Пт, 24.05.2019, 17:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
PTetyana Дата: Вт, 16.04.2013, 11:41 | Повідомлення № 1696
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Потрібна допомога, при вивченні теми "Комп.віруси" багато теорії, а мало практики. Хочеться якось розбавити ту тему прикладами з життя. Можливо в когось є інформація про реальну шкоду вірусів, знімки папок з вірусами чи щось такого типу (колись відкрила флешку, а там замість папок були одні ярлики, жаль не зробила копію екрану). Буду вдячна за допомогу, і може ще комусь пригодиться.
bgd Дата: Вт, 16.04.2013, 15:19 | Повідомлення № 1697
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата (PTetyana)
Потрібна допомога, при вивченні теми "Комп.віруси" багато теорії, а мало практики. Хочеться якось розбавити ту тему прикладами з життя. Можливо в когось є інформація про реальну шкоду вірусів, знімки папок з вірусами чи щось такого типу (колись відкрила флешку, а там замість папок були одні ярлики, жаль не зробила копію екрану). Буду вдячна за допомогу, і може ще комусь пригодиться.

Скачайте збірки тестових вірусів, встановіть віртуальні машини на ПК і побачите реальну дію вірусів, можна буде перевірити на віруси комп'ютер.

Відредаговано: bgd - Вт, 16.04.2013, 15:20
НІКОЛЯ Дата: Ср, 17.04.2013, 22:34 | Повідомлення № 1698
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Цитата (bgd)
Скачайте збірки тестових вірусів, встановіть віртуальні машини на ПК і побачите реальну дію вірусів, можна буде перевірити на віруси комп'ютер.
А от і ні встановіть Шандв Дефінджер і запустіть вірусню з тестового архіву побачте без шкоди для свого ПК вірусню в дії. ТІЛЬКИ МЕРЕЖЕВУХУ ВИКЛЮЧІТЬ  ;)
bgd Дата: Ср, 17.04.2013, 23:40 | Повідомлення № 1699
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата (НІКОЛЯ)
А от і ні встановіть Шандв Дефінджер і запустіть вірусню з тестового архіву побачте без шкоди для свого ПК вірусню в дії. ТІЛЬКИ МЕРЕЖЕВУХУ ВИКЛЮЧІТЬ

Згоден з Вами, не коректно написав. Дійсно, потрібно встановити ShadowUser Pro або Shadow Defender, поставити в налаштуваннях відновлення всіх дисків, відключити мережеву карту, розпакувати архів, тоді можна буде дійсно побачити дію всіх тих вірусів, запустивши їх на виконання. Потім перезавантажити комп і все відновиться!  ;)
PTetyana Дата: Чт, 18.04.2013, 08:28 | Повідомлення № 1700
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
На всіх ПК у мене стоїть Shadow Defender, звичайно ідея хороша, спробую. Але таким чином багато вірусів не покажеш і не всі покажеш (був колись один вірус на наших ПК - не пускав на сайти Microsoft, то було не проблема до тих пір поки не привезли три нових ПК, в яких треба було активувати ліцензію), буду шукати може щось в Інтернеті.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 18.04.2013, 23:08 | Повідомлення № 1701
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Цитата (PTetyana)
На всіх ПК у мене стоїть Shadow Defender, звичайно ідея хороша, спробую. Але таким чином багато вірусів не покажеш і не всі покажеш (був колись один вірус на наших ПК - не пускав на сайти Microsoft, то було не проблема до тих пір поки не привезли три нових ПК, в яких треба було активувати ліцензію), буду шукати може щось в Інтернеті.
Ну навіщо так зразу ;)  Створіть образ любого компа  тільки вліпіть його на динаміку від мопеда через окремий виділений порт без локалки. І демонструйте. Убили компа! З образу назад. МБР назад. І порядок!  ;)
gu2in Дата: Пн, 22.04.2013, 19:31 | Повідомлення № 1702
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 280
Outpost Security Suite PRO 7.5.2 - лицензия на 6 месяцев
Доступно тільки для користувачів

Dr.Web Універсальна ліцензія на 3 месяца

Голландська акція для NOD32 на 3 місяці
mudrak Дата: Ср, 01.05.2013, 13:36 | Повідомлення № 1703
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Завівся у школі вірус. Колотить офісним форматуванням. Передається "сугубо" через флешки. Всі, хто не мав чогось на зразок USB Security, тепер мають цю цяцьку. Ніякий антивірус, з найновішими базами нічого не каже. Заражена флешка при клацанні на ній показує лише від себе ярлик, через який на неї можна зайти. Якщо ж на комп'ютері є програмка, що валить авторани на флешках, то така флешка крім ярлика показує приховану папку з вмістом флешки, і кілька файлів з чудними іменами, яких вже антивірусні програми впізнають як віруси і видаляють. Як полікувати вручну? Сканери ж бо не допомогають.
Bandalak Дата: Ср, 01.05.2013, 14:51 | Повідомлення № 1704
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Цитата (Bandalak)
http://dfiles.ru/files/12dspv8q3 http://dfiles.ru/files/r4w3wcfpa

Так і вдалося переконати Касперського - що це вірус! У нас все село ним заражене, а у 90% користувачів стоїть Касперський з моєї легкої руки. Відчуваю, ще трохи і люди будуть бити мені морду!
gry Дата: Ср, 01.05.2013, 15:22 | Повідомлення № 1705
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Цитата (mudrak)
Завівся у школі вірус.
Може оце поможе ? Була аналогічна ситуація...
Прикріплення: salitykiller.zip(160.2 Kb)

Відредаговано: gry - Ср, 01.05.2013, 15:23
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 01.05.2013, 22:18 | Повідомлення № 1706
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата (Bandalak)
у 90% користувачів стоїть Касперський з моєї легкої руки. Відчуваю, ще трохи і люди будуть бити мені морду!
Не треба дезорієнтувати людей! Я всім ставлю AVG Free, але попереджую, що це - просто один з непоганих антивірусів. Але, як і всі інші, не ідеальний.

Додано (01.05.2013, 22:18)
---------------------------------------------

Цитата (Bandalak)
Так і вдалося переконати Касперського - що це вірус!
AVG мовчить...

На www.virustotal.com щось виявили 4 з 46 антивірусів: Avast (результат - Win32:Malware-gen), GData (так само), Panda (Suspicious file), TrendMicro-HouseCall (TROJ_GEN.F47V0113). Kaspersky (від 11 квітня) там теж є - нічого поганого не сказав.

Дивний якийсь вірус, що його антивіруси так завзято ігнорують.
Bandalak Дата: Чт, 02.05.2013, 14:16 | Повідомлення № 1707
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Цитата (Пилипчук_О_П)
Дивний якийсь вірус, що його антивіруси так завзято ігнорують.

Опишу коротко симптоми дії цього віруса.
1. Поширюється через флешки.
2. Авторани і ярлики не створює.
3. Запускається користувачем вручну із зараженої флешки, при спробі запустити ніби знайомий ехе - файл.
4. Заразивши комп'ютер, замінює всі ехе файли на зовнішніх носіях, на файл-вірус (розмір чуть більше 3 МБ, якщо файлів багато, то вони всі трішки різні за розміром), причому назви та ескізи залишаються як в оригінального файла.
5. На цій же флешці створюється папка, куди переміщаються оригінали замінених файлів, а поряд з ними розташовується ще один вірус.

Кому цікаво, можете спробувти під ШАДОВОМ поекспериментувати.
Поки-що тільки Др.Веб та Аваст детектують цього звірюку!
SERGEYs Дата: Нд, 09.06.2013, 21:06 | Повідомлення № 1708
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Нещодавно зіткнувся з цим вірусом. З того часу на флешки всіх знайомих ложу *.bat файл, який повертає до життя сховані папки. Файл прикріплюю до повідомлення.
Прикріплення: 7464641.bat(0.0 Kb)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 09.06.2013, 21:12 | Повідомлення № 1709
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
[warning]Прикріплюйте файл в архівному вигляді!!! Читайте правила форуму![/warning]
alderius Дата: Ср, 12.06.2013, 13:39 | Повідомлення № 1710
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
mudrak - стикнувся не так давно з цим чудовим вірусом. Конкретно нічого не робить поганого, розмножується.  Dr Web його зпіймав та вбив. Сказав, що ця падлюка - троянський кінь. Мої дії були наступними - вся школа на карантин, вичистити autorun та реєстр, (при собі мати Unlocker). Ховається в папці All Users\Local Settings\. І з демократії перейти на диктатуру+)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.