Sa, 21.05.2022, 15:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Forum moderator: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Програми для верстки книг (Коли потрібно зверстати брошуру, яка програма краща)
Програми для верстки книг
SLKuty Дата: We, 13.02.2008, 00:17 | Повідомлення № 1
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Якось ми для показухи віднесли свою роботу в відділ освіти в вигляді невеликої книжки.
Кольорова обкладинка, чіткі ілюстрації. Весь відділ освіти був в шоці.
Тепер всіх вчителів, які атестуються на вищу категорію і вище заставляють друкувати книжки.
Друкарня звичайно не буде робити 2-5 книг. І багато вчителів звертаються до нас.
Маємо ще один заробіток. Раджу всім.

Додано (13.02.2008, 00:17)
---------------------------------------------
Верстку найкраще робити в Adobe PageMaker. Найкраще, але найдовше.
Якщо в книзі багато малюнків, таблиць, кросвордів, стрілок і т.д. то краще таку книгу набирати в MSWord.
Маю макрос для ворда, який з файла робить книгу тільки друкувати скріпити, обрізати рівно краї.

Може хтось знає ще якісь програми для верстки?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - We, 04.06.2008, 01:07
oleg_teacher Дата: We, 05.03.2008, 17:06 | Повідомлення № 16
Любитель дискутувати
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (swetikccc)
Один замічений мною глюк не піддержуе WordArt.

Брехня (вибачте на слові). Я не знаю якою версією ви користуєтесь, але в мене FinePrinte 5.65 і даних глюків не замітив. (тільки що попробував)
Pentiume Дата: Tu, 18.03.2008, 17:19 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Якщо не маєте часу і треба швидко зробити книжку раджу скачаьти з інета макрос для Word'a 97-2003 angel Верстка текста книгой 5,0 .
swetikccc Дата: Sa, 24.05.2008, 21:36 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (oleg_teacher)
Брехня (вибачте на слові). Я не знаю якою версією ви користуєтесь, але в мене FinePrinte 5.65 і даних глюків не замітив. (тільки що попробував

5,54 ще не піддержував Оновимось
Lviza Дата: Sa, 24.05.2008, 21:50 | Повідомлення № 19
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Nicola)
Є така маленька програма, що влаштовується у Word. називається Верстка.

Я також користуюсь Verstka, мабуть SLKuty мав на увазі саме цей макрос:
al-kov Дата: Su, 25.05.2008, 12:08 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Ось, може кому треба
Quote (Pentiume)
макрос для Word'a 97-2003Верстка текста книгой 5,0 .

http://rapidshare.com/files/117450552/____________.rar.html
та програма для розрахунку сторінок книги
http://rapidshare.com/files/117450850/__________________.rar.html
НІКОЛЯ Дата: Th, 26.02.2009, 15:30 | Повідомлення № 21
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Друкувати занятна річ я використовую верстку спробуйте простенько і скромненько ;)
Прикріплення: VERSTKA.zip(119.7 Kb)
AAN Дата: Th, 26.02.2009, 18:53 | Повідомлення № 22
Тут підглядає ...
Рейтинг: 30
Quote (zverok)
Сейчас та же Адоба продвигает Adobe InDesign в качестве программы для верстки.

Индиз действитель лучше работает с программами пакета адоб. Педж заброшен, на нем работали года 2 назад. Кварк - не адобовский, поэтому с пакетом адоб работает хуже. А вообще все эти программы скорее созданы для профессиональной верстки, для больших теражей, а не для 2-5 экземпляров из-за специфики сотрудничества издательства и типографии. Так что лучше брошюры делать в Ворде. Тем более если эти работы предназначены для атестации, то может так случится, что учителю нужно будет отправлять эти работы в периодические издания. Большинство издательств требуют электронный вариант материала, и лучше чтобы он был в текстовом редакторе.
Ну а если вы просто хотите попробвать себя в верстке, то возьмите индиз. Хорошие верстальщики сейчас на вес золота.
NatVovk Дата: Su, 01.03.2009, 11:51 | Повідомлення № 23
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (AAN)
Индиз действитель лучше работает с программами пакета адоб. Педж заброшен, на нем работали года 2 назад. Кварк - не адобовский, поэтому с пакетом адоб работает хуже. А вообще все эти программы скорее созданы для профессиональной верстки, для больших теражей, а не для 2-5 экземпляров из-за специфики сотрудничества издательства и типографии. Так что лучше брошюры делать в Ворде. Тем более если эти работы предназначены для атестации, то может так случится, что учителю нужно будет отправлять эти работы в периодические издания. Большинство издательств требуют электронный вариант материала, и лучше чтобы он был в текстовом редакторе.
Ну а если вы просто хотите попробвать себя в верстке, то возьмите индиз. Хорошие верстальщики сейчас на вес золота.

А для кого Паблишер в Офис добавили?
Для верстки то что надо, если его освоить, то потом очень легко перейти и на Пейдж, и на Индизайн, и на Кварк, и на что угодно другое.
Конечно, можно на самолете в соседний магазин ездить, только зачем, если во дворе мотоцикл стоит?
Почему у нас не принято думать о таком понятии как СТОИМОСТЬ ВЛАДЕНИЯ. Зачем покупать самолет, если ездить на нем некуда?

orysyk Дата: Sa, 14.03.2009, 22:56 | Повідомлення № 24
Новий користувач
згоден. воно, конешно, якщо у чоловіка часу вагон, то можна і треба працювати на професійній прозі, та я свій час краще потрачу на інші справи, а для друку використовую залежно від задачі то Паблішер, то отой макрос Верстка-5. мені вистача.
PanPete Дата: Sa, 14.03.2009, 23:32 | Повідомлення № 25
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (NatVovk)
Зачем покупать самолет, если ездить на нем некуда?
Згоден, мене цілком задовольняє стандартна функція Word (Файл --> Параметри сторінки --> в полі Сторінки виставити "Брошура"). Цей сервіс наявний, якщо не помиляюсь, в всіх версіїях починаючи з W.2000.
TYP Дата: Su, 15.03.2009, 00:03 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
А я користуюсь макросом "Печать книгой" Взяти можна тут. Документ у Ворді роблю у форматі А5 а далі як по маслу. Можна навіть друкувати книжку не А4 пополам, а А5 пополам.
VV Дата: Su, 15.03.2009, 07:41 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (PanPete)
Згоден, мене цілком задовольняє стандартна функція Word (Файл --> Параметри сторінки --> в полі Сторінки виставити "Брошура").

Не знаю, в чому переваги вище перелічених програм InDesign CS2, QuarkXPress, FinePrint. Мені достатньо для простенької книги Word’a. Ну, а шкільні газети робимо в Publisher. Малова-то в ньому стилів, але свої наробляємо.
AAN Дата: Su, 15.03.2009, 21:17 | Повідомлення № 28
Тут підглядає ...
Рейтинг: 30
Не согласна с NatVovk. Нельзя сравнивать освоение новой программы и верстки с полетом на самолете в магазин. На мой взгляд знания нельзя сравнивать с чем-то материальным. Они бесценны.
Quote (orysyk)
якщо у чоловіка часу вагон, то можна і треба працювати на професійній прозі
Неінформатик Дата: Fr, 20.03.2009, 20:55 | Повідомлення № 29
Новий користувач
PageMaker, QuarkXPress?
Звичайно, якщо ви працюєте в крупному видавництві чи верстаєте багатополосні газети.
Наприклад я підготував до друку кілька книжок, а ще не рахував скільки брошур (ті, що по кілька примірників) з великою кількістю рисунків, виносок в PUBLISHER"і! В 99% наших з вами випадків можливостей цієї програми достатньо.
NatVovk Дата: Sa, 21.03.2009, 09:17 | Повідомлення № 30
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (AAN)
Не согласна с NatVovk. Нельзя сравнивать освоение новой программы и верстки с полетом на самолете в магазин. На мой взгляд знания нельзя сравнивать с чем-то материальным. Они бесценны.

Доброго дня, шановні!
Коли я працюю в Пейджі, Індізайні, Паблішері або в Кваркі, то іноді навіть забуваю в якій саме прогамі я зараз находжусь. Адже принципи роботи і прийоми однакові. Так для чого покупати такі дорогі продукти, якщо Паблішер під рукою в Офісі вже є. Саме про це я й говорила.
А загальноосвітня школа має давати базові знання. Базові знання про верстку можна отримати на прикладі роботи з Паблішером. Хто з цією тезою не згоден?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Програми для верстки книг (Коли потрібно зверстати брошуру, яка програма краща)
Search:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.