Сб, 18.08.2018, 13:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 16:32
sergey1979 Дата: Вт, 19.05.2015, 17:40 | Повідомлення № 1801
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
На мій погляд, найкращий антивірус зараз - Process Explorer  - зразу видно нечисть.
Завелась зараза на шкільних - на флешках папки приховує, натомість підставляє їх як ярлики. Через РЕ побачив процес - файл regdrv.exe (Авастом тикаю в нього - ніякої реакції (відправив їм в службу)). Так ця зараза , не дає запустити інший антивірус (взагалі інші "установщики") - за допомогою PE знайшов де воно ховається (у папках профілів користувачів, системних папках) видалив процес, а потім сам файл, записи реєстра без усякого антивірусf.

Відредаговано: sergey1979 - Вт, 19.05.2015, 17:41
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 19.05.2015, 18:53 | Повідомлення № 1802
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 377
Я, схоже, однолюб... Продовжую експлуатувати AVG Free + Outpopst Firewall Free. Не бачу причин змінювати.
bgd Дата: Вт, 19.05.2015, 22:29 | Повідомлення № 1803
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Цитата sergey1979 ()
На мій погляд, найкращий антивірус зараз - Process Explorer  - зразу видно нечисть. Завелась зараза на шкільних - на флешках папки приховує, натомість підставляє їх як ярлики. Через РЕ побачив процес - файл regdrv.exe (Авастом тикаю в нього - ніякої реакції (відправив їм в службу)). Так ця зараза , не дає запустити інший антивірус (взагалі інші "установщики") - за допомогою PE знайшов де воно ховається (у папках профілів користувачів, системних папках) видалив процес, а потім сам файл, записи реєстра без усякого антивірусf.
А на мій погляд найкращий антивірус - це той антивірус з яким вмієш працювати. А взагалі поняття "найкращий" це абстрактне, його насправді не існує. 
У Вашому випадку потрібно знати всі назви процесів Операційної системи, це зовсім недоречно..., а для звичайого користувача - це взагалі дуже складно... І зовсім там зразу так просто нічого і не видно - є віруси-процеси, які справно приховуються і майже співпадають з назвами нормальних процесів ОС...
novichok Дата: Ср, 20.05.2015, 11:37 | Повідомлення № 1804
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата Bandalak ()
Навряд чи його можна назвати антивірусом, скоріше вірусом.
Аргументуйте, будь-ласка.
Bandalak Дата: Ср, 20.05.2015, 16:26 | Повідомлення № 1805
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
По перше, він сам десь береться на комп'ютерах. Користувачі не пам'ятають звідки він узявся.
По друге, видалити його не так просто.
По третє, рясніє рекламою на багатьох сайтах.
bgd Дата: Ср, 20.05.2015, 17:16 | Повідомлення № 1806
Досвідчений вчитель
Цитата novichok ()
Аргументуйте, будь-ласка.

І взагалі він працює на декількох безкоштовних "Движках" а не на власному і до того ж одному. Це тільки перевантажує систему.
Ktara Дата: Ср, 20.05.2015, 18:53 | Повідомлення № 1807
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Я сменила Kaspersky Internet Security на Eset Smart Security. Мне нравится больше. Не так тормозит систему.
Bandalak Дата: Чт, 21.05.2015, 07:53 | Повідомлення № 1808
Лідер форуму
З Eset Smart Security у мене не склалося.
Такий косяк: коли включаю торрент і після того як завантаження завершується - пропадає доступ в Інтернет до перезавантаження системи.
bgd Дата: Чт, 21.05.2015, 12:37 | Повідомлення № 1809
Досвідчений вчитель
Цитата Bandalak ()
З Eset Smart Security у мене не склалося. Такий косяк: коли включаю торрент і після того як завантаження завершується - пропадає доступ в Інтернет до перезавантаження системи.

Якщо ставили репак з вшитим Тнодом для закачки ключів, то там проблема напевно з Файерволом (репак SmokieBlahBlah). В мене щось подібне було.
novichok Дата: Чт, 21.05.2015, 18:19 | Повідомлення № 1810
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата Bandalak ()
По перше, він сам десь береться на комп'ютерах. Користувачі не пам'ятають звідки він узявся. По друге, видалити його не так просто.
По третє, рясніє рекламою на багатьох сайтах.
Цей сам не береться, ви, мабуть, маєте на увазі Baidu Antivirus теж китайського виробництва, той справді сам ставиться та ще й китайською мовою і видалити його "трішки" важкувато. Антивірус справді непоганий, реагує інколи аж занадто прискіпливо.
Цитата bgd ()
І взагалі він працює на декількох безкоштовних "Движках" а не на власному і до того ж одному. Це тільки перевантажує систему.
У нього власний є, а на додачу два: від BitDefender та Avira, які можна вмикати одночасно або по-одному, або взагалі вимкнути і залишити вбудований. Систему не грузить, якщо малувато оперативи, то при ввімкненні додаткового "движка" видасть попередження про недоцільність такої дії. Якщо є 2 Гб ОЗУ, то легко працює з усіма "движками".
Це не реклама, а особисті спостереження.
bgd Дата: Пт, 22.05.2015, 17:22 | Повідомлення № 1811
Досвідчений вчитель
Цитата novichok ()
У нього власний є, а на додачу два: від BitDefender та Avira, які можна вмикати одночасно або по-одному, або взагалі вимкнути і залишити вбудований. Систему не грузить, якщо малувато оперативи, то при ввімкненні додаткового "движка" видасть попередження про недоцільність такої дії. Якщо є 2 Гб ОЗУ, то легко працює з усіма "движками". Це не реклама, а особисті спостереження.

А якщо є 256-512 МБайт оперативки то і з його одним вбудованим працювати важко. Наприклад Нод32 працює нормально і навіть швидко при цьому.
І взагалі, якщо це нормальний антивірус, навіщо йому додаткові двіжки???

Цитата novichok ()
ви, мабуть, маєте на увазі Baidu Antivirus теж китайського виробництва

Ні, нажаль я теж можу підтвердити, що цей також ставиться сам.
anathema Дата: Чт, 04.06.2015, 23:19 | Повідомлення № 1812
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У меня Kaspersky CRYSTAL стоит, пока ничего на компьютер не нападало http://vsofte.biz/135-kaspersky-crystal.html
Bandalak Дата: Пт, 05.06.2015, 00:13 | Повідомлення № 1813
Лідер форуму
Дуже дорога ліцензія.
andr888 Дата: Вт, 08.09.2015, 13:43 | Повідомлення № 1814
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всім доброго дня!Хочу представити вам новітню технологію - антивірус hyper. Говорячи простою мовою, це бездоганна робота вашого ПК, і його імунізація від будь-яких вірусів на майбутнє, раз і назавжди! У цьому і полягає абсолютно новий підхід, а ще не потрібно купувати або продовжувати ліцензію. При Вашому бажанні, також, він навіть заробляє (!) Вам гроші!
ссилка вірус: http://www.hyperantivirus.com/?id=dMMEE1AAdfkgxEEx
volodschool2 Дата: Вт, 08.09.2015, 16:13 | Повідомлення № 1815
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата andr888 ()
ссилка вірус
Мабуть це не очепатка, імовірно там дійсно вірус :*
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.