Чт, 17.08.2017, 02:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 12«123451112»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Офісні програми
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Який офіс ви використовуєте, чому надаєте йому перевагу та ін.?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:01
Стифа Дата: Ср, 30.01.2008, 13:01 | Повідомлення № 31
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Нароботі використовую Microsoft Office 2003, бо машини досить слабоваті, а вдома стоять два офіси і 2003 і 2007. З першим працюю швидко (майже все в ньому знаю), з другим поки що на стадії знайомства. Дуже сподобався Excel, робота в ньому одне задоволення, а от в Word не можу знайти звичних для себе функцій, наприклад, робота з формами. Тому і працюю з двома одночасно.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 31.01.2008, 00:15 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Quote (Стифа)
Дуже сподобався Excel, робота в ньому одне задоволення, а от в Word не можу знайти звичних для себе функцій, наприклад, робота з формами.

Мені Excel 2007 також дуже подобається. По ворді 2007 є дуже корисний і цікавий відеокурс, проте він більш для чайників.
Quote (Стифа)
а от в Word не можу знайти звичних для себе функцій, наприклад, робота з формами.

Цікаво, що це ви за форми створюєте у ворді? Якщо чесно, то я панель інструментів "Форми" у ворді ще ніразу не використовував.
gromko Дата: Пт, 08.02.2008, 20:34 | Повідомлення № 33
Лінуксоїд
Нагороди: 23
Рейтинг: 305
Open Office 2.3.1 як альтернативу МС Офісу (http://download.i-rs.ru/pub/openoffice/2.3.1) - практично повна сумісність з тим самим МС Офісом, і як не дивно - прекрасна українізація. На машинах 2,4 ГГц та 256 Мб оперативки працює без гальм. Нарікання на нього - від лукавого, ну не хоче більшість користувачів опанувати щось "не те", хай Біл Гейтс заробить на нас декілька мільйонів долярів. Для навчання як МС Офіс так і Опен Офіс не дуже добре підходять - це програми-монстри. У нас практикуємо Angel Writer (схожий на ВордПад, але більш функціональніший) - для Віндовса, а вже потім - МС Офіс, для Лінакса - КОфіс (прекрасна штука, з широкою функціональністю - чекаємо коли КДЕ буде портовано у Віндовс), а потім - ОпенОфіс.
filnick Дата: Нд, 10.02.2008, 20:38 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Працюючи дома на 2007 Оффісі набрав документ у Word хотів роздрукувати на роботі. І лише тоді виявив, що ні 2000, ні 2003 Оффіс не може прочитати файл, збережений у 2007. Довелося повертатися додому і повторно зберегти документ у форматі, що підходить до моїх у школі. А загаломфункціонально можливості 2007 надзвичайно потужні.
До речі, у Ехселі 2007 перевірив розрахунки, про які згадували. Результат вийшов таким же як у Ехсел 2003.

Добавлено (10.02.2008, 19:38)
---------------------------------------------
Вибачте, опечатка.
Результати у EXCEL 2003
20,4*3212,5 = 65535
Результати у EXCEL 2007
20,4*3212,5 = 100000
(Випадково включив замість EXCEL 2007 на старому компютері EXCEL 2000)

Spirit Дата: Пн, 11.02.2008, 00:07 | Повідомлення № 35
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
MS Office 2003 и 2007
Версия 2003 более привычная, стабильно работающая.
2007 не буду использовать до выхода ServicePack 1, когда дырки подлатают, будем пробовать. Хотя видел его, очень необычен.
Думаю детям нужно показывать 2007 офис, так как технологии идут вперед и они должны владеть этим.

Про офис 2007 расскажу интересную штуку...
MS Office Project 2007 - без оригиального интерфейса, т.е. такой же как Word, Excel 2003 офиса smile
Не все продукты Microsoft еще конвертировал в новый интерфейс smile

Newbie Дата: Пн, 11.02.2008, 09:53 | Повідомлення № 36
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Spirit)
Думаю детям нужно показывать 2007 офис, так как технологии идут вперед и они должны владеть этим.

так, треба саме з тих міркувань, що працювати з ним вони будуть як не в школі, то на майбутній роботі!
Quote (Spirit)
MS Office Project 2007 - без оригиального интерфейса, т.е. такой же как Word, Excel 2003 офиса
Не все продукты Microsoft еще конвертировал в новый интерфейс

Publisher який я бачила теж на старому інтерфейсі був
Varkan Дата: Вт, 12.02.2008, 12:28 | Повідомлення № 37
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Spirit)
MS Office 2003 и 2007Версия 2003 более привычная, стабильно работающая.2007 не буду использовать до выхода ServicePack 1, когда дырки подлатают, будем пробовать. Хотя видел его, очень необычен.Думаю детям нужно показывать 2007 офис, так как технологии идут вперед и они должны владеть этим.

Про офис 2007 расскажу интересную штуку...MS Office Project 2007 - без оригиального интерфейса, т.е. такой же как Word, Excel 2003 офиса Не все продукты Microsoft еще конвертировал в новый интерфейс

Я вважаю що немає принципової різниці яким офісом користуватись (це стосується і опенофіс) адже мета вчителя не навчити учня користуватися конкретним програмним продуком, а навчити розуміти як за допомогою ППЗ створити той чи інший документ і показати як правильно вибрати ППЗ для рішення даної задачі.
простий приклад, для створення простого текстового документу можна використовувати і вбудований вордпад, а коли ти хочеш створити щось складніше (наприклад ілюстровану курсову роботу) тоді вибирай інше ПЗ.

oleg_teacher Дата: Вт, 12.02.2008, 12:48 | Повідомлення № 38
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
Я вважаю що немає принципової різниці яким офісом користуватись (

Трохи не погоджуюся. Звичайно найкраще вирішити проблему навчання таким чином:
Quote (Varkan)
мета вчителя не навчити учня користуватися конкретним програмним продуком, а навчити розуміти як за допомогою ППЗ створити той чи інший документ і показати як правильно вибрати ППЗ для рішення даної задачі.

Дуже важливо на початкових стадіях використовувати програмні продукти, які є найбільш поширеними і з якими програмами учні будуть мати далі справу точно. Потрібно іти в ногу з технологіями, а то відстанеш не надздоженеш!!! wink
Varkan Дата: Вт, 12.02.2008, 13:51 | Повідомлення № 39
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (oleg_teacher)
Дуже важливо на початкових стадіях використовувати програмні продукти, які є найбільш поширеними і з якими програмами учні будуть мати далі справу точно. Потрібно іти в ногу з технологіями, а то відстанеш не надздоженеш!!!

неправда.
один з прикладів. протягом 2000-2003 у МС змінилося 3 операційні системи за якими ти як би не хотів але не встиг би. а принцип основних операцій з обєктами залишилися однаковими. даже ті люди які вивчали вікна95 при переході на ХР не мали проблем, тому, що ПРИНЦИПИ залишилися тіж самі.
на мою думку в навчанні пояснити саме принципи роботи, а не роботу з конкретним ПЗ

oleg_teacher Дата: Вт, 12.02.2008, 14:06 | Повідомлення № 40
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
на мою думку в навчанні пояснити саме принципи роботи, а не роботу з конкретним ПЗ

Але так воно і є : пояснюємо принцип роботи але на конкретному ПЗ biggrin
Spirit Дата: Вт, 12.02.2008, 23:32 | Повідомлення № 41
Сис.адмін
Рейтинг: 25
К дискуссии добавлю, что на уроках информатики не так уж много времени, чтоб пробовать разные продукты, поэтому действительно надо использовать то, что дети точно будут использовать в дальнейшем.
Об этом уже говорил oleg_teacher, согласен с ним!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.02.2008, 00:25 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Я користувався деякий час Open Office, він мене "не зачіпив".
Продукт досить не поганий, правда поступається багатьма параметрами Офісу від Майкрософт.
Вивчати в школі потрібно MS Office. І майже всі вчителі викладають саме цей Офіс. І діти з ним зіткнуться в подальшому житті. А якщо зіткнуться з ОпенОфіс, то освоять самостійно. Хоча можна сказати і навпаки. Але аргумент на користь вивчення MS Office - зручніший, функціональніший, поширеніший (використовується практично у всіх установах). Аргументи за ОпенОфіс - безкоштовний (в деяких випадках це головний аргумент). А зараз, коли ми в СОТ він може стати головним аргументом для більшості шкіл. Такщо якщо буде потреба, то перейдемо на ОпенОфіс. Але посібники всі і практичні роботи написані під MS Office. Тому краще вчити старий і провірений офіс від дяді Біла, ніж переходити на новий, незвичний продукт і поновому розробляти навчально-методичне забезпечення.
SLKuty Дата: Ср, 13.02.2008, 01:05 | Повідомлення № 43
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Звичайно Офіс 07 категорично відрізняється від всіх попередніх, але вивчати потрібно саме його, щоб наші учні отримували сучасні знання, а не застарілу інформацію.
Особисто я люблю щось нове і з задоволенням вивчаю Оффіс 07 покищо методом втику разоб з дітьми.
Цим самим демонструю способи вивчення нових незнайомих програмних додатків. А це учням пригодиться в житті.

Добавлено (13.02.2008, 00:05)
---------------------------------------------
Я взагалі вважаю, що учнів головне потрібно навчити: що можна робити за допомогою тої чи іншої програми,
а як це зробити учні при потребі згадають, або навчаться заново самі

Newbie Дата: Ср, 13.02.2008, 09:28 | Повідомлення № 44
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (SLKuty)
Цим самим демонструю способи вивчення нових незнайомих програмних додатків. А це учням пригодиться в житті.

так, це мабуть важливіше за вивчення певного конкретного середовища!
dpi Дата: Ср, 13.02.2008, 10:36 | Повідомлення № 45
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (SLKuty)
Особисто я люблю щось нове і з задоволенням вивчаю Оффіс 07 покищо методом втику разоб з дітьми.Цим самим демонструю способи вивчення нових незнайомих програмних додатків. А це учням пригодиться в житті.

Не плохо. Сам бы с удовольствием этим занимался с детьми.
Но у нас требуют выполнение программы и результаты.
___
dpi
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Сторінка 3 з 12«123451112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.