Вт, 28.03.2017, 03:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Особливості роботи в різних офісних пакетах (Порівнюємо офісні пакети на конкретних прикладах)
Особливості роботи в різних офісних пакетах
mul44 Дата: Сб, 18.02.2017, 21:57 | Повідомлення № 16
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 40
Цитата swetikccc ()
Ну невже і таке є в LibreOffice Writer?
Use style, Luke
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 02:05 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 231
Цитата swetikcccОт на це я і наголошував. Це елементарно створюеться і в Ворді.
Не відчув. Задача, сформульована в контексті Libre Office Writer, у Word'і якось розв'язується? Допитуюсь, бо мені це подали як задачу з олімпіади з ІКТ в середовищі текстового процесора. Від мене не вимагається розв'язати, але стало цікаво, чи розв'язується це якось у Word'і? Publisher не розглядаємо: там свої замути.
gromko Дата: Нд, 19.02.2017, 10:12 | Повідомлення № 18
Лінуксоїд
Нагороди: 19
Рейтинг: 268
Цитата Пилипчук_О_П ()
Задача, сформульована в контексті Libre Office Writer, у Word'і якось розв'язується? Допитуюсь, бо мені це подали як задачу з олімпіади з ІКТ в середовищі текстового процесора. Від мене не вимагається розв'язати, але стало цікаво, чи розв'язується це якось у Word'і?

Розірвати "розділ" та змінити орієнтацію наступної сторінки на альбомну (книжкову). При бажанні можна записати макрос, який буде генерувати дві порожні сторінки ("книжкової" та "альбомної" орієнтації).
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 13:49 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Просто при створенні нової сторінки в Publisher в мене йде запит яку я хочу створити, а в мене вже там 20 чи 30 шаблонів. Ну невже і таке є в LibreOffice Writer?
Очевидно, коректніше порівнювати Publisher і Scribus. У Scribus при створенні сторінки теж слід вибрати, який зі зразків сторінок слід застосувати.
Writer і Word - текстові процесори, особливістю яких сторінки виникають автоматично при набиранні "основного" тексту. Тому в Writer стилі застосовують до вже наявних сторінок. Але у Word я не знайшов подібного механізму. Чи погано шукав?
swetikccc Дата: Нд, 19.02.2017, 14:23 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Цитата Пилипчук_О_П ()
Очевидно, коректніше порівнювати Publisher і Scribus. У Scribus при створенні сторінки теж слід вибрати, який зі зразків сторінок слід застосувати.

Тема: Хто кращий? (Порівнюємо офісні пакети на конкретних прикладах)
Scribus не входить в офісний пакет ;)
Цитата Пилипчук_О_П ()
Тому в Writer стилі застосовують до вже наявних сторінок. Але у Word я не знайшов подібного механізму. Чи погано шукав?

Стилі сторінок до 2007 включно були відсутні.
Сторінка форматується в межах розділу.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 15:28 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Scribus не входить в офісний пакет

Так. Та й Publisher не завжди є. Серед версій "Microsoft Office для дома и учебы 2016" (ціна від 2703 грн), "Microsoft Office для дома и бизнеса 2016" (від 6339 грн) і "Microsoft Office профессиональный 2016" (від 10905 грн) тільки третя включає Access і Publisher.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 15:32 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Стилі сторінок до 2007 включно були відсутні.

А де вони, наприклад, у 2010-му?
gromko Дата: Нд, 19.02.2017, 16:30 | Повідомлення № 23
Лінуксоїд
Цитата Пилипчук_О_П ()
А де вони, наприклад, у 2010-му?

На "стрічці". "Головна" -"Стилі", праворуч кнопка-трикутник зі смужкою
volevikt Дата: Нд, 19.02.2017, 16:45 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 26
Рейтинг: 185
Цитата Пилипчук_О_П ()
Задача, сформульована в контексті Libre Office Writer, у Word'і якось розв'язується?
Так. Самим простим макросом, записаним вручну. Мій варіант виконання: http://prnt.sc/eaod5b
Звісно, задаєте потрібну кількість сторінок.
Алгоритм наступний:
1. Створити новий документ Word.
2. На вкладці Розробник натиснути Записати макрос. У діалоговому вікні обрати Призначити макрос клавішам. Задати комбінацію клавіш, яка Вам подобається (наприклад, Ctrl+Q), обов'язково вказавши, що зміни зберігаються до даного документу, а не до шаблону Normal.dotm: http://prnt.sc/eaopo1. Натиснути кнопку Призначити, а потім Закрити. З'явиться значок касети - це означає, що почався запис макросу.
3. Записати сам макрос. Для цього виконати наступні дії:
а) Перейти на вкладку Вставлення - Чиста сторінка. Задати для неї орієнтацію, відмінну від 1 сторінки, т. т. Альбомну до кінця документу: http://prntscr.com/eaogo4
б) Перейти на вкладку Вставлення - Чиста сторінка. Задаєте для неї Книжкову орієнтацію до кінця документу.
4. Перейти на вкладку Розробник і натиснути кнопку Зупинити макрос. Все.
Потім натискаєте обрану Вами комбінацію клавіш стільки разів, скільки Вам потрібно, і отримуєте бажану кількість сторінок з почерговою орієнтацією.

Можете погратися з моїм документом. Макрос встановлено на комбінацію Ctrl+Q.
І ще одна особливість - Ви повинні налаштувати дозвіл для макросів через меню Файл-Параметри. Впевнена, що знаєте як.
На олімпіадах забороняється VBA, але не забороняється ручний запис макросу.  :)
Прикріплення: Doc1.rar(10Kb)
swetikccc Дата: Нд, 19.02.2017, 17:05 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Задача в Word'і не розв'язується, автоматично створена сторінка(при наборі тексту чи просто натиснути кнопочку нова сторінка) самостійно не міняє орієнтацію.
Я думаю це можливо зробити тільки з допомогою VBA.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 17:13 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Цитата gromko ()
На "стрічці". "Головна" -"Стилі", праворуч кнопка-трикутник зі смужкою

Стилів сторінок не знайшов. Погано шукав?
Очевидно, проблема в тому, що в Word елементи формату сторінки є атрибутами не сторінки, а розділу. Об'єкт "сторінка" розглядається лише в контексті нумерації. А в об'єктній моделі Writer саме сторінка розглядається як об'єкт з відповідними атрибутами (розміри, поля, орієнтація тощо).
Цитата volevikt ()
б) Перейти на вкладку Вставлення - Чиста сторінка. Задаєте для неї Книжкову орієнтацію до кінця документу.

Теж реалізовано з використанням розривів розділів. Як наслідок, текст не перетікає з книжкової на альбомну сторінку, а відсовує її, вставляючи ще одну книжкову.
volevikt Дата: Нд, 19.02.2017, 17:16 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Цитата Пилипчук_О_П ()
Теж реалізовано з використанням розривів розділів.
Можливо, неправильно Вас зрозуміла.
У нас була колись на олімпіаді задача: створити 100 сторінок з почерговою орієнтацією. Як її реалізувала - написала.
Можете написати дослівний текст Вашої олімпіадної задачі?
volevikt Дата: Нд, 19.02.2017, 17:21 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Цитата Пилипчук_О_П ()
Стилів сторінок не знайшов.
Що саме мається на увазі під "стилі сторінок"?
Можливо, Вам потрібні шаблони сторінок: http://prnt.sc/eaow0x ?
gromko Дата: Нд, 19.02.2017, 17:24 | Повідомлення № 29
Лінуксоїд
Цитата swetikccc ()
Задача в Word'і не розв'язується, автоматично створена сторінка(при наборі тексту чи просто натиснути кнопочку нова сторінка) самостійно не міняє орієнтацію.
Я думаю це можливо зробити тільки з допомогою VBA.

Розв'язується - вставляємо сторінку і вказуємо, що це новий розділ, оскільки в MSO, на відміну від LO, стилі не сторінок, а розділів.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.02.2017, 17:25 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Щойно виявив, що у Writer легко розв'язується задача, яку я вже колись озвучував: малюнок займає цілу сторінку (наприклад, 2-гу), а текст коректно перетікає з попередньої (1-ї) на наступну (3-тю). І, звичайно, в протилежному напрямку, якщо на 1-й щось стерти. У Word я цього зробити так і не зміг. Може в нових версіях є така можливість?

Прикріплення: 1776030.png(177Kb)

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Нд, 19.02.2017, 17:28
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Особливості роботи в різних офісних пакетах (Порівнюємо офісні пакети на конкретних прикладах)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.