Вт, 21.11.2017, 12:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 129«1234128129»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.10.2007, 16:59 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
Може хтось щось порадить ?

Є антивіруси, які запускаються з під ДОС і не потребують багато оперативної пам’яті. Наприклад, в мене десь був (може ще і є) диск з Norton Utilities 2003. Коли його вставити в CD-ROM, то стартує автозапуск Нортон антівірус 2003, який сканує диски і якщо виявляє віруси, то знешкоджує їх. Вам потрібно щось подібне, лише сучасніше. Або ставити антивірус, який мало оперативної жере. Такі є. Адже не завжди були комп’ютери з 2-ма гігабайтами оперативної, були часи, коли 64 мегабайти вважалося досить солідним показником. Але тоді, мабуть поширена була Windows 95/98. Доречі, Windows 98 зовсім невимоглива до оперативної пам’яті і комп’ютер із 64 Мб RAM буде стабільно працювати. Мені здається, такий антивірус можна підшукати. В склад Total Commander 6.54 входить досить простий антивірус, який зовсім мало оперативної бере, він то у вас точно піде. Але чи виявить всі віруси, невідомо.
Або інший варіант: знімаєте вінчестер зі старого комп’ютера і підключаєте до нового. Перевіряєте його на віруси, знешкоджуєте і вже потім - копіюєте. Думаю, це безпечно, при умові, якщо в вас солідний антивірус.
Newbie Дата: Чт, 11.10.2007, 22:57 | Повідомлення № 17
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Та власне я знайшла якісь старі інсталяції того ж ДрВеба чи Нортона, але ж у них бази, кхм-кхм, неактуальні. А нові для них не підходять.
Наразі користуємось другим способом - переписуємо із запобіжними заходами smile
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.10.2007, 21:57 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Щодо вірусів та антивірусів: пропоную вам уважно перечитати всі 4 сторінки цього форуму: http://all-forum.ru/topic3493s0.html
Тут самі юзери вирішили протестувати свої антивіруси оригінальним способом: пропонується всім закачати архів, який містить 100 вірусів і перевірити, чи виявить і знешкодить ваш антивірус усі віруси. Архів з вірусами: http://rapidshare.com/files/19419002/100_vir.rar
Прочитавши форум, можна замітити, що КАСПЕРСЬКИЙ - один з кращих антивірусів (прихильником якого я завжди був). Хоча є багато інших чудових програм. Зрештою, всі вони не лишені недостатку. Я особисто не наважився завантажити архів із вірусами, але все-таки, мабуть це зроблю дещо пізніше. Дуже хочеться протестувати свого Касперського 7.0.0.125. А чи наважитесь ви? happy
vizen Дата: Нд, 21.10.2007, 01:00 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Що хто думає про Pandy?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 21.10.2007, 13:10 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Pandа мені особисто не подобається. Я прихильник Антивіруса Касперського і на даний момент користуюсь версією 7.0.0.125. Гадаю, що вона значно краща за попередню - 6-ту. Потрібно обов'язково, хоча б раз на місяць поновлювати сингатури і тоді все буде гаразд. Ставив раз панду, так мені щось вона зовсім не сподобалась, і віруси не всі уловлювала. До того ж, вона також комерційна і потребує реєстрації. Одним словом - вважаю Касперського одним із кращих.
А якщо ви не боїтесь, то протестуйте свою Панду на вірусах. Ось архів з вірусами: http://rapidshare.com/files/19419002/100_vir.rar
В ньому 100 вірусів. Завантажте цей архів і протестуйте свою Панду. Якщо виявить знищить всі 100 - значить однозначно класний антивірус.
W-w-W Дата: Нд, 21.10.2007, 14:42 | Повідомлення № 21

Кожного дня є нові віруси, проти них використовуюють різні антивіруси: одні краще їх виявляють, другі гірше. я перепробував дуже велику кількість антивірусів, а зупинився на drweb-444. раніше використовував 4.33. він тестує все, головне праильно виставить настройки і зберегти їх, ключ працюватиме до червня 2008 р. доступні на сайті drweb антивірусні бази, можна напряму скачувати, а можна окремо скачати бази. головне вчасно скачувати бази, а все решта зробить drweb
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 21.10.2007, 14:44 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
Касперський - може й найкращий, а як з ліцензією? (я не податковая просто питаю)

Ви мене краще спитайте, як у мене з ліцензією на Win XР та Office XP. Нам комп’ютерний клас установили ще у 2003 році. Дали на 11 комп’ютерів 1 диск з Windows XP та один диск з Office XP. Обидва диски записані на звичайних болванках. Також є сертифікат на ліцензійну Windows XP, в якому записаний 25-значний ключ. Коли у мене через кілька місяців виникла потреба переустановити Windows, я взяв той сертифікат і спробував ввести ключ, а він не підходить. Ми тоді з директором звонили в область, і нам сказали, що ключ на кожному комп'ютері в середині системного блоку. Ми зняли кришку, а там - нічого. Ну якимось дивом я знайшов інший ключ, який підійшов і встановив Windows з того "ліцензійного" диску. Далі програма запросила активацію після установки, яку прийшлося ломати програмкою reset5. То чи ліцензійна така Windows? З офісом такі ж справи, після установки ще запрошує активацію, яку також приходиться ломати. Зараз в школі використовую Windows XP SP2, яка після установки не потребує активації.

Таки наважився завантажив файл із вірусами. Касперський виявив і знешкодив 95 із 100. Мабуть це через те, що в нього старі сингатури (останнє оновлення - липень 2007 рік). Впринципі, процедура тестування мені здалась практично безпечною. Ви завантажуєте архів з вірусами звідси: http://rapidshare.com/files/19419002/100_vir.rar Потім за допомогою архіватора видобуваєте архів в одну папку (пароль на архів: virus). І провіряєте цю папку своїм антивірусом. Мій касперський таким чином знайшов і знешкодив 95 із 100 вірусів, інші 5 файлів він просто не вважає вірусами і я їх знищив самостійно. Сподіваюсь, розмножитись вірусняки не встигли. Спробуйте протестуйте. Це цікаво, хоч і трохи небезпечно.

Newbie Дата: Нд, 21.10.2007, 14:52 | Повідомлення № 23
Хелпер
Ковальчук_Олександр, хе, ні, я на своєму домашньому такого робити не буду! ні за які коврижки!

а щодо ліцензії - то справа така: ліцензійний віндовз відрізняється від неліцензійного лише номером ліцензії wink тобто Вам видали 1 болванку - це нормально, але до неї мали дати 11 ключів (які могли теоретично бути всередині комп*ютерів). у мене на лептопі наклейка внизу з номером. після його введення ніякої активації, чи реєстрації, чи креків чи ще якої біди не треба. а от те, що ключ з сертифікату не діє - ото вже "прокол", він мав діяти! Якщо ключ скажемо так "лівий", то віндовс не ліценійний однозначно.
з того, що читала на сайті Майкрософту пам*ятаю, що там йде перевірка ключів. тобто якщо один ключ використовується на різних машинах, вони обидві не проходять отой тест Genuine Windows. здається що так

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 21.10.2007, 18:49 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нам дали однозначно один сертифікат і один ключ, та ще й лівий. Така Windows однозначно має ліцензію "pirate edition". Але мої вини тут нема. Я хотів би, щоб у нас в класі була ліцензійна ОС і офіс.

Quote (Newbie)
Ковальчук_Олександр, хе, ні, я на своєму домашньому такого робити не буду! ні за які коврижки!

А я наважився. Комп'ютер робить до цих пір, хоча, можливо, і заражений. Я люблю екстим та адреналін. Приємно було бачити, як Касперський постійно пищав як свиня і знешкоджував шкідливі об'єкти. Але 5 штук він залишив і не порахував їх за віруси. Прикро. wacko
RomanPetrovich Дата: Вт, 30.10.2007, 14:34 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Користуюсь NOD32. Постійно (через днів два, три) автоматично обновлюються бази. Дуже зручно.
Yurik_lutsk Дата: Вт, 30.10.2007, 15:36 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Також використовую NOD32 вдома і на роботі, дуже зручний і не потребує багато системних ресурсів, регулярно оновлюється, причому оновлення займає мало місця. Автоматично сканує систему, при входженні в каталог сканує його вміст і в разі знаходження віруса "викидає" червоне вікно. Тепер заражені флешки і диски нестрашні. good
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.10.2007, 16:44 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Quote (RomanPetrovich)
Користуюсь NOD32. Постійно (через днів два, три) автоматично обновлюються бази. Дуже зручно.

А скільки займає оновлення?
Бо я раз оновлював свій Касперський, це зайняло з півгодини часу, розмір оновлення - 5 Мб. Та ще й касперський запросив перезавантаження, а після сказав, що мій ключ занесений до чорного списку. Прийшлось переустановлювати Касперського і оновити не вдалося. Так що думаю переходити також на NOD32. Чи там такі ж проблеми з ліцензією?
Yurik_lutsk Дата: Ср, 31.10.2007, 14:55 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Оновлюється він "невидимо" для користувача, в процесі роботим зявляється повідомлення де пропонується оновити бази (вказуються версія бази і її розмір); процес оновлення займає приблизно 3-5 хв, в залежності від швидкості зєднання. На рахунок ліцензії, в мене таке питання не стоїть є програма і є crack, нічим ліцензійним ще не користувався angel
RomanPetrovich Дата: Ср, 31.10.2007, 23:22 | Повідомлення № 29
Я тут недавно...
Оновлення займає як коли 1мб чи 2мб, якщо автоматом це проходить то приблизно через день. Якщо не автоматом і тривалий час не оновлювали бази то до 6мб складає. В настройках прописуєте метод оновлення і сервери де є останні бази. В мене автоматично все це проходить. Якщо ставите в мережу цей антивірус то робите ще зеркало оновлення і бази розкидаються по всій мережі.
Newbie Дата: Чт, 01.11.2007, 09:15 | Повідомлення № 30
Хелпер
моя Avira встигає оновитись вдома за хвилину-другу, а в школі - протягом першого уроку. в принципі віруси ловить, з флешок і з сайтів зокрема. на пошту "кричав" Касперський, а ця мовчить. з іншого боку - я ті вкладення спамні і так не збиралась відкривати, тож не принципово...
а от ліцензії Касперського і НОДа мене "замахали" своїми повідомленнями і постійним пошуком якигось ключів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Сторінка 2 з 129«1234128129»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.