Пт, 24.05.2019, 17:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Антивірусне програмне забезпечення
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:45 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про різні типи антивірусних програм та проблеми, які вам задавали віруси.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 20.12.2012, 15:32
SanSanych Дата: Пт, 28.03.2008, 13:28 | Повідомлення № 136
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (bgd)
Кому що до вподоби

Повністю згоден!
Є ще одне питання до знавців чи аматорів використання Panda Antivirus - де можна завантажити свіже оновлення антивірусних баз і потім оновити компютери в офф-лайні (мережа не має виходу в Інтернет) і чи можливо це зробити (завантажити) з компютера, де НЕ встановлена ця програма?
bgd Дата: Пт, 28.03.2008, 17:23 | Повідомлення № 137
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Забув і в мене в школі був антивірус Panda Antivirus ліцензійний. Проблема з інтернетом також. Не знайшов нанього оновлення, щоб закачати там де є Інтернет. Видалив його, поставив Касперського 7. І все без проблем. Оновлюю на іншій роботі. Приношу в школу. Все люкс.

Можливо десь і є бази до Panda Antivirus, які можна закачати окремо.

badm Дата: Пт, 28.03.2008, 17:35 | Повідомлення № 138
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Quote (Spirit)
Теперь про Симентек - НЕ УСТАНАВЛИВАЙТЕ!!! сегодня на работе произошла такая ситуация, Симантек корпоративный, лицензионный с свежей базой пропускал какие-то некооректные пакеты в сеть, от какого ПО идут эти пакеты пока не выяснил. Суть в том, что пакеты были почтовые, т.е. какая-то программа просто спамила, а Симантек этого не увидел,А ТЕПЕРЬ САМОЕ интересное, НОД 32 тоже не нашел вируса или вредоносную программу, которая это делает, при этом от провайдера сегодня пришло предупредительное письмо, что с моего ІР идет спам.

У мене була аналогічна ситуація, лікувати і шукати тільки чим не пробував, починаючи різними антитроянськими пакетами і відомими антивірусами. Троян блокував антивіруси при встановленні, тобто вони встановлювалися, але справа до лікування не доходила. Спочатку трафік обмежив через фаєрвол, почав блокувати порти, але троян генерував новий шлях, а от Каспер 7.0 справився зразу, тому і певна довіра після такого випадку. Ще великим мінусом Каспер 7.0 є його погані можливості по лікуванню файлів, на рахунок визначення і знищення працює дуже добре, а от лікування вкрай погано. В таких ситуаціях виручав Dr. Web ідеально виліковує файли, в порівнянні з іншими.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 28.03.2008, 20:41 | Повідомлення № 139
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Із всіх антивірусів Касперський мені подобається найбільше. Сьогодні закачав архів із вірусами і був не приємно здивований: улов 94 із 100.
Не видалив і не порахував вірусами:
1. Із папки KeyLogger - H@tKeysH@@k.DLL
2. Із папки Trojan - bpkhk.dll, bpkr.exe, FireDLL.dll, SmileyCentralInitialSetup1.0.0.8[1].ex
3. Із папки VirTools - patch.exe
Прохання до кожного сміливця: завантажити архів з вірусами, протестувати своїм антивірусником і викласти результати в цій темі.
Забув сказати, що бази оновлення лише 2-х денної давності.
Попробую завантажити свіжіші бази, але в кращому результаті сумніваюсь.

Додано (28.03.2008, 20:41)
---------------------------------------------
Мало не забув задати питання, на яке я не впевнений, що знаю правильну відповідь: якщо архів з вірусами під паролем, то чи зможуть віруси проникнути на комп? Мені здається, що ні, так як файли зашифровані. Але я не впевнений, що правильно думаю.

Bandalak Дата: Пт, 28.03.2008, 23:17 | Повідомлення № 140
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Тільки-що перевірив архів Каспером AVP 6.0.2.621.
Такі результити: 94 із 100 знайдено.
Не знайдено:
2. Із папки Trojan - bpkhk.dll, bpkr.exe, FireDLL.dll, SmileyCentralInitialSetup1.0.0.8[1].ex
Все як у Ковальчука!

Віруси, що залишилися я направив у лабораторію Касперського на опрацювання. Завтра обновлю бази і перевірю знову. Думаю буде 100%. Була проблема з відправкою пошти, сервери ці 6 вірусів не пропускали, аж поки я не поставив архів під пароль!

Перевірив обновленим НОД32 - 57%. Це вкрай погано!
Завтра ще перевірю DR.Web, Avast i Panda. Резулати викладу тут.

Spirit Дата: Пт, 28.03.2008, 23:53 | Повідомлення № 141
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Bandalak)
Завтра ради эксперимента установлю Касерского и проверю комп. Ждите результатов...

Касперский словил РутКита, заблокировал, а потом в безопасном режиме удалось найти и сам вирус, который рассылал спам.

Из новостей в линейке НОД 32 вышел новый продукт Smart Security, вроде так зовется, который еще дучше простого НОД 32. Если кто-то уже тестировал, то поделитесь опытом, так как сейчас стою перед выюором покупки 25 лицензий на антивирус, а что покупать еще не решил, новый НОД или Каспера.

filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 00:12 | Повідомлення № 142
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Такі результити: 94 із 100 знайдено.
Не знайдено:

Перевірив сьогодні, відразу після оновлення баз. Знайдено 100 зі 100. Касперський 7
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 143
Лідер форуму
Quote (Spirit)
стою перед выюором покупки 25 лицензий на антивирус, а что покупать еще не решил, новый НОД или Каспера.

Робіть висновки самі!
Quote (filnick)
Перевірив сьогодні, відразу після оновлення баз. Знайдено 100 зі 100. Касперський 7

Додано (29.03.2008, 00:48)

Quote (filnick)
Перевірив сьогодні, відразу після оновлення баз. Знайдено 100 зі 100.

Конкретніше, коли перевіряли, може після того як я їм скинув ці віруси?
Quote (Bandalak)
Віруси, що залишилися я направив у лабораторію Касперського на опрацювання.
dpi Дата: Сб, 29.03.2008, 10:53 | Повідомлення № 144
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Прочитал несколько последних страниц.
НОД лучший! Поверьте пользователям со стажем.
Просто сочувствую остальным.
oleg_teacher Дата: Сб, 29.03.2008, 10:57 | Повідомлення № 145
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (dpi)

ДЛя мене так само!!! Користувався касперським, доктором, авастом але нод сподобався найбільше, причому досить не погано виявляє віруси (навіть ті які не бачили інші).
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 13:41 | Повідомлення № 146
Лідер форуму
Quote (oleg_teacher)

А як-же ця перевірка?

filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 13:54 | Повідомлення № 147
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Практика - критерій істини. Кожний вибирає сам.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 18:34 | Повідомлення № 148
Лідер форуму
Від Каспера мені прийшов лист:

Здравствуйте,

H@tKeysH@@k.DLL,
FireDLL.dll,
patch.exe_

Вредоносный код в файлах не обнаружен.

bpkhk.dll - not-a-virus:Monitor.Win32.Perflogger.al,

bpkr.exe_ - not-a-virus:Monitor.Win32.Perflogger.cb,

SmileyCentralInitialSetup1.0.0.8[1].ex - not-a-virus:AdTool.Win32.MyWebSearch.a

Эти файлы уже детектируются нашими расширенными базами как потенциально опасное программное обеспечение.

Пожалуйста, при ответе включайте переписку целиком.

--
С уважением, Дмитрий Швецов
Вирусный аналитик Лаборатории Касперского.
e-mail: newvirus@kaspersky.com

Yura_Shrol Дата: Сб, 29.03.2008, 21:39 | Повідомлення № 149
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Quote (Bandalak)
Перевірив обновленим НОД32 - 57%. Це вкрай погано!

А в мене НОД32 2.7 з новими базами виловив 100 із 100. Правда настройки по максимуму. Чого у Вас так вийшло???
patriot67 Дата: Ср, 02.04.2008, 15:46 | Повідомлення № 150
Новий користувач
Рейтинг: 0
На головній машині (512мв) поставив три безкоштовні антивіруса-avast,avg, antivir. Задоволений. На учнівських стоять avast, avg. постійно іде оновлення (інтернет ОГО, 512кб). Задоволений. Діти постійно в інтернеті шукають інформацію,скачують її. Але антивіруси на сторожі.Ідеального антивірусу нема

Додано (02.04.2008, 15:46)
провів тестування своїх антивірусів:залишилось 3 вііруса з 100. найкраще працював Avira antivir, потім avast, далі avg. антивіруси не конфліктують, допомагають один одному. не беруть багато ресурсів. покладатись на один антивірус не раджу (моя особиста думка)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Про те, який з антивірусів кращий...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.