Якщо вже оцінювати офісні пакети, то треба було б згадати і SoftMaker Office. В SoftMaker Presentations 2010 є шикарні анімаційні ефекти, яких немає ні в МSО, ні в ОО чи LO.
Якщо вже оцінювати офісні пакети, то треба було б згадати і SoftMaker Office. В SoftMaker Presentations 2010 є шикарні анімаційні ефекти, яких немає ні в МSО, ні в ОО чи LO.
Після встановлення на комп в головному меню з'являвся пункт для встановлення на флешку. І у вас повноціння версія на флешці. В мене довго вона там стояла. Ефекти дійсно шикарні
У середовищі редактора презентацій Libre Office Impress (версія 5.2.4.2), якщо додати до об'єкта анімаційний ефект Траєкторії - Коло і в параметрах ефекту вибрати режим повторення "до наступного клацання" або "до кінця слайда", ефект виконується тільки один раз. При цьому повторення з заданою кількістю (наприклад, 10) працює нормально.
Отже, задачу на кшталт "продемонструвати рух планет навколо зорі" розв'язати буде проблематично.
Вражає. В полі параметрів ефекту, де йдеться про повторення, не написано взагалі нічого (хоча існує варіант "немає"). І як це зроблено?
1. Це можна зробити в OpenOffice - просто прописати скільки повторів вам потрібно (5000 ) 2. Я зробив в LO через "костиль" - відкрив файл презентації як архів zip, відредагував content.xml установивши repeatCount=5000. Так, це баг, якому вже років та років, і патч для його виправлення є, але чомусь його не внесли в код.
Ще про ЛібреОфіс. Дозволяє безпосередньо із програми (5-та версія) сканувати зображення для наступного вставлення в документ. В Імпрес можна створювати анімаційні ролики із декількох об'єктів.
В редакторі Імпрес є власний простий редактор створення анімованих GIF.
Створення анімованих GIFРозміщені на слайдах графічні, текстові та графічні об'єкти (зображення) можна анімувати, щоб презентація стала цікавішою. До складу LibreOffice Impress входить простий редактор анімації, у якому можна створювати анімаційні зображення (кадри) шляхом групування об'єктів слайда. Ефект досягається шляхом швидкого чергування створених статичних кадрів.
При створенні растрової анімації (анімованого GIF-зображення) можна призначити кожному кадру інтервал затримки і вказати, скільки разів слід відтворювати анімацію.
Щоб створити анімоване GIF-зображення:
Виберіть об'єкт або групу об'єктів, які потрібно включити в анімацію, виберіть Вставка - Анімоване зображення.
Виконаєте одну з наступних дій:
Натисніть кнопку Застосувати об'єкт щоб додати одиночний об'єкт або групу об'єктів у поточний кадр анімації.
Натисніть кнопку Застосувати об'єкти по одному, щоб створити окремий кадр анімації для кожного з обраних об'єктів.
У області Група анімації виберіть Растровий об'єкт. Використовуючи шкалу анімації, вкажіть тривалість відображення кадру і кількість відтворень анімаційного епізоду (лічильник циклів).
Введіть номер кадру в полі Номер зображення (ліве поле).
У полі Тривалість (середня) введіть кількість секунд, протягом яких повинен відображатися кадр.
Повторіть останні два кроки для кожного кадру анімації. Для перегляду анімації можна скористатися елементами керування, розташованими зліва від поля Номер зображення.
У списку Число повторів (праве поле) виберіть потрібну кількість повторів анімаційного епізоду.
Виберіть варіант вирівнювання об'єктів у списку Вирівнювання.
Натисніть Гаразд.
Інформація із довідки LibreOffice Версія: 5.3.1.2. До речі, непогано українізований інтерфейс (оновлений декілька днів назад).
До речі, непогано українізований інтерфейс (оновлений декілька днів назад).
Дякую за комплімент Команда перекладачів працює! А от про цю можливість, попри те, що перекладаю інтерфейс і довідку, не знав. Напевно, цю частину перекладав хтось інший.
Ще про офісні пакети. Хтось чув про такий офісний пакет як WPS Office? Трохи матеріалу з вікіпедії:
WPS Office (відомий також раніше як Kingsoft Office) — проект, в рамках якого китайськими розробниками розвивається аналог офісного пакету MS Office, написаний на Qt і націлений на роботу в Linux. До складу пакету входить текстовий процесор, система для створення презентацій і табличний процесор. Пакет поширюється безкоштовно. Як перевага перед LibreOffice, Google Docs і Lotus Symphony називається звичний для користувачів MS Office інтерфейс, який дозволяє спростити перехід користувачів на новий пакет. Пакетом підтримується як інтерфейс в стилі "Ribbon", так і класичний інтерфейс. З відмінностей відзначається можливість одночасної роботи з групою документів через систему вкладок, за аналогією з відкриттям різнихсайтів у вкладках сучасних браузерів. Пакет не підтримує формат ODF. Готові складання підготовлені у формі пакунків RPM, DEB і tar.gz.
Додано (18.04.2017, 21:01) --------------------------------------------- Я тільки не знайшов в ньому українського інтерфейсу і словника для перевірки правопису.
Додано (15.10.2017, 16:47) --------------------------------------------- Усім привіт! Трохи інформації по офісному пакету SoftMaker FreeOffice 2016. Має деякі обмеження, все ж таки вільна версія. Офісний пакет є вільним у використакнні як в комерційних та і некомерційних цілях. Інтерфейс нагадує MS Office 2003, повністю українізований. SoftMaker FreeOffice 2016 доступний користувачам Windows, Linux усіх архітектур (32-біт і 64-біт систем), а також для *.rpm та *.deb - пакетів. Дуже простий у використанні. В пакет входить 3 програми для створення: текстових документів, електронних книг та презентацій. Рекомендую спробувати. Особливо треба звернути увагу на програму створення презентацій - там шикарні анімаційні ефекти (DirectX). Приємної роботи.
Усім привіт! Трохи інформації по офісному пакету SoftMaker FreeOffice 2016. Має деякі обмеження, все ж таки вільна версія. Офісний пакет є вільним у використакнні як в комерційних та і некомерційних цілях. Інтерфейс нагадує MS Office 2003, повністю українізований.
як на мене продукт так собі, але заслуговує одне, він безкоштовний