Вт, 22.05.2018, 14:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 16:32
НІКОЛЯ Дата: Вт, 27.01.2009, 14:49 | Повідомлення № 451
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (alpex)
А мене цікавить таке питання: який антивірус ЗАРАЗ порадите для Windows7? Доктор веб не ставиться, причому ні 4.44, ані 5.00

Я під сьомий ставив аваст 4.8 стає без проблем . але справа в тому що мені сама сьома вінда не подобаєтся якась вона трохи рахітнинька получилась я побавився тиждень і стер ;)

Romek Дата: Вт, 27.01.2009, 15:34 | Повідомлення № 452
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Є пакет Norton Anivirus Corporate Edition (наскільки я зрозумів, є дві частинки одна серверна, інша клієнтська, клієнти обновляються з сервера і ще багато інших функцій)
Може хтось стикався чи використовує?
novichok Дата: Вт, 27.01.2009, 17:51 | Повідомлення № 453
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не хочу показатись суб’єктивно мислячим, але в мене навпаки, після авасту і НОДу Доктор веб 5.0 знайшов сотні заражених файлів. І це при тому, що всі віруси були оновлені. Зараз я з Доктор веб 5.0. Кашпер і НОД у порівнянні з вебером отстой. Суб’єктивно чи ні, спорити не буду. Для мене саме головне стабільність роботи комп’ютерного класу. Після встановки вебера вже пару місяців не спостерігаю жодних проблем з комп’ютерами. Стабільність - запорука успіху. Раніше ж були одні проблеми.

Полностью согласен. Вебовскую "пятерку" ругают зря. я тестил ее бету и пользуюсь сейчас - весьма неплохо. А если еще сначала поставить Dr.Web 5.0 , а потом Outpost 2009 Pro в режиме совместимости (или при установке просто отключить антишпионскую защиту), то лучше защиты не обеспечит ни один универсальный продукт типа "....Internet Seсurity".
Spirit Дата: Вт, 27.01.2009, 20:55 | Повідомлення № 454
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (alpex)
який антивірус ЗАРАЗ порадите для Windows7

Исходя из того что ядро там 6.1 версии, должны работать все антивирусы, котоые поддерживают работу с Вистой (ядро 6.0 версии).

Quote (novichok)
поставить Dr.Web 5.0 , а потом Outpost 2009 Pro в режиме совместимости, то лучше защиты не обеспечит ни один универсальный продукт типа "....Internet Seсurity"

А вот тут я не согласен. Вот закинуть бы Вам в такую систему Руткита и капец... так как файрвол руткиты пропускает, и Доктор Веб их не видит... А Касперский такое точно не пропустит, еще и искать их умеет!

alpex Дата: Ср, 28.01.2009, 14:58 | Повідомлення № 455
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (НІКОЛЯ)
Я під сьомий ставив аваст 4.8 стає без проблем . але справа в тому що мені сама сьома вінда не подобаєтся якась вона трохи рахітнинька получилась я побавився тиждень і стер

Дякую за інфу. Під сімку Каспер уже вийшов. Тепер буду чухати потилицю, який з них ставити.

Quote (Spirit)
Исходя из того что ядро там 6.1 версии, должны работать все антивирусы, котоые поддерживают работу с Вистой (ядро 6.0 версии).

Теоретично так. Але ж доктор веб під сімку не став, хоча на вісті працює. Та ж ситуація в сімці і з емуляторами: під вісту без проблем ставиться демон, є кілька версій алкоголя, які теж можна поставити. під сімку ж - жоден поки що не ставиться.

badm Дата: Ср, 28.01.2009, 20:31 | Повідомлення № 456
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Зараз в інеті епідемія вірусу Net-Worm.Win32.Kido в кого Win XP SP2 раджу поставити заплатки та перевірити утилітою. НАприклад, Касперський фіксую вірус але вилікувати не може, а інші антивіруси взагалі не фіксують .
http://www.viruslist.com/ru/alerts?alertid=203698715
НІКОЛЯ Дата: Ср, 28.01.2009, 22:58 | Повідомлення № 457
Знавець вірусів
Quote (badm)
Зараз в інеті епідемія вірусу Net-Worm.Win32.Kido в кого Win XP SP2 раджу поставити заплатки та перевірити утилітою. НАприклад, Касперський фіксую вірус але вилікувати не може, а інші антивіруси взагалі не фіксують

в мене стоїть 3 пак
Net-Worm.Win32.Kido селиця в операційні системі знаходится і видаляеься авпшкою АВАСТ 4.8 З оновленою базою під час 1 перевірки потрібно поставити галочку ( запланувти ) . ГЛИБОКИМ СКАНУВАННЯМ ВИШАТУЄТСЯ НА УРА Здерти аваст даної версії з генератором ключів можна на сайті зимна вода ссилка на попередніх сторінках . даний фрукт я піймав ще 2 тижні тому і вишатав його з усієї сітки тільки свічі не забудьте відключити перед скануванням. да поправочка чуть не забув ключ авасту потрібно ставити серверний там в генераторі є вибір . ;) а кашпер шось трохи спаскудився я вже маю в архіві більше як 60 вірусів які він не хоче прибивать пропуска і на тому кінець . я раджу поставити нод 32 тільки не секюреті а фікс в парі з авастом і обом прописать шоб вони не били один одеому ключі при скануванні . а також нодові внести дерективку щоб не блокував повідомлення аваста . скажу чесно працюють непогано знаходять багато чого . і після першого сканування перевірити системну дату вона повинна злетіти далі працює безвідмовно . УДАЧІ ;) да власне чуть не забув перед відкриттям папки генератора ключів аваста потрібно виключити сканер бо не дасть розархівувати прогу буде гавкать що це вірус.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Ср, 28.01.2009, 23:38
Spirit Дата: Чт, 29.01.2009, 00:57 | Повідомлення № 458
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (alpex)
а ж ситуація в сімці і з емуляторами: під вісту без проблем ставиться демон, є кілька версій алкоголя, які теж можна поставити. під сімку ж - жоден поки що не ставиться.

Обговорку Windows 7 предлагаю проводить в отдельной теме WINDOWS 7

НІКОЛЯ Дата: Чт, 29.01.2009, 10:21 | Повідомлення № 459
Знавець вірусів
Якщо в вас висне вінда глючить систему машини через деякий час після запуску виснуть вимкніть авп і запустіть даний продукт
Прикріплення: 1304660.exe(80.0 Kb)
swetikccc Дата: Пт, 30.01.2009, 10:06 | Повідомлення № 460
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Компания Dr.Web выпустила на рынок свою новую разработку. Пакет Dr.Web Security Space 5.0 представляет собой набор утилит, позволяющих защититься от любого вида сетевых угроз: вирусов, почтовых червей, руткитов, вредоносных программ, спама, опасных интернет-страниц и т.д. Важнейшими особенностями Dr.Web Security Space 5.0 являются две составляющие: сетевой антивирусный модуль SpIDer Gate и "Родительский контроль Dr.Web".
Кто тестил?
novichok Дата: Пт, 30.01.2009, 14:03 | Повідомлення № 461
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Quote (swetikccc)
Компания Dr.Web выпустила на рынок свою новую разработку. Пакет Dr.Web Security Space 5.0 представляет собой набор утилит, позволяющих защититься от любого вида сетевых угроз: вирусов, почтовых червей, руткитов, вредоносных программ, спама, опасных интернет-страниц и т.д. Важнейшими особенностями Dr.Web Security Space 5.0 являются две составляющие: сетевой антивирусный модуль SpIDer Gate и "Родительский контроль Dr.Web". Кто тестил?

Хорошая вещь правда с ключами не густо, но до мая-июня есть. Хотя насчет Security - я привык с таким названием асоциировать фаервол а тут его нет.
swetikccc Дата: Сб, 31.01.2009, 13:44 | Повідомлення № 462
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Security Space 5.0
для школи то что надо.
Локальная защита папок даже есть.
Меняем просто Dr.Web на Dr.Web Security Space 5.0
Bandalak Дата: Сб, 31.01.2009, 15:15 | Повідомлення № 463
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Увага, сьогодні у мережі розгулявся новий вірус! Від нього зразу вмирають KIS, Dr.Web, Nod32 та Аваст. Навіть самозахист не допомагає. Поставити будь-яку антивіруску не можливо, зразу закривається вікно інсталяції! Диспечер задач недоступний, вискакує вікно про відсутність якогось дису. Зона безпеки Акроніс пошкоджуються!
Я вилікував це лише відновленням образу системи з компакт-диска. До мене почали дзвонити мої учні, що у них вчора ввечері теж так сталося!
Bandalak Дата: Сб, 31.01.2009, 15:45 | Повідомлення № 464
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Все у базах Касперського він появився в 14-00!
удалено: вирус Virus.Win32.Sality.pizd.aa Файл: Q:\kfjnmo.cmd
filnick Дата: Сб, 31.01.2009, 16:04 | Повідомлення № 465
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Диспечер задач недоступний, вискакує вікно про відсутність якогось диску.

Сьогодні помітив це на одному з ПК під час занять гуртка. В понеділок займусь лікуванням (а може й форматуванням)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.