Чт, 17.08.2017, 02:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 12«12341112»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Офісні програми
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Який офіс ви використовуєте, чому надаєте йому перевагу та ін.?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:01
Newbie Дата: Вт, 09.10.2007, 23:10 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Сьомий офіс - безпардонно жере ресурси. Я ставила вдома минулого року, і в школі на 2х компутерах, в яких оперативка 512. вдома знесла за місяць - не вистарчало нервів щодня чекати поки воно думає, а в школі стоїть - дітям показую, але паралельно з 2003 офісом - в ньому працюємо на уроках.
є план поставити ОпенОфіс - совість починає казати, що не варто піратський використовувати. але руки ще явно не доходять
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.10.2007, 23:15 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
Сьомий офіс - безпардонно жере ресурси.

При 1 Гб оперативної буде працювати нормально, а при 512 Мб - відносно нормально.

Щодо Microsoft Office 2007: Нещодавно дістав DVD-диск, на якому нова Windows Vista Ultimate і Microsoft Office 2007 Enterprise. Установив Вісту. Мої враження: досить красивий інтерфейс, справа показує годинник, календар, загрузку ЦП і ОП та інші аплети чи доки. Красива анімація появи вікон, прозорість, інші візуальні ефекти. Так як в мене на комп'ютері 1,5 Гб ОЗУ, то ОС працює без тормозів. Сподобався Медіа програвач 11 версії та Інтернет Експлорер 7.0. Зміг навіть установити драйвери звуку і відео. Проте не пішли деякі програми, з якими я працюю. Отже із сумісністю в Віста - поганенькі справи. Займає на вінчестері сама Віста з офісом - приблизно 8 Гб і це зразу після установки. Win XP з офісом 2003 після установки займає менше 2 Гб. Різниця очевидна. Для себе вирішив, що буду вірним Win XP ще рік-два, а потім, можливо, перейду на Вісту. Спочатку працювати мені здалось трішки не зручно, не привично. Але думаю, через тиждень-другий можна буде звикнути. Її ще потрібно доробляти.

А тепер щодо Office 2007, який є на диску з Windows Vista. У мене така ж проблема: Word'і не ставляться графічні рамки навкруг сторінки (це видно зі скріншоту):
Може бути, що це недоробка компанії Майкрософт. Оскільки на цьому форумі: http://all-forum.ru/index.php?showtopic=10775&view=getnewpost також пишуть про серйозні помилки в Excel 2007. Хто щось може сказати з цього приводу, прошу висловитись. Хочу перейти в дома на Office 2007, але ось ця проблема з графічними рамками ніяк не дає цього зробити, так як для мене це дуже суттєво.
Загальний висновок: Windows Vista і Microsoft Office 2007 ще повністю недороблені і потребують вдосконалення та виходу Сервісних пакетів. Тому користуймося Windows ХР і Office 2003 і чекаємо оновлень від корпорації Microsoft

Ковшун Дата: Нд, 14.10.2007, 17:56 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Хто щось може сказати з цього приводу, прошу висловитись. Хочу перейти в дома на Office 2007, але ось ця проблема з графічними рамками ніяк не дає цього зробити, так як для мене це дуже суттєво.
Загальний висновок: Windows Vista і Microsoft Office 2007 ще повністю недороблені і потребують вдосконалення та виходу Сервісних пакетів. Тому користуймося Windows ХР і Office 2003 і чекаємо оновлень від корпорації Microsoft

Читав в інеті, що поки що Microsoft віддає перевагу Windows ХР, і буде доопрацьовувати Windows Vista.
KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 23:40 | Повідомлення № 19
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Маю ліцензійний офіс 2007 на 10 машин фінансування міського управління, але він обрізаний (немає Access). Користуюся піратською версією 2007 на машинах 1,67 ГГц, 256 оперативної і працює досить не погано. Щодо інтерфейсу і різних "наворотів" привикав 2 тижня, а учні які починають вивчати привикаю відразу.
Newbie Дата: Нд, 04.11.2007, 15:32 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
з погляду користувача (якщо відкинути те, що потужності мого комп*ютера не досить для такої програми), Офіс2007 мені був значно приємніший у користуванні. мені здається, що функції організовані значно логічніше ніж у попередніх версіях, де одна і та ж функція може викликатись різними способами. в Офіс2007 все згруповано, поки користувалась не помітила дублювання функцій у різних менюшках, чи то пак панельках.
але при цьому доводиться змінювати всі свої "роздаткові матеріали", які орієнтовані на меню Офісу2003, бо в новому таких просто нема. тобто функції є, але доступ до них - інший. тому ж наприклад, мені не подобається тестування test-w, де дуже багато питань присвячені командам меню - все це надто мінливе, щоб на нього орієнтуватись.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 18.11.2007, 18:38 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нарешті встановив вдома Microsoft Office 2007. Користуюсь вже тиждень.
Був дістав версію, де не ставляться графічні рамки у Ворді, а в нинішній версії все гаразд. Працює на ура. Жодних глюків. Ворд, Іксель та power point має безліч нових можливостей. Те, що традиційне меню замінене стрічковим (ленточным), дуже радує. Це дуже зручно. Багато нововведень, нових інструментів, зручна настройка малюнків. Офіс просто супер.
Єдиний мінус (якщо це мінус) полягає в тому, що коли друкувати документ, в якому одні фотографії, то для їх друку потрібно багато пам'яті. Наприклад, друкую я портрет Михайла Коцюбинського, скачаний з інету, коли дивлюсь в диспетчер друку, то показує, що об'єм завдання друку складає понад 300 мб і ця пам'ять при друкуванні забирається з жорсткого диску (мабуть використовується файл підкачки - віртуальна пам'ять). У мене на диску залишилось лише 500 Мб вільного місця і я не міг нічого друкувати (не вистачало пам'яті). А коли друкувати 10 сторінок з малюнками? Мабуть потрібно кілька гігабайт вільного місця на диску С і великий об'єм файла підкачки. Тай друк відбувається досить повільно (потрібно багато часу, щоб передати такий великий об'єм на принтер). І це при тому, що в мене 1.5 Гб оперативної і 2 гб файл підкачаки. У ворді 2003 такого не помічав.
mouse Дата: Ср, 21.11.2007, 23:05 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Пробував. Перше враження - де його знайти???!?!?!
Моя думка - краще те, що знаєш. Мені поки вистачає 2003. Але звичайно треба переходити на нову 2007. Це перспектива. Радий, що є позитивні відгуки. Буду встановлювати.
А як щодо ОпенОфісу? В кого є про нього відгуки, бажано з власного досвіду?
Pentiume Дата: Ср, 02.01.2008, 10:14 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Microsoft Office 2007 pirate edition я використовував близько тижня вдома і він мені сподобався. Проте у мене не ставились в ньому графічні рамки на сторінці

Графічних рамок у Word'i 2007 не існує. іх можна зробити у Microsoft Office Publisher 2007. Вставка-Надпись-Формат надиси-узорное оформление-вибираємо тип рамки-ОК.

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 03.01.2008, 01:39 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (Pentiume)
Графічних рамок у Word'i 2007 не існує. іх можна зробити у Microsoft Office Publisher 2007. Вставка-Надпись-Формат надиси-узорное оформление-вибираємо тип рамки-ОК.

Що значить не існує? То у мене раніше така "глючна" версія Word'у 2007 була, тому там і не ставились. Зараз дістав нормальну, де з графічними рамками все ОК. Вдома встановлені версії Office 2003 (лише Word) та Office 2007 (майже всі додатки). Переважно вдома використовую Word 2007, так як він більш функціональніший, хоча й інколи повільно працює (пригальмовує). Коротше, прочитайте повідомлення №22.

Quote (mouse)
А як щодо ОпенОфісу? В кого є про нього відгуки, бажано з власного досвіду?

Працював з Open Office близько тижня в цілях ознайомлення. Мої враження: менше можливостей, ніж у office від Майкрософт. Здався незручним (мабуть треба звикнути). Але для пересічного громадянина цілком вистачить. Вдома постійно бережу інсталятор, якщо почнуть прижимати з ліцензіями - перейду на нього.

Працював деякий час в одній комп’ютерній фірмі дилером. Так в них як і в більшості фірм - купує людина комп’ютер, їй і Віндовс і Офіс свіжий ставлять і Фотошоп, файн рідер і все це... Ну, ви розумієте яке biggrin А що саме цікаве, що в самій фірмі вони використовують на кількох комп’ютерах Лінукс з Open Office, і на двох Windows (ліцензійний) і також з Open Office.

W-w-W Дата: Чт, 24.01.2008, 21:41 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Я і дома і в школі користуюсь Microsoft Office 2003, дома піратський, а школі ліцензійний.
На даний час він повністю мене влаштовує, діло не втому, який пакет я новіший поставлю та буду з нього все видавлювати, а втому щоб він давав найкращу ефективність та продуктивність.
Прийде час будуть міняти пк на нові, тоді можна ставити і вникати в Microsoft Office 2007, а так старе новим не прикрасиш, просто небуде ніякої ефективності
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 00:40 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Дістав по Microsoft Office 2007 відеокурс (25 уроків) в форматі avi. І що можу сказати, дуже корисний курс. Передивитись уроки буде корисно не тільки чайникам, але й самим вчителям інформатики, так як цей Офіс кардинально відрізняється від версії 2003. Я передивився вибірково 5 уроків - супер. Весь відеокурс займає лише 300 Мб.

Щодо переходу на нову версію, то це для школи швидко не грозить. В мене в дома 1.5 Гб ОЗУ і інколи пристойно приторможує. Потрібно для такого офісу процесор двохядерний, оперативки - 2 Гб і вище і вінчестер самий сучасний SATA II, зі швидкістю - 10 000 обертів/хв. Тоді мабуть тормозити не буде. І ще одне: коли ставити дві версії - 2003 і 2007, то вони дещо конфліктують між собою, наприклад, якщо попрацювати в ворд 2003 і потім відкрити ворд 2007, то він зразу не відкриється, а тільки після настройки деяких параметрів, що займає близько 3-5 хвилин.

Ktara Дата: Пт, 25.01.2008, 11:11 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
Щодо переходу на нову версію, то це для школи швидко не грозить. В мене в дома 1.5 Гб ОЗУ і інколи пристойно приторможує. Потрібно для такого офісу процесор двохядерний, оперативки - 2 Гб і вище і вінчестер самий сучасний SATA II, зі швидкістю - 10 000 обертів/хв. Тоді мабуть тормозити не буде. І ще одне: коли ставити дві версії - 2003 і 2007, то вони дещо конфліктують між собою, наприклад, якщо попрацювати в ворд 2003 і потім відкрити ворд 2007, то він зразу не відкриється, а тільки після настройки деяких параметрів, що займає близько 3-5 хвилин

В мене дома стоїть одночасно дві версії Офісу 2003 та 2007. Працюють ноормально. тільки комп'ютер сам іноді вирішує яким офісом відкривати документ smile

ihor_hontar Дата: Пт, 25.01.2008, 13:42 | Повідомлення № 28
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
В школі є в одному класі ліцензований Microsoft Office 2003він більш зручніший. Ліцензію купило райво. А другому є ліцензійний Microsoft Office 2007, Ліцензію сплсорували, але він має ще деякі недоліки, Спробую оновити. Але, в основному, освоїли Microsoft Office 2007. Враження від інтерфейсу непогані.
Quote (KulAlex)
Маю ліцензійний офіс 2007 на 10 машин фінансування міського управління, але він обрізаний (немає Access).

В мене теж ліцензований, але Access є!
Дістав по Microsoft Office 2007 відеокурс (25 уроків) в форматі avi. І що можу сказати, дуже корисний курс. Передивитись уроки буде корисно не тільки чайникам, але й самим вчителям інформатики, так як цей Офіс кардинально відрізняється від версії 2003. Я передивився вибірково 5 уроків - супер. Весь відеокурс займає лише 300 Мб.

Розколюйтесь, пане Олександр, де знайшли відеокурс по Microsoft Office 2007? Або де можна знайти? Я також хочу.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 23:26 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
Розколюйтесь, пане Олександр, де знайшли відеокурс по Microsoft Office 2007? Або де можна знайти? Я також хочу.

Один старий знайомий дав. В нього супутникова рибалка - от він і нарибалив. Курс дійсно хороший, подивився, попробував сам і не потрібно книжок. Якби у всіх, в т.ч. і в мене був швидкісний інтернет - я б виклав. В мене Інтернет ХЛ від Київстар. Вдень швидкість дуже низька, майже як на дайл-апі від Укр.тел. В ночі - нормальна.
25 уроків, 25 аві файлів. Розмір найбільшого 23 мб. Можу, впринципі викласти, але важкувато буде 240 мб завантажити.
Але перший найкоротший вступний урок (6.8 мб - без архіву і лише 4.7 мб - в архіві) викладаю для ознайомлення. Пізніше, можливо, продовжу.
http://private-informatics.mylivepage.ru/files/Lesson1.rar
LAM85 Дата: Нд, 27.01.2008, 16:14 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Microsoft Office 2003 він більш зручніший, але 2007 набагато кращий (мене ліцензійний), тільки спочатку потрібно деякий час щоб звикнути.
А далі ви його не проміняєте ні на що.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Офісні програми
Сторінка 2 з 12«12341112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.