Пн, 28.07.2014, 17:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 35 з 118«123334353637117118»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Oxana_cher Дата: Сб, 28.02.2009, 01:14 | Повідомлення № 511
Місцева кадра
Нагороди: 1
Рейтинг: 23
Quote (DiNeR)
Все це смішно, до чого ви склоняєте???

НІКОЛЯ, объясните человеку о "Шандов", ВЫ в этом больше компетентны! Я поняла только, что создаёться виртуальная копия ОС на свободном от разделов месте жосткого диска, и после перезагрузки компьютера каждый раз копия создаёться заново, так-что никакие изменения системы, в том числе сами вырусы и их деятельность НЕ СОХРАНЯЮТЬСЯ!!! Что-бы ученики не делали, хоть завели бы рассадник вирусов, перегружаем машину и всё, система в прежнем состоянии!

Quote (DiNeR)
А потім, в даному розділі ми обсуждаємо антивірусні програми, а не якись "Шандов"!

Ой, извините девушку, больше не буду хулиганить!!!
НІКОЛЯ Дата: Сб, 28.02.2009, 13:46 | Повідомлення № 512
Знавець вірусів
Нагороди: 15
Рейтинг: 185
Quote (Oxana_cher)
Все це смішно, до чого ви склоняєте???

Зберігати файли на флешку зовсім не потрібно просто в режимі шандов флешку в пк ви не відкриєте бо пк пада на перезавантаження а щодо зберігання
то виділяєте папочку або файл зміни в які не будуть підпорядковані шандов і після перезавантаження ваші файли не зникнуть в даній папаці
А НАЙКРАЩЕ ПЕРЕЙДІТЬ В РУБРИКУ : Форум інформатиків » РОЗДІЛ VI: ПРОГРАМНЕ ТА АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.3 Реально корисний софт » Програма ShadowUser Pro (Програма, що відновлює початковий стан комп’ютера.)І УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ 3 СТОРІНКИ

................ ВАМ Я ДУМАЮ СТАНЕ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО .............. ТАМ ВСЕ РОЗПИСАНО А ПО 100 РАЗІВ РОЗЯСНЯТИ В РІЗНИХ РУБРИКАХ ОДНЕ Й ТЕ САМЕ ВИБАЧТЕ НЕМАЄ ЧАСУ

ЩО ТАКЕ ШАНДОВ НАВЕДУ КОРОТКУ ЦИТАТУ СВОГО КОЛЕГИ З ЦІЄЇ РУБРИКИ
ShadowUser.pro.2.5.0.225. Призначена для захисту операційної системи від руйнування, тестування програмного забезпечення і забезпечує комфортний і швидкий спосіб їх відновлення до первинного стану. Суть роботи Shadowuser зводиться до створення прозорого «прошарку» між файловою і операційними системами. При активованому Shadowuser будь-які зміни будь-яких файлів записуються на вільне місце, а після перезавантаження можуть бути знищені. Таким чином, робота відбувається не з самими файлами, а з їх копіями. Після перезавантаження все відновлюється до початкового стану. Можна робити виключення на файли, папки і диски, ставити пароль.
Тоді зникнуть проблеми із глюками Операційної системи і частково з вірусами, оскільки програма їх просто видалятиме (віруси) і всі зміни буде відновлювати.

Додано (28.02.2009, 13:44)
---------------------------------------------

Quote (DiNeR)
Все це смішно, до чого ви склоняєте??? Який це компьютер в нашому часі та без антивірусній програми!!!??? Я з Вас не можу)) :) B)

Це ми вже чули але перед тим як писати щось раджу вам подумати ГОЛОВОЮ . тому що завтра ви розберетесь самі і скажете дійсно я був не правий
і спрвді колеги були праві ;)

Додано (28.02.2009, 13:46)
---------------------------------------------

Quote (Oxana_cher)
А потім, в даному розділі ми обсуждаємо антивірусні програми, а не якись "Шандов"!

Для цього є орема рубрика <_< ДИВІТСЯ ВИЩЕ

Відредаговано: НІКОЛЯ - Сб, 28.02.2009, 13:48
mudrak Дата: Сб, 28.02.2009, 20:34 | Повідомлення № 513
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 12
А в мене і Shadow, i Dr.Web зі свіжими базами, і права в користувачів обмежені, а якщо відвернешся, то дітиська з телефонів таких "звірів" понапускають, що без Acronis True Image не обійдешся!
НІКОЛЯ Дата: Сб, 28.02.2009, 23:15 | Повідомлення № 514
Знавець вірусів
Quote (mudrak)
А в мене і Shadow, i Dr.Web зі свіжими базами, і права в користувачів обмежені, а якщо відвернешся, то дітиська з телефонів таких "звірів" понапускають, що без Acronis True Image не обійдешся!

Колега сьогодні вже пізно я не встигну завтра я залю шандов і викину силку версія 2.059 при підключенні через юсб в режимі шандов пк пада в сплячий режим або тупо презавантажуєтся це зніме вашу головну біль з загрузки з мобільних а також з дискет . В СТАРІШИХ ВЕРСІЯХ БУЛА ПРОПИСАНА СПЛЯЧКА ТІЛЬКИ НА ФЛЕХИ.
Так як у мене учні продвинуті то деякі спробували вигрузити прогу з під доса це їм вдалося так як старіші версії флоп не включали до перс . сп .кор .
що не проходить з новою версією .
До речі в ці версії є можливість контролю системного часу під біос та контроль загрузок

Я щас працюю над ключем . Думаю на завтра буде готовий .
ДО РЕЧІ В РУБРИЦІ КОРИСТНИЙ СОФТ Я ЗАЛИВ 11 АКРОНІС РОЗШАРЯНИЙ ЗІ СПРАВКОЮ УКР. РОС. МОВА ПОВНА ВЕРСІЯ РАДЖУ ЗДЕРТИ 7.8.9.10. ТРЮ ІМІДЖА ВІДПОЧИВА .
АКРОНІС ІДЕ ЗІ ВСТРОЄНОЮ ПРОГОЮ СХОЖОЮ ДО ШАНДОВ АЛЕ ВЕСЕЛІШОЮ ЯКЩО БУДЕ ЦІКАВО ЗВАЛЬЦЮЮ ПОВНУ ІНСТРУКЦІЮ ПО ВИКОРИСТАННЮ ........................................... З .. ПОВАГОЮ ...... НІКОЛЯ ............ ;)
;) ;) ;)

Bandalak Дата: Нд, 01.03.2009, 01:42 | Повідомлення № 515
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 159
Quote (НІКОЛЯ)
ДО РЕЧІ В РУБРИЦІ КОРИСТНИЙ СОФТ Я ЗАЛИВ 11 АКРОНІС РОЗШАРЯНИЙ ЗІ СПРАВКОЮ УКР. РОС. МОВА ПОВНА ВЕРСІЯ РАДЖУ ЗДЕРТИ 7.8.9.10. ТРЮ ІМІДЖА ВІДПОЧИВА .

В Неті вже є 12 версія. Я вислав в п'ятницю Вам на диску. "Ключ купите офіційно" у розробника!
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.03.2009, 14:20 | Повідомлення № 516
Знавець вірусів
Вибачаюсь в мене є 15.6 версія але вона не схожа ні на шо . Так як неро яка з кожним разом з нормальної користувацької проги перетворюєтся на збочений мультімедійний центер з вкрапленням пінакл фотошопа та інших

І РОБОТА З НЕЮ ВИМАГА НЕ ПРОСТІХ КОРИСТУВАЦКІХ НАВИКІВ А ПРОФЕСІЙНОГО ЗНАННЯ
ПРЕДСТАВТЕ ТАКУ ПРОГУ В ДИТИНИ НА КОМПІ ЯКА ХОДИТЬ ДО 10 КЛАСУ .

Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 09:58 | Повідомлення № 517
Ветеран спілкування
Вчора моя завучка у себе вдома впіймала через флешки якогось крутого звіра. Касперський не баче нічого дивного, в процесах я його виявити не можу, а коники він викидає славні. На робочому столі появилися інтерактивна шпалєра, яка показує дівочі принади і пропонує зайти на якись сайт для оздоровлення комп'ютера. Можливості поміняти шпалєру немає. У вікні "властивості робочого столу все сіре". Групова політика не допомагає, там я вже все повключав, воно назад виключається. Дивних запущених служб я не виявив. Пізніше напишу на який сайт воно хоче зайти, заходити я не пробував, бо у неї нету немає. Сьогодні принесуть мені комп до школи, я зайду!
Виловити би хоч один файл від оцієї зарази, я би його відіслав у лабораторію Каспера, вони би хутко вакцину придумали!
Хто таке бачив?
Крім того ця звірюка сама записалася на RW диск в загрузочні сектори, з якого я обновляв її бази.
Після перезагрузки комп почав грузится з цього диска, хотів перепрошити біос. Я встиг витягти дріт з розетки!!!

Відредаговано: Bandalak - Ср, 04.03.2009, 10:53
gu2in Дата: Ср, 04.03.2009, 17:12 | Повідомлення № 518
Донатор
Рейтинг: 111
Весело Вам! :)
Може моя порада як мертвому припарка, але...,
якщо не спіймаєте тіло віруса, щоб відправити на перевірку, то спробуйте Dr.Web LiveCD (ссилка: http://www.freedrweb.com/livecd/ ), він працює в DOS - режимі, і якщо є на БЯКУ база, то може допоможе...
Бажаю успіхів.
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 17:20 | Повідомлення № 519
Ветеран спілкування
Dr.Web LiveCD (ссилка: http://www.freedrweb.com/livecd/ ), прпробував,він нічого не бачить! НОД теж не бачить!
НІКОЛЯ Дата: Ср, 04.03.2009, 17:47 | Повідомлення № 520
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Dr.Web LiveCD (ссилка: http://www.freedrweb.com/livecd/ ), прпробував,він нічого не бачить! НОД теж не бачить!

СКИНЬТЕ БІОС ТА ПЕРЕСТАВТЕ ВІНДУ ЛІКУВАТИ НЕ ВИЙДЕ ПЕРЕВІРЕНО НА СТІЛЬКИ Я ЗНАЮ ТО ПОВИНО БУТИ НАПИСАНИЙ НЕ СЙТ А НОМЕР МОБІЛЬНОГО ЯКИЙ ПОТРІБНО ПОПОВНИТИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВАША ІНФА НЕ БУЛА ВИДАЛЕНА І НА ЕКРАНІ ПОВИНЕН ВІДІБРАЖАТИСЬ ГОДИННИК ЯКИЙ ТІКАЄ ЯК ТАЙМЕР ВИКЛЮЧЕННЯ ПК НІЧОГО НЕ ДАЄ. А ПСЛЯ КІНЦЯ ЧАСУ ВАШІ ВІНТИ ФОРМАТУЮТСЯ .

ЯКШО ВЖЕ КРАЙ СПРОБУЙТЕ ОЦЕ ДОЛЖНО ПОМОГТИ http://info-privat.at.ua/load/6-1-0-112

Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 18:22 | Повідомлення № 521
Ветеран спілкування
Quote (НІКОЛЯ)
ЯКШО ВЖЕ КРАЙ СПРОБУЙТЕ ОЦЕ ДОЛЖНО ПОМОГТИ

Та ні, я вже зробив низькорівневе форматування вінта з видаленням вірумів між секторами та, обновив біос та відновив систему з резервної копії. Але мені було цікаво побороти цього звіра без крайностів.
Я помітив, що чим далі., тии крутої звірини стає все більше. Обновляйте бази тричі на день!
gu2in Дата: Ср, 04.03.2009, 20:34 | Повідомлення № 522
Донатор
Quote (Bandalak)
з видаленням вірумів між секторами

Просвітіть будьласка початківця про віруми між секторами і чим, чи як їх видаляти...

Відредаговано: gu2in - Ср, 04.03.2009, 20:35
Bandalak Дата: Ср, 04.03.2009, 22:00 | Повідомлення № 523
Ветеран спілкування
Quote (gu2in)
Просвітіть будьласка початківця про віруми між секторами і чим, чи як їх видаляти...

Є окремі рідкісні віруси, що прописуються на не розмічені області на низькому рівні між секторами жорсткого диску. Жоден антивірус не здатний їх побороти, коли вони вже там прописалися. Лікується тільки низькорівневим форматуванням усього жорсткого диску. Наприклад програмою Hard Disk Low Level Format Tool. Але якщо антивірус регулярно і часто обновляти, то він не дасть розкрутитися такому віросові і прописатися між секторами. Даним на такому вінті вже хана, але залізяку можна врятувати!
gu2in Дата: Чт, 05.03.2009, 07:18 | Повідомлення № 524
Донатор
Quote (Bandalak)
прописуються на не розмічені області на низькому рівні між секторами жорсткого диску.

Ви маєте на увазі руткіт-технології та стелс-віруси, чи це інша технологія?
НІКОЛЯ Дата: Чт, 05.03.2009, 08:22 | Повідомлення № 525
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)
Лікується тільки низькорівневим форматуванням усього жорсткого диску.

Прога HD 4.4 ВОРМАТУЄ В НИЗЬКОМУ ФОРМАТІ З ПРОМАГНІТКОЙ НЕ ПОШКОДЖУЮЧИ ВАШІ ДАНІ

ДАНИЙ ПРОДУКТ Я ВАМ ТЕЖ ВИСЛАВ В ПІДБІРЦІ БІЛА РОЗДІЛІ : ВІДНОВЛЕННЯ МЕРТВИХ СИСТЕМ ВИРОБНИКА ВИБЕРИТЕ САМІ ТАМ ПІД КОЖДИЙ ВІНТ ПО 6-9 УТІЛІВ .

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Сторінка 35 з 118«123334353637117118»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz