Пт, 19.04.2019, 14:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Анатолій Дата: Пт, 09.01.2009, 07:18 | Повідомлення № 361
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ні панове. Я наприклад не долюблюю такі ігри з компом. Що токе кеасперський я знаю. В мене він стояв дома 1 місяць. Тому є в мене декілька причин його не любити:
По перше: Валить машину 50% оперативки
По друге: Тормозить машину
По третє: Чепляється до запуску програм.
І взагалі, я більше не знущаюся з машини. І скажу ще раз, що ніякий антивірус 100% не захищає від вірусів. В мене теє вони є. Але покищо він їх не бачить. Хто зі мною згоден?
Порекомендуйте ще щось для кращого захисту.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 09.01.2009, 07:59 | Повідомлення № 362
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (Ковальчук_Олександр)
А по чому Ви визначили, що 84 штуки?

ТОМУ ЩО Я НЕОДНОРАЗОВО ТЕСТУВАВ ЦЕЙ АРХІВ ЧАСТКОВО ЗМІНЮЮЧИ ЙОГО ВМІСТ І ДЕЯКІ З ВІРУСІВ А ЇХ НИКАЄТСЯ ОД 80 ДО 93 ШТУК ПРИХОДИЛОСЬ ВИДАЛЯТИ В РУЧНУ НАПРИКЛАД АВТОРАНОВСЬКИЙ ПІСЛЯ МОДИФІКАЦІЇ НЕ БАЧИТЬ НІ ОДНА АВП ХОТЯ ВІН ТЕЖ ЛЯГА У ВСІРОЗДІЛИ ДИСКІВ І ЧИМ БІЛЬШЕ ЙОГО ЗНИЩУЄШ ТРАДИЦІЙНИМ СПОСОБОМ ТИМ БІЛЬШЕ І БИСТРІШЕ ВІН МНОЖИЦЯ ЗЯВЛЯЮЦЯ НЕВІДОМІ ЕКЗЕШНІКИ В ГАРНІ КІЛЬКОСТІ НУ І ТАКЕ ІНШЕ А ПРИБИТЬ ЙОГО МОЖНА В ТАКИЙ СПОСІБ.

удаляем все автораны в корнях дисков, аккуратно через тотал командер,
предварительно включив видимость скрытых файлов,
также ищем все файлы вида - "amvo*.*" тоже удаляем,
запускаем редактор реестра и удаляем все ссылки ключи с упоминанием amvo, перезагружаемся.

ВСЁ...... видимость системных файлов в проводнике надо возвращать отдельно
якшо це амво, якшо просто якийсь авторан то просто удалить ввсі косячки з корня диск
типа autoran.inf, ffqc.exe crkt.bat ну и так далее

А ЩОДО 2 АРХІВА В НОМУ БУДЕ ПРСУТНІЙ МОДИФІКАТОР ЯКИЙ ТЕЖ ПАДА ВРЕЄСТР У ВСІ РОЗДІЛИ ХОТЯ ЦЕ НЕ АВТОРАН І ПРИ РОЗПАКОВЦІ ЯКИЙ ПОЧИНА З ТОГО ЩО ПОКАЗУЄ ВАШІ МАШИНІ ВСІ ЛІЦЕНЗІЙНІ КЕЙЖИКИ ЯКІ В ВАС СТОЯТЬ ЯК НЕЛІЦЕНЗІЙНІ А ПІРАЦКІ. ДУЖЕ ПРАКТИЧНА РІЧ У ВАС ЗЯВИТСЯ БАГАТОПОВІДОМЛЕНЬ НА МОНІТОРІ . ПРАКТИЧНО ВИ БАЧИТИМЕТЕ ЯК ВСІ СЛУЖБИ ВАШОГО ПК ПОМИРАЮТЬ У ВАС НА ОЧАХ А ЯКА ЗАБАВНА РІЧ ПІСЛЯ ЦЬОГО СПРОБУВАТИ ПЕРЕУСТАНОВИТИ ПЗ
Я ВАМ НЕ МОЖУ ПЕРЕДАТИ А ЯКЩО ТАКА ЗАРАЗА ПОПАДА В СІТКУ ТО ПОЧИНАЄТСЯ АРМАГЕДОН І КОЖНУ МАШИНУ ТОДІ ПРИХОДИТСЯ ПІДНІМАТИ З КОЛІН ОТДЕЛЬНО. ОДИН РАЗ Я ТАКЕ ПРАКТИКУВАВ ЧАСУ ПІШЛО НІВРОКУ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРИЙШЛОСЬ ЯК ВИ РОЗУМІЄТЕ ПОПРОЩАТИСЬ.. З ПОВАГОЮ НІКОЛЯ

Додано (09.01.2009, 07:49)
---------------------------------------------

Quote (Анатолій)
І взагалі, я більше не знущаюся з машини. І скажу ще раз, що ніякий антивірус 100% не захищає від вірусів. В мене теє вони є. Але покищо він їх не бачить. Хто зі мною згоден?
Порекомендуйте ще щось для кращого захисту.

ВАЛІТЬ ПІД ЛІНУКС НЕ БУДЕ ПРОБЛЕМ З ВІРУСНЕЮ ;)

Додано (09.01.2009, 07:54)

Quote (Анатолій)
По перше: Валить машину 50% оперативки

А ЩО ВАМ ОПЕРАТИВКИ ШКОДА В МЕНЕ 6 ГЕКТАРІВ Я НЕ ЖАЛІЮСЬ 7 -Й КАШПЕР В ПАРІ З НОДОМ І РПЕН ПРАЦЮЮТЬ ЯК БРАТИ НЕ ГАВКАЮЧИ ОДИН НА ОДНОГО НАЧЕ ВИБИВАЮТЬ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ВСЬОГО НУ І ПРИХОДИТСЯ РАЗ У МІСЯЦЬ РОБИТИ КОНТРОЛЬНУ ПЕРЕВІРКУ САМОМУ В РУЧНУ B)

Додано (09.01.2009, 07:59)

Quote (Анатолій)
В мене теє вони є. Але покищо він їх не бачить. Хто зі мною згоден?

B)
B) B) B) БЕЗ КОМЕНТАРІВ.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пт, 09.01.2009, 07:58
swetikccc Дата: Пт, 09.01.2009, 11:36 | Повідомлення № 363
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (GаrDArik)
Нещодавно встановив ESET Smart security. Норм. Єдине погано - фаервол так блокує мережу, що програми, які її використовують норм не працюють. Ні НетСуппорт ні АС Школа, про ігри по мережі я вже не говорю... Так що НОДом я задоволений. Аж занадто)

Потрібнл не надіятись на режим навчання а прописати вручну, і все запрацює
Romek Дата: Пт, 09.01.2009, 20:37 | Повідомлення № 364
Тут живе...
Рейтинг: 8
Антивирусы. На войне как на войне...

Касперский.
Пехотный батальон. Становится лагерем вокруг компьютера, роет окопы и противотанковые рвы, минирует все к чертовой матери, обматывает колючей проволокой в сорок рядов, распределяет сектора обстрела орудий и пулеметов. Получившуюся оборону можно прорвать лишь при пятикратном (как минимум) численном превосходстве и только после многочасовых бомбардировок.
Преимущества: Враг сможет пройти лишь одним способом - превратив компьютер в выжженую пустыню.
Недостатки: Солдат надо кормить, а минные поля и окопы затрудняют перемещение гражданских, так что от ресурсов системы не остается почти ничего.

AVG
Батальон фольксштурма. Вооружен до зубов, но пользоваться оружием не умеет совершенно, периодически стреляя по своим и накрывая артиллерией совсем не те квадраты, отчего очень часто страдают гражданские. При появлении противника на горизонте начинает судорожно разворачиваться в боевой порядок и пытается рыть окопы прямо под пулями, так как совершенно не позаботился о заблаговременной организации обороны. В итоге ничего сделать не успевает, плюет на все и лупит по наползающим танкам из винтовок - разумеется, без особого толку.
Преимущества: Фольксштурмовцы обходятся подножным кормом, так что ресурсы системы практически не страдают.
Недостатки: Беспорядочная пальба по своим и по гражданским, высокая вероятность сдать позиции за считанные минуты при появлении реального противника.

Avast
Артиллерийская батарея. Эффективна против лобовой атаки - врага, наступающего на нее с фронта, способна перемолоть практически в любых количествах, почти без потерь для себя. Однако для ударов c фланга и, тем более, против заброшенных в тыл диверсантов, весьма уязвима. Разумеется, после того, как орудия будут развернуты в нужном направлении, перемалываются и диверсанты, но на это требуется время.
Преимущества: Артиллеристы кормят себя сами. Не спрашивайте, как - не знаю. Но система остается почти незатронутой.
Недостатки: Низкая оперативность.

Panda
Женский батальон, составленный из институток, вооруженных старенькими винтовками. При малейшем шорохе начинают истошно визжать и палить наугад (обычно - в небо). При виде противника падают в обморок или разбегаются.
Преимущества: Практически не заметен.
Недостатки: Полезный эффект тоже не заметен.

NOD32
Кавалерийский эскадрон. Оборону держать не обучен вовсе, при виде врага тут же бросается на него в атаку. Пытается взять нахрапом, обычно - психической атакой с шашками наголо. Если это не удается с первого раза, рассеивается по оврагам, уходит в партизаны и ждет подходящего момента чтобы повторить процедуру.
Преимущества: Лучшая оборона - это нападение, так что подобная тактика срабатывает всегда, пусть и не с первого раза.
Недостатки: Иногда приходится ждать очень долго. У местных красоток уже рождаются первые детки, похожие на солдат неприятеля, а эскадрон все еще партизанит по лесам и пускает под откос вражеские поезда с женскими подвязками.

McAfee
Танковая бригада. Рычат моторы, пахнет смазкой, чумазые танкисты хватают пробегающих мимо девушек за округлые места, и где-то за лесом идет пальба. Выглядит внушительно и весомо, в бою работает быстро, эффективно и безжалостно. Враг внутрь проникнуть не может хотя бы просто от страха.
Преимущества: Надежность.
Недостатки: Танковая смазка нынче очень дорога, не говоря уже о снарядах и горючем.Иногда забывают за врагов, если вокруг сильно много девушек.

Norton
Вражеская оккупационная армия. Офицеры на правах победителей бесплатно пьют шнапс в роскошных ресторанах, солдаты бегают по дворам, реквизируют съестное, лапают женщин и занимаются мелким бытовым мародерством. Другой-то враг в страну, конечно, уже не пролезет, это да. Но и жизнь в условиях оккупации, знаете ли, тоже не сахар.
Преимущества: Граница на замке. Намертво.
Недостатки: Враг уже внутри.

Dr. Web
Батальон карателей. Окружает компьютер двойным оцеплением, устанавливает военное положение, круглосуточное патрулирование, комендантский час и расстрел на месте за малейшую провинность. Каратели хватаются за оружие по любому поводу, и даже если повода нет, просто жестоко избивают прикладами и коваными сапогами всех, кто покажется им подозрительным, даже если это сам хозяин. Если ходить с поднятыми руками, медленным шагом и повесить на грудь пропуск, есть шанс, что бить будут не сильно и не очень долго.
Преимущества: Враг не пройдет.
Недостатки: Гости и хозяева тоже.

Trend Micro OfficeScan
Батальон наемников-профессионалов. Работают быстро, четко и стопроцентно эффективно, но только за деньги. Не слушают никого, кроме своего центрального офиса. Готовы сжечь даже детский сад или ясли вместе со всеми обитателями, если из центрального офиса сообщат, что это - вражеский опорный пункт.
Преимущества: Nothing personal, just business.
Недостатки: Денег нет? Контракт закрыт, все вопросы к менеджеру.

ClamAV на UNIX-сервере:
База инопланетян, осуществляющая входной контроль. Иммунны к земным болезням, неуязвимы к земному оружию. Не очень хорошо разбираются в лицах и форме землян, в сомнительных случаях пропускают.
Преимущества: ресурсы системы не тратятся, вернее, тратятся на сервере.
Недостатки: иногда пропускают врагов.

AVZ
Профессионал-одиночка, настоящий комиссар с революционным чутьём. Десантируется с флешки, уничтожает наступающие войска напалмом, вычисляет шпионов пятой колонны в тылу, на ходу проводя фейс-контроль всем солдатам командирам союзников. Быстренько чинит повреждения, нанесённые вредителями, даёт кучу советов по повышению революционной бдительности - и без следа уходит в красный закат.
Преимущества: Готов вступить в бой без всяких подготовок и рытья окопов. Обвешан кучей оружия, которое может пригодиться и для мирных целей. Работает исключительно за идею и очень, очень быстро.
Недостатки: Одиночка, со всеми вытекающими.

НІКОЛЯ Дата: Пт, 09.01.2009, 20:57 | Повідомлення № 365
Знавець вірусів
Quote (Romek)
Антивирусы. На войне как на войне...

Касперский.
Пехотный батальон. Становится лагерем вокруг компьютера, роет окопы и противотанковые рвы, минирует все к чертовой матери, обматывает колючей проволокой в сорок рядов, распределяет сектора обстрела орудий и пулеметов. Получившуюся оборону можно прорвать лишь при пятикратном (как минимум) численном превосходстве и только после многочасовых бомбардировок.
Преимущества: Враг сможет пройти лишь одним способом - превратив компьютер в выжженую пустыню.
Недостатки: Солдат надо кормить, а минные поля и окопы затрудняют перемещение гражданских, так что от ресурсов системы не остается почти ничего.

AVG
Батальон фольксштурма. Вооружен до зубов, но пользоваться оружием не умеет совершенно, периодически стреляя по своим и накрывая артиллерией совсем не те квадраты, отчего очень часто страдают гражданские. При появлении противника на горизонте начинает судорожно разворачиваться в боевой порядок и пытается рыть окопы прямо под пулями, так как совершенно не позаботился о заблаговременной организации обороны. В итоге ничего сделать не успевает, плюет на все и лупит по наползающим танкам из винтовок - разумеется, без особого толку.
Преимущества: Фольксштурмовцы обходятся подножным кормом, так что ресурсы системы практически не страдают.
Недостатки: Беспорядочная пальба по своим и по гражданским, высокая вероятность сдать позиции за считанные минуты при появлении реального противника.

Avast
Артиллерийская батарея. Эффективна против лобовой атаки - врага, наступающего на нее с фронта, способна перемолоть практически в любых количествах, почти без потерь для себя. Однако для ударов c фланга и, тем более, против заброшенных в тыл диверсантов, весьма уязвима. Разумеется, после того, как орудия будут развернуты в нужном направлении, перемалываются и диверсанты, но на это требуется время.
Преимущества: Артиллеристы кормят себя сами. Не спрашивайте, как - не знаю. Но система остается почти незатронутой.
Недостатки: Низкая оперативность.

Panda
Женский батальон, составленный из институток, вооруженных старенькими винтовками. При малейшем шорохе начинают истошно визжать и палить наугад (обычно - в небо). При виде противника падают в обморок или разбегаются.
Преимущества: Практически не заметен.
Недостатки: Полезный эффект тоже не заметен.

NOD32
Кавалерийский эскадрон. Оборону держать не обучен вовсе, при виде врага тут же бросается на него в атаку. Пытается взять нахрапом, обычно - психической атакой с шашками наголо. Если это не удается с первого раза, рассеивается по оврагам, уходит в партизаны и ждет подходящего момента чтобы повторить процедуру.
Преимущества: Лучшая оборона - это нападение, так что подобная тактика срабатывает всегда, пусть и не с первого раза.
Недостатки: Иногда приходится ждать очень долго. У местных красоток уже рождаются первые детки, похожие на солдат неприятеля, а эскадрон все еще партизанит по лесам и пускает под откос вражеские поезда с женскими подвязками.

McAfee
Танковая бригада. Рычат моторы, пахнет смазкой, чумазые танкисты хватают пробегающих мимо девушек за округлые места, и где-то за лесом идет пальба. Выглядит внушительно и весомо, в бою работает быстро, эффективно и безжалостно. Враг внутрь проникнуть не может хотя бы просто от страха.
Преимущества: Надежность.
Недостатки: Танковая смазка нынче очень дорога, не говоря уже о снарядах и горючем.Иногда забывают за врагов, если вокруг сильно много девушек.

Norton
Вражеская оккупационная армия. Офицеры на правах победителей бесплатно пьют шнапс в роскошных ресторанах, солдаты бегают по дворам, реквизируют съестное, лапают женщин и занимаются мелким бытовым мародерством. Другой-то враг в страну, конечно, уже не пролезет, это да. Но и жизнь в условиях оккупации, знаете ли, тоже не сахар.
Преимущества: Граница на замке. Намертво.
Недостатки: Враг уже внутри.

Dr. Web
Батальон карателей. Окружает компьютер двойным оцеплением, устанавливает военное положение, круглосуточное патрулирование, комендантский час и расстрел на месте за малейшую провинность. Каратели хватаются за оружие по любому поводу, и даже если повода нет, просто жестоко избивают прикладами и коваными сапогами всех, кто покажется им подозрительным, даже если это сам хозяин. Если ходить с поднятыми руками, медленным шагом и повесить на грудь пропуск, есть шанс, что бить будут не сильно и не очень долго.
Преимущества: Враг не пройдет.
Недостатки: Гости и хозяева тоже.

Trend Micro OfficeScan
Батальон наемников-профессионалов. Работают быстро, четко и стопроцентно эффективно, но только за деньги. Не слушают никого, кроме своего центрального офиса. Готовы сжечь даже детский сад или ясли вместе со всеми обитателями, если из центрального офиса сообщат, что это - вражеский опорный пункт.
Преимущества: Nothing personal, just business.
Недостатки: Денег нет? Контракт закрыт, все вопросы к менеджеру.

ClamAV на UNIX-сервере:
База инопланетян, осуществляющая входной контроль. Иммунны к земным болезням, неуязвимы к земному оружию. Не очень хорошо разбираются в лицах и форме землян, в сомнительных случаях пропускают.
Преимущества: ресурсы системы не тратятся, вернее, тратятся на сервере.
Недостатки: иногда пропускают врагов.

AVZ
Профессионал-одиночка, настоящий комиссар с революционным чутьём. Десантируется с флешки, уничтожает наступающие войска напалмом, вычисляет шпионов пятой колонны в тылу, на ходу проводя фейс-контроль всем солдатам командирам союзников. Быстренько чинит повреждения, нанесённые вредителями, даёт кучу советов по повышению революционной бдительности - и без следа уходит в красный закат.
Преимущества: Готов вступить в бой без всяких подготовок и рытья окопов. Обвешан кучей оружия, которое может пригодиться и для мирных целей. Работает исключительно за идею и очень, очень быстро.
Недостатки: Одиночка, со всеми вытекающими.

В ЯБЛОЧКО 10 БАЛОВ

Анатолій Дата: Нд, 11.01.2009, 08:33 | Повідомлення № 366
Новий користувач
Но в мене немає оперативки 6 гіг. (Я правильно зрозумів?) У мене є тільки 1 гіг. А для касперського це практично нічого. Йому для ефективної роботи потрібно не менше 2 гіга оперативки, і він не буде гальмувати машину
НІКОЛЯ Дата: Нд, 11.01.2009, 11:11 | Повідомлення № 367
Знавець вірусів
Quote (Анатолій)
Йому для ефективної роботи потрібно не менше 2 гіга оперативки, і він не буде гальмувати машину

В МЕНЕ В ШКОЛЫ КАШПЕР СТОЇТЬ ПРИ 512 ОЗУХИ І ПРАЦЮЄ БЕЗ ТОРМОЗІННЯ СИСТЕМИ ГОЛОВНЕ ЙОГОВ РУЧНУ ПРАВИЛЬНО НАЛАШТУВАТИ БО КОЛИ ПО ТАЙМАХ ЗАПУСКАЄТСЯ ПОШУК ВІРУСІВ І ЗА КОМПАНІЮ ПОШУК РУТИКІВ ТО ВАМ НЕ ХВАТИТЬ І 3 ГЕКТАРИ ОЗУХИ А ЯКЩО В ВАС РІВЕНЬ ЗАХИСТУ ПІДНЯТИЙ ДО МАКСИМУМУ ТО ПРИ1 ГЕКТАРІ ОПЕРИ 11 ГОДИН ЗА СВОЮ МАШИНУ МОЖЕТЕ ЗАБУТИ ЩОНАЙМЕНШЕ ПЕРЕВІРЯТИМЕ. ЦЕ ВДОМА ВМЕНЕ 6 ГЕКТАРІВ ОПЕРИ ХОТЬ СКАЖУ ЧЕСНО ВИСТАЧАЄ 2 З ГОЛОВОЮ А ВСІ 6 ВИКОРИСТОВУЮТСЯ ТІКИ КОЛИ ПРАЦЮЄШ З ДЕКІЛЬКОМА ВІРТУАЛЬНИМИ РОБОЧИМИ СТОЛАМИ . ВІРТУАЛЬНИМИ ВІНТАМИ. ТА ІНШИМ ОДНОЧАСНО.

ПОПЕРШЕ ВИ НЕ ВКАЗАЛИ ЯКА В ВАС СТОЇТЬ ВЕРСІЯ 7 . 8 . 9
ПОДРУГЕ КОЛИ ПРАВИЛЬНО НАЛАШТУВАТИ КАШПЕРА 7 .0.1 ТОРМОЗІННЯ Є АЛЕ НЕЗНАЧНЕ І ТО ТІКИ ПІД ЧАС ПОВНОЇ ПЕРЕВІРКИ МАШИНИ
І ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ОБЄКТІВ АВТОЗАПУСКУ А ТАК ТОНЕ ВІДЧУВАЄТСЯ

Bandalak Дата: Нд, 11.01.2009, 12:28 | Повідомлення № 368
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (Анатолій)
Йому для ефективної роботи потрібно не менше 2 гіга оперативки

В мене стоїть версія 6.0621 на всіх компах у школі. Там Селерон 1700, 256 оперативки, встроїне відео.
Тормозім немає зовсім.

Автоматично перевіряються лише об'єкти автозапуску при старті машини. Може трошки погальмувати при включенні компа, 1-2 хв. і все.
Обновляється він центрального сервера по локалці, котрий в свою чергу - через інтернет.
Ліцензія на 11 компів коштує 35 у.о. на рік.

Жоден вірус не страшний при правильному користуванні. Постійна робота в інтернеті, за 3 роки ще не було необхідності переставляти систему!

НІКОЛЯ Дата: Нд, 11.01.2009, 13:40 | Повідомлення № 369
Знавець вірусів
ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ МИХПЙЛОВИЧ ТАК ЯК Я І ОБІЦЯВ Я ЗАЛИВ НА РАПІДУ 2 АРХІВ ТАМ 3875 ШТУК ЧУДОВИХ КОНИКІВ ПАРОЛЬ ТАКИЙ ЯК І РАНІШЕ .VIRUS. АЛЕ ДЕЩО З НЬОГО ПОВИТЯГУВАВ НА ВСЯК ВИПАДОК А ДЕЩО ДОСИПАВ ТОМУ ЩО ДЕЯКІ З СПОЧАТКУ СКАЧУЮТЬ А ПОТІМ ДУМАЮТЬ . ЯКЩО КОМУ ПОТРІБНО МОЖУ ЗСИПАТИ АРХІВ ПОВНІСТЮ УСІ 8 ТИСЯЧ ШТУК АЛЕ ЗА НАСЛІДКИ Я ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСУ.
Bandalak Дата: Нд, 11.01.2009, 13:47 | Повідомлення № 370
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
ЗА НАСЛІДКИ Я ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСУ

Якщо виконувальні файли не запускати і документи не відкривати, то і наслідків ніяких не може бути.

Quote (НІКОЛЯ)
АЛЕ ДЕЩО З НЬОГО ПОВИТЯГУВАВ НА ВСЯК ВИПАДОК

Закиньте це ДЕЩО окремим архівом на рапіду. Для особливо відчайдушних!
Bandalak Дата: Нд, 11.01.2009, 13:47 | Повідомлення № 371
Лідер форуму
Не забудьте викласти посилання на архіви!
Анжела Дата: Нд, 11.01.2009, 15:57 | Повідомлення № 372
Новий користувач
На мою думку, так Doctor Web справляється краще за інших... На сайті можна скачувати утилітку, яка діє рівно добу... І готова боротися з найновішими вірусами... Принаймні, саме так я врятувала свій комп від Delever, який щохвилини відключав машину від мережі... До речі, і купку троянів теж наловили... Потім скачала з цього ж таки сайту демо версію доктора... Ну, ключі на далі - це вже питання складніше... Але й воно вирішується. На сьогодні сканую все, що потрапляє під руки ;) , тобто до машини.... Задоволені обоє: я і комп!!!!
сайт http://www.drweb.com/?lng=ru Dr.Web CureIt!®
НІКОЛЯ Дата: Нд, 11.01.2009, 17:22 | Повідомлення № 373
Знавець вірусів
доктор веб це енецефальний кліщ від нього як від мінеральної води ні пользи ні шкоди від авз - (антивірусний пакет зайцева) і то більше користі ;)

А ОСЬ СИЛКА НА РАПІДІ ДЕ МОЖНА ЗАДУТЬ АРХІВ http://rapidshare.com/files....ar.html

ТІЛЬКИ ПРОХАННЯ . БЕЗ ФАНАТИЗМУ :)

Відредаговано: НІКОЛЯ - Нд, 11.01.2009, 17:43
Bandalak Дата: Нд, 11.01.2009, 18:02 | Повідомлення № 374
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
ТІЛЬКИ ПРОХАННЯ . БЕЗ ФАНАТИЗМУ

А де архів з особливо небезпечною звіриною?
Повідомлення 372.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 11.01.2009, 18:23 | Повідомлення № 375
Знавець вірусів
http://www.filehoster.ru/files/ca4524 це теж силка на скачку архіву. а зконкретною звіриною я залю архів трохи пізніш якщо встигну то сьогодні а ні то завтра до обіду і викину ссику . тому що це все добро приходиця пакувати в віртуалі щоб воно не кусальсь і не паскудило самий надійний і перевірений спосіб %)

Відредаговано: НІКОЛЯ - Нд, 11.01.2009, 21:43
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.