там будет написано “C:WINDOWS uscripts” то удаляйте всю папку “uscripts”
Всё!!! Теперь наша Opera избавилась от всякой гадости!!!

gromko Дата: Чт, 11.02.2010, 07:45 | Повідомлення № 915
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (sgrecords)
Ищите по тексту сообщения и номеру телефона

Спасибо, нашли - debug4749
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.