Чт, 22.08.2019, 13:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Офісні програми
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Який офіс ви використовуєте, чому надаєте йому перевагу та ін.?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:01
gromko Дата: Вт, 19.02.2008, 09:54 | Повідомлення № 46
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я користувався деякий час Open Office, він мене "не зачіпив".
Продукт досить не поганий, правда поступається багатьма параметрами Офісу від Майкрософт.
Вивчати в школі потрібно MS Office. І майже всі вчителі викладають саме цей Офіс. І діти з ним зіткнуться в подальшому житті. А якщо зіткнуться з ОпенОфіс, то освоять самостійно. Хоча можна сказати і навпаки. Але аргумент на користь вивчення MS Office - зручніший, функціональніший, поширеніший (використовується практично у всіх установах). Аргументи за ОпенОфіс - безкоштовний (в деяких випадках це головний аргумент). А зараз, коли ми в СОТ він може стати головним аргументом для більшості шкіл. Такщо якщо буде потреба, то перейдемо на ОпенОфіс. Але посібники всі і практичні роботи написані під MS Office. Тому краще вчити старий і провірений офіс від дяді Біла, ніж переходити на новий, незвичний продукт і поновому розробляти навчально-методичне забезпечення.

Це вже не питання методики викладання і програмних продуктів для вивчення. Це вже питання подвійної моралі. Сьогодні ми навчаємо того, що ми вважаємо за актуальне (і необв'язково програма повинна бути ЛІЦЕНЗІЙНОЮ), а ось як увійдем до СОТ, ЄС чи ще куди небудь - то будемо працювати з ОпенОфісом. Немає суттєвої різниці між МС та ОпенОфісом - все, що говориться про переваги МС (2007 в тому числі) - це "від лукавого". Нехай хто-небудь вкаже на відмінність монстра МС Офіс 2007 від такогож монстра ОпенОфіс 2.3. Для експерименту я підміняв один офіс іншим (всі ліцензійні) - практично відмінностей ніяких (у тому числі і інтерфейс схожий).
Spirit Дата: Вт, 19.02.2008, 15:06 | Повідомлення № 47
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (gromko)
ми навчаємо того, що ми вважаємо за актуальне

А как подругому? А кто должен определять что актуально?

amprig Дата: Вт, 19.02.2008, 21:31 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А как быть если нас полностью переводят на Линукс.
Spirit Дата: Вт, 19.02.2008, 22:55 | Повідомлення № 49
Сис.адмін
Quote (amprig)
А как быть если нас полностью переводят на Линукс.

Кто переводит? Писать выше тех кто переводит и сопротивляться! Или ломать Линукс постоянно и вызывать тех кто переводит, чтоб ремонтировали каждые 2 дня, и при этом капать на мозги, что мол был бы Виндовс, мы бы сами справлялись...

Yura_Shrol Дата: Ср, 20.02.2008, 02:14 | Повідомлення № 50
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Quote (gromko)
Це вже не питання методики викладання і програмних продуктів для вивчення. Це вже питання подвійної моралі. Сьогодні ми навчаємо того, що ми вважаємо за актуальне (і необв'язково програма повинна бути ЛІЦЕНЗІЙНОЮ), а ось як увійдем до СОТ, ЄС чи ще куди небудь - то будемо працювати з ОпенОфісом. Немає суттєвої різниці між МС та ОпенОфісом - все, що говориться про переваги МС (2007 в тому числі) - це "від лукавого". Нехай хто-небудь вкаже на відмінність монстра МС Офіс 2007 від такогож монстра ОпенОфіс 2.3. Для експерименту я підміняв один офіс іншим (всі ліцензійні) - практично відмінностей ніяких (у тому числі і інтерфейс схожий).

Наші учні, в переважній своїй більшості, будуть працювати з МС Офіс. Для мене особисто - нема суттєвої різниці. А от для них, - різниця суттєва. І це все тому, що вони не вміють самостійно навчатися чи перенавчатися. Я вважаю, що це проблема всієї нашої освіти. Наші діти не вміють вчитись!
Spirit Дата: Ср, 20.02.2008, 11:02 | Повідомлення № 51
Сис.адмін
Quote (Yura_Shrol)
І це все тому, що вони не вміють самостійно навчатися чи перенавчатися. Я вважаю, що це проблема всієї нашої освіти. Наші діти не вміють вчитись!

Да! И не очень хотят этому учиться! sad Грустно...

Rus2007 Дата: Ср, 27.02.2008, 11:24 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
Можна багато говорити про різні офіси - але будьмо реалістами - в Україні люди користуються Майкрософтовським офісом - і наше завдання вчити дітей користуватися саме цим офісом. До речі компанія майкрософт та МОН підписали угоду про співпрацю.

От питання в іншому: який офіс кращий - 2003 чи 2007? Я особисто поки за 2003!

Spirit Дата: Ср, 27.02.2008, 11:46 | Повідомлення № 53
Сис.адмін
Quote (Rus2007)
До речі компанія майкрософт та МОН підписали угоду про співпрацю.

А скиньте, пожалуйста ссылку на текст этого соглашения или на новость об этом в официальных источниках.

Varkan Дата: Ср, 27.02.2008, 12:49 | Повідомлення № 54
Викладач ВУЗу
Quote (Rus2007)
До речі компанія майкрософт та МОН підписали угоду про співпрацю.

І який результат? В школи і дальше поступають пк максимум це с ОС ліцензованою. Я не бачив таких шкіл в яких МОН встановили ліцензований офіс.
Зате тепер при використанні інших пакетів дяді з кправління освіти будуть сваритися.

Quote (Rus2007)
От питання в іншому: який офіс кращий - 2003 чи 2007? Я особисто поки за 2003!

Поки в 2007 не виловлять всіх помилок 2003 буде кращий, а ще діло звички.
ssh Дата: Ср, 27.02.2008, 22:32 | Повідомлення № 55
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (Varkan)
Я не бачив таких шкіл в яких МОН встановили ліцензований офіс.

У 2004 році - диски одержали копійовані але дали ліцензію на ОС, офіс, паскаль зареєстровану, пропечатану і як має бути з галограмою.

Добавлено (27.02.2008, 22:32)
---------------------------------------------
Використовую 2003 офіс - для мене він більш зручний, а може дійсно - привичка.

Rus2007 Дата: Чт, 28.02.2008, 02:30 | Повідомлення № 56
Я тут недавно...
Quote (Spirit)
А скиньте, пожалуйста ссылку на текст этого соглашения или на новость об этом в официальных источниках.

http://www.microsoft.com/Ukraine/News/Issues/2006/01/Experiment.mspx
http://www.microsoft.com/Ukraine....ce.mspx
Newbie Дата: Чт, 28.02.2008, 10:27 | Повідомлення № 57
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Spirit)

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=998_170
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=998_160
Spirit Дата: Нд, 02.03.2008, 11:16 | Повідомлення № 58
Сис.адмін
Quote (Varkan)
недавно в одну із шкіл поставили пк тільки з ліцензією на ос віста, більше ні на шо ліцензії немає

Знаем такое... мы вот протупили, когда нам класс ставили, не обратились с вопросами где брать другой софт... а теперь уже поздно поднимать шумиху... а вот они могут и обратиться... письмом, пусть объяснят, как им не нарушать закон об авторском праве и выполнять программу МОНУ

Varkan Дата: Пн, 03.03.2008, 09:25 | Повідомлення № 59
Викладач ВУЗу
Quote (Spirit)
а вот они могут и обратиться... письмом, пусть объяснят, как им не нарушать закон об авторском праве и выполнять программу МОНУ

я обовязково порекомендую, але не впевнений, що буде результат

Spirit Дата: Пн, 03.03.2008, 23:50 | Повідомлення № 60
Сис.адмін
Quote (Varkan)
я обовязково порекомендую, але не впевнений, що буде результат

Тут надо быть предельно аккуратными, так как деятели сверху могут присалать проверочки, пожарничков, санэпидемикофф и других гавриков... может лучше сидеть с нелиценз. софтом, чем отдуваться от проверок...

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.