Пт, 23.08.2019, 07:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
bgd Дата: Пн, 26.11.2012, 17:57 | Повідомлення № 1651
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (mudrak)
Так, видаляв тією програмкою (вона, до речі попросила безпечний режим, у звичайному не видаляла). Може операційна не підходяща (Win7 SP1), може який глюк, а може НОДівці що підшили - спробую на іншому комп'ютері.

Ясно, а яка бітність ОС Windows 7????
Якщо 64, тоді потрібно запустити Вічний тріал, ось цей (в попередньому пості крям на 32-бітну платформу): Кряк (вічний триал) до Нод32 v.3-4 на 64 бітну систему:
http://depositfiles.com/files/4soc13nuu

Зверніть увагу, перед розпакуванням архіву і запуском тріала, призупиніть роботу антивіруса, там вірусів не має!!!!!

Відредаговано: bgd - Пн, 26.11.2012, 17:59
mudrak Дата: Пн, 26.11.2012, 19:27 | Повідомлення № 1652
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Win 32-бітна, у завантаженому архіві був варіант і на 32 і на 64. Сам НОД зупиняв ще до завантаження архіву, від гріха подалі. Неясний лише момент з іменем і паролем - після інсталяції вікна пусті ( може потрібно було вписати якісь хоч би й просрочені дані, ніяких вказівок у read me не було, тож я залишив ці поля пустими). Сподівався що кряк сам впише якість "вічні тріальні", але цього на жаль не сталося.
Bandalak Дата: Пн, 26.11.2012, 20:50 | Повідомлення № 1653
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Антивірус вміє видаляти файли навіть з деяких запаролених архівів.
Процедуру лікування я здійснюю у безпечному режимі. Працює 100%.
А на архів з ліками поставте складний пароль, наприклад 9jidsa6HHG8kjh8L
bgd Дата: Вт, 27.11.2012, 02:04 | Повідомлення № 1654
Досвідчений вчитель
Quote (mudrak)
Win 32-бітна, у завантаженому архіві був варіант і на 32 і на 64. Сам НОД зупиняв ще до завантаження архіву, від гріха подалі. Неясний лише момент з іменем і паролем - після інсталяції вікна пусті ( може потрібно було вписати якісь хоч би й просрочені дані, ніяких вказівок у read me не було, тож я залишив ці поля пустими). Сподівався що кряк сам впише якість "вічні тріальні", але цього на жаль не сталося.

Так і має бути, вікна паролів і і імен не потрібно чіпати!!!
І ще, при встановленні Нода, пропускайте: Пункт де потрібно ім'я та пароль; пункт Включити систему своєчасного знаходження ... (Не включайте її) відключіть при цьому Інтернет і коли запустете Вічний тріал в Безпечному режимі, тоді включіть Інтернет назад. Потім спробуйте оновити бази!!!
mudrak Дата: Вт, 27.11.2012, 22:25 | Повідомлення № 1655
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
"своєчасне знаходження" відключав, а от інтернет весь час був підключений...може таки в цьому і причина, зараз спробую без нього...

Ну ось...пароль та ім'я поки-що видалив, запустив у безпечному режимі кряк. Коли захоче оновлень - побачимо що вийшло (поки-що око зелене).
Якщо знов не буде оновлювати бази - буду поки жити з ключем, коли скінчиться спробую ще раз з самого початку (з видалення спец-програмою).

Відредаговано: mudrak - Вт, 27.11.2012, 22:51
bgd Дата: Вт, 27.11.2012, 23:47 | Повідомлення № 1656
Досвідчений вчитель
Quote (mudrak)
Ну ось...пароль та ім'я поки-що видалив, запустив у безпечному режимі кряк. Коли захоче оновлень - побачимо що вийшло (поки-що око зелене). Якщо знов не буде оновлювати бази - буду поки жити з ключем, коли скінчиться спробую ще раз з самого початку (з видалення спец-програмою).

Перший раз може оновлюватися довго, далі буде дуже швидко оновлюватися!!
Поставте ще галочку в Службові програми - Планировщик - Автомат. оновлен. після входу корист в систему!!!
PTetyana Дата: Ср, 28.11.2012, 15:44 | Повідомлення № 1657
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Шукаю поради: на ПК стоїть антивірус Аваст, ніби все непогано працює, антивірус активовано, оновлюється через Інтернет.
Зараз з"явилася потреба реєструвати випускників на пробне ЗНО, як тільки робиться спроба зайти на сайт реєстрації - антивірус вибиває повідомлення про заражену сторінку і не дає туди увійти. Пробувала знімати усі екрани - спрацьовує, але ж захисту (який він би не був поганим) нема зовсім. Інші сайти грузить без проблем, навіть такі, що не помішало б заблокувати :)
Можливо хтось порадить, який саме екран відключити? Ставила URL- адресу сайту в поле "исключить" - нічого не дає.
Антивірус не хочеться переставляти - ПК не мій, ходити поновляти версії чи бази не маю ні бажання, ні часу.
volodschool2 Дата: Ср, 28.11.2012, 17:11 | Повідомлення № 1658
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (PTetyana)
Зараз з"явилася потреба реєструвати випускників на пробне ЗНО

У кого така потреба з’явилася? Невже і цю роботу має виконувати учитель інформатики?

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 28.11.2012, 17:11
bgd Дата: Ср, 28.11.2012, 23:10 | Повідомлення № 1659
Досвідчений вчитель
Quote (PTetyana)
Зараз з"явилася потреба реєструвати випускників на пробне ЗНО,

Quote (volodschool2)
У кого така потреба з’явилася? Невже і цю роботу має виконувати учитель інформатики?

Наскільки мені відомо реєстрацію на пробне ЗНО повинен робити сам випускник, від Вас цього вимагати не мають права!!!!
Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 до 30 листопада 2012 року.
Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання .
PTetyana Дата: Чт, 29.11.2012, 10:23 | Повідомлення № 1660
Прописаний назавжди
Quote (volodschool2)
Невже і цю роботу має виконувати учитель інформатики?

Та не виконую я цю роботу, а директор. От вже "відповідальність" за справний комп у диретора - моя робота :$ .
В ідеалі так - усе повинні робити самі випускники (деякі так і роблять), але відповідальність всеодно лежить на школах. Ну а діти є діти, часто бояться щось наплутати, той просять їх зареєструвати, щоб усе було правильно.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 29.11.2012, 11:44 | Повідомлення № 1661
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (PTetyana)
але відповідальність всеодно лежить на школах.

В якому документі це зафіксовано?
PTetyana Дата: Чт, 29.11.2012, 12:13 | Повідомлення № 1662
Прописаний назавжди
Quote (Пилипчук_О_П)
В якому документі це зафіксовано?

Давайте не будемо знову піднімати питання про документи, усі чудово знають, що вчитель робить часто більше, ніж повинен.
Якби там не було, поки учні не закінчили школу - вони наші учні.
Так по питанню з антивірусом - ніхто не знає?
volevikt Дата: Чт, 29.11.2012, 12:44 | Повідомлення № 1663
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Поставте на комп директора НОД 32. Оскільки є підключення до Інтернету, проблем з оновленням не буде (в неті море сайтів, на яких можна знайти свіжі ключі; додайте такий сайт директору в закладки браузера, покажіть, як оновлювати і порядок). Навіть моя мама навчилася оновлювати. =)
А щодо реєстрації на пробне тестування, то підтримую Вас. В цьому жорстокому світі ми повинні показувати приклад людяності і добра.
PTetyana Дата: Чт, 29.11.2012, 13:07 | Повідомлення № 1664
Прописаний назавжди
Дякую. Погоджуюсь на всі 100%
sergey1979 Дата: Нд, 02.12.2012, 20:27 | Повідомлення № 1665
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
На шкільних стоїть Аваст (остання версія). Під час пробної реєстрації нічого подібного не було.
Можливо, що проблема якраз в тому що "ПК не мій" (хтось погрався з файлом hosts).

Відредаговано: sergey1979 - Нд, 02.12.2012, 20:34
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.