Вт, 26.09.2017, 15:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » антивіруси та бекап (що краще- антивіруси, відновлення системи, шадов чи арконіс?)
антивіруси та бекап
pet Дата: Чт, 03.06.2010, 23:40 | Повідомлення № 1
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
розповідь товариша:
Декілька раз перустановлював систему форматуючи тільки системний диск, і ось в черговий раз запустивши Каспера- найшов на диску Д віруси в папках, яких не бачив (функція показу скритих папок включена). Зясувалося, що ВСІ контрольні точки за часів життя ВСІХ систем які стояли на компьютері записувалися на несистемний диск, в папки які бачив тільки Тотал та Каспер (вказував на віруси що знаходилися там) Таким чином у нього "забило" до 8 Гіг ;)
От я і думаю- що краще- включене відновлення системи, установлений антивірус чи Шадов (юзер, дефендер) чи як у мене забекапити Арконіксом???
Хто що думає?
Andrey123q Дата: Пт, 04.06.2010, 00:38 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (pet)
(функція показу скритих папок включена)

а функция показывания скрытых защищенных системных файлов?
под восстановление системы в свойствах системы можно установить процент использования диска под восстановление.
опытному пользователю мне кажется дома шадов не нужен - всего остального хватит думаю + разные групповые политики по ограничению автозапуска флешек и т.п.
pet Дата: Пт, 04.06.2010, 10:43 | Повідомлення № 3
Патріот
Quote (Andrey123q)
под восстановление системы в свойствах системы можно установить процент использования диска

так це зрозуміло, але хто думав що файли для відновлення кидає на несистемний диск і що після форматування системного вони залишаться, та ще й приховані
Quote (Andrey123q)
а функция показывания скрытых защищенных системных файлов?

"всє включено" ;)
Bandalak Дата: Сб, 05.06.2010, 01:51 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (pet)
так це зрозуміло, але хто думав що файли для відновлення кидає на несистемний диск і що після форматування системного вони залишаться, та ще й приховані

Відновлення системи кидає файли окремо на кожному диску у папку System Volume Information. Яка є системною, схованою та з доступом тільки для системи.
Те що файли з диска С записалися у подібну папку на D - це казочки діда Панаса!
Після шабашу вірусні заражені файли могли опинитися на будь-якому диску. Після першої перевірки свіжоустановленою антивірусною програмою, знайдена зараза не видаляється із диска, а переноситься у відповідну папку System Volume Information, лише після другої перевірки зараза видалиться повністю.
Тому я вважає недоречним використання вбудованого відновлення системи. На мою думку вдома найкраще використовувати резервне копіювання Акронісом, а на роботі ще й шадов юзер, для різнопланових юзерів!!! :)
pet Дата: Сб, 05.06.2010, 10:27 | Повідомлення № 5
Патріот
Bandalak, о, це вже конкретна порада, дякую
gu2in Дата: Сб, 05.06.2010, 21:14 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 230
Quote (pet)
Зясувалося, що ВСІ контрольні точки за часів життя ВСІХ систем які стояли на компьютері

Ну, по-перше контрольні точки живуть 90 днів. Якщо ваш товариш за 90 днів втановлював декілька раз ОСь тоді в теорії...
По-друге
Quote (Bandalak)
Те що файли з диска С записалися у подібну папку на D - це казочки діда Панаса!

По-третє однією з рекомендацій оптимізації ОСь є вимкнення відновлення на всих дисках кроми системного: Пуск-Панель управління-Система-вкладка Відновлення системи-вибираємо диск і тиснемо Параметри і там відмикаємо відновлення.
Четверте - чистити систему ще ніхто не відміняв. Після встановлення нової ОС Пуск-Всі програми-Стандартні-Службові-очищення диска, або в контекстном меню диска - усі контрольні точки попередньої ОСі зачищаються як непотрібні залишки. А краще спеціальними програмами чистильщиками, які не тільки найдуть такий мусор, а й підчистять інші "хвости" від програм. (Мій рекорд - 24 гіга зачистив одному хлопцю на ноуті).
Ну і останнє - я згоден з думкою Bandalakа - вдома краще користуватися Acronis. перепробував різні варіанти - мені підходить такий: роблю бекапи з загруздиска, а не з Windows, і бекаплю в зону Акроніса, а не на інший логічний розділ. Роблю 2 копії: №1-чиста система+драйвера+усі оновлення+оптимізація ОСі; №2-раз на 1-3 місяці те, що вже налаштовано. Ну, це вже в інший розділ форуму... Вибачте.

Відредаговано: gu2in - Сб, 05.06.2010, 21:40
pet Дата: Сб, 05.06.2010, 22:36 | Повідомлення № 7
Патріот
Quote (pet)
розповідь товариша:

можливо я не правильно зрозумів його, але суть в тому що на диску d, який не форматувався давно, було дуже багато дискового простору заховано, і дійсно згадувв він
Quote (Bandalak)
папку System Volume Information

а побачив її перший раз коли Каспер став матюкатися на віри і вказав на неї, потів відстежив її Тоталом

Quote (gu2in)
бекаплю в зону Акроніса
"поподробнее пожалуйста, я записываю" ;)
Bandalak Дата: Сб, 05.06.2010, 22:56 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (pet)
"поподробнее пожалуйста, я записываю"

У Акронісі Труе Імаже існує поняття зони безпеки. Це спеціальний розділ на вінті, відформатований під нестандартну файлову систему. Тому до нього окрім самого Акроніса більше ніякі прграми, віруси в тому ж числі, доступу мати не можуть. При потребі можна поставити ще й пароль на зону безпеки. Тоді інший юзер, котрий не знає пароля не зможе відновити систему із архіву, який розміщений у зоні.
grebenchukov Дата: Сб, 05.06.2010, 23:14 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 26
Quote (Bandalak)
У Акронісі Труе Імаже існує поняття зони безпеки. Це спеціальний розділ на вінті, відформатований під нестандартну файлову систему. Тому до нього окрім самого Акроніса більше ніякі прграми, віруси в тому ж числі, доступу мати не можуть. При потребі можна поставити ще й пароль на зону безпеки.

Можна глянуть http://www.youtube.com/watch?v=jXXHpoPWRQA
pet Дата: Нд, 06.06.2010, 01:32 | Повідомлення № 10
Патріот
gu2in, grebenchukov, Bandalak, дякую, зрозумів, особисто для мене тема закрита)))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.8 Антивірусні програми » антивіруси та бекап (що краще- антивіруси, відновлення системи, шадов чи арконіс?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.