Пт, 19.04.2019, 14:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Sasyk Дата: Пн, 04.02.2008, 16:43 | Повідомлення № 46
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Працював з Kaspersky, СУПЕР!!! Тільки ключі глючать, а так - найкращий антивірус.
Перейшов тиждень тому на Аваст, говорять, що не поганий, поки перевіряю cool
Ковшун Дата: Пн, 04.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Sasyk)
...Перейшов тиждень тому на Аваст, говорять, що не поганий, поки перевіряю

Я вже півроку працюю з Авастом і поки що він мені подобається.
Ну, а найкращої, найнадійнішої антивірусної програми ще ніхто не створив.
W-w-W Дата: Пн, 04.02.2008, 18:41 | Повідомлення № 48

Quote (Sasyk)
Працював з Kaspersky, СУПЕР!!! Тільки ключі глючать, а так - найкращий антивірус.

Хіба це робота коли ключі глючать, треба щоб більш-менш надійно працював антивірус. Я б не сказав, що Kaspersky найкращий антивірус, в нього є свої недоліки.
Sasyk Дата: Пн, 04.02.2008, 18:45 | Повідомлення № 49
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (WWW)
Хіба це робота коли ключі глючать, треба щоб більш-менш надійно працював антивірус. Я б не сказав, що Kaspersky найкращий антивірус, в нього є свої недоліки.

Недоліків не бачив... Я дуже задоволений був його роботою... На мою думку, він найкращий wacko
Spirit Дата: Нд, 10.02.2008, 00:53 | Повідомлення № 50
Сис.адмін
Антивирус Касперского (KAV / KIS) БЕСПЛАТНО!

Скачиваете с сайта триальную версию.
Активируете ее на 30 дней.
После окончания 30 дней
1) Отключаем KAV/KIS (Один щелчком правой кнопки мыши, вызываем контекстное меню. В контекстном меню выбираем пункт Exit.)
2) Запускаем Regedit и удаляем ключи HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorage и HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\SPC.
3) Перезагузка компьютера.
4) Подключаемся к интернет и активируем 30 дневный триал по новой.

filnick Дата: Нд, 10.02.2008, 18:42 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Користуюся на роботі НОД32, а вдома Касперським.
Перевіряв, що краще, провівши експеримент. Скачав антивірусні бази Касперського у архівному файлі. Потім скачав аналогічні бази для НОД 32. Потім перевірив розпаковані архіви спочатку з допомогою НОД, а потім АВК. Феноменальні, скажу вам, результати. НОД в базах Касперського знаходить 1-2 віруси, а у своїх - ні. А касперський знаходить 2-3 віруси у оновлених базах НОД32, а в своїх - зась.
В чому ж секрет? Може конкуренція.
Spirit Дата: Нд, 10.02.2008, 22:01 | Повідомлення № 52
Сис.адмін
Quote (filnick)
В чому ж секрет? Може конкуренція.

Каждая из антивирусных компаний использует свои алгоритмы доступа к системным файлам и анализа вирусов. Именно поэтому возникают так называемые конфликты антивирусов. Друг для друга они не знают кто как работает, для самого себя разработчики прописывают такие вещи.
Varkan Дата: Вт, 12.02.2008, 11:30 | Повідомлення № 53
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
а на мою думку нод32 один з найкращих антивірусів. реально зустрічався з ситуаціями коли після перевірки і лікування вінта касперським нод знаходив віруси
ihor_hontar Дата: Вт, 12.02.2008, 17:17 | Повідомлення № 54
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Ковшун)
Avast! 4 Home Edition - полноценный бесплатный антивирус специально разработанный для использования на домашнем компьютере. Любое коммерческое использование Avast 4 в коммерческих целях запрещена. При выполнении обоих этих условий антивирус являеться бесплатным.

Цілком згідний. Я користуюсь в одному класі Avast 4 і задоволений його роботою. А ось маю в другому класі Ліцензований drweb-444, то він мені не сподобався, бо пропускає віруси.

Добавлено (12.02.2008, 17:17)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
До речі, маю комп з 64 Мб ОЗУ. Туди ніякий антивірус не хоче ставитись.

Я з такою оперативкою для Celerona 775 поставив секретарці Avast 4 і пішов, працює, трохи повільно, але обробляти документи і принімати електронну пошту робить, Але правда там Windows-2000 не повний!
Spirit Дата: Вт, 12.02.2008, 22:26 | Повідомлення № 55
Сис.адмін
Хочу напавить субъективные взгляды на антивирусы в конструктивное русло.

Скажите пожалуйста, у кого какие антивирусы лечат Rootkit (руткиты) (что такое руткит, ссылка на Википедию)

У меня был случай, что NOD32 не словил два руткита, а Symantec (корпоративный, словил и поборол их)

Жду анализа антивирусов с этой стороны, так как руткиты сейчас очень распространены!

Yura_Shrol Дата: Нд, 24.02.2008, 22:28 | Повідомлення № 56
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Чи є можливість використати антивірусні бази антивіруса Касперського(6), який був обновлений через Інтернет для обновлення інших, таких же версій (наприклад комп'ютерів учнів, домашнього і т.д.)?
Знаю що в НОД32 така можливість є.
Наперед дякую за підказку.
Spirit Дата: Нд, 24.02.2008, 23:41 | Повідомлення № 57
Сис.адмін
Вытаскивание баз из Касперского (только пробовали не на версии 6, а на версии 7):
настрйка - обновление - настройка - дополнительно - копировать в папку - "твоя папка"

Установка баз:
настрйка - обновление - настройка - источники обновлений - добавить - "твоя папка"

Yura_Shrol Дата: Вт, 26.02.2008, 23:19 | Повідомлення № 58
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Вдома поставив НОД32 2.7. І пока не знаю, чи не перевстановити касперського.
По чому видно, що він працює? Касперський в треї блимав, і це заспокоювало - працює. Нод ніяк не сигналізує.
При відкритті якогось диску касперський його спочатку перевіряв і це відчувалося в затримці в роботі. З нодом такого нема. Може він не працює? Чи він настільки швидкий? Чи я його неправильно встановив. Ставив із НодФіксом все по інструкції. Де відображається інформація про термін його дії (ключа, ліцензії)?
Якщо оновлювати нод то де і як це краще зробити (на офіційних серверах чи якихось альтернативних)?
Хто користується нодом будь-ласка відгукніться!?!

Добавлено (26.02.2008, 23:19)
---------------------------------------------
Хотів обновити то мені він видав що у мене найновіша версія, хоча бази датовані 20061215?

Varkan Дата: Ср, 27.02.2008, 09:41 | Повідомлення № 59
Викладач ВУЗу
На роботі і вдома стоїть нод32 2.7.
Після встановлення крекав. в треї завжди вісить значок системи. чи перевіряє він інформацію можна подивитися в control center у логах.
на роботі оновлення іде автоматично з прописаних в системі серверів, в дома оновляю уже з робочої бази.
доречі підробляю на курсах і там завелися віруси (школярі насипали) нод зразу після встановлення і оновлення почав сигналізувати. вроді поборов (близько 200 файлів і близько 10 різновидів вірусів)
Rus2007 Дата: Ср, 27.02.2008, 10:34 | Повідомлення № 60
Я тут недавно...
Я користуюся Касперським (KIS 7) і на роботі і вдома і всім його рекомендую. На сервері стоїть НОД32 - так він пропускає віруси які успішно виловлює каспер на учнівських машинах. А з ключами - так інет великий - поритися можна і нарити ключів (або заплатити smile )

ADAware непогана програма - також часом нею користуюся.

На рахунок проблем - була одна цікава ситуація: Підхватив вірус, який маскується під майкрософтовську програму відправки звітів "какой-то матери" коли проходить якийсь збій в системі. Так цей вірус пробує зупинити 5 каспер - каспер возмущається і перегружається, щоб видалити вірус після перезагрузки. Все було б чудово, але в мене на всіх машинах стоїть програма Shadow User, яка після перезавантаження відновлює в початковий стан компа - і от ситуація - всі компи перегружаються без кінця, працювати звісно неможливо. smile Ось таке буває...

Відредаговано: Rus2007 - Ср, 27.02.2008, 10:41
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.