Пн, 11.12.2017, 15:00
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.7 Програми обробки графіки » Графічні редактори
Графічні редактори
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:42 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Ваші думки по темі

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:14
Ковшун Дата: Чт, 13.09.2007, 19:20 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Він занадто твердий у своїх думках. Я наперед знаю відповідь. Думаю, може він сам запропонує, колись.

Все таки спробуйте попрацювати з ним. Постарайтесь переконати.
Ковшун Дата: Чт, 13.09.2007, 19:23 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
У нас дуже багате село, є птахокомбінат "Бершадський" - один з найпотужніших в Україні, колгосп, радгосп, багато підприємців. Проте... Ніхто і 10 грн. не виділить, повірте мені, я в цьому впевнений.
До речі, Микола Іванович, будь-ласка опишіть "потужність" вашого комп’ютерного класу в темі "Який у вас комп’ютерний клас?" підрозділу "Опитування". Мені, і не тільки мені буде дуже цікаво прочитати.

Постарайтесь залучити до роботи дітей керівників цих підприємств. Зробіть їх фанатами. Тоді все зрушиться з місця.
timofey Дата: Сб, 15.09.2007, 05:34 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (badm)
Ситуація з ліцензованим програмним забезпеченням може згодом вийти в досить серйозну проблему. Україна вступає в СОТ, а там з цим досить "строго", тому щоб показати, яка ми "правильна держава" будуть шукати крайніх, як недавно шукали в Росії. Приходжу до висновку, щр краще для навіть власного використання безкоштовні продукти. Приклад графічний редактор Gimp ..., пакет OpenOfice.

Повністю згоден , крім того добавити PaintShopPro для растрової та Inskcape для векторної графіки. Не спорю потужностей менше чим в фотошопі і корелі, але "дарованому коневі в зуби не заглядають"
Alex-millitary Дата: Пн, 08.10.2007, 16:05 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Тут говорили про ліцензійне ПЗ. Я згідний, що так має бути, але в мене в школі ліцензійні тільки офіс та Віндовс. Тому приходиться в цілях навчання працювати і з піратськими програмами.
Щодо графічного редактора для факультативу Photoshop просто супер.
Ковшун Дата: Пн, 08.10.2007, 17:02 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Quote (Alex-millitary)
Щодо графічного редактора для факультативу Photoshop просто супер.

Повністю з Вами погоджуюсь.
Newbie Дата: Вт, 09.10.2007, 22:14 | Повідомлення № 21
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
в школі Пейнт і Корел минулого року спробували.
зараз знайшла програмку TuxPaint - гарно з штампами малювати. навіть не вивчаємо, просто серед програм стоїть, діти з цікавості включають, то неможливо від компутера відягти smile
намагаюсь опанувати Гімп і Інкскейп.
ще маю програмку PhotoBrush - для простенької обробки фотографій, вона маленька (порівняно з Фотошопом), а функції для домашнього/навчального користувача в принципі достатні
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.10.2007, 21:56 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
У мене кілька дисків з програмами для Фотомонтажу. Цих програм є багато, але не всі вони варті уваги.
TuxPaint записує Шестопалов разом з Інкскейп та test-w2. Впринципі, не погана забава для дітей. Для обробки фотографій - класна програма ACDSee 9.0 Мені вона подобається тим, що дуже якісно робить корекцію експозиції, яскравості і контрасту. Мені здається, що навіть краще, ніж Фотошоп.

Сьогодні скачав програмку Paint.NET 3.0. Версія найсвіжіша. Прекрасна альтернатива стандартному Paint, розроблена спеціалістами із Майкрософт. Має хороші можливості корекції цифрових фото, малювання, робота зі слоями і т.д. Не вимоглива до системи, займає мало місця. Але для інсталяції потребує бібліотеку MS Net Framework 2.0. Хто бажає скачати - ось ссилка: http://fileforum.betanews.com/detail/PaintNET/1096481993/1 (1.6 Мб)
Вражає те, що у Віндовс Віста не замінили стандартний Paint альтернативним Paint.NET

KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 23:05 | Повідомлення № 23
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Доречі є простий і зручний редактор векторної графіки Inkscape. Спробуйте вам сподобається!
badm Дата: Пн, 05.11.2007, 11:27 | Повідомлення № 24
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Альтернативу знайти важко але найкращий варіант це gimp
http://itc.ua/node/29098
XXX Дата: Вт, 06.11.2007, 11:17 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Так Але ж він Тільки під Лінукс якщо я не помилясь
покрайній мірі я під Віндовс не бачив wacko
badm Дата: Вт, 06.11.2007, 12:29 | Повідомлення № 26
Знаток програмування
Рейтинг: 3
http://gimp-win.sourceforge.net/stable.html
sergey1979 Дата: Сб, 17.11.2007, 07:58 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Напевне по темі робота з графічним редактором буду використовувати Paint.Net.
Солідний інструментарій, робота з слоями - все нагадує Photoshop тільки розмір смішний - трохи більше 1 Мб і безкоштовна (принаймні на цей час).
Прекрасна альтернатива стандартному Paint, розроблена спеціалістами із Майкрософт

Ага, тоді ціна відома wink

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 17.11.2007, 08:11
gromko Дата: Ср, 06.02.2008, 21:38 | Повідомлення № 28
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 353
Коли ми говоримо про комп'ютерну графіку, то згадуємо, насамперед, про Adobe Photoshop та Corel Draw. Не секрет - у багатьох школах це програмне забезпеченя застосовується без якихось там ліцензій. Не звертаючи увагу на моральний аспект роботи на "краденому" програмному забезпеченню, хочу привернути увагу спільноти на використання вільного ПЗ, а саме графічного редактора Gimp. У своїй практиці ми використовуємо Gimp-2.3 при викладанні спецкурсу "Основи комп'ютерної графіки" (за програмою Ю.Дорошенка). Практично повноцінна заміна Photoshop. Так, є деякі відмінності в інтерфейсі програми, набору функцій, але ПРИНЦИП роботи із зображенням такий же, фільтри та пензлі з Photoshop можна імпортувати в Gimp. Учні, що мають навички роботи в Gimp за 20 хвилин знайомства з Photoshop CS ретушували фотографії та створювали колажі. Наразі та сама ситуація із Inkscape (аналог Corel Draw). Наразі НЕ Є ВАЖЛИВИМ ЯКЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ - головним є РОЗУМІННЯ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ В СЕРЕДОВИЩІ ПРОГРАМИ. Аналогія - водіїв не навчають (окремо)іздити на Мерседесі чи Бентлі - навчившись керувати "Запорожцем" або "копійкою", водій без проблем опанує керування іншим автомобілем.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 06.02.2008, 22:53 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (gromko)
навчившись керувати "Запорожцем" або "копійкою", водій без проблем опанує керування іншим автомобілем.

Більшість користувачів хоче їздити на мерседесі (працювати в Фотошопі), а не на Запорожці (в Gimp).
Не має що і порівнювати Фотошоп і Gimp.
Gimp - хороший і потужний графічний редактор, фотошоп - кращий (найкращий). Інша справа, що для роботи в фотошопі потрібно не тільки мати велику творчу уяву, а й бездоганно орієнтуватися в самій програмі. Просто знання 90% користувачів фотошопу на початковому рівні (зробити автокорецію фото, поміняти фон, створити етикетку на диск...). А можливості фотошоп в 10-ки разів перевищують можливості Gimp. Але одне позитивне: хто вміє їздити на Запорожці - знає основи і правила водіння - зможе без проблем освоїти Мерседес. Для дому - однозначно Фотошоп, для школи - Gimp, бо можуть прижимати з ліцензіями (хоча в нас в Україні і без цього проблем вистачає).
gromko Дата: Чт, 07.02.2008, 21:49 | Повідомлення № 30
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 353
Більшість користувачів хоче їздити на мерседесі (працювати в Фотошопі), а не на Запорожці (в Gimp).Не має що і порівнювати Фотошоп і Gimp.

Так може сказати тільки людина, яка тільки поверхово знайома з Гімпом. Могутність Фотошопу - у можливості використання розширень (плагіни, фільтри, пензлі), але все це використовує і Гімп (навіть імпортує з Фотошопу). Із свого досвіду - колись (коли у нас не було Інтернету), була велика проблема - відсутність методичних розробок та матеріалів для практичних робіт, але віднайшовши закинутий посібник по Фотошопу і посидівши декілька годин з Гімпом, зміг реалізувати більше 90% завдань з тієї книженції (не ламаючи голови, прямим повторенням команд Фотошопу). Якщо чесно, Гімп - це Фотошоп років 5 назад (але дистанція з часом зменшується, ситуація подібна до ситуації з ОпенОфісом). Основний недолік Фотошопа, як 2007-го Офіса - це програми-монстри, потужність яких надлишкова для рядового користувача, тим більше для організації на їх базі навчального процесу (я був шокований повідомленням, що в школах Великобританії до цього часу ще використовують 98-му Вінду). Якщо вже порівнювати Фотошоп з Мерседесом, то Гімп - Фольксваген (або нова Шкода)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.7 Програми обробки графіки » Графічні редактори
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.