Нд, 17.02.2019, 15:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
swetikccc Дата: Нд, 08.03.2009, 20:04 | Повідомлення № 541
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (gu2in)
Я не чув про окремий журнал антивірусної безпеки, і не зустрічав його в різних списках обов'язкової документації. В мене розписуються вчителі в загальноному журналі після проходження інструктажу втупного і поточного.

Який журнал в класі, де ви господар.
На Вас покладені обов'язки антивірусного захисту?
Bandalak Дата: Нд, 08.03.2009, 20:43 | Повідомлення № 542
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (swetikccc)
На Вас покладені обов'язки антивірусного захисту?

Ні, мені платять 5% за обслуговування комп'ютерів. За це несу відповідальність абсолютно за все, що зв'язано з комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням по всій школі!!!
swetikccc Дата: Нд, 08.03.2009, 20:48 | Повідомлення № 543
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Bandalak)
Ні, мені платять 5% за обслуговування комп'ютерів. За це несу відповідальність абсолютно за все, що зв'язано з комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням по всій школі!!!

Наказ є?
Потрібно було "відшити"

Відредаговано: swetikccc - Нд, 08.03.2009, 20:50
НІКОЛЯ Дата: Вт, 10.03.2009, 22:20 | Повідомлення № 544
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Я теж з цим мав проблеми через що на машини ламерів в мене вони теж присутні теж відрубали аваст ,поставив по 2 авпехи нод і аваст ,аваст відображаєтся при запускові і візуально видно коли працює , а от нод навпаки не відобража ані заставки ані інфу про оновлення навідь попередження повідомлення та інший мотлох про те що , виявлена якась зараза кида на мій комп по локалкі , а в користувача ПК просто підвиса на секунд 15 .

А що , до журналу треба буде завести по приколу .

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 10.03.2009, 22:29
Nicola Дата: Ср, 11.03.2009, 10:35 | Повідомлення № 545
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Впіймав вірус TR/Rootkit.Gen. Як його видалити? Можливо хто мав таку проблему? Підкажіть будь ласка.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 11.03.2009, 18:07 | Повідомлення № 546
Знавець вірусів
Quote (Nicola)
Впіймав вірус TR/Rootkit.Gen. Як його видалити? Можливо хто мав таку проблему? Підкажіть будь ласка.

будь - ласка
Затрагує операционні системи Windows і тільки Windows
Перший раз зявився в неті с 22 квітня 2008 19:05:15

Troj / Rootkit-CL является руткит троян для платформы Windows.

Troj/Rootkit-CL is typically installed by other Trojans, for example Troj/PWS-ARA is known to install Troj/Rootkit-CL to: Troj / Rootkit-CL является, как правило, установлены другими троянами, например Troj / PWS-ARA известно установить Troj / Rootkit-CL на:

<System>\winio32.sys <System> \ Winio32.sys

The Troj/Rootkit-CL executable is registered as a system driver service with a startup type of automatic, creating registry entries under: Troj / Rootkit-CL исполняемый регистрируется в качестве системного драйвера службы с типом запуска автоматической, создание реестра, в соответствии с:

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Windows Installer HKLM \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Windows Installer

Знаходится і видаляєтся практично всима антивірусеими програмами

перевага віддаєтся 1- аваст . 2 -Кашпер , 3 -нод . і так далі ;)

Відредаговано: НІКОЛЯ - Ср, 11.03.2009, 18:15
Penicillin Дата: Ср, 11.03.2009, 18:45 | Повідомлення № 547
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Експерти російського розробника антивірусів "Лабораторія Касперського" виявили нову версію поліморфного мережевого "черв'яка" (що змінює код під час виконання - ред.) Kido, здатну протидіяти роботі антивірусних програм.

Нова версія Kido відрізняється від попередніх різновидів посиленим шкідливим функціоналом, відзначають експерти компанії.

У новій версії Kido істотно зросла кількість сайтів, до яких шкідлива програма звертається за регулярними оновленнями: з 250 до 50 тисяч унікальних доменних імен на день.

"Загрози виникнення вірусної епідемії нового різновиду Kido поки що немає, - відзначає провідний антивірусний експерт "Лабораторії Касперського" Віталій Камлюк. - Проте якщо оновлений Kido зможе собою замінити раніше встановлені на заражених комп'ютерах модифікації, то це може викликати серйозні проблеми в протидії творцям шкідливої програми".

Kido, перші випадки зараження яким були зафіксовані в листопаді 2008 року, є "черв'яком" з функціоналом типу Trojan-Downloader, тобто він здійснює доставку інших шкідливих програм на заражений комп'ютер користувача.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 11.03.2009, 19:15 | Повідомлення № 548
Знавець вірусів
Quote (Penicillin)
Експерти російського розробника антивірусів "Лабораторія Касперського" виявили нову версію поліморфного мережевого "черв'яка" (що змінює код під час виконання - ред.) Kido, здатну протидіяти роботі антивірусних програм.

Кібо вже давно роздуплений червячина я зустрічав його більше 15 різновидів менш як за останні півтора місяця а експерти .......... ДУЖЕ ВЕЛИКІ МОЛОДЦІ , ЩО ЗНАЙШЛИ ОДИН НОВИЙ ............... , з такими темпами скоро на кашперу прийдется ставити жирний та великий хрест. Відсилав я їм пару штук на перевірку результату чекаю ще й досі . :)
Bandalak Дата: Ср, 11.03.2009, 21:59 | Повідомлення № 549
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (НІКОЛЯ)
Відсилав я їм пару штук на перевірку результату чекаю ще й досі

Давайте я відішлю, я вже разів 50 відсилав їм всяку заразу, відповідь приходила продовш 2-3 годин. Або дякую зараза є і ім'я тої гадини, або вибачте у вашому файлі ніякої звірини не знайдено!
НІКОЛЯ Дата: Ср, 11.03.2009, 22:20 | Повідомлення № 550
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Давайте я відішлю, я вже разів 50 відсилав їм всяку заразу, відповідь приходила продовш 2-3 годин. Або дякую зараза є і ім'я тої гадини, або вибачте у вашому файлі ніякої звірини не знайдено!

Завтра з школи кину в квіпі архівом . Спробуйте ще ви .

а ось ті що кашпер знайшов тільки 9 а сьомий не відреагував зовсім

удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\3.tmp\batchfile.bat
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\4.tmp\batchfile.bat
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\6.tmp\batchfile.bat
удалено: троянская программа Trojan.Win32.KillAV.wk Модуль: b2e.exe\b2e.exe
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\5.tmp\b2e.exe//batchfile.bat
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\2.tmp\b2e.exe//batchfile.bat
удалено: новая угроза Type_Script (модификация) Файл: C:\WINDOWS\SYSTEM32\WBEM\MOF\BAD\FIRST.VBS
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\1.tmp\b2e.exe//batchfile.bat
удалено: новая угроза Type_Script (модификация) Файл: C:\System Volume Information\_restore{E16C3D40-0EFB-4477-849E-79E2F0A4415E}\RP102\A0057209.vbs
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\2.tmp\batchfile.bat
удалено: троянская программа Trojan.BAT.FormatCQ Файл: C:\DOCUME~1\coc\LOCALS~1\Temp\3.tmp\b2e.exe//batchfile.bat

Scorpion Дата: Чт, 12.03.2009, 10:04 | Повідомлення № 551
Часто заходить...
Рейтинг: 16
То яким антивірусом краще користуватися і для файлової системи і для інтернету????В школі!
volevikt Дата: Чт, 12.03.2009, 10:45 | Повідомлення № 552
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
На мою думку, AVAST найкращий! Якщо є підключення до Інтернет, він самостійно оновлює свої бази.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 12.03.2009, 11:32 | Повідомлення № 553
Знавець вірусів
Quote (Scorpion)
То яким антивірусом краще користуватися і для файлової системи і для інтернету????В школі!

Перевірено найкраща комбінація НОД + АВАСТ . Якщо ПК геть допотопні то тільки НОДОМ на даний момент сама оптимальна авп якщо потрібно можу загрузити в приват і той і другий . Моя версія Нода не потребує ключа Потрібно тільки вкатати проксі ну і під користувача налаштування на ваш смак . А по австу все в комплекті . На попередніх сторінках даної рубрики детально розказано як заставити працювати ці дві авп щоб вони не гризлись між собою. Детальніша інформація пишіть в ОП.

Хтось запитував чому ми маємо такі великі проблеми в боротьбі з останніми розробками вірусів :
Windows працює таким чином, що відкритий або запущений файл видалити не можна. От чому нові віруси, які мають захист від закриття себе, не лікуються антивірусами і їхнє лікування, звичайно, перетворюється в інтелектуальну боротьбу.

І проста порада початківцям

Зараженню вірусами простіше запобігти, ніж потім вилікуватися від них.

Існує думка, що встановивши антивірусну програму, Ви автоматично попадаєте під її "залізний" захист, і далі можна робити все, що завгодно, лазити по сумнівних сайтах, безтурботно відкривати флешки і дискети без перевірки і не тільки. Та це не так. Яким би гарним захистом Ви не користувалися - рано або пізно він однаково пропустить "ворога". От чому дуже важливо контролювати свої дії, а саме:

не лазити по сумнівних сайтах;
це означає, що перед тим, як нажати на посилання, у якому Ви не впевнені, подивіться, куди воно веде. Тому, що після того, як Ви на нього натиснете і побачите, що потрапили не туди, куди очікували, буде вже пізно, тому що перше, що відбудеться при відкритті "завирусованого" сайту - це зараження Вашого комп'ютера;
не натискати, на посилання, які Ви одержуєте в електронних листах і повідомленнях ICQ, навіть якщо Ви одержали їх від відомого адресата, тому, що таке повідомлення могло бути відправлене самим вірусом, що "живе" на його комп'ютері;
після зкачування архівів з Інтернету, обов'язково, перед тим як їх відкрити, перевірити антивірусом;
перед тим як відкрити чужу флешку, обов'язково перевірити її антивірусом (те ж стосується flash-карт із фотоапаратів, відеокамер, мобільних телефонів і дискет);
по можливості використовувати файрволл для контролю доступу до Вас із інших комп'ютерів мережі.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 12.03.2009, 11:45
volevikt Дата: Чт, 12.03.2009, 12:01 | Повідомлення № 554
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Запитання по темі:
Працюю в Інтернеті. Закриваю сторінку, з'являється сторінка сайту ... (ну Ви мене зрозуміли). Одразу виходжу з Інтернету. Чи можу я бути впевнена, що за ці пару секунд "не заразилася"? Як цьому зарадити?
P.S. Ці сторінки з'являються лише в пізні години, коли засиджуюся за ПК.
vitya111 Дата: Чт, 12.03.2009, 21:58 | Повідомлення № 555
Новий користувач
Рейтинг: 0
Працюючи в Інтернеті немає ніяких гарантій, навіть якщо у Вас стоїть найновіша антивірусна програма. Це є факт і в чомусь впевненим бути неможливо.
Гірше буде, якщо ці сторінки час від часу самі по собі будуть відкриватись. В мене таке було 2 роки назад і ніяка антивіруска не помогла. Прийшлось переустанавлювати Windows.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.