Вт, 18.06.2019, 15:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
W-w-W Дата: Вт, 18.12.2012, 01:03 | Повідомлення № 1666

В мене флешка 32 Гб

і на ній різні дані, при спробі скопіювати папку з завданнями для інформатики зустрівся з такою проблемою, вона не копіюється і при перевірці властивостей показує значно більші обєми чим треба,

це приклад одного з вірусів, нод 32 секюріті нічого не бачить, видалити неможливо. В когось таке було цікаво? Форматувати покищо флешку не буду, просто цікаво, що це це за витвір мистецтва
PTetyana Дата: Вт, 18.12.2012, 09:55 | Повідомлення № 1667
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Приносили мені якось флешку - там були точно такі як на останній картинці "крякозяблики" замість імен. Пояснили так - відкрили флешку на одному ПК - все було добре, а після цього на іншому і - ось такий вигляд. Мені принесли подивитися, що сталося. Антивірус, що в мене стоїть - Norton 360 - особливо не панькався: перевірив флешку і залишив на ній кілька файлів, все інше "полікував" як заражене. Який то вірус уже на жаль не пам"ятаю.
bgd Дата: Вт, 18.12.2012, 23:07 | Повідомлення № 1668
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (Махновець_Ігор)
це приклад одного з вірусів, нод 32 секюріті нічого не бачить, видалити неможливо. В когось таке було цікаво? Форматувати покищо флешку не буду, просто цікаво, що це це за витвір мистецтва

В мене була подібна ситуація на одній із флешок студентів. Я особливо не напрягався, просто відформатував флешку і все!!!
Alexey-zp Дата: Ср, 19.12.2012, 10:01 | Повідомлення № 1669
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 4
У меня стоит - COMODO Antivirus и Зоркий глаз (классная прога для флешек - проверено!)
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 19.12.2012, 13:54 | Повідомлення № 1670
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Щодо "Зоркого глаза" - згоден, програма хороша. Особливо функція усунення проблем з реєстром, створених вірусами (приховування меню Властивості папки, блокування Диспетчера завдань тощо). Хоча собі не встановлюю. Для захисту повністю вистачає AVG Free.
OldSkif Дата: Ср, 19.12.2012, 21:27 | Повідомлення № 1671
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Пилипчук_О_П)
Для захисту повністю вистачає AVG Free.

Без файервола ???? До речі (колись теж був шанувальником цього антивіруса) в АВГ була опція в налаштуваннях для автоперевірки флешок, тому можна без Зоркого глаза обходитися.
COMODO Internet Security - оптимальне рішення з безплатних. Щоправда, тоді без Зоркого глаза не обійтися (або я не докопався в налаштуваннях). Підкажіть, хто знає, чи є в Комода опція контролю USB ?

Відредаговано: OldSkif - Ср, 19.12.2012, 21:42
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 19.12.2012, 22:11 | Повідомлення № 1672
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (OldSkif)
Без файервола ????

:) Безплатна версія Outpost Security Suite. Забув сказати.

Додано (19.12.2012, 21:11)
---------------------------------------------

Quote (OldSkif)
в АВГ була опція в налаштуваннях для автоперевірки флешок

У цьому плані якраз жодних проблем. Може це десь і ВИмикається, але зараз все, що приноситься на флешках, "рубається на льоту". Тому й не ставлю на своїх компах "Зоркого глаза".
Spirit Дата: Ср, 06.02.2013, 00:12 | Повідомлення № 1673
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Мы перешли полностью на Microsoft Security Essentials, после Касерского версии 6  очень ощутимо исчезновение тормозни на компьютерах.
Другие бесплатные антивирусы не рекомендую, вот с Авастом были проблемы полтора месяца назад, он распознал системные файлы Windows XP как вирус и удалил  их, после чего пропал доступ к сети (и Интернету). Переставлял ОС на многих компьютерах знакомых.
Володимир_М Дата: Чт, 07.02.2013, 10:40 | Повідомлення № 1674
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В нас у школі на всіх ПК стоїть НОД 32 секюріті.
На рахунок обновлень з інтернету: обновляю один ПК, який є головним для всіх ПК в школі.
За допомогою ліцензії яку можна в інтернеті при бажанні
знайти  створюється в окремій папці копія баз обновлень. 
Всі інші ПК школи обновлюються з цієї папки автоматично. Тому не виникає проблем зі всіма ПК.
Для такого обновлення баз вже не потрібно ключа для кожного ПК.
Тому ключ шукаю для одного ПК раз на 1-2 місяці в інтернеті.
Антивірусом задоволений. Всі віруси району поки видаляє.
gu2in Дата: Пт, 08.02.2013, 17:59 | Повідомлення № 1675
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 288
Quote (Spirit)
Мы перешли полностью на Microsoft Security Essentials
Наскільки я пом'ятаю десь тут згадували, що в ліцензії написано "тільки для домашнього користування" безкоштовна.
Quote (Володимир_М)
ліцензії яку можна в інтернеті при бажанні знайти
Це вже порушення для перевіряючих.  ^_^
Щодо самих ключів - чого їх шукати?
Доступно тільки для користувачів

Додано (08.02.2013, 16:59)
---------------------------------------------
УМОВИ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ MICROSOFT MICROSOFT SECURITY ESSENTIALS
ПРАВА НА ІНСТАЛЯЦІЮ ТА ВИКОРИСТАННЯ.
Обмеження. Це програмне забезпечення заборонено використовувати на пристроях, які належать державним установам або навчальним закладам.

Відредаговано: gu2in - Пт, 08.02.2013, 17:59
BBC Дата: Сб, 09.02.2013, 18:03 | Повідомлення № 1676
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (gu2in)
ПРАВА НА ІНСТАЛЯЦІЮ ТА ВИКОРИСТАННЯ.Обмеження. Це програмне забезпечення заборонено використовувати на пристроях, які належать державним установам або навчальним закладам.

Тому й використовуємо AVG Free - надійно й з ліцензією все гаразд
gvmir Дата: Сб, 09.02.2013, 18:39 | Повідомлення № 1677
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Free AVast Antivirus юзаю вже протягом семи років, використовува різні його версії, при використанні антивірусу жожного разу система не летіла і великих проблем не було, остання версія програми начебто непогана, повністю мене задовольняє, а головне - це безкоштовна ліцензія та постійне оновлення антивірусних баз. 

Важко сказати, чи є у нього якісь приховані функції, як і у багатьох безкоштовних програм на зразок відслідковування інформації про користувача, я над цим не замислювався, та й часу не вистачає, але прога те, що саме потрібно (знову ж таки моя особиста думка, нікому її не нав’язую).
bgd Дата: Сб, 09.02.2013, 23:25 | Повідомлення № 1678
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (gvmir)
Free AVast Antivirus юзаю вже протягом семи років, використовува різні його версії, при використанні антивірусу жожного разу система не летіла і великих проблем не було, остання версія програми начебто непогана, повністю мене задовольняє, а головне - це безкоштовна ліцензія та постійне оновлення антивірусних баз.  Важко сказати, чи є у нього якісь приховані функції, як і у багатьох безкоштовних програм на зразок відслідковування інформації про користувача, я над цим не замислювався, та й часу не вистачає, але прога те, що саме потрібно (знову ж таки моя особиста думка, нікому її не нав’язую).

Щось дуже важко повірити у Ваші слова. Дуже багато знайомих користувалися ним і булов них багато проблем:
  • Час від часу потрібно зміювати ключ (здається раз в 3-6 місяців, хоч він і безкоштовний);
  • інколи він системні файли Windows бачить як віруси, а також інші програми;
  • багато процесів запускає і грузить систему;
  • і т.д.

П.С. А взагалі надійних і найкращих антивірусів не існує, все залежить від того, які "руки" в користувача!!!!
;) ;) ;)

Відредаговано: bgd - Сб, 09.02.2013, 23:31
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.02.2013, 23:52 | Повідомлення № 1679
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (bgd)
все залежить від того, які "руки" в користувача!!!!
 Стопудово!
guest Дата: Чт, 14.02.2013, 23:31 | Повідомлення № 1680
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Бесплатный сыр бывает только в мышеловке.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.