Сб, 03.12.2016, 02:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.7 Програми обробки графіки » Графічні редактори
Графічні редактори
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:42 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Ваші думки по темі

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:14
swetikccc Дата: Вт, 11.01.2011, 23:02 | Повідомлення № 106
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Quote (volevikt)
Спробувала. Ну, можливо, не так ідеально

От в тому вся і заковика що неідеально, правда я в шопі нижче п’ятірки це досить важко зробити.

Відредаговано: swetikccc - Вт, 11.01.2011, 23:02
GarryPotter Дата: Ср, 12.01.2011, 09:50 | Повідомлення № 107
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Як працювати з інструментом виділення в Gimp’і - "Розумні ножиці", по ідеї це повинно бути схоже на "Магічне лассо" у Фотошопі.
Чим відрізняються інструменти "Виділення пов’язаної області за кольором" і "Виділення за кольором" ?

Щодо дебатів що краще Фотошоп чи Гімп, то це питання уподобання, можна теж зробити Гімп "Фотошопом", але при цьому він з сучасних 30-40 Мегабайт стане монстром до одного гігабайта (як фотошоп).
Як на мене Гімп має не набагато менше можливостей ніж Фотошоп, а при тому, що можна використовувавти плагіни з фотошопу в гімпі (так, це можна робити), то різниця геть буде невелика. Окрім того Гімп безкоштовний, а Фотошоп коштує "скажених" грошей (хоча у нас він теж "безкоштовний").

І ще - дехто показує чужі роботи. а дехто робить власноруч це у Гімпі.

swetikccc Дата: Ср, 12.01.2011, 12:30 | Повідомлення № 108
Ветеран спілкування
Quote (GarryPotter)
І ще - дехто показує чужі роботи. а дехто робить власноруч це у Гімпі.

:) Просто мені нецікаво, я прочитав урок , зробив аналіз, дещо оптимізував :)
Так наприклад в цьому уроці лишні "телодвижения", якщо потрібна просто виділена дівчина.
http://www.photoshop-master.ru/articles.php?rub=19&id=107
Для чого було використовувати Refine Radius Tool в масці якщо було можливість все це зробити в панелі властивостей Quick Selection

права кнопочка

Quote (GarryPotter)
Як на мене Гімп має не набагато менше можливостей ніж Фотошоп

От мене і цікавлять в ньому корегуючі шари
volevikt Дата: Ср, 12.01.2011, 12:36 | Повідомлення № 109
Перспективна вчителька
Нагороди: 23
Рейтинг: 160
Quote (GarryPotter)
Як працювати з інструментом виділення в Gimp’і - "Розумні ножиці"

Клацання лівою кнопкою миші створює кожного разу нову контрольну точку, яка з'єднується з попередньою точкою кривої. Для завершення слід клацнути першу контрольну точку, а потім клацнути всередині кривої, щоб перетворити її у виділення (або натиснути Enter). Інструмент застосовують для довільного виділення і малювання контурів.

Quote (GarryPotter)
Чим відрізняються інструменти "Виділення пов’язаної області за кольором" і "Виділення за кольором" ?

Інструмент "Виділення за кольором" виділяє області з подібним кольором. При цьому він може виділяти непов'язані області.

Інструмент "Виділення пов’язаної області за кольором" виділяє області за ознакою схожості кольорів (на відміну від попереднього інструменту таких кольорів може бути значно більше). По мірі розширення виділеної області від центру, виділення може "перескакувати" через невеликі проміжки.

Тобто відмінність цих двох інструментів полягає в тому, що інструмент "Виділення пов’язаної області за кольором" виділяє за ознакою схожості кольорів в межах пов'язаної області, а інструмент "Виділення за кольором" може виділяти безліч непов'язаних областей за кольором.

GarryPotter Дата: Ср, 12.01.2011, 16:18 | Повідомлення № 110
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Дякую за детальну відповідь!
gromko Дата: Ср, 12.01.2011, 16:43 | Повідомлення № 111
Лінуксоїд
Нагороди: 16
Рейтинг: 196
Пане Святославе, не варто нам доводити що Adobe Photoshop краще ніж GIMP - ми цьому і так віримо! Але на уроці ми не його можемо використовувати через відомі причини. Залишається GIMP, тим більше, що у функціональності він не набагато програє AP.
Відносно корегуючих шарів (Adjustment Layers) - на сьогодні GIMP не підтримує PSD-файлів з такими шарами, але є можливість їх використовувати через плагін "Layer Effects": имитирует эффекты слоев, используемые в Фотошопе. Скрипт не поможет правильно открывать PSD-файлы с эффектами слоев, но поможет имитировать эффекты на новом изображении.

Скрипт может делать эффекты:
-Отбрасываемой тени
-Внутренней тени
-Внешнего свечения
-Внутреннего свечения
-Создание рельефа
-Закрашивание цветом
-Закрашивание градиентом
-Закрашивание текстурой
-Создание обводки

Некоторые эффекты могут иметь контуры или шум, который добавляется к ним. Эффекты могут быть применены как на отдельном слое, так и на активном, иногда это создает лучший эффект.

swetikccc Дата: Ср, 12.01.2011, 18:16 | Повідомлення № 112
Ветеран спілкування
Quote (gromko)
Пане Святославе, не варто нам доводити що Adobe Photoshop краще ніж GIMP - ми цьому і так віримо! Але на уроці ми не його можемо використовувати через відомі причини. Залишається GIMP, тим більше, що у функціональності він не набагато програє AP.

Я нікому нічого не доводжу, а просто навів ті незручності з якисми я стикнувся в Гімпі.
А поняття функціональності досить розмите.
Основна функція і в Таврії і в Мерседеса виконується, але як. )))
Головне фантазія і творчість, а як його зробити то вже інше.
Наприклад я досить пристойну вмію працювати в графічних редакторах, з розумінням що я хочу і якими методами це досягти, але фантазія в дітей яким я читаю перевершує мою. :)
gromko Дата: Ср, 12.01.2011, 18:29 | Повідомлення № 113
Лінуксоїд
100%+
bgd Дата: Пт, 07.10.2011, 08:47 | Повідомлення № 114
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
TwistedBrush Studio Pro 18.14: программа для рисования
Обновилась программа для художников. TwistedBrush имеет большое количество самых разнообразных инструментов для рисования, от красок до мелков и карандашей. Кроме этого, программа располагает рядом необычных инструментов. У вас есть возможность смешивать масляные краски, использовать распылители и рисовать эскизы. В программе более полутора тысяч типов кистей, а также полсотни фильтров для коррекции изображения и наложения разнообразных эффектов.
В последней версии улучшен выбор инструментов посредством горячих клавиш, появилась возможность выбора настройки для отключения тем Windows Aero при старте программы (раньше они отключались автоматически).
Скачати тут (оф. сайт): http://www.pixarra.com/download.html
або з ліками: http://www.cwer.ru/node/246692/
TwistedBrush Pro Studio 18.14 Portable (руский інтерфейс): http://lugsoft.net/program....le.html
shuper_v Дата: Пт, 07.10.2011, 13:45 | Повідомлення № 115
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Я користуюсь Paint.NET. Досить подібний до Photoshop. І безкоштовний.

Для векторної графіки CorelXara 2.0.
gromko Дата: Нд, 09.08.2015, 10:39 | Повідомлення № 116
Лінуксоїд
20 удивительных работ сделанные в фотошопе

gu2in Дата: Нд, 09.08.2015, 11:04 | Повідомлення № 117
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Творчество Эрика Йоханссена

Эрик Йоханссен (Erik Johansson) — известный шведский фото-художник и ретушер. Отличное знание возможностей фотошопа и навыки ретушера позволяют Эрику Йоханссену создавать великолепные и очень необычные картины, напоминающие при внимательном просмотре фотографий галлюцинации принявшего изрядную дозу наркотиков человека.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.7 Програми обробки графіки » Графічні редактори
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.