Вт, 21.11.2017, 19:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » запитання по Microsoft Office PowerPoint 2003 (відповідь на запитання, або порада як вийти з ситуації)
запитання по Microsoft Office PowerPoint 2003
Varkan Дата: Чт, 19.03.2009, 12:34 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
При створенні презентації в Microsoft Office PowerPoint 2003 потрібно додати звуковий супровід. по стандарту робиться звязок із звуковим файлом.
А як зробити так, щоб цей звук (цей файл) включався в саму презентацію?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 19.03.2009, 17:49
Nevirkovets Дата: Чт, 19.03.2009, 13:38 | Повідомлення № 2
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Сервіс ... Параметриюююю вкл. Общие...Использовать ссилки на звуковіе файли ... поставте розмір необхідний.
Питання на додачу ... як змінювати кольори гіперсилок в PowerPoint? (гіперсилка текстова)
Varkan Дата: Чт, 19.03.2009, 14:39 | Повідомлення № 3
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Nevirkovets)
Сервіс ... Параметриюююю вкл. Общие...Использовать ссилки на звуковіе файли ... поставте розмір необхідний.

на .мр3 не працює

Quote (Varkan)
А як зробити так, щоб цей звук (цей файл) включався в саму презентацію?

Уточню.
Наскільки я знаю вбудовані звукові файли можуть бути тільки формату .wav, а в мене є файл .мр3 який потрібно вбудувати до презентації.
Як це зробити?

Quote (Nevirkovets)
Питання на додачу ... як змінювати кольори гіперсилок в PowerPoint? (гіперсилка текстова)

1. В меню Формат выберите команду Оформление слайда.
2. В области задач щелкните Цветовые схемы, а затем Изменить цветовые схемы.
3. Перейдите на вкладку Пользовательская.
4. В разделе Цвета схемы выберите Акцент с гиперссылкой или Акцент с последующей гиперссылкой, а затем нажмите кнопку Изменить цвет.
5. Выполните одно из следующих действий:
a. Перейдите на вкладку Стандартная, чтобы выбрать цвет из палитры Стандартные. Щелкните нужный цвет и нажмите кнопку ОК.
b. Перейдите на вкладку Пользовательская, чтобы создать собственный цвет. Щелкните цвет, чтобы выбрать его, а затем нажмите кнопку ОК.
6. Нажмите кнопку Применить.

джерела:
http://office.microsoft.com/ru-ru/powerpoint/HP011620761049.aspx
http://forum.powerlexis.ru/index.php?showtopic=25
http://www.google.ru/search?....q=f&oq=

Відредаговано: Varkan - Чт, 19.03.2009, 14:43
Olga_2008 Дата: Чт, 19.03.2009, 16:41 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (Varkan)
Наскільки я знаю вбудовані звукові файли можуть бути тільки формату .wav, а в мене є файл .мр3 який потрібно вбудувати до презентації. Як це зробити?

Можливо, простіше перезаписати файл, змінивши його розширення на .wav , використовуючи утиліту Nero WaveEditor
W-w-W Дата: Чт, 19.03.2009, 17:47 | Повідомлення № 5

Quote (Olga_2008)
Можливо, простіше перезаписати файл, змінивши його розширення на .wav , використовуючи утиліту Nero WaveEditor

100% правильно, треба зробити зазначені дії і буде порядок
dpi Дата: Чт, 19.03.2009, 18:55 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
В презентациях (2003) .мр3 файлы работают.
Nevirkovets Дата: Пт, 20.03.2009, 08:59 | Повідомлення № 7
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (dpi)
В презентациях (2003) .мр3 файлы работают.

а ніхто не говорить що воно не працює ... просто при переносі даної презентації на інший комп треба і брати з собою ці звукові файли і перезвязувати їх ... або ствворювати папку із тим же самим шляхом, що й раніше було ... (тобто нема імпорту в презентацію ...)
Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 20.03.2009, 10:20 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Переконвертуйте файл у .wav. Я користуюсь програмкою Allok MP3 WAV Converter v1.0.8. Вона маленька, всього 7 Mb, а працює відмінно.
PanPete Дата: Пт, 20.03.2009, 10:24 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
При переносі презентації з звя'заними файлами скористайтесь сервісом "Майстер перенорсу" :меню Файл - Підготувати для компакт диску(використовується не лише для CD). При цьому ви не тільки автоматизуєте копіювання всіх зв'язаних файлів в папку презентації та модифікацію звязків, але й отримаєте можлиість добавлення до презентації засобу для перегляду, а також зможите задати параметри доступу до файлу презентації.
Pentiume Дата: Пт, 04.12.2009, 13:37 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Рейтинг: 25
Як створити тест у Power point за допомогою мови програмування VBA? Тест понен містити вібір одного, двох , трьох варіантів відповідей і в кінці повинні бути результати тестування ,,,
sgrecords Дата: Пт, 04.12.2009, 19:00 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (Pentiume)
Як створити тест у Power point

Вивчити VB, потім VBA (з н'юансами PPT). І можна приступати до написання
Вибачте, мене приколюють питання як написати, як знайти - так отак і так... Просто питання об'ємне, що тут тільки треба формулювати питання "Напишіть мені тест в Power point". Пошукайте на спецсайтах по VBA.
anton_k Дата: Пт, 04.12.2009, 20:52 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Pentiume)
Як створити тест у Power point за допомогою мови програмування VBA?

А чому ускладнювати собі життя макросами, які ще слід вивчити. Можна це створити простіше, за допомогою гіперпосилань або кнопок керування всередині презентації.
Вважаю, що таку презентацію доцільно використовувати лише іноді (наприклад, на відкритому уроці)
А для масового (та повсякденного) контроля знань я використовую бланкову форму тестувань (на папері). Зручно й швидко.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » запитання по Microsoft Office PowerPoint 2003 (відповідь на запитання, або порада як вийти з ситуації)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.