Нд, 25.02.2018, 19:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 18 з 129«121617181920128129»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
Spirit Дата: Вт, 07.10.2008, 17:33 | Повідомлення № 256
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Pentiume)
Як знищити вірус не форматувавши комп'ютер повністю... Чекаю пропозицій і відгуків.

Скачать Hiren's BootCD (Доступно тільки для користувачів)

Загрузиться с него, вылечить вирусню разными антивирусами... запускать комп.

А вообще я подхожу к этому вопросу по-другому. Сколько времени надо на то, чтоб вылечить вируси и сколько времени нужно на переустановку системы? Обычно переустановить с форматированием - быстрее! :)

timakkord Дата: Вт, 07.10.2008, 22:49 | Повідомлення № 257
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (Spirit)
А вообще я подхожу к этому вопросу по-другому. Сколько времени надо на то, чтоб вылечить вируси и сколько времени нужно на переустановку системы? Обычно переустановить с форматированием - быстрее! :)

А ще легше зробити образ незараженої системи з налагодженими програмами і відновити її за декілька хвилин. Я користуюсь способам, який описав у темі "Відновлення системи".
Ще у моїй практиці було, що один вірус не лікувався. Допомогло "Відновлення системи" до попередньої контр. точки.

Newbie Дата: Ср, 08.10.2008, 11:35 | Повідомлення № 258
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Spirit)

три роки тому мене не зрзуміла комісія, коли я сказала про саме такий спосіб вирішення проблеми :)
варіант образу диску мені дуже сподобався, хоча припускаю, що якщо вірус зачаївся не на диску С, результат може не влаштувати
Spirit Дата: Ср, 08.10.2008, 21:57 | Повідомлення № 259
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
хоча припускаю, що якщо вірус зачаївся не на диску С, результат може не влаштувати

Думаю, это не проблема, раскатать систему из имиджа, первым делом обновить базы и поставить комп на проверку, уверен поможет! :)

Согласен, что имидж очень удобно! И раскатать его модно за 15-20 мин. :)

timakkord Дата: Ср, 08.10.2008, 23:02 | Повідомлення № 260
Часто заходить...
Quote (Newbie)
варіант образу диску мені дуже сподобався, хоча припускаю, що якщо вірус зачаївся не на диску С

При зміні образу на диску С (якщо він системний) нічого не затаїться :* , при умові, якщо сам образ ОС не інфікований, а ще після відновлення системи не треба (без перевірки) відкривати інші розділи вінчестера, тому що і на них також можуть бути вірусочки.

Відредаговано: timakkord - Ср, 08.10.2008, 23:04
Newbie Дата: Чт, 09.10.2008, 12:23 | Повідомлення № 261
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (timakkord)
після відновлення системи не треба (без перевірки) відкривати інші розділи вінчестера, тому що і на них також можуть бути вірусочки.

ну я це і мала на увазі
timakkord Дата: Чт, 09.10.2008, 22:46 | Повідомлення № 262
Часто заходить...
Quote (Newbie)
ну я це і мала на увазі

Віруси полюбляють папку System Volume Information, тому бажано у розділі D, а якщо є ще розділи, то і в наступних, вимкнути "Відновлення системи на всіх дисках".
Мені зустрічався вірус svchost.exe, який ховався у папці "RECYCLER" і його не було видно навіть при включенні прихованих файлів. Проявляв свою діяльність через створення такої ж папки та файлу autorun.inf на флешці. А виявив його після того як заархівував цю папку і відкрив, щоб подивитись що ж там є. Видалив цього "шпигуна" простим видаленням папки "RECYCLER" - правда, видаляв не з ХР, а з ВІСТИ. Віста йому була не по зубах.
serg Дата: Чт, 09.10.2008, 23:45 | Повідомлення № 263
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Хто користується антивірусом NOD 32. Які враження?
volodschool2 Дата: Пт, 10.10.2008, 10:31 | Повідомлення № 264
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 329
Quote (serg)

Я використовую на домашньому NOD32 v.3, на шкільному - KIS7. Флешка із школи бігає додому, з дому до школи - вірусів немає. Оновлення отримую щоденно. Основна перевага нода - менше гальмує роботу системи. Скачати НОД з усіма "примочками" можна тут
http://informatics.at.ua/forum/8-22-11832-16-1223226630
Оновлюється автоматично, ключики шукати не треба.
W-w-W Дата: Пт, 10.10.2008, 23:57 | Повідомлення № 265

В мене стоїть на учнівських пк ShadowUser Pro 2.5.0.225 і антивірус DrWeb, на днях учень приніс жорсткий диск і попросив протестувати на віруси бо вінда довго не живе, я виставив у ShadowUser Pro 2.5.0.225 захист на всі диски мого пк, підключив жорсткий і на тест, що дивно комп від вірусів перезагружався декілька разів, напевно віруси спробували заразити пк, але безрезультатно і антивірус потихеньку почав полювання і як результат: 650 вірусів різних типів, всі знищив
swetikccc Дата: Пн, 13.10.2008, 08:55 | Повідомлення № 266
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 386
Quote (serg)

Користуюсь більше трьох років. Дома третя версія, в школі друга (меньше памяті протребує).
Всі 20 компів оновлюють базу з мережі , дуже зручно.
viki1970 Дата: Пт, 17.10.2008, 17:29 | Повідомлення № 267
Новий користувач
Рейтинг: 0
Користуюсь сам і раджу іншим NOD32. Не грузить систему, як Каспер, все бачить і знищує. Обновляюсь щодня. В інеті є багато серверів де його можна обновити не сплачуючи ліцензію.
filnick Дата: Пт, 17.10.2008, 17:49 | Повідомлення № 268
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (serg)

Користувався, доки не поставив DVB-карту й не перейшов на супутникову рибалку. Як виявилося НОД не справляється навіть на 90 відсотків з вірусами, що прописуються в реєстрі. Довіелося перейти на Касперського 7, потім 8. Той хватає навіть при закачці з швидкістю 4 Мбіт/с (незважаючи на "гальмування" системи) і за годину перемолочує понад 12 Гб потокової інформації.
viki1970 Дата: Пт, 17.10.2008, 18:57 | Повідомлення № 269
Новий користувач
Рейтинг: 0
Перевірте ESET NOD32 v.3. Зі слів інших повинен цілком справлятися.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 17.10.2008, 23:05 | Повідомлення № 270
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (viki1970)
Перевірте ESET NOD32 v.3. Зі слів інших повинен цілком справлятися.

Взагалі я довго тестував антивіруси. Цього тижня була ситуація: на сервері стояв антивірус Dr Web 4.44. Він із учнівської флешки якимось дивом пропустив вірус Win32/Alman.NAB - дуже живучу заразу. Це файловий вірус, що заражає файли exe, com, dll, sys та ін. і з мегашвидкістю розмножується по мережі. Так він заразив мені всі 11 комп’ютерів в класі. Потім Dr Web 4.44 почав ругатися, що відбувається масове зараження файлів інсталяторів та ін. exe файлів на диску D: вчительського комп’ютера. Запустив Dr Web 4.44 на перевірку всього компа, віруси начебто видалились. Але поскільки він розмножився по інших комп’ютерах, то атаки на exe-файли продовжувались постійно і Dr Web 4.44 не переставав видавати повідомлення. Врезультаті цього, центральний комп’ютер майже перестав функціонувати, перетворившись в тормоза. Тоді я зрозумів, що вірус гуляє по мережі, а на учнівських комп’ютерах антивіруса встановленого не було, я їх перевіряв зрідка портативним антивірусом, що не висів в треї, тому що оперативки 120 Мб (128-8 на відео). Половина учнівських комп’ютерів з трудом завантажувались, працювати було неможливо. Тоді я на всі комп’ютери встановив NOD32 v.3, який успішно на всіх компах видалив вірус, а файли при цьому не знищував (вилікував). Найбільше була вражена папка Сходинки 2004 (всі exe-файли), деякі інсталяційні пакети, вже установлені програми в program files та ін. Я практично впевнений, що знищив цей вірус на всіх комп’ютерах, але проблема в тому, що після установки NOD32 комп’ютери неймовірно повільно працюють, сама заставка NOD32 після завантаження не зникає на протязі 3 хв., а повний запуск триває 5-7 хвилин. Це нестерпно зовсім. На центральному комп’ютері 256 Мб оперативки, то NOD більш-менш працює нормально. Отож, я гадаю, що цей антивірус дуже добре справляється з вірусами, але комп’ютери з кількістю оперативки менше 256 він перетворить у повних тормозів.
Dr Web менше грузить компи, не погано справляється з вірусами, але також має багато недостатків, зокрема, устарівший інтерфейс, погано бориться з руткітами і різним шпіонським ПО.
Касперський комп’ютер тормозить не набагато більше NOD32 і при кількості оперативної 1 Гб або вище це не суттєво. Швидкодія падає при кількості ОЗУ менше 512 Мб. Але Касперський 2009 в мене визвав дуже негативне враження як в плані ефективності боротьби з шкідливим ПО, так і в плані зручності роботи. Касперський 7 подобався значно більше.
На даний момент в мене в дома і на роботі NOD32 v.3
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Сторінка 18 з 129«121617181920128129»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.