Чт, 19.09.2019, 02:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
volodschool2 Дата: Нд, 27.11.2011, 00:56 | Повідомлення № 1561
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Виявилося, що не все так чудово. Відновив MBR, диск С: з’явився, диск D: показує як нерозмічену область. Система з диска С: грузитись не хоче. Ну це не страшно, танці з бубном допоможуть. Цікаво те, що жоден з CD-антивірусів навіть не муркнув при перевірці воскрешеного диска С:. Перевіряв Каспером, др. Вебом, підставив на комп з встановленим Eset Smart Security 5 - нуль емоцій. Тому й не дивно, що такий екземпляр потрапив на цей комп’ютер, тут був встановлений майкрософтовський есенціал, а йому далеко братисьдо перерахованих авторитетів.
Дякую всім, хто брав участь в епопеї. Запрошуйте на весілля, відтанцюю :)
swetikccc Дата: Нд, 27.11.2011, 11:11 | Повідомлення № 1562
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (volodschool2)
Відновив MBR, диск С: з’явився, диск D: показує як нерозмічену область.

Данні можна дістатм, на тому ж Hiren's BootCD є утілітка яка підмонтує вам нерозмічену область прямо з Вікон.
Quote (volodschool2)
Цікаво те, що жоден з CD-антивірусів навіть не муркнув при перевірці воскрешеного диска С:. Перевіряв Каспером, др. Вебом,

А чого вони повинні муркати, ви ж уже переписали MBR, а в системі віруса й небуло, вірніше він сам знищився коли записався в MBR.

Додано (27.11.2011, 10:11)
---------------------------------------------
http://informatic.org.ua/forum/104-1440-1
Перше повідомлення, утілітка
Partition Find and Mount

pet Дата: Пн, 28.11.2011, 21:04 | Повідомлення № 1563
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
volodschool2,
ну спробуйте ж в кінці кінців HDD Regenerator!!! ;)
кажу ж така сама ситуація була у меня
swetikccc Дата: Пн, 28.11.2011, 21:14 | Повідомлення № 1564
Ветеран спілкування
Quote (pet)
volodschool2,
ну спробуйте ж в кінці кінців HDD Regenerator!!!
кажу ж така сама ситуація була у меня

Я б на вашому місці скопіював інфу з жорсткого, бо HDD Regenerator якщо і відновив Ваші збійні сектори, то чи надовго.
:)
Бо
Quote (pet)
а в ньому HDD регенератор, проганяв годин 5, після чого навіть нову систему не довелося ставить- прога "підняла" загрузочні сектори і Файлову структуру

не робить а просто відновлюе збійні сектори

Відредаговано: swetikccc - Пн, 28.11.2011, 21:15
Dgon Дата: Вт, 29.11.2011, 21:01 | Повідомлення № 1565
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Підкажіть будь-ласка, що це за антивірусник Microsoft Security Essentials
НІКОЛЯ Дата: Ср, 30.11.2011, 00:22 | Повідомлення № 1566
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (Dgon)
Підкажіть будь-ласка, що це за антивірусник Microsoft Security Essentials

http://ru.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Security_Essentials
Bandalak Дата: Ср, 30.11.2011, 08:48 | Повідомлення № 1567
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
А з Касперським віз і нині там!
Служба підтримки відмовляється додати у вірусні бази, багаторазово присланий мною вірус, бо у мене немає ліцензійного номера! B)
Бачу безпека у них на найвищому рівні!!! :)

Якщо, випадково у кого небудь на форумі є ліцензія Каспера, велике прохання відправити вірус до служби підтримки для додавання у бази!
Пароль: virus
Прикріплення: lsass.zip(474.8 Kb)
NataliyG Дата: Ср, 30.11.2011, 12:01 | Повідомлення № 1568
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Раніше користувалася Avactom хороший антивіс але як намене трохи агресивний нічого не лікує зразу все видаляє. Інколи якийсь потрібний файл знищує. тепер перейшла на Nod32.
Ключі до сьгодні шукала тут:
http://nodik.tk/keys-nod32.php
Але цей сайт сьогодні шось затупив.
Сьогодні ще найшла: http://f-zona.ru/program....ty.html
Це ж нічого, сюди ж можна скидати посилання на ключі?
НІКОЛЯ Дата: Ср, 30.11.2011, 12:55 | Повідомлення № 1569
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (NataliyG)
Ключі до сьгодні шукала тут:
http://nodik.tk/keys-nod32.php
Але цей сайт сьогодні шось затупив.
Сьогодні ще найшла: http://f-zona.ru/program....ty.html

Давайте небудем товкти воду в ступі, вже тисячу раз повторювали який пошук ключів до ноду може бути. Встановлюєте TNOD - http://www.ex.ua/view/4177740 і забуваєте за ключі та пошук такових.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 30.11.2011, 18:50 | Повідомлення № 1570
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (NataliyG)

Це у розробників Авасту треба спитати: кому і де дозволяється розповсюджувати ключі. B) B) B)
Безплатна версія AVG - "рулить".
swetikccc Дата: Ср, 30.11.2011, 21:26 | Повідомлення № 1571
Ветеран спілкування
Quote (Пилипчук_О_П)
Безплатна версія AVG - "рулить".

Рулить і дуже. :)
Щоб не ліз в папку, потрібно відписатися в трьох місцях, і всерівно процес знаходить, скільки не добавляй в довірні, знову через деякий час випливає віконечко. :)
Dgon Дата: Ср, 30.11.2011, 22:34 | Повідомлення № 1572
Я тут недавно...
А я спочатку скачав з нету Eset Smart Security пробне, він мені почистив комп, а потім я знайшов диск з журналу "Домашній ПК" де загрузив безкоштовний антивірусник Mikrosoft Sekurity. Правда диск був аж за березень, але я залишив комп на ніч на загрузку (нет у нас взагалі паршивий). На ранок після перезагрузкі він мені знайшов ще пару вірусів, при чому в тій папці, яку взагалі не видно. От тепер я й думу гадаю, видаляти мені Eset, чи нехай залишається на всякий пожарний(на час перевірки я його відключав, бо було жалко видалити)
bgd Дата: Ср, 30.11.2011, 23:04 | Повідомлення № 1573
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (Dgon)
А я спочатку скачав з нету Eset Smart Security пробне, він мені почистив комп, а потім я знайшов диск з журналу "Домашній ПК" де загрузив безкоштовний антивірусник Mikrosoft Sekurity. Правда диск був аж за березень, але я залишив комп на ніч на загрузку (нет у нас взагалі паршивий). На ранок після перезагрузкі він мені знайшов ще пару вірусів, при чому в тій папці, яку взагалі не видно. От тепер я й думу гадаю, видаляти мені Eset, чи нехай залишається на всякий пожарний(на час перевірки я його відключав, бо було жалко видалити)

Я так зрозумів Ваша папка була скрита або системна??
А взагалі це не означає, що в ній були віруси, просто в кожного антивіруса свій алгоритм перевірки, і взагалі якщо перевіряти комп різними антивірусниками, то кожен з них може знайти якийсь "певний" вірус, це може бути кряк, кейген, патч і т.д. От напрклад, Нод 32 останнім часом дуже активно реагує на патчі для нових ігор, але це не означає, що це віруси. Хоча вони (патчі) і є в певному сенсі "шкідливі об'єкти"!!
Dgon Дата: Ср, 30.11.2011, 23:35 | Повідомлення № 1574
Я тут недавно...
Та взагалі то це папка Lokal Settings, але в папці Document and Settings\ + Моя її взагалі не видно, але при перевірці на віруси, я бачу, що ця папка існує і її перевіряють та знаходять у папці Temp віруси. Як це зрозуміти?
volodschool2 Дата: Ср, 30.11.2011, 23:48 | Повідомлення № 1575
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (Dgon)
я бачу, що ця папка існує і її перевіряють та знаходять у папці Temp віруси. Як це зрозуміти?

Для зручності керування вмістом папки тимчасового зберігання файлів я завжди роблю так:
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.